Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak ja sa tiez pripojim - mame svadbu 26.5.2012 Zarezervovany hotel Slovakia aj s ubytovanim hosti, vybaveny termin sobasa v katedrale sv. Trojice, profi fotografa, moderny kriz s gravirovanim do spolocneho manzelskeho zivota :-) Dohodnuta s kadernickou na skuske ucesu a make up - Jamborova :-) Saty este nemam vybrane ani som ziadne este nebola skusat. Kedze nebyvam na Slovensku je to o to tazsie, ale ide to zvladnut :-)
Odpovedať
Ahojte dievcata. Prosim vas, nemate niekto nejake referencie o kameramanovi Tomasovi Koprivovi zo ZA? Zvazujem jeho rezervaciu..tak ci nahodou :-)
Odpovedať
@ajinka007 - my sme si ho rezervovali, paci sa nam jeho praca a jednanie s nim je prijemne.
Odpovedať
Ahojte, ja sa k Vam taktiez pripajom, jul 2012.... Zatial nemam nic vybavene, snad len papiere mojho draheho, ktore musime este prelozit, pretoze je Spaniel.... Nemam ani potuchy a zatial ani predstavu o tom, co chcem.... :-)
Odpovedať
Apríl ZA :)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Cafte baby, tak my mame datum 20.4.2012:). Pridavam sa k vam.
Odpovedať
:-) ahojte, poradíte mi dákeho dobrého fotografa? my máme termín v júny, dátum ale ešte nevieme, len vieme, že to bude piatok :)
Odpovedať
ja odporúčam fotografa a kameramana zo štúdia PAMA. Ich stránka je: studiopama.tk
Odpovedať
@bastillka Ak môžem poradiť - dohodni sa dopredu s krájaním torty - my sme mali zakázané, aby ľudia nechytili salmonelu. A taktiež by som si ako nevesta išla v piatok pozrieť výzdobu, lebo mňa skoro porazilo, čo mi urobila a hlavne aké servítky mi dala - ako z tretej cenovej kategórie a boli sme dohodnuté na pekných servítkoch skoro ako plátených - proste, aby sa jej to zmestilo do rozpočtu, urobila škrty na ktoré ma neupozornila - a o kytici na stôl ani nehovorím, som myslela, že ju zastrelím.
Odpovedať
Profilova fotka
@katee18 Joooj, dakujem za postreh! Výzdobu si chcem robiť v piatok pred svadbou s kamarátkami (tú si idem robiť doma) a škrty budem robiť ešte len ja - lebo si s priateľom hovoríme, čo všetko nechceme ( predjedlo, rozbíjať tanier atd atd). takže to budú skôr strieľať oni nás a nie my ich :-)) :-p
Odpovedať
No ale fakt si dávaj pozor a na tvojom mieste by som od nich chcela urobiť objednávku. A všetko si riadne dohodnúť...nestojí to za tie nervy, keď prídeš v svadboný deň ako nevesta... veľa šťastia prajem a nech vám všetko dopadne tak ako si to predstavujete
Odpovedať
Článok sa načítava...
... ahojte, zhaname prave salu na april 2012... co sme mali vyhliadkutu povodne, penzion Anton, tak je obsadeny :( budeme mat cca 80ludi.
Odpovedať
Profilova fotka
caute, pripajam sa my mame svadbu 7.7.2012, zatial mame zajednany hotel Polom, fotografa a kameramana, kostol, saty svadobne a po polnocne a postupne dokupujeme nejake drobnosti.. btw mate uz vymyslene darceky pre hosti?
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 A ktorý sa staraju koho pozvať a oho nie ???
Odpovedať
fuha...zaujmave ze prispevky koncia v maji 2011...chodi tu vobec este niekto??
Odpovedať
pardon...neak mi to divne ukazalo...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte chcela by som sa spýtať na jednu vec, so snúbecnom sme rozmýšľali aj o svadbe na Budatínskom zámku... má niekto skúsenosť s týmto miestom a prípadné info kde by sme sa na to mohli viac popýtať - cena, či je tam voľné keď chceme svoj dátum už určený a podobne... dík Tatiana :)
Odpovedať
Budatínsky zámok je nádherný , držím palce aby Vám to tam termínovo vyšlo :)
Odpovedať
Boli ste už niekto pozrieť priestor sály v Strečne? Priamo v dedine je jedno zariadenie, SIP, ktoré je na organizovanie svadobnej hostiny priam ideálne. Podľa fotiek na ich stránke: www.sipstrecno.sk to vyzerá ozaj profesionálne. Je to len pár kilometrov od Žiliny a Martina. Napíšte niekto, kto ste to tam vyskúšali? emoticon
Odpovedať
Ahojte, chcem sa spýtať, potrebujem zohnať veľké svietniky na svadobný stôl. Pravdepodobne požičať. Neviete kde v Žiline je to reálne?
Odpovedať
Profilova fotka
@tanka1286 ahoj, my sme sa v priestoroch tohto zámku len fotili ;-) ale má to tam atmosféru a všetko, viem, že tam nejaké svadby už boli... možno sa skúste opýtať na mestskom úrade, za akých podmienok a koho by ste mali kontaktovať ;-) P.S. my sme sa tiež brali 22.9. :-D ale v roku 2007, bodaj by ste mali taký nádherný deň ako my x-)
Odpovedať
ahoj, vedeli by ste mi poradit?chceme civilny sobas,iba novomanzelia a dvaja svedkovia,ale nie na radnici.da sa to vybavit?citala som,ze v Ziline s tym robia problemy
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...neviete mi poradit kam v ZA na svadobny obed tak pre cca 15ludi? diky
Odpovedať
@rebeka1 ak chceš civilný obrad mimo radnice (resp. mimo obradnej miestnosti) tak to býva platené, v Čadci to je 60€ a musí súhlasiť sobášiaci :)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte pripíjam sa do témy :) my budeme mať deň D 22.9. 2012, malú tak 17 ľudí na večeru .... viete mi poradiť nejakú peknú miestnosť na večeru, tak aby sa tam pootm dala urobiť aj zábava,,,kedže nám tam prídu kamaráti a bolo by nás tak do 30...
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
ahojte, my uz mame skoro vsetko poriesene a chcem Vam odporucit, s cim som co sa tyka spoluprace naozaj mimoriadne spokojna: - polovnicky hotel diana v strazi (hostina), - cukrarska vyroba tvrdovski v stiavniku (toto naozaj odporucam, nielenze robia luxusne torty a kolace z prirodnych surovin ale este to ma aj humanisticky rozmer - precitate na ich stranke ), - kvetinarstvo v dome odborov na vyzdobu, kyticu a pod. vsetko su to miesta kde su otvoreni Vasim najroznejsim vymyslom;)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?