Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@alexandra1402 no daj si stranku www.eltoro.sk a tam si daj galeriu..no krasne fotky..hned som si tu salu zamilovala...strasne sa mi tam paci
Odpovedať
@lillian18 no v júni..chcela by som 16.6.2012..tak hadam bude buduci tyzden este nejaka sala volna...a potom este hudba, kamera, foto a ostatne od septembra asi az...
Odpovedať
@tinula11 ahooj :) jeeeej aj ty si z RK :) a kde mate salu?? my mame 21.4 :)
Odpovedať
@katarinan aj ja chcem este cim skor hudbu, kameru, foto a potom tiez ostatne neskor.. :)
Odpovedať
@lillian18 to je podla mna to najdolezitejsie s cim je neskor dost velky problem potom...
Odpovedať
@katarinan a aku chcete hudbu? zivu ci dj?
Odpovedať
lillian18-ja som si dala do Stiavnicky ,, no my mame 28.04.2012
Odpovedať
@lillian18 ahojcek,, tak ja som si dala s drahym Stiavnicku, mame vela ludi,, tak preto,,, sme to boli aj pozriet, vyzera to krasne, este ked sa to ozdobi,,, a nas termin je 28.04.2012:-)
Odpovedať
@tinula11 :) to ani neviem, ze aj tam sa da :) a ja som si myslela, ze kolko malo sal je v RK :) a kolko ludi budete mat? my okolo 70...
Odpovedať
@lillian18 no ano da sa,,, pytaju najom okolo 200eur,, len je to dost velke,, my mame tak do 100 ludi,,,a uz si rozmyslala, kde budete mat svadbu?
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 obručky si chceme darovať už na vianoce , takže do vianoc ich kupime určite , rozhodli sme , že si kupime spoločne darček spojeny so svadbou , a tak zvitazili obručky ...takze postupne šetrime na vianočne nákupy , len stale sa neviem rozhodnuť či klasicke žlté či kombinovane... to bude pri výbere dilema...
Odpovedať
@tinula11 my sme rezervovali Hrabovo :) a mas uz predstavu o hudbe? nevies o nejakom dobrom dj z okolia? najlepsie aj so starejsim :-D @ivka219 tak to je dobry napad s tymi obruckami na vianoce :) asi sa inspirujem :) ach ale vianoce su taaak daleko :-D mna este stale to kombinovane zlato nejak neohurilo.. tak zatial u mna vitazi klasicke zlte zlato... ale uvidime no :)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 hrabovo?toje podla mna dobry vyber,, aj to okolie je krasne:-)krasne foto tam budete mat,,,no poznam jedneho dj:-)starejsieho nemame este ani my,,, no uvidime:-)co bude,, teraz je to trosku volnejsie,, ale od septembra idem kukat dake saty pre mna,,, ozaj nevies, kde by som zobrala frak pre mojho mileho?
Odpovedať
@katarinan hej ta sála je pekná ale mne príde strašne chladná neviem prečo ale inak nazdobená vyzerá pekne a aku si ideš dať farnu výzdoby už vieš??? a kolko budete mat ludí???
Odpovedať
@lillian18 no vidíš a mne to pripadá ako keby si ty mala toho mojho :-) no asi sa zhodneme keď poviem že chlapy sú všetci rovnaký.....a inak sranda vy tu spomínate že si kúpite obrúčky na vianoce a ja som to akurát dnes keď som prišla domov z práce hovorila mojmu drahému, že by bolo fajn keby si kupíme obrúčky pod stromček že aj tak všetko ostatné máme :)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D uz to prehaname s tymi zhodami, nie? :-D no ved naco kupovat somariny, ked si mozeme kupit nieco, co vyuzijeme.. my sa snazime vzdy si kupit nejaku rozumnu vec :) ale tiez uz asi vsetko mame :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@alexandra1402 @lillian18 takze nakoniec obručky budu pre nas vianočnym darčekom:) ale prakticke
Odpovedať
@tinula11 no hej, okolie pekne, aj sala, ked je vyzdobena vyzera dobre :) a na fotenie by som chcela nejake ine miesto.. len som ho este nenasla :-D no a frak neviem.. skus sa spytat v svadobnych salonoch... tam by ti mali isto pomoct :)
Odpovedať
@lillian18 aha, no skusim sa popytat,,, vies kde je este pekne na fotenie? na Luckach pri vodopade:-)
Odpovedať
@tinula11 ja rozmyslam aj nad kostolikom v Ludrovej... a inak cez tyzden sme sa boli prejst v Turcianskej Stiavnicke pri Martine, a tam je uuuuzasny park ako stvoreny na fotenie.. len skoda, ze je to daleko od RK :-( no ale ktovie :-D mozno sa prevezieme :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babky! My tiež budeme mať svadbu takto o rok a ako tak čítam, už by som mala začať plánovať! Nás je v rodine málo, čiže sa aj s kamarátmi vojdeme do 30 ľudí. Predbežne premýšľam nad sálou v hoteli Boss v ZA. Nemáte niektorá skúsenosti? Aká je cena, či majú návleky na stoličky, či si môžem výzdobu urobiť sama...?
Odpovedať
@lillian18 sice aj tam moze byt krasne,, len aby nam pocasie prialo v aprili vsak?,, to by bolo najlepsie nech je krasne slnecno:-)
Odpovedať
@ccocco ahoj,, sice je to trosku skoro,, no my sme zacali so salou najskor,,, teraz je trosku volnejsie a v septembri zas nieco,,,,
Odpovedať
@tinula11 bude bude slnecno :) musi byt :-D
Odpovedať
@lillian18 no jasne, dufajme:-)
Odpovedať
@lillian18 no rozmyslame skor nad DJom....ziva hudba podla mna vyjde dost drahsie...takto mas len jednu osobu namiesto nejakych 4 -5..
Odpovedať
@alexandra1402 no podla tych fotiek co su na nete sa mi strasne paci ta modra výzdoba co je tam nafotena....alebo potom nejaku oranzovu by chcel drahy....ale ta modra sa aj jemu pacila...a ludi sme napocitali tak okolo 80 + este nejaky kamosi, DJ, Fotografka a kameraman...ono sa to nezda ale je to dost
Odpovedať
Profilova fotka
baby , nam sa moc pači zeleno - ružová výdoba:)
Odpovedať
@lillian18 no aj mne sa zdá :-) ale je to realita :) včera som akurát chvíľu volala s maminou a pýtala sa ma aký alkohol ideme dávať a že koľko? tak to som jej povedala že ešte nemám jasnú predstavu :-) vy idete dávať aký???
Odpovedať
@katarinan a ako to tam vôbec vychádza cenovo ja vôbec neviem :-( prezraď ako môžeš :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?