Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@alexandra1402 :-D riadny sen.. hlavne tie ukrajinske saty :-D
Odpovedať
@lillian18 no ved hovorim ze mi sibe :D
Odpovedať
Profilova fotka
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
hlasim, ze som prezila rozhovor s mamou...este nie je nic iste, ale uz sa nieco rysuje...len to nechcem zakriknut :-)
Odpovedať
@aninkab :) no a na ktory datum to teda vyzera? ten koniec juna? :)
Odpovedať
@aninkab @alexandra1402 @petrisorka dievcata, teraz som nasla na jednej slovenskej inzertnej stranke inzeraty, ze siju svadobne saty na mieru aj podla obrazka, proste uplne hociake.. su tam aj fotky usitych siat a vyzeraju velmi dobre.. a ceny sa mi zdaju az smiesne.. okolo 200 - 250 eur... kukla som aj hodnotenia a od zakaznicok su tam len same chvaly... co si o tom myslite? aky mate na to nazor? rozmyslam, ci by nebolo vyhodnejsie v salone si vyskusat saty, ktore by som chcela a potom si ich dat usit na mieru.. ved to vyjde aj o polovicu lacnejsie a boli by moje..
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, ja som sa tu pytala, z obrazku co videli saty, tak mi povedali, ze keby za usitie nemali nic zarobit, tak tie saty by ma vyšli na 15 tis Kč a keby klasika so vsetkym tak sa cena vysplha az do 30 tis Kč Takze ja si urcite poziciam zo svadobneho salonu, uzijem si ich tych par chvil a pekne pojdu naspat :-)
Odpovedať
@petrisorka no ono na slovensku by to sitie bolo drahe.. ale oni to siju asi v cine... a tam to vychadza do 200 dolarov... len neviem, ci by to bolo aj kvalitne.. hmm.. ja sa bojim toho, ze v pozicanych satach sa tak neuvolnim a budem sa bat, ze na nich nieco znicim..
Odpovedať
Profilova fotka
Ak by to mali sit v Cine, tak by som sa obavala ci by mi to vo vysledku bolo dobre. Takto budem vidiet co kde povolila, utiahla a budu na mna. Uz som zmierena s tym, ze nabehnem do salonu a nieco sa najde :-) Toho, ze nieco znicim sa nebojim, viem, ze ked mala sestra perlicky na sukni tak jej povedali, ze sa stane ze nieco zatrhne ale oni to spravia, vymenia, doplnia :-) A zas si neripadam taka lemra, ze by som sa mala oliat cervenym vinom :-D Vsetko dobre dopadne aj so satickami :-) Takze hladame svadobne salony a saticky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 ja som taku stranku kedysi videla...a tiez ma to celkom zaujalo. myslim, ze ak nechces saty na ktorych je rucne vysivana cipka, nejake superzvlastne aplikacie alebo tak, tak sa usitie siat celkom oplati... ved uz len to, ze ak mas dat za pozicavie 300...ak najdes strih co sa ti paci a co ti sedi....myslim ze isto :) ja si chcem dat satocky usit, lebo sa aj bojim ze v svojej velkosti nenajdem, aj chcem len take jednoduche. mam znamu krajcirku, ktora by mi ich potom mohla presit na spolocenske... co sa tyka sitia siat v cine...ved vsetko sa sije v cine...alebo v mexiku...aj znackove veci...tak ja by som to nebrala az tak tragicky ;) no a datum... koniec juna nie, maminka mi to celkom slusne vysvetlila, ze preco (nie, argumentom neboli len topiace sa kolace :) ) aleee...vazne to nechcem zakriknut....cez vikend to doriesime a po statniciach dam isto vediet :)
Odpovedať
@lillian18 baby dnes nemam naozaj cas, takze iba tak skratene k tym satam cena je sice super ale bala by som sa co mi pride aj ja som uz nad tym rozmyslala ale povedala som si ze radsej nie :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja chcem byt v ten den krasna princezna :-) Takze nic jednoduche - jadnoducha som v beznom dni a toto bude vynimocny dnik :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petrisorka @aninkab ani ja sa nebojim toho, ze su site v Cine.. ved tam su site aj tie, co poziciavaju v salonoch :) cerveneho vina sa ja nebojim, ja pijem biele :-D takze to bude este skor ako jun? :) zvedavaa som..
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 nie, skor asi nie :)
Odpovedať
@petrisorka no tak to je jasne, ani ja nechcem byt jednoducha ako v beznom dni.. ale zas nechcem byt ani ako tortova babika :-D to bude tazkeee vyberanie :) @aninkab takze ostava uz len 6 mesiacov po juni :-D
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 uz si blizko :P
Odpovedať
babyyy zijete? co mate nove? @aninkab tak ako?? uz ste sa dohodli na datume? :)
Odpovedať
@lillian18 ahoj nove nic, ja som momentalne v stadiu nic sa mi nechce teda co sa tyka svadby. mam pocit ze vsetko okolo svadby je drahe a je uplne jedno ci to budem riesit uz teraz alebo par mesiacov pred svadbou :-|
Odpovedať
@lillian18 a co ty???
Odpovedať
@alexandra1402 :-D ja som zas upadla do depresie, ze neviem, kde na to vsetko vezmeme peniaze, lebo vzdy sa vyskytne nieco ine, co treba zaplatit... :-| a idu mi na nervy tie rady starsich zien (v praci), ze naco sa chcem vydavat a podobne.... ze nech si uzivam kym som mlada... vobec nas nepoznaju, ale sudia podla toho, ze ich dcery sa rozviedli.... ]-(
Odpovedať
@lillian18 ja som uz aj depresiu rozdychala :-) drahy mi povedal ze ideme setrit ze nejdeme na dovolenku a ja uz posledny tyzden vyberam kam ideme na dovolenku :-D vobec sa mi nechce svadbu riesit som z toho vsetkeho momentalne akasi znechutena :-S
Odpovedať
@alexandra1402 ved aj my to tak riesime, ze nejdeme ani na dovolenku, len setrit, ale uz mi zacina preskakovat z toho pocitania, ze kolko kazdy mesiac nasetrime.. a ked sa nieco podari nasetrit, tak mi povie, ze treba spravit nove rozvody na aute ci co, no porazit ma ide z toho...
Odpovedať
@lillian18 ani mi nehovor slovo auto lebo ako posledne mesiace, kazdy mesiac treba vymenit nieco na aute ]-( ja to momentalne nepocitam radsej. Lebo keby to mam stale dookola pocitat tak zosaliem alebo si hladam brigadu na noc :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D dobre, teraz si ma ukludnila.. :-D pokusim sa aj ja nepocitat to uz :)
Odpovedať
Profilova fotka
@lillian18 mam novy titul ;) este teply :) no a ako vas tak citam...ja sa prave chystam vrhnut sa na vsetko s novym elanom...mame datumcek, nezakriklo sa to, 8.9. :) niekedy tento tyzden idem na salu...nech uz je to na 100%
Odpovedať
@aninkab jeee gratulujem k titulu :) a aky je? Bc. ci nieco vyssie? tak to ti verim, ze teraz si plna elanu, ked doteraz si sa musela obmedzovat, kedze si sa ucila :) 8.9 je pekny datum :) a uz mate predstavu o sale?
Odpovedať
@lillian18 vidis to si predstav kolko som sa ukludnovala ja. Inak drahy mi schvalil dovolenku iba na slovensku kedze tak strasne setrime na svadbu. Takze baby neviete poradit kde je na slovensku najlepsie???
Odpovedať
@alexandra1402 a chcete sa kupat alebo turistikovat? :-D
Odpovedať
@lillian18 asi aj aj :-D ale inak to co si my poslala vyzera zaujimavo dakujem . Na tej stranke je asi toho aj viac ci???
Odpovedať
@alexandra1402 no ja som na to nejak nahodou natrafila teraz v sobotu... :) poslem IP
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?