Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18 @petrisorka baby sa inak smejem 3 najpozeranejsie video na Vimeo, to teraz leti v amerike takze kazda take video je to jasne :-D :-D :-D http://vimeo.com/21826774
Odpovedať
@alexandra1402 pocuj kedy mavaju v svadobnych salonoch saty z novej kolekcie (2012)? koncom tohto roka? ci zaciatkom noveho?
Odpovedať
@lillian18 tak to by si chcela moc vediet :D preco uz sa chystas na saticky :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D nie, ale v nejakej inej diskusii som teraz citala, ze si pisala, ze si pockas na novu kolekciu... tak ma napadlo, ze kedy ju budu mat :-D aj ja si na nu chcem pockat :-D
Odpovedať
@lillian18 hej sice je dost mozne ze si z novej nic nevyberiem :-) ale nechcem sa unahlit a rezervovat si saty tak skoro dopredu ako tam pisali tie baby ako mne by prislo divne si ist teraz rezervovat saty. Oni tam pisali ze nech nemusia stresovat ale ja sa na vyberanie siat tesim a urcite nebudem stresovat. Ak by sa mi nejake saty pacili tak kludne si pre ne pojdem aj do ineho mesta. Inak myslim si ze u kazdej znacky svadobnych siat je to inak, napr. niektora moze vychadzat koncom roka a ina zaciatkom ale 100% ista som si neni.
Odpovedať
@alexandra1402 aj mne sa to zda priskoro... a hlavne, ved ked by som si teraz rezervovala saty, tak zaprve by som stale rozmyslala, ci som vybrala spravne a zadruhe by som kazdu sobotu rozmyslala, ci nahodou nejaka nevesta nema oblecene moje saty a neznici ich :-D
Odpovedať
@lillian18 presne ja tak isto pri tej kolekcie 2012 mas aspon vyhodu ze ich bude mat menej bab na sebe plus vela bab si zajednava saty velmi do predu tak sa moze stat ze ich budes mat aj prva :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Aj vy cakate na kolekciu 2012? :-) Tak to ma potesilo :-)
Odpovedať
@alexandra1402 @petrisorka sice ked budu cisto nove, tak sa to asi odzrkadli na cene.. ale nevadii :-D len nech su nadherne :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ja pocitam tak 500 eur najviac ze dam za saty ani neviem kolko kde ake stoja za pozicanie, este som nebola v ziadnom svadobnom salone
Odpovedať
@petrisorka aj ja pocitam max. 500 :) myslim, ze ceny sa pohybuju okolo 300 - 400
Odpovedať
@lillian18 tak ja som si dala ze do 500 sa musim zmestit, ale na satach nechcem moc setrit :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402 ani ja nechcem setrit na satach :-D
Odpovedať
@lillian18 no ved ja chcem byt pekná :-D aspon raz :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, my mame zatial len rok, pretoze sa s mamou stale nemozeme dohodnut na datume. ten ktory chceme my sa nepaci jej a nevyhovuje casti mojej rodiny, ten ktory chce ona sa vobec ale vobec nepaci nam :) este ze buduca svokra povedala ze nam bude fandit hocikedy :)
Odpovedať
@aninkab ahoj :) vitaj medzi nami :) a medzi akymi datumami sa rozhodujete?
Odpovedať
Profilova fotka
jeee, dakujem :) nooo, prva idea (ktoru navrhol snubenec sam od seba, preto si ju velmi vazim) bola 25. augusta (chvilku po nasom vyroci). to boli hned protesty, ktore sa aj tu vyssie riesili, ze sa budu topit kolace a neviem co. nasi znami...no, velmi dobri kamarati planuju svadbu 15. septembra...my nechceme ani tyzden pred nimi a ani po nich...a 1. septembra nemoze nas knaz. takze dalsi datum je 29. to "svokra" povedala, ze nas predsa neposle na svadobnu cestu zamrznut ;) tak sme momentalne na mrtvom bode. snubenec este vymyslel, ze by sme to teda mohli posunut na koniec juna 23./30. ale este som sa to neodvazila mame povedat... |-|
Odpovedať
Profilova fotka
tolko vycerpavajuca odpoved ;)
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, trosku by ste sa mali vy dvaja dat dokopy a stat si za svojim. Neviem si predstavit, ze by mi do toho niekto frflal... Des a hruza. A to som si vybavila vsetko zo zahranicia :-) Teda este trosku doladujeme, ale hlavne uz je :) Babulky poradte mi, mam si ist vyskusat saticky, ze aky strih mi padne, aky nie a potom pockat na novu kolekciu? Velmi som zvedava, ze co mi pojde :-)
Odpovedať
@aninkab no tak to mate teda tazku dilemu :) my sme si datum urcili sami dvaja a je pokoj.. vsetci vedia len, ze asi v aprili, ale presny datum sme im este nepovedali :) a nikto nemohol namietat, lebo je to nasa svadba a kazdy rok to bude nase vyrocie, takze je to aj nas datum :) dufam, ze sa teda dohodnete... no a pred letom? maj, jun?
Odpovedať
@petrisorka no vies co, aj ja by som si uz najradsej isla skusat, ja som tiez strasne zvedava... ale mi je blbe tak skoro.. ale ak pojdes, tak im povedz, ze svadbu planujes niekedy tento rok, v oktobri alebo tak, aby na teba cudne nepozerali, ze co tak skoro skusas :) ale len poskusaj, nic neobjednavaj a potom jasne, ze pockaj na novu kolekciu.. akurat vcera som citala jednu diskusiu tu na mojasvadba, kde baby riesili, ze zajednyli saty, zaplatili zalohu a teraz chcu ine saty a zaloha im prepadla...
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry napad:) Ja chcem uricte z novej kolekcie nieco, takze len kuknem co maju a vyckam si na nove :-D
Odpovedať
@aninkab ahoj, no my s drahym sme si vybrali termin hned a kasleme na vsetkych a aj na reci ze sa budu topit kolace ved je to nasa svadba :) @petrisorka ja by som uz tiez najradsej vbehla do nejakeho salonu a skusala aspon ze co mi pojde, ale pride mi to blbe, ale @lillian18 mala dobry napad s tym ze povedat ze svadbu budem mat tento rok v oktobri to nie je zly napad :-D
Odpovedať
@petrisorka ale urcite chod, teraz si mi vnukla myslienku :-D :-D :-D drahy mi povie sice ze som sa zblaznila ale nevadi :-D :-D :-D
Odpovedať
@petrisorka @alexandra1402 baby a s kym pojdete skusat saty? s kamoskami? kolkymi? :-D ja mam dilemu ze ktoru by som zobrala :-D alex, mne tiez moj stale hovori, ze co riesim, ze mam cas, nech sa ukludnim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ved to, ze saliem uz rok dopredu ake saticky :-) urcite pojdem so segrou ta ma dost kriticke oko :-)
Odpovedať
Profilova fotka
jasne ze mate pravdu baby, ale u nas vacsinu financuju rodicia...tak stale na nich treba brat ohlad...a zasa sa kvoli radostnej udalosti nechcem pohadat s rodinou... :-S no, uvidime... co sa tyka siat, ja som bola v cesku skusat (studujem tam) a normalne v niektorych mi povedali, ze bez datumu nic...ze to sa ani neoplati...
Odpovedať
@aninkab uf no ale este ake problemy budete mat s ostatnymi vecami, ked sa uz len na datume neviete dohodnut... skuste rodicom jemne naznacit, ze by ste to chceli podla vasich predstav... no ale nejdem sa ja do toho miesat.. akoze neoplati, ja by som si datum vymyslela, ved tam ide o to, aby si vedela, aky strih ti pristane.. nie o to, ci na ten dany datum budu tie saty volne..
Odpovedať
@petrisorka ja nemam segru :-( ale asi tiez pojdem s nejakou kamoskou, ktora vie povedat dobre aj zle a nie len chvalit do nebies :-D
Odpovedať
@lillian18 tak ja bud zoberiem segru alebo kamosku ale tak zase ja nemam problem ist aj sama :-D ja chcem aby pred svadbou videlo moje saty co najmenej ludi. Bude prekvapko :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?