Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
Tak moj drahy je z KE a je to jeho kamarat. Listovala som si knizkou 12 mesiacov do svadby a velmi sa mi pacili fotky co su v nej a bol tam aj odkaz presne na neho :-) Silno nad nim uvazujem :-) A aj drahy ho chce :-)
Odpovedať
@petrisorka a ma aj internetovu stranku ze by som sa aspon fotkami pokochala :-D :-D :-D ozaj a co hovoris na knizku???
Odpovedať
Profilova fotka
Mna velmi potesila ta knizka. Uz ti pisem spravu s linkom:-)
Odpovedať
@petrisorka dakujem akurat pozeram, krasne fotecky ma, Dobre sa na ne pozera. A nevyslo by vas to vela keby pride az z Kosic???
Odpovedať
Profilova fotka
Tak pocitam s tym ze to nebude fotograf za 250 eur a kedze nebudeme mat spomienkove video, tak chceme mat poriadne fotky. Da sa s nim dohodnut. Nema problem prist do ZA :-) V juli sa chystame na Slovensko, tak sa s nim stretneme :-)
Odpovedať
@petrisorka tak mna nakoniec bude stat fotograf 570€ no neodolala som :-) moj drahy to uz neriesi povedal mi ze sa mam zmestit do rozpoctu a je mu jedno co alebo kto tam bude, takze asi takyto zaujem od mojej polovicky. Sice klamem jedine co ho zaujimalo na celej svadbe bolo ze kam pojdeme na svadobnu cestu :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
No, tak to vo vysledku sme narovnako s tou cenou:) My sa s nim chceme dohodnut, predstavy a tak. Verim, ze sa bude dat s nim dohodnut. Moj drahy mi povedal, ze by chcel mat tohto fotografa na svadbe :-) Ma krasne fotky :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Budete mat aj kameramana?
Odpovedať
@petrisorka tak ako aj moj suhlasil s tym co som vybrala ale inak sa nejako moc o dalsie veci nezaujima. Mne moj fotograf povedal ze staci ked sa stretneme pol roka pred svadbou a dohodneme na vsetkom on sice zije v Bratislave ale pochadza z Cadce tak mi hovoril ze pozna aj pekne miesta na fotenie tak som zvedava. Dohodla som sa s nim ze sa stretneme niekedy na jesen. Kameramana asi budeme mat ale iba nejakeho lacneho, popravde ale na fotky sa tesim viac. Ale chcem mat na kamere svadbu lebo si myslim ze budem taka nervozna hlavne v kostole ze si nic nebudem pamatat :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Bola si sa uz pozriet v Slovakii? Ako to tam vypada? Najde sa v tej sale miesto aj na detky kutik - na maly plastovy stolik na kreslenie.
Odpovedať
@petrisorka nebola az na buduci tyzden sa chystam na slovensko a budem rada ked stihnem vybavit tu faru :-) ale myslim ze na maly plastovy stolik sa tam urcite miesto najde. Budete mat vela deti???
Odpovedať
Profilova fotka
no pocitam ze 4 deti
Odpovedať
Článok sa načítava...
@petrisorka a myslis ze tie deti si vobec budu chciet kreslit???
Odpovedať
Profilova fotka
tak dve trojrocne urcite :-) No uvidim, mozno im to tam dam, mozno nie. Aby sa nenudili :-)
Odpovedať
Profilova fotka
poznas nejake fakt dobre kadernictvo v ZA? + by som potrebovala vizazistku
Odpovedať
caaaaute baby :) @petrisorka prosiim posles aj mne link na fotografa? aj ja sa chcem pokochat :) @alexandra1402 aky rozpocet ste si urcili?
Odpovedať
@petrisorka vizazistku nemam ale co som tu najviac citala tak si v ziline davaju tu Zlatku Jamborovu (dufam ze som neskomolila jej priezvisko) a co som videla ucesy nadhera, krasa. Z jedneho ucesu som bola hotova.
Odpovedať
@lillian18 Ahoj ty si na nas aj zabudla :-) no prvotny bol 4000€ to som ale vzdala doslo mi ze do toho by sme sa nezmestili :-D :-D :-D takze 6000-6500 hm ale snazim sa na to nemysliet :-) Sice minule uz som bola nasrata a som povedala drahemu ze sa pojdeme zobrat na kanarske ostrovy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ak mozem vediet akeho mas ty fotografa? Mohla by si mi poslat spravu s linkom na webovky ak maju? Stale rozmyslam nad tym z KE, duafm ze to vyjde :-)
Odpovedať
@petrisorka uz som ti poslala :-) napis potom nazor co na neho hovoris :-)
Odpovedať
Profilova fotka
velmi pekne fotky, super :-)
Odpovedať
@petrisorka dakujem si ma potesila, dufam ze som si dobre vybrala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
urcite si si dobre vybrala kvalita za rozumnu cenu
Odpovedať
@petrisorka dakujem lebo som vahala ale myslim ze nebudem lutovat :-) :-) :-)
Odpovedať
neboj, nezabudla som na vas :) @petrisorka tie fotky od toho fotografa, co si mi poslala link su pekne :) kvalitne :) @alexandra1402 aj mne posliiii aj ja chcem vidiet :-D ja som si dala hranicu 5000... skrtam holubov :-D :-D inak mne mama povedala, ze co sa nevezmeme radsej pri dvoch svedkoch a potom nech ideme na poriadnu dovolenku :-D no ale som ju zrusila, ze by jej bolo urcite luto, ze jej jedina dcera sa pri dvoch svedkoch vydala :-D
Odpovedať
@lillian18 poslem :-) ja som holubov uz davno skrtla :-D aj tak nas najviac bude stat jedlo :-) tak ja som mala taku myslienku ist sa zobrat niekde k moru ale viem ze potom by to bolo vela ludom luto, by mi to asi nedalo aby som im to urobila :-) vy sa chystate na svadobnu cestu alebo nie???
Odpovedať
@alexandra1402 ten fotograf - lepsie si vybrat ani nemohla! uzasny! odkial je? ZA? no tak nad svadobnou cestou este nerozmyslam :-D ale urcite by som chcela niekam ist.. no uvidime :) aj nas bude stat vela hostina.. no a vlastne len za DJ, kameramana a fotografa padne minimalne 1000...
Odpovedať
@lillian18 dakujem som rada, lebo som zo zaciatku trosku vahala ale je aj velmi mily myslim ze s nim bude super spolupraca :-D :-D :-D ja uz som prestala radsej pocitat vsetko lebo mne sa zda ze ked sa povie slovo svadba obchodnikom ako keby oci zasvietili a zacali si hned hadzat svadobne ceny :-D
Odpovedať
@lillian18 inak este k tomu fotografovi on zije v Bratislave ale pochadza z cadce takze za cestu si nepyta nic :-)
Odpovedať
@alexandra1402 no ja uz som sa zmierila s tym, ze ja budem vahat nad vsetkym, co vyberiem a zarezervujem.. takze to ta uplne chapem :-D ale tu fakt nemas preco vahat.. tie fotky su naozaj super, takze toto si vybrala velmi dobre :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?