Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@alexandra1402 no ved preto chcem super DJ, lebo zabava azvisi hlavne od neho... no na tortu dakych 50? ci 100? nemam ani ponatia :-D
Odpovedať
@lillian18 ja som si tu písala s jednou nevestičkou a dala mi kontakt na jednu pani čo pečie torty berie 10€ za kilo. Neviem či je to dobrá cena alebo zlá. Ale ta torta vyzerá úžasné, ešte mi písala že každé poschodie chutilo inak že prvé bolo karamel-orechy, druhé čokoláda-vanilka, tretie vanilka-višna. priložila som se aj fotku tej torty. inak že ta pani ti upečie tortu podla obrázku aký si donesieš.
Odpovedať
@lillian18 táto má že vraj 15 kíl, podľa mňa je krásna škoda zjesť :-)
Odpovedať
@alexandra1402 naozaj krasna torta :) ani ja neviem poudit tu cenu.. ale myslim si, ze taka priemerna, nie? hmmmm vanilku visnu by som si dala :-D pocuj a tie svadobne knihy a kvety pre druzicky ty ides riesit? (ja to som to zaradila do skupiny k holubom, poharom, vankusiku a veteranovi) :-x :-D
Odpovedať
@lillian18 ako mne sa tie náramky páčia ale iba zo živých kvetov ale to by bolo drahé... z umelých kvetov by som to nechcela. možno dám zo živých spraviť jeden ten náramok pre moju ségru keďže bude hlavná družička. A tu knihu je mi ľúto za ňu vyhodiť peniaze ale rada by som si ju prelistovala :-)
Odpovedať
@alexandra1402 suhlasim.. ked nieco potrebujem zistit, tak nie je problem najst to na nete.. takze kniha je zbytocna.. naramky sa pacia aj mne, (hlavne na fotkach, kde druzicky maju vsetky rovnake cyklamenove saty a na rukach kvetiny) ale fakt len dalsie zbytocne vyhodene peniaze...
Odpovedať
@lillian18 veď to že už aj tak je ta svadba dosť drahá ešte vyhadzovať ďalšie peniaze :-( a naozaj ako by ten náramok vyzeral z umelých kvetov si neviem predstaviť ....ale ako píšeš na fotkách to vyzerá pekne. Dúfam že aspoň dáke baby presvedčím nech si dajú cyklaménové šaty, samozrejme nikoho nebudem nútiť nech si každý oblečie čo chce len nie biele šaty :-D
Odpovedať
@alexandra1402 ty vole, ja by som asi kamoske, ktora by si obliekla biele saty nakazala, nech sa ide domov okamzite prezliect :-D
Odpovedať
@lillian18 aj ja inak nechápem že či to tým babám neni trápne veď žiadna by nechcela aby jej družičky boli v bielych šatách. inak nech si oblečú čo chcú :-D
Odpovedať
@alexandra1402 vzdy sa najdu nedomyslene kozy, ktore rozmyslaju len nad tym, aby boli ony najkrajsie a pritom pozabudnu na to, ze dolezita a hlavne biela je tam len nevesta...
Odpovedať
@lillian18 by asi leteli :-D vtedy by mala byť stredobodom pozornosti nevesta a nie nejaké kozy :-D :-D :-D vtedy má byť proste najkrajšia nevesta a hotovo :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D presne tak! ale uz som videla napriklad aj saty pre druzicky biele... tak to uz potom co je? sutaz kto prvy najde nevestu? :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 alebo nájdi si tu pravú :-D :-D :-D to je fakt hrozné žiadne biele šaty pre družičky napíšem na zadnú časť oznámenie. Biele šaty môžu mať len družičky do troch rokov :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no presne... ale inak uz som videla aj fotky, kde druzicky mali rovnake kytice, trochu mensie ako ta nevestina... to bolo tiez pekne... ale kto by to platil :-D
Odpovedať
@alexandra1402 ozaj, ked sme sa bavili o tej torte, ty ides kupovat aj tu supravu na krajanie torty (noz a tu lopatku ci co to je) :-D? to sa mi zda tiez zbytocnost.. :-D
Odpovedať
@lillian18 nie nie ;-) ziadne lopatky sa nebudu kupovat :-D co by som potom asi tak s tym robila :-) toto su naozaj zbytocne vyhodene peniaze kazdeho bude zaujimat ako ta torta chutila a nie cim bola krajana :-D
Odpovedať
@alexandra1402 :-D uf dobre, som si vydychla.. som si myslela, ze som vadna, ked ma nefascinuju take veci :-D
Odpovedať
@lillian18 neboj nic, potom sme divne dve :-D :-D :-D par malickosti sice chcem ale urcite nie taketo blbosti :-D
Odpovedať
@alexandra1402 kedy sa budete fotit? vy dvaja? a kedy sa budete fotit s rodicmi a ostatnou rodinou?
Odpovedať
@lillian18 no my sa budeme fotit pred svadbou aspon 3 hodiny aj ked mohli by byt aj 4 :-) a s rodinou hm nad tym som nerozmyslala spolocnu si vsetci spravime pred kostolom mozno este par skupinkovych a potom naozaj neviem a co vy?
Odpovedať
@alexandra1402 no ja chcem tiez takisto, my dvaja pred obradom.. dake 4 hodinky... no a s rodicmi sa preto pytam, lebo dnes som videla jednu svadbu tu u nas a fotili sa s rodicmi a ostatnymi po skupinkach vonku pred hotelom (je tam priroda) pocas hostiny.. no ale vo vnutri ani hudba nehrala, tak neviem co robili ostatni hostia... niektori sa pozerali na nich, ako sa fotia a niektori asi sedeli vo vnutri... take cudne mi to pripadalo...
Odpovedať
@lillian18 tak ako ja toto moc neriesim ja chcem mat hlavne krasne fotky mna a draheho :-) samozrejme fotograf bude s nami od rana az do noci takze si myslim ze stihne zachytit kazdeho. Ale mne osobne by bolo blbe ist sa fotit a hosti tam len tak nechat sediet iba by to pokazilo zabavu ja chcem aby na mojej svadbe bola zabava :-D a nie aby po svadbe rozpravali ako sa nudili. Ozaj o kolkej chces mat obrad v kostole?
Odpovedať
@alexandra1402 no ano, to chcem aj ja... obrad o nejakej 4 - pol 5?
Odpovedať
@lillian18 to mne dnes mama povedala ze to je neskoro lebo ze si mam zobrat ze obrad trva hodinu pred kostolom gratulacie nejake to fotenie potom presun do saly tam kym sa rozbije tanier a tie blbosti ze kedy sa chcem akoze na tu salu dopravit. Ja uz neviem :-( :-( :-(
Odpovedať
@alexandra1402 urcite to nie je neskoro.. a este, ked mate svadbu v lete... aj keby ste mali obrad o piatej, tak je to akurat. ved bez omse trva pol hodinku, dalsiu dajme tomu hodinku gratulacie, fotenie.. a o siedmej mozte jest..
Odpovedať
@lillian18 hm to by mi asi neprešlo :-(
Odpovedať
@alexandra1402 no a o kolkej to chcete teda mat? vies, aby ste sa nenudili na hostine uz od stvrtej :-D a zas, aby ste to fotenie stihli predtym... :)
Odpovedať
@lillian18 no ja viem ja som chcela o 4 ale mama trva na 3 tak neviem. Zase nechcem ju uplne z toho vynechat.
Odpovedať
@alexandra1402 no ved jasne, chapem.. a kompromis o pol 4? :)
Odpovedať
Profilova fotka
A uz ste boli na fare? Lebo ja som si hodinu moc nemohla vyberat. Jednoducho uz boli predo mnou zahlaseni.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?