Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18 aj ja som mala ten pocit ako keby mam 5 rokov :-) no ja ho urcite nechcem stacila mi komunikacia v mailoch nahodou by som nieco chcela a na to by mi povedal co potom. Vobec si neviem predstavit ako by sa choval potom. Cena bola 280€ za klasika kvalitu a 380€ za HD. Ale aka bude cena na rok 2012 ani ten pan este nevie. Fakt hroza.
Odpovedať
@alexandra1402 ty a ake dlhe chces mat to video? normalne, klasicke? ja teraz rozmyslam, ci by nam nestacil len taky nejaky pol hodinovy svadobny klip... taky zostrih od zaciatku do nejakej polnoci...
Odpovedať
@lillian18 no ja nechcem nejake dlhe to video ale aj tak to uz je potom jedno lebo ten kameraman teda skoro vsetci si rataju cenu podla toho kolko hodin boli na svadbe. Ale uz ma ten kameraman zacina rozculovat nikde nic normalne za normalnu cenu :-(
Odpovedať
@alexandra1402 :) som ti poslala IP :)
Odpovedať
@lillian18 kukla som super cena a aj kvalita sa mi páči :-) :-) :-) asi si mi práve našla kameramana :-D ty čo na to povieš? Lebo mne sa to za tu cenu naozaj páči :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D no ved aj ja som si asi nasla kameramana :-D ved aj mne sa to paci, len som chcela vediet tvoj nazor, lebo moj mi akurat tak povedal na to, ze ci to neni divne, ked kameruje zenicha ako sa oblieka :-D ale ze hej, ze moze byt... takze taky nazor, ze dik :-D preto som sa chcela s tebou poradit :-D no a chces normalne video, ci len ten pol hodinovy klip?
Odpovedať
@alexandra1402 :-D :-D pocuj my dve keby sme mali spolu svadbu, tak by bola aka uzasna :-D :-D :-D pacia sa nam rovnake veci, dohadovanie bez hadok :-D skoda ze nie si chlap :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 to si este na tom dobre ze ti povedal iba ze ci neni divne ho kamerovat ked sa oblieka lebo podla mojho je to divne cele, takze moj si stale trepe ze kameramana nechce. A ten pol hodinovy by mozno stacil len keby viem ze ako to presne tu pol hodinu vyzera lebo si to trosicku neviem predstavit ked iba v kostole je clovek viac nez pol hodinu. hm.... Inak ale naozaj my dve by sme mali svadbu bez problemov ziadne dohady to by bola radost pripravovat svadbu :-D :-D :-D ale chlap by som nechcela byt :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 no ale tak na druhej strane, aj tak nikoho nebavi pozerat ten obrad v kostole a tie prihovory... hmm neviem...
Odpovedať
@lillian18 tak ako mne je jasne ze kostol kazdy pretoci, ja sama to robim :-D ale neviem ake by to bolo ked je to vlastna svadba :-S
Odpovedať
@alexandra1402 no ved toto... ale tak ved sa mozno s nim bude dat dohodnut, ze kostol by si chcela cely... ja by som teda minimalne chcela pocut tie sluby a "ANO" :)
Odpovedať
@lillian18 no veď to.... ved ja budem urcite v kostole strasne nervozna a myslim si ze si ani to ANO nebudem pamatat :-) aby som si to aspon mohla pozriet :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@alexandra1402 no... ja som sa este nerozhodla ake dlho to teda bude... napisala som mu mail, tak uvidime co napise.. :) ale som rada, ze uz som sa konecne pohla a zacala som nieco riesit :)
Odpovedať
@lillian18 vies co?! ja mam taky pocit ze ja uz neviem nic, co sa tyka ohladom svadby :-( Inak ides davat nejake darceky hostom (myslim tie pernicky alebo mandle v cokolade alebo podobne nezmysli) nechapem inak odkial tato tradicia prisla pred tym kazdy dostal vysluzku a bolo a teraz este darceky pre hosti ...
Odpovedať
Profilova fotka
Darceky pre hosti... jemine... U nas dostanu vysluzku (kolace + vino) Nema to byt tak, ze nevesta so zenichom dostavaju darceky? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Premyslali ste uz kolko jedla - kolko chodov budete mat? A co dat na stoly (kolace, slane, chlebicky, studene misy..)?
Odpovedať
@alexandra1402 nie, ziadne darceky pre hosti.... mna ide tiez porazit, vobec neviem podla coho si mam vybrat, stale rozmyslam, ci to, co som vybrala, bude dobre.. :( dnes som rezervovala fotografku (kamaratka z vysky), pisala tomu kameramanovi a riesim uz aj dj so starejsim.. @petrisorka jedno hlavne jedlo a potom svedske stoly..
Odpovedať
@petrisorka na to mam este vela casu :-) ale urcite nebudem davat na stol chlebicky (to som ani na svadbe nevidela) a studene misy tiez nie, studene misy sa davajú jediny ako nejaky raut :-) na stoloch budu len kolace poprípade neskor okolo 11 vecer nejake syrove nite. Ja by som to chcela takto: 1, predjedlo 2, kuracia polievka 3, hlavné jedlo 4. okolo 22:00 raut 5. popolnoci kapusnicu Ale moja mama raut nechce lebo ze sa jej nepaci ako sa v tom vsetci prehrabuju, a ze niektorym si je blbe sa postavit a ist si zobrat co chcu, takze mozno raut nebude ale dalsi chod fakt neviem este uvidim co mi ponuknu v slovakii
Odpovedať
@lillian18 mna by zaujimalo odkial tato blbost zase prisla :-D :-D :-D budes mat starejsieho???
Odpovedať
@alexandra1402 ano, chcem... nech to tam niekto usmernuje tu zabavu, bavi ludi, nieze mi o druhej pospia :-D zatial som pocula a citala len same chvaly na svadby, kde bol profi starejsi...
Odpovedať
@lillian18 ja som tu nasla aj negativne veci naozaj zalezi od starejsieho, citala som tu prispevky od bab ktore mali starejsieho a pisali ze boli sklamane ze zobral vela penazi este si vypil a zabavu vobec neurobil. Ja starejsieho mat nebudem u nas sa to moc nedava vlastne som nebola na ziadnej svadbe kde by bol starejsi a to som za posledne 3 roky bola na 4 svadbach, pride mi blbe zvat si na svadbu cudzieho cloveka, pokial je dobra partia ludi starejsieho netreba. Usmernovat svadbu bude moja sestra a zabavu nam spravi aj DJ je dobry vie vselijake hry a clovek sa pri nom nenudi. Ako je to len moj nazor dúfam ze neva :-) A dalsia vec toto by mi u draheho naozaj nepreslo aj keby ako velmi chcem by mi skor povedal ze som sa zblaznila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ani my starejsieho neriesime. Co viem, tak ta kapela co budeme mat my robi super zabavu a ja mam rodinu co sa zabavi aj bez nejakeho cudzieho chlapa :-)
Odpovedať
@petrisorka ja si tiež myslim... inak a ty chces davat co na stoly. a menu chces ako?
Odpovedať
Profilova fotka
Moja predstava: - predjedlo - polievka: vývar - hlavne jedlo (dva druhy masa, ryza, opekane zemiaky + obloha) okolo tej 21:00 hod studene misy na stoly + pecene stvrtky kurata o polnoci po odcepceni kapustnica + na stoloch kolace, korbaciky slane, nejaky ten chips, alko, nealko Ja to mam dost tazke s tym jedlom moja rodina je aj z Polska a tam na svadbach je velmi vela jedla na stoloch, stale nieco nosia, studene misy, teple jedla...
Odpovedať
@petrisorka tak vies ako kazdemu nemozes vyhoviet... ja som napr bola na svadbe kde som pocula ze sa stazovali ze sice mali vela jedla ale ze sa nic ine nerobilo len jedlo a ze sa im to nepacilo a teraz si vyber ked kazdy by chcel nieco ine :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Jasne :-) Myslim si, ze toto je taky standard, co som napisala ako si to predstavujem. Uvidim co nasi a druha strana rodiny. Budeme mat tam aj deti - takze urcite detske porcie a tie prkotiny na stol, hlavne kvoli nim, aby daco bolo :-)
Odpovedať
@petrisorka ozaj ked si spomenula tie deti slovakia dava aj polovicne porcie pre deti? ci to si sa asi neinformovala co? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
To je myslim automaticky ked nahlasis 6 detskych porcii + ja budem chciet aj detske stolicky pred 2 - 3 deti Mam tam zahlasenu bezlepkovu dietu - aj v tom vyhovia
Odpovedať
@petrisorka ozaj vidis tak dala sa tam dat ta bezlepkova dieta. som ti hovorila ze su strasne ustretovy :-) a detske stolicky tam maju?
Odpovedať
Profilova fotka
Na tie detske stolicky som sa este nepytala, ale verim, ze aj v tomto vyhovia :-) Ano, su ustretovy, tak mi tam budeme mat ubytovanych cca 30 hosti, tak sa snazia :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?