Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
Kolko stoji cokoladova fontana? Alex ty ju mas v ramci Slovakie, alebo nie?
Odpovedať
@lillian18 @katinka818 @petrisorka Ahojte baby, čítam čo všetko ste písali :-) takže pekne po poporiadku :-) @katinka818 Kytička bude podla mna s marhulkovými kvietkami krasna. Inak ja som si aj tak myslela že na jeden stol by stáli kvety 20€ naozaj je to vela. A vyzeralo to aspoň pekne za tých 20€ máš fotku? Inak podla mna kvoli jednemu dnu za kvety dat tolko je moc. 2, U nas je to tak že ženich príde pre nevestu ku nej domov tam je odobierka a potom idú spolu jedným autom do kostola ale mi to budeme mať úplne inak. A určite nebudeme mať odobierku. @petrisorka V rámci slovakii určite nebudem mať čokoládovú fontánu to by som už chcela moc :-) taká menšia čo mne úplne stačí sa dá kúpiť aj za 30€
Odpovedať
@katinka818 od koho by si mala mat tu vyzdobu, ked je taka draha?
Odpovedať
caute zeny :-D @alexandra1402 tak foto svietnika na stol prikladam.... som rozhodnuta, ze si zozeniem male vazicky sklenene, pripadne take stvorcove svietniky a do kazdeho dam na spodok biele gulicky asi pripadne nieco podobne a marhulovu ruzu, bud s niecim, alebo samostatnu.... a na nas stol neviem co, ikebany sa mi moc nepacia.... @jvlo z kvetinarstva maja , na marianskom namesti na rohu
Odpovedať
@katinka818 tie vazicky budu uplne stacit... aj ja to spravim nejak tak :) urcite nechcem tolko platit za kvety na stoly... a do akej farby budes mat ladenu vyzdobu?
Odpovedať
@katinka818 keď tak pozerám na tu vázu s tými kvetmi tak tam žiadne kvety skoro ani nevidím to za čo máš platiť 20€ za tu zeleň????
Odpovedať
@lillian18 farba vyzdoby je bielo-zlata a k tej zlatej sa asi najlepsie budu hodit tie slabunko marhulkove ruze... a dam si ich aj do kytice spolu s tym bielym lisianthusom.... este objednam balony, len neviem kolko ks, asi tak 30-40 a pravdepodobne iba biele, chcela by som keby boli asi len nad castou kde sa bude tancovat a hore pri plafone a z kazdeho balona by trcala stuzka biela a na konci by bola taka zvlnovkatena :-D pisem ako tatar... inak som rozmyslala aj mozno zopar ks niecoho z link dole k tym balonom, alebo ponad stoly uviazat kde budeme sediet, co poviete na to: http://www.partytown.sk/product_info.... http://www.partytown.sk/product_info.... http://www.partytown.sk/product_info.... @alexandra1402 no ked si to tak zoberies, fakt je to len zelena burina a 20E
Odpovedať
alebo toto, sorry za copy z albumov http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/cuc... http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/cuc...
Odpovedať
nasla som to foto balonov , len by ich bolo viac http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/joz...
Odpovedať
@katinka818 Balóniky sú krásne ale ja osobne by som ich dala hore k tomu stropu vyzerá to veľmi pekne a na zemi iba zavadzajú či???
Odpovedať
@katinka818 @alexandra1402 tie balony pri strope su pekne.. aj s tymi stuzkami zvlnkovatenymi :-D normlane asi aj ja nad tym zacnem rozmyslat a to som predtym o takych prkotinach ako balony vobec neuvazovala :-D ale dobre to vyzera, len ked ich je vela, lebo na tej jednej fotke, co ich tam je len par (tusim ze su bielo zlate) to nevyzera az tak dobre... na zem ich nedavaj.. tam by zavadzali a casto by asi praskali, ak by sa hostia okolo nich pohybovali... takze vlastne zas raz suhlasim s alex :-D
Odpovedať
baby videli ste vcera 4 svadby, ako tej jednej neveste jej muz stale masiroval plecia, ked hovorila do kamery? :-D trosku divne, nie? :-D minule jej robil uces :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 ja som to síce včera nevidela celé ale už predtým som rozmýšlala či to neni trošku divné že ležia v posteli a on je tam plecia masíruje :-) možno chcela celému Slovensku ukázať akého ma dobrého manžela :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som bola vcera z toho rozcarovana, ukazovali furt len pocasie, ziadna svadba... Ak chcete baloniky - ako to budete riesit? Ja chcem určite baloniky naplnene heliom, aby boli pri strope :-) Nevem kto mi to nafuka tak okolo 50 ks - kedze stroj na to nemame :-) Vyzdoba bude zelen-biela Kytica bude tiez tak ladena :-) Zhanam subor na odcepcenie :-)
Odpovedať
@alexandra1402 @petrisorka aj mna nahnevalo, ze vcera ziadna svadba, iba lyzovacka, pocasie a wellness.. nechapem, preco ich svadbu vysielaju na dva dni.. oni sli do tej sutaze na istotu ako jasni vitazi.. no to bolo dost divne, ked ju tam masiroval.. my sme sa uz smiali, ze nieze jej tam zacne aj nieco ine hladkat :-D s tymi balonmi by to aj mna zaujimalo, ako to je s tym heliom..
Odpovedať
@petrisorka Takže balóniky ti môže dodať jedna firma v ZA rovno nafúkané héliom tam potom cena 50 ks vychádza cca 50€ inak si neviem predstaviť kde by som asi tak zháňala to hélium. Súbor zo Žiliny je FS Rozsutec ale keď som písala tej pani tak mi odpísala že už čepčenia nebudú robiť takže neviem možno to myslela že len tento rok naozaj neviem ale dala mi kontakt na pani s FS Slávik a tam čepčenie stojí 80€ a keby ste sa chceli prezliecť aj do kroja tak 100€
Odpovedať
@lillian18 no ja som to včera skoro vôbec ani nevidela ale tuším som ani o nič neprišla :-D som zvedavá dnes :-)
Odpovedať
@lillian18 ja som nasla firmu vo visnovom, baloniky nafukaju heliom aj dovezu a upravia podla poziadaviek, cena so vsetkym je za jeden myslim 0,98 ale iba biely balon...musim si to este overit
Odpovedať
Profilova fotka
Velmi sa tesim, mam aj subor na odcepcenie :-) Visnove som pozerala na nete, asi ich budem kontaktovat, ale az tak mesiac pred svadbou Taka som vytesena, ze aj nejaku tradiciu budem mat :-)
Odpovedať
@petrisorka a ktorý??? a za koľko???
Odpovedať
Profilova fotka
Vienok (Kamenna Poruba) 60 eur
Odpovedať
@petrisorka neposlala by si mi kontakt na nich prosim ta, keby sme si nahodou aj my dali odcepcenie... ja by som to aj chcela, mne sa to velmi paci, ale nastavajuci to nechce, ze su to traposiny.... jedine ak ho nejak ukecam, ale pochybujem...
Odpovedať
Ahojte baby, takže vonku hnusne to som zvedavá čo budem zase robiť :( inak čo hovoríte na včerajšie 4 svadby? To som nečakala že by to vyhrala ta Monika a že ta Kika bude až na 3 mieste tiež nie. Podla mňa to mala také najkrajšie. Ja si aj tak myslím že tie baby jej dali schválne málo bodov. Inak jej šaty boli pre mna najkrajšie.
Odpovedať
@alexandra1402 Kika bola na druhom mieste, 9 bodov jej chybalo, nie? No ale ju to muselo strasne nahnevat, ved ich pozvala aj na rozlucku, zaplatila im tam cely wellness a nakoniec vyhrala ina.. Mna by porazilo na jej mieste :-D Aj ja som mala pocit, ze jej naschval davaju menej bodov, lebo vedeli, ze ona je jasny vitaz.. na vsetko jej tam len hundrali... Aj mne sa pacili najviac jej saty, som si spomenula na teba, ze aj tebe sa urcite budu pacit :) Toho kameramana si uz nasla?
Odpovedať
@lillian18 hej ja som myslela že na druhom bola Lucia no aj tak to podľa mna nemala vyhrať ta Monika. Inak mna by tiež asi porazilo zeplatila im tam všetko a určite by to mala o to krajšie keby im bolo vyšlo to počasie. Inak mne sa už na konci zdalo že nevedeli čo by kritizovali. Najlepsie bolo ked Lucia zahlasila ze ona by si na jej mieste vybrala odvaznejsie saty :-D :-D :-D Kameramana som este nenasla prestalo ma bavit ho hladat ty uz niekoho mas???
Odpovedať
@alexandra1402 ee, nemam nikoho :-D mna to este ani nezacalo bavit, hladat ho :-D No ta Lucia ma cudny vkus, hlavne tu mieru odvaznosti nevie odhadnut :-D Tiez som nepochopila s tym spenatom a kackou, tak za to, ze oni su vyberave a nechuti im to, preto to skritizuju, ze ake zle jedlo mala..
Odpovedať
@lillian18 tak ako ani to neochutnaly ako ja tiež zrovna neskáčem po strop keď vidím na tanieri špenát ale v niektorých jedlách mi chutí. Ja som písala tomu Tomášovi Koprivovi zo ZA nemá také zlé ceny ale prístup podľa mna nič moc.
Odpovedať
@alexandra1402 a co je nejaky odmerany? to nie je bohvieco.. tie nevesty to mali hodnotit objektivne a nie subjektivne... "toto ja nemam rada, tak automaticky to je zle a dam malo bodov".. no truba vyberava...
Odpovedať
@lillian18 podla mna bol zo vsetkych s kym som si zatial ohladom svadby pisala ci uz o nejakom infe alebo cene on bol zatial najodmeranejsi. Najskor som mu pisala ci mi moze poslat cennik. Na co mi poslal cennik ale pod to napisal ze cennik na rok 2012 sa bude menit. Tak som mu napisala ze svadbu planujem v auguste v roku 2012 ze kedy si ho je teda mozne zajednat a kedy bude mat pevny cennik. Na co mi odpisal ze zajednat si ho mozem hned ale ze este neni co zajednavat ked nemam termin ) pritom nic take som mu nenapisala len som mu nenapisala presne ktoreho augusta len ze august na kolko neni schopny poslat ani cennik) A ze cennik pojde asi o 50€ hore ze zalezi podla okolnosti, konkurencie a inych faktorov. To ma uz nasral. Tak som mu napisala ze ja som nepovedala nic take ze nemam presny termin ale predsa nebudem nieco zajednavat ked neviem ani poriadny cennik a nie ze mi niekto po svadbe povie o 100€ viac. A ze je prvy s kym som sa stretla kto este nema pevny cennik na rok 2012. Takze z tohoto pana som bola naozaj velmi sklamana, pisal si so mnou ako ze co vobec od neho chcem. A to ze este nema ani cennik hm....a nebudem si predsa zajednavat nieco kde neni ani presna suma a po svadbe mi naozaj o 100€ povie viac a co potom.
Odpovedať
@alexandra1402 :-D si pisal s tebou, ako keby si nebola svojpravna :-D a videa ma dobre? hmm... a ake ceny ma teraz na rok 2011? ja neviem, ja by som sa bala objednavat si niekoho, kto uz v mailovej komunikacii sa sprava odmerane, ktovie aka s nim bude spolupraca potom... ci sa s nim bude dat vobec dohodnut, na tom, ako to chcete vy, alebo vam len odvrkne, ze to sa neda, on je kameraman, tak on vie ako sa to robi...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?