Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@alexandra1402 :-D daj ruze, pivonky aj tak zevraj rychlo odkvitaju.. alebo preloz svadbu :-D @lomc ahoj :) no oficialne asi dake dva mesiace pred svadbou.. neoficialne som to uz kamoskam vykvakala :-D lebo ja neviem udrzat tajomstvo...
Odpovedať
@lillian18 ja viem že rýchlo odkvitajú lenže keď mne sa tak strašne páči kombinácia pivonky a hortenzie :-( :-( :-( budem plakať :-D :-D :-D no oki aj ruže sú dobre :-) Inak oficiálne je to asi keď dostanú oznámenie či???
Odpovedať
Profilova fotka
asi som hladna a pozeram na nete ake svadobne menu :-) :-D niekde som videla, ze kazdy mal taku karticku na svadbe k menovke a tam bol popis co kedy bude - plan svadobnej hostiny :-)
Odpovedať
@petrisorka ako myslíš svadobne menu???
Odpovedať
Profilova fotka
ano :-)
Odpovedať
@petrisorka to ma nenapadlo robiť ....je to síce pekné ale radšej nie :-) aby sa náhodou hostia nanalakali že je toho málo a nezdrhly :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 no ja si myslim, ze oficialne su tie oznamenia :-D ale joj, ved to je len kytica :-D @petrisorka aj ja som videla tie plany hostiny a programy, ale to sa mi zda take cudne... baby odchadzam z prace, tak si vela nepiste, nech zajtra nemusim vela dohanat v citani :-D
Odpovedať
@lillian18 tiež pravda aj tak si ju nechystám nechať :-) a neboj odteraz budeme písať už iba tak mierne :-D :-D :-D a plány hostiny ani programu nič také :-)
Odpovedať
Baby mám depku :-( :-( :-( práve som si hodila na papier približne všetky ceny okolo svadby a vyšla mi cena 5520€ a predpokladam že tam všetko ani nemám :-( :-( :-(
Odpovedať
@alexandra1402 :-D preco si to ratala, ved si sa tomu tak uspesne vyhybala :-D nemaj depku, aj ja som mala, ked som to pocitala... teraz na to uz radsej nemyslim... ale voobec neviem ako to budeme platit... :-( vyciarkni holubov, veterana, kociar s konmi a vankusik na obrucky :-D
Odpovedať
@lillian18 ja som to nechcela rátať radšej :-) ale moj drahý na tom trval :-( :-( :-( inak keby tam mám napísané tie veci čo si napísala tak ta svadba by hádam stála 8000€ za jeden deň :-(
Odpovedať
@lillian18 mna by naozaj zaujímalo kolko potom stojí ta svadba ked sú tam aj tie kravinky ako vankusik pohare holuby, limuzina alebo veterán a velaaaaa dalších neužitočných veci
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ja to neratam, tiez by som mala depku z toho... Kolko ludi budete mat?
Odpovedať
@petrisorka ja som to musela porátať priatel naliehal že nie že pred svadbou zistíme že tolko nemáme :-D :-D :-D budeme mať cca 70 ludí. A ty???
Odpovedať
Profilova fotka
Spolu s kapelou, fotografom 70 ludi Pohare si idete dat robit? Vankusik, limuzina, holuby, lampiony u nas nehrozia:-) Nie moc precackane, nie ledajake ale primerane - vsetkeho s mierou :-)
Odpovedať
@petrisorka s fotografom a s dalším príslušenstvom :-D je to 75 ale rátam že nás aj tak bude iba 70 že nie každý príde takže tažko povedať Ty máš kolko ludi? Poháre nechcem podla mna predražené
Odpovedať
@petrisorka aha už chápem 70 ludí maš som si to zle prečítala :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) My budeme mat pohare ako svadobny dar od bratranca - umelecky brusic skla
Odpovedať
@alexandra1402 @petrisorka aj my budeme mat okolo 70... pohare nechcem.. zbytocnost..
Odpovedať
ja prave tiez uvazujem ci si dame svadobne pohare, ale vela ludi mi hovori, ze je to zbytocnost... tak neviem co urobit... jedine ak by som natrafila cestou z mesta na nejake, ktore by sa celkom hodili... alexandra1402 - ja chcem tiez strasne pivonky, len neviem ci to bude mozne - velmi sa mi paci tato kytica: http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/lyf... presne taku by som chcela, idem dnes skocit so sestrou do kvetinarstva ma tam nejaku znamu, tak som zvedava, ale co som citala na nete, tak vraj by nemal byt problem s objednanim hociakych kvetov, tak som zvedava.... k tej vyzdobe v slovakii - planujes si dat okruhle stoly, alebo do U? ja som tam bola pred mesiacom a mali nastrete na jednu svadbu okruhle stoly a velmi sa mi to pacilo, takze som rozhodnuta pre okruhle, tiez by som chcela na kazdy stol nejake kvety, asi to budu biele pivonie ak mi ich z kvetinarstva budu vediet zohnat...
Odpovedať
@petrisorka ako svadobný dar je to niečo iné :-) ale ja osobne by som za 2 poháre nedala 60€ :-) @lillian18
Odpovedať
@katinka818 vau nádherná kytica ;-) ;-) ;-) presne podla mojho v kusu :-) ja proste milujem pivonky :-) každý mi hovorí že rýchlo zvadnú ale mne je to nejako jedno kyticu si nemienim nechat a na fotkách bude krásna :-) Potom daj vedieť čo ti povedali v kvetinárstve a za akú cenu sa vobec pivonky pohybuju ja som to nezistovala ešte. Ohladom tej Slovakii, Slovakia ale nema okruhle stoly tie si musis pozicat v nejakej svadobne agentúre či???
Odpovedať
@alexandra1402 mna tiez kolegyna odhovarala, ze pivonky rychlo zvadnu, ale su to moje najoblubenejsie kvety milujem ich a ak ich budu vediet zohnat v kvetinarstve, tak nevaham... dam ti vediet cenu, tiez som zvedava... noooo s tymi okruhlymi stolmi si ma zaskocila, to teda fakt neviem, alebo som bola taka " ocarena" ake to bolo pekne, ze som si nevsimla ze ci su tie stoly okruhle, alebo stvorcove - videla som to totiz tak zdialky od dveri a ked ma zabijes tak si nespomeniem.... no tak to si musim zistit, ale aj keby boli stvorcove tak si dam take oddelene sedenie nie do U, nepaci sa mi to, oddelene to vyzera omnoho krajsie.... a balony si chcem objednat a budu visiet nad castou kde sa bude tancovat, len neviem kolko ks, asi nejakych 30-40 takto nejak : http://www.myday.sk/resize/domain/myd... len budu asi iba v bielej farbe
Odpovedať
@katinka818 mna od pivoniek odhovára každý už to ani nepočúvam :-) moj drahý ich dokonca vola kvety mravcov :-D :-D :-D no áno slovakia okruhle stoly nemá keby chceš okruhle musíš si ich požičať ale kolko stojí požičanie stola som nezistovala :-) ja tiež nechcem sedenie do U, nepáči sa mi to takže budem mať štvorcové stoly a pri nich 8 ludi tak ako keby boli okruhle. Balony sú super myslím že jeden balón samozrejme naplnený heliom vychádza na 1€ alebo si videla niekde lacnejšie? A v ktorej sále budeš mať svadbu???
Odpovedať
Profilova fotka
Kati, ty mas tiez v Slovakii svadbu? Vsimla som si, ze uz tento september :-) Tak daj potom info :-)
Odpovedať
@katinka818 ta kytica je naozaj krasna :) @alexandra1402 inak ja som pohare videla aj za 25 eur a boli pekne, ale aj tak by som ich nechcela...
Odpovedať
@lillian18 keď ja si nemožem pomoct ale mne tie pohare pridu úplne ale úplne zbytočné :-) aj za 25€
Odpovedať
@alexandra1402 no jasne ze je to zbytocnost.. ti to bude potom len zavadzat doma cely zivot.. ako taky pohar zo stuzkovej....
Odpovedať
@lillian18 prosím ta ani to nehovor moja mama má doma aj moj pohár ku krstu je tam moje meno je to ručna praca kvetinky a zlate pismo :-D , okrem toho mam aj pohár k 18 ako keby dostanem ešte niekedy v živote nejaký pohár tak to už asi nerozdýcham. A presne mne by to len zavadzalo asi nie som až taký romantik
Odpovedať
@alexandra1402 no a ako krasne by sa pri nich vynimal aj tvoj pohar zo svadby :-D hmmm budeme mat neromanticke svadby :-D baby a co vravite na vcerajsiu svadbu v 4 svadbach? tie vianocne svetielka nemali chybu :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?