Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
Profilova fotka
No, ja by som chcela nieco zivsie - mohli by byt ku kolenam :-) Horsie s farbami :-)
Odpovedať
@petrisorka vobec nevieš akú výzdobu alebo aspoň aké farby sa ti páčia :-) Na tej Slovakii je výhoda to že si tam možeš dať výzdobu akú len chceš lebo nemá farebné steny čo je super :-)
Odpovedať
Profilova fotka
musim tam ist a popytat sa na to co a ako s vyzdobou co ponukaju ci nieco ponukaju v cene nevies nahodou?
Odpovedať
@petrisorka v cene nie ale za 100€ ti spravia vyzdobu ale naozaj netusim co ta vyzdoba zahrna. Ja ale ich vyzdobu nechcem takze mi to je jedno jedine co od nich chcem su navleky obrusy a tu svetelnú stenu čo je na fotkách za hlavnym stolom. Ale tiez neviem kolko si za to vypytaju.
Odpovedať
Profilova fotka
no musim nabehnut niekedy a popytat sa vsetko
Odpovedať
@petrisorka potom daj aj mne vedieť ja som sa na toto vobec nepýtala :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ano ano dam vediet taka som rada, ze hlavne veci uz mame caka nas tanecna priprava -zaciname v novembri koncime v marci tak akurat na maj pripraveny
Odpovedať
@petrisorka to trvá až 5 mesiacov tak to by ten moj nevydržal...lae určite je to pekné vedieť tancovať...takže držím palce pri učení :-)
Odpovedať
@lillian18 len tak ma napadlo toto su podla mojho drahého najkrajšie šaty :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Pekne :-) pre mna trosku extravagantne :-)
Odpovedať
@petrisorka extravagantne preco??? podla mna su kasne ale pre mna moc prezdobene ale drahemu sa strasne pacia takze aspon ich vyskusam :-) Mne sa pacita taketo :-)
Odpovedať
@alexandra1402, @lillian18.....inak to s tymi satam ked si spomenula, tak ma napadlo, co sa ma opytal drahy....sa ma pytal, ze kedy ideme do polska....a ja ze naco? no kupit saty nie? som sa na neho pozrela....a tie manzetove gombiky...no neviem>..podla mna zbytocne..a idete sa po polnoci prezliekat?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Tieto saty co si sem dala su krasne:-) Ano ja sa chcem prezliekaz po polnoci do saticiek na tancovacku :-)
Odpovedať
@alexandra1402 @petrisorka baby ste sa tu nejak rozbehli, mala som co robit, kym som precitala, co som zmeskala :-D alex, tie saty su krasne :) aj ja chcem nejake take :) vcera sme boli v ZA, cesta z MT nam trvala skoro 2 hodiny, lebo pod strecnom opravuju most, takze uuuzas :-D no ale isli sme si len tak mestom a zrazu sa drahy pristavi pri vyklade a tam svadobne saty... ale kolko vela! a boli na figurinach.. krasne boli :) to bude strasny problem vybrat... inak ani moj sa netvaril nadsene, ked som mu povedala, ze oblek kupime v polsku :-D
Odpovedať
@katarinan a ty sa ideš po polnoci prezliekať??? inak už si tu jediná čo nemá fotku tak šup šup :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 no presne zmeškala nemáš chodiť už obzerať šaty ale sem nam niečo napísať :-D :-D :-D no pod tým Strečnom je stále niečo keď nie búračka tak opravujú cestu :-D a v Žiline mi zatiaľ nepadly žiadne šaty do oka ale pozerala som zatial len na nete :-) :-) :-) a moj mi stále iba hovorí že prečo ja musím mať oblek z Polska a tvoje šaty z Polska nemožu byť :-D inak ešte k téme budeš sa prezliekať po polnoci???
Odpovedať
Profilova fotka
Hmm, oblek... Idete do Polska? Este sa to oplati? My asi pozrieme nieco tu v Prahe, aj koselu a viazanku :-) A na tie manzetove gombiky sa tesiiiim :-) Som teraz v dileme ci aj tu kameru mat, spomienka na DVD v HD :-D Mam ponuku na dobreho kameramana 280 eur stoji - je to vela?
Odpovedať
@petrisorka hej v Polsku sa obleky stále oplatia pretože tam komplet aj s vestou kúpiš aj za 100€ a vyzerajú tie obleky veľmi pekne :) Ja chcem pre drahého asi tiež gombíky nech aj ona má nejakú ozdobu :-D :-D :-D Inak vieš čo ma prekvapilo keď spomínaš to HD som skoro na riť spadla u 75 percent kameramanov si za HD musíš priplatiť ja som si myslela že v dnešnej dobe je to už samozrejmosť ale nie je :-) Ako ja chápem že to HD je zložitejšie potom na strih a o dosť dlhšie to trvá ale aj tak som bola riadne prekvapená :-( Inak suma 280€ sa kameramana je super :-) :-) :-)
Odpovedať
citam, ze jedna z vas bude mat svadbu v slovakii? ja tam budem mat tiez v septembri... som nevedela , ze oni davaju aj tu svetelnu stenu? neviete ci je to zaratane v cene vyzdoby? nemozem sa tam akosi dostat, stale mi to nevychadza a potrebujem sa ich tolko veci popytat...
Odpovedať
@alexandra1402 no ja som teraz pozerala stranku toho salonu, co sme vcera sli okolo neho a nazivo su tie saty uplne o niecom inom ako na nete... ale tiez ma nejak neuchvatili.. a po polnoci asi ano, ved to sa tak robi, nie? :-D aspon sa na chvilu vytratime z toho osialu, kde budeme stredobodom pozornosti :-D @petrisorka ten kameraman ma dobru cenu. vsetky ponuky, co som ja zatial nasla, mali ceny okolo tych 300 eur.. odkial je ten kameraman?
Odpovedať
Profilova fotka
Zo ZA len neviem najst webovky je to kamaratov otec a nasla som to aj tu http://www.mojasvadba.sk/fotoblog/iva...
Odpovedať
@alexandra1402...praveze sa nejdem prezliekat po polnoci....dam za saty kopec penazi a po par hodinach ich vyzleciem...no to určite nie...inak nad tou fotkou som uz aj ja rozmyslala...musim ist dnes doma na pc
Odpovedať
@katinka818 ahoj tu svetelenú stenu ešte v minulom roku požiačiavali za 20€ ale neviem ako je to teraz naozaj. Keď sa tam nevieš dostať tak tam napíš mail na to ti odpovedia aj mailom :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dnes tam ide moj otec :-) A za mesiac sa tam dostanem aj ja :-) Este cas na vyzdobu A ake oznamka by ste chceli? Mate nieco navrhnute? Mne sa pacia postavicky on a ona nieco farebne :-)
Odpovedať
@lillian18 tak ja viem že sa to tak robí ale už som tu písala že na posledných 4 svadbách čo som bola sa ani jedna nevesta neprezliekala pretože jej to bolo ľúto že by mala byť tak krátko v svadobných šatách :-) A ktorý to bol vlastne salón???
Odpovedať
@petrisorka ta cena za toho kameramana je naozaj dobrá škoda že neni nikde na nete že by sme kukli jeho prácu :-( ty si už videla aké točí video??? Ja si idem oznámenia navrhnúť sama :-) chcem s vlastnými fotkami :-)
Odpovedať
@petrisorka @lillian18 ozaj baby kedy sa vlastne rozdávajú oznámenia??? 2-3 mesiace pred svadbou???
Odpovedať
@alexandra1402 poslem ti link do IP... taky zvlastny, ani neviem co to tam maju za znacku siat.. ale ten vyklad vyzeral dobre :-D ja neviem, neprezliekat sa preto, lebo im to bolo luto, to je take odveci... tak to by mali aj spat v tych satach, aby ich vyuzili co najviac :-D a to este ktovie ake saty budeme mat, tak nakoniec budeme len radi, ze sa z nich vyzlecieme do niecoho lahsieho.. a ty este v tom auguste.. ty si radsej nejake saty na prezlecienie zozen a potom sa rozhodnes, ale maj aspon daco v zalohe... ja sa prezliekat budem, ved po polnoci si uz manzelka a nie nevesta :) ja chcem oznamenia bez fotiek, ale tiez ich budeme robit asi sami... a citala som tu cez vikend nejaku diskusiu o oznameniach, vacsinou pisali, ze 6 tyzdnov - mesiac pred svadbou
Odpovedať
@lillian18 no veď ja sa budem tiež na 100 percent prezliekať proste mne to ku tej svadbe patrý ja som len tak písala že naozaj na posledných 4 svadbach čo som bola sa ani jedna nevesta kvoli tomuto neprezliekla aj keď je pravda že jedna svadba trvala iba do jednej. A presne po pol noci si už manželka a nie nevesta :-) A ja budem v tom auguste rada keď sa v tých šatách neuvarím a v mojom prípade žiadne lahučke šaty nepripadajú do úvahy lebo nech tie šaty vážia aj 100 kil keď sa mi budú páčiť tak si ich oblečiem :-D Veď je to predsa len raz za život. :-D
Odpovedať
@lillian18 a pošli link :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?