Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@alexandra1402 ty pocuj a konsky zaprah s kociarom nechcete? to by bolo ake romanticke :-D miesto toho autobusu :-D alebo zapriahnete pstrosov miesto konov :-D pocuj a ty ides kupovat aj take veci ako svadobne pohare, vankucik na obrucky a taketo prkotiny? mne sa to zda totalne zbytocne..
Odpovedať
@lillian18 tak hej ale ja chcem byť originálna :-D nie že tu na mojej svadbe bude viac takých fotiek takže si musíme rozdeliť kto bude mať aký záves :-D :-D :-D a tak schudnúť pred svadbou by nezaškodilo :-) teda aspoň mne :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 jéj tak konský záprah určite chcem ...to musím mať..... Ale teraz vážne ja neznášam kone ale naozaj ja sa ich bojím neviem prečo nikdy mi žiadny kon nic neurobil ale proste tie zverata nemam rada.... Dáme pštrosov alebo somárov na miesto konov :-D :-D :-D Takže svadobné poháre určite nie v žiadnom prípade kupovali sme švagrine ako svadobný dar lebo ich strašne chcela ako nevrvaím že boli škaredé ale 60€ za dva poháre určite ale určite nie :-) a ani neviem kde by som si ich potom dala :-) Ale vankúšik to neviem či by som bez ankúšika prežila :-D :-D :-D tiež určite nie na tu chvíločku čo na tom budu tie obrúčky kým ich farár pokropí nepotrebujem predsa vankúšik :-)
Odpovedať
@alexandra1402 :-D aaach aka som ja rada, ze niekto zdiela moje nazory, uz som si pripadala divna, ked nechcem kociar, holuby, nekupujem pohariky a vankusiky a nemam ich este v albume a nevytesujem sa z toho :-D uz som sa bala, ze budem zla nevesta :-D ja by som sa od hanby prepadla pod zem, keby som sa mala viezt na kociary po meste :-D a k tomu chudnutiu, no mala by si schudnut, lebo na fotke vyzeras strasne obezne, ved sa ti tam skoro ani oci nezmestili :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 no aspoň som neni sama :-) minule som spadla skoro na riť lebo mamina kolegina sa vydávala minulý rok a sa ma pýtala že či nechcem vankúšik požičať. Pozerám na nu že jedine keby som na nom spala určite nie pod obrúčky :-D :-D :-D Ja noozaj nechápem čo je na tom vankúšiku také doležité :-D Veď ja chcem byť pekná nevesta mať pekné šaty, topánky bižuteriu a nie kupovať vankúšiky :-D :-D A tak ja viem že možno to nevyzerá že by som mala chudnúť ale ja som pribrala s liekov keď som bola chorá a od vtedy sa cítim zle a chcem svoju povodnú váhu. Aj keď si stále hovorím že možem byť rada že som zdravá :-D
Odpovedať
@alexandra1402 mne sa obrucky ovela viac pacia na nejakej tacke, co maju v kostole ako na vankusi, to mi pride take odveci.. vobec si neviem predstavit, ako sa tam pripevnia a ci odtiat nespadnu.. ale inak mi je uplne jedno, kde tie obrucky budu.. :-D
Odpovedať
@lillian18 tak je tam taká šnúročka na ktoré ich pryviažeš :-D ale inak mi je nejaký vankúšik naozaj ukradnurý :-D presne ako hovoríš tácka úplne stačí :-)
Odpovedať
@alexandra1402...no bohuzial....nemaju webovu stranku...tak vam asi velmi nepomozem....ale mozno ak by sa dalo s nimi stretnut nejako a poukazovali by podla ich pracu, ale to uz je na vas
Odpovedať
@lillian18...no vyhrala ako vyhrala.....ale tak vcelku je to tam pekne...a ked sa to vyzdobi uplne tak to bude fajn...len keby sme nemuseli cakat....ide ma slahnut....ale nezabijem sa kvoli tomu...inak naco sa pustaju tie holuby? nie su to zbytocne vyhodene peniaze? ja nechcem ani holuby, ani ziadny lampion ani nic podobne....a kone uz vobec...jedine ak pod kapotou :-D ....a ake obrucky by ste chceli? biele ci zlte zlato alebo kombinacia?
Odpovedať
ozaj a manzetové gombíky idete zhanat? podla mna totalna hovadina...sak uz to aj tak v zivote nepouzije....skoda penazi...
Odpovedať
@katarinan manzetove gombiky nemam ani predstavu kolko stoja, ale ak je to drahsie, tak sa vydam aj bez toho :-D to tiez nejak neriesim... pacia sa mi tie, ze I love my wife, ale uz ich ma asi kazdy a dobre su akurat tak len na fotku :-D obrucky urcite zlte zlato... kombinaciu asi ee.. a urcite leskle... mozno nejaky kamienok..
Odpovedať
@katarinan hm škoda :-( @lillian18 inak baby netuším koľko stoja manžetové gombíky ani som to nezistovala zatial ma to ani nenapadlo ale zase nevyzerá to zle :-) manžetové gombíky drahému možno kúpim nech na nom zase toľko nešetrím :-D minule som mu zo srandy hovorila že zlatko veď ušetríme na tvojom obleku kúpime ho v Polsku :-D sa na mna tak pozrel že zlatko a keby sme ti šaty kúpili v Polsku .... :-D :-D :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 :-D :-D :-D a čo taký veterán :-D :-D :-D
Odpovedať
baby kukali ste na markize 4 svadby???
Odpovedať
Profilova fotka
ano kukala som
Odpovedať
Profilova fotka
dnes to bolo dost trapne
Odpovedať
@petrisorka súhlasím :-) to zase bude ohovárania ...inak ta dnes čo mala svadbu to hovorila o tej babe čo bude mať zajtra že mala šaty ako Barbie čo kúpila svojej dcére keď mala dva roky??? Som bola v kuchyni a som to presne nezachytila :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja som to pochopila tak, ze ta co bola dnes nevestou, tak jej saty boli inspirovane nejakou babikou co mala jej dcera. aj ja som varila veceru tak som to kukala len tak cez barovy pult
Odpovedať
@petrisorka keď mne sa zdá že to hovorila o hentej lebo to ukazovali že čo bude zajtra :-) no neviem necháme sa prekvapiť čo to bude :-) Inak mi to prišlo divné ako ten kaštiel či čo to bolo to bolo pekné aj to ako jej zložil tu báseň a hral jej pri tom, ale potom ta krčma (ona to síce nazvala vychytaným barom :-) ) to bolo divné a ta disca tiež :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ja by som sa brutalne rozosmiala keby mi zacal moj drahy recitovat a hrat na nejakom hud. nastroji :-D tesim sa na zajtrajsiu svadbu, toto ako keby ani svadba nebola, dost ma to sklamalo
Odpovedať
@petrisorka no moj nevie na žiadnom hudobnom nástrojí hrať takže to je jedno :-D ale možno keby v príhovore povedal pár pekných slov tak by som sa neurazila :-) Aj ja teším na zajtrajšiu lebo toto moc svadba nebola :-) čiže žiadná inšpirácia ani nič ..
Odpovedať
Profilova fotka
Veru, ziadna inspiracia nic Tak nejak rozmyslam v akej farbe vyzdoba Tie manzety by som chcela, i ked to ma uz asi kazdy
Odpovedať
@petrisorka ja už nerieším čo ma každý lebo to by som nemohla mať svadbu :-D :-D :-D ja tie manžetové gombíky asi tiež chcem :-) A už máš nejakú predstavu o výzdobe???
Odpovedať
@petrisorka inak kde máš fotečku???
Odpovedať
Profilova fotka
Viem, ze chcem cajove sviecky, nejake pekne malinke kvetinky na stoly ale v akej farbe, ake kvetinky, v tom nemam jasno Ci to skombinovat s popolnocnymi satami - ale aj tie saticky este neviem ake budu :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Som ju stiahla lebo sa mi nepacila :-) Taka roztiahnuta akasi :-o
Odpovedať
@petrisorka no js chcem výzdobu skombinovať aj s popolnočnými šatami :) ako naposledných 4 svadbách čo som bola ani jedna neveste nemala popolnočné šaty lebo si chceli užiť čo najviac svadobné ale ja chcem popolnočné.
Odpovedať
@petrisorka podla mna bola pekná vobec sa mi nezdala roztiahnutá a tu je to aj tak maličké :-) lepšie sa píše :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
aj ja chcem popolnocne :-) Kratsie alebo dlhe?
Odpovedať
@petrisorka skor mi musia padnud do oka a musia byt cyklamenove....ale kludne by som bola za dlhsie :-) kratsie si mozem dat aj na inu prilezitost ako vlastnu svadbu :-) a co ty???
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?