Svadba Žilina 2012. Nájdu sa tu také nevesty?

Zobraz úvodný príspevok
Ahojte.... sú tu nejaké baby ktoré sú zo Žiliny alebo okolia a majú svadbu v roku 2012, ak áno ozvite sa som zvedavá ako začínate s plánovaním ....
Odpovedať
@lillian18 aj ja mám na pravom prstenniku :-) obrúčku budete nosiť na prostredníku??? inak baby ja začínam rozmýšlať či som s tým augustom urobila dobre dnes som sa išla roztopiť a to je ešte len Máj čo budem robiťv auguste veď to pri fotení umrieme od tepla to aby som drahému minimálne dve košele kúpila kedže svadobná košela s krátkými rukávmi sa mi nepáči.
Odpovedať
Profilova fotka
Obrucku budem nosit na lavom prstenniku - od srdca :-) Dala som do fotoblogu ukazku, ze take nieco chceme :-)
Odpovedať
@petrisorka všimla som si sú pekné :-) ja som ale skor kamienkovy typ takže ja chcem určite kamienky :-) :-) :-) len musim náisť nejaké také kde aj pre drahého bude ta obrúčka pekna on chce nejakú jednoduchú a ja zase s kamienkami no hádam niečo nájdeme :-)
Odpovedať
@alexandra1402- --no to mas teda pravdu....no v dnesnej dobe je naozaj problem keby si tu svadbu chcela vybabovat len tri mesiace..pretoze naozaj uz je vsetko zajednane rok dopredu a ty sa potom mozes aj o zem hodit a budes mat problem nieco zohnat...no aj s tym letom mas pravdu...sak mmne ta pani povedala, ze najviac je vychytany jun a september....lebo nie je zima ale ani velke teplo..
Odpovedať
@lillian18...no sme terchova sa v nedelu nekonal, ale v sobotu sme sli na oravsku priehradu kuknut..som bola stastna jak blcha,ze nesiel makat...no a co sa tyka toho penzionu tak sme tam neboli, drahy tam nechce svadbu..
Odpovedať
@alexandra1402 obrucku na lavom prstenniku.. neviem ako si na to zvyknem, ale budem si musiet :-D neboj sa, ak budete mat priserne teplo, tak sa to isto schladi poriadnou burkou :-D :-D ozaj a kedy sa chcete fotit? den pred alebo vo svadobny den? a pred ci po obrade? ja rozmyslam, ze asi pred obradom... a obrad dame o dakej stvrtej - pol piatej... @katarinan hm to je skoda.. tak nevadi, ved sa urcite nakoniec dohodnete na sale, ktora sa bude pacit vsetkym :)
Odpovedať
@katarinan :-) no veď vravím že zo slovakiou som mala šťastie len preto že mám taký blbý termím :-D A Terchová teda nebude? A prečo tam drahý nechce svadbu veď to tam vyzeralo veľmi pekne :-) Takže stále si v štádiu hladania???
Odpovedať
@lillian18 obrúčku na lavevj ruke a snubný na pravej dobre chápem??? a ty vieš človeka potešiť žiadná búrka nebude ani zo srandy to nehovor :-D :-D :-D inak my sa určite budeme fotiť pred obradom a svadbu chceme o pol 4 tak dúfam že to stihneme vy si nechávate koľko času na fotenie???
Odpovedať
Profilova fotka
Juuuj, tesim sa, mame vybavenu katedralu - Trojica v ZA :-D
Odpovedať
Profilova fotka
V podstate take najlhlavnejsie veci uz mame :-) Moze nastat pohoda a klidek :-) Stresy pridu az niekedy v aprili :-)
Odpovedať
@alexandra1402 s tymi prstenmi dobre chapes :-D no ved nebude ziadna burka, neboj sa, budete mat prijemnych 25 stupnov, jasno a mierny vanok :-D a na fotenie nemam ani predstavu, ze kolko casu... od nejakej desiatej do druhej - tretej?
Odpovedať
@lillia18,@alexandra1402---nie v stadiu hladania, ale cakania...uz neviem kde by som mala co zhanat..no takze z toho vyplyva že vybavovanie phľadom svadby sa odklada na september..uzijem si krasne bezstarostne leto...
Odpovedať
Článok sa načítava...
@lillian18 no ja tak počítam 4 hodky ak mi moja drahá polovička po hodine neutečie :-D :-D :-D a kde sa idete fotiť niekde v parku alebo ako si predstavuješ svoje svadobné fotky???
Odpovedať
@katarinan tak budem držať palce nech ti to niekto neobsadí :-) a to akože 1 septembra si možeš prísť rezervovať sálu správne chápem :-) vlastne to teraz musíš do septembra čkať zo všetkým ostatným ...no aspoň si to ešte dobre premyslíš :-)
Odpovedať
Profilova fotka
My budeme mat fotografa, cely den od rana - na vsetko :-) Park Rajecké Teplice to asi isti
Odpovedať
@petrisorka a nepovedali vám na fare že to zajednávate moc skoro....ono ty farári nemajú moc radi také skoré zajednávanie lebo že si to do vtedy može tan pár aj rozmyslieť ...a ako si to zajednala???
Odpovedať
Profilova fotka
Skor bol rad, ze sme sa ozvali lebo uz je tam na ten termín zapísaný jeden pár Máme to na 15:30 h My odľahlo lebo sála vybavená, hudba, fotograf na 26.5.2012
Odpovedať
@alexandra1402 - no ano mas teoreticky pravdu...na zaciatku septembra jej hned zavolam, aby sme stihli nejake tie terminy....tak dufam, ze uz mi bude vediet rezervovat datum..a ked to nevyjde na jun tak to dame na april...ked uz @alexandra1402 , @lillian18..ked uz sa tu bavite o tom foteni, tak teda aspon u nas sa to robi poväcsine pred sobasom, ide sa tak okolo 12tej, teda vlastne ked sa oblecieme, a hlavne ked nevesta pride od Kadernicky a kozmeticky...inak ak by ste chceli mozem vam dat cislo na to foto a video co som ja mala zohnate...mne povedali cenu 290 Eur...vsetko...odfotia vas kde budete chciet a ked by nahodou prsalo, tak maju dohodu s nejakym vraj peknym hotelom...je to manzelsky par ona foti a on robi video...
Odpovedať
inak Park v R. T. je pekný ale keby chcel niekto aby som tam mala svadobné fotky tak ho asi priškrtím prepáč...ale v tom parku má svadobné fotky celá Žilina a okolie ja už keď vidím fotky z toho parku tak ich ani nepozerám naozaj ten park je maličký a už každý kúsok neho bolo na svadobných fotkách zachytené....prepáč dúfam že som ta neurazila .... Ale ja sa budem fotit všade inde len nie tam :-)
Odpovedať
@katarinan a videla si aj nejaké ich práce??? majú internetovú stránku??? Inak keby sa mi ideme fotiť okolo 12 tak to určite nestihneme mi sa pojdeme fotiť tak okolo 10:00 -10:30 aj keby mám stávať ráno o 5:00. Ale tak povedzme si to narovinu aj tak od nervozity spať nebudem :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402-----videla som dvd zo svadby mojej segry.....segra mi dneska kukne ci maju internetovú stranku...inak oni su z Bytce......fotky velmi pekne, ziadne cervene oci ani nic podobne....DVD tiez super....
Odpovedať
@katarinan tak ako červené oči :-) to je už samozrejmosť si myslím :-) ale za tu stránku by som bola rada :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne to vobec nevadi, ze vsetky pary chodia tam :-) Budu to nase svadobne fotky :-)
Odpovedať
@petrisorka samozrejme je to váš deň a keď sa tam vám dvom páči tak prečo nie :-) každá predsa túžime po niečom inom :-) Ja by som tam fotky nechcela ani moj drahý :-D :-D :-D
Odpovedať
@alexandra1402 svadobne fotky si predstavujem pri krasnom modrom ozehlenom zavese s umelymi schodikmi a dazdnickom a potom tiez s nejakou vkusnou stolickou, na ktorej ja budem sediet a drahy mi bude drzat ruku a bude stat za mnou :-D a ten zaves by mal byt modry... taky je najkrajsi :) :-D :-D :-D ale nie, jasne ze niekde v prirode, ale urcite nie na okukanom mieste, urcite nie mestky park, ani schody do kostola, ani fontana ani podobne otrasnosti :-D no a s tym vstavanim, podla mna, ja urcite nebudem spat celu noc, takze mi to moze byt jedno, aj tak uz budem o stvrtej s vyplestenymi ocami stresovat :-D
Odpovedať
@alexandra1402 mne sa pacia take fotky, ktore vznikli na miestach, o ktorych by clovek v zivote nepovedal, ze tam mozu vzniknut svadobne fotky.. napr nejaka stara budova, stanica.. proste nieco uple odveci, co potom vyzera uzasne :) ale urcite aj nejaka luka a strom uprostred luky :-D
Odpovedať
@katarinan a zatial teda vyhrava ta sala pod kostolom na vlcincoch?
Odpovedať
@lillian18 vieš čo ty si mi ukradla nápad vieš o tom....tak ja si dám záves tmavo modrej farby a určite na nom musia byť hviezdičky ...a chcem aj záves so západom slnka ja som náročná vieš :-D :-D :-D samozrejem umele schodíky a stĺpiky bez toho by to nešlo.... a ta fotka čo si opísala tu budem mať ako titulnú stranu v albume :-D :-D :-D A teraz vážne ja chcem tiež fotky niekde v prírode a niekde v meste pri starých budovách aj keď drahému sa to nepáči :-) chcem trošku prirodzené fotky. Určite nie žiadne mestské parky to ee :-D :-D :-D A ja sa už vidím ako celú noc pred svadbou čumím do stropu to zž teraz aby som hladala niečo čo dobre zakrije kruhy pod očami :-D :-D :-D
Odpovedať
@lillian18 presne tak také fotky aké si napísala chcem :-D
Odpovedať
@alexandra1402 ale to nevadiii :) ja budem mat svadbu v RK, tam mame ine zavesy :) takze nikto nezisti, ze mame podobne fotky :) a ten zapad slnka, to uz je aka vychytavka! to je najvacsi hit teraz si myslim :) inak aj mne sa pacia najviac take momentkove fotky :) ked sa tam nestylizujeme 15 minut, kym nas konecne cvakne... :-D :-D a ako ma bude boliet brucho zo stresu :-D to bude horsie ako maturita a statnice dokopy :-D este aj schudnem pred tou svadbou :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?