Svadba vo Vranove nad Topľou, 2012. Kto bude mať ešte?

Zobraz úvodný príspevok
Profilova fotka
Ahojte kočky.Kto má budúci rok svadbu vo Vranove?
Odpovedať
@mirkatimi vyberat si uz ani nemozme. Ako som uz hovorila vsetky co sme obvolali su uz rezervovane. Radsej neriskujem, ze nebudeme mat ziadnu :-) a vyplatili sme uz aj zalohu. Pesnicky na internete sa mi pacia a priatelov kamarat ich mal na svadbe a bol velmi spokojny, tak dufam, ze budeme aj my. Vy ste uz nieco zohnali? A akej farby chces vyzdobu?
Odpovedať
Ono to je s tymi skupinami vselijake, jedny chvalia, druhy hania :-| Hlavna vec, aby dobre hrali a ludia sa bavili! My sa rozhodujeme medzi Xtime a Moment, ale nemame este rezervovane naisto...buduci tyzden by sme to uz chceli vybavit. Kedze su tie steny zelene, tak bud zeleno-bielu, alebo zlto-zelenu...este nie som rozhodnuta. A ty? A kde si budes davat robit vyzdobu a kyticu, ...?
Odpovedať
@mirkatimi ja som tiez rozmyslala nad zeleno- bielou, ale to by bolo vsetko take zelene, tak asi dame tiez zlto- bielu. Nad kyticou som este nepremyslala, vobec neviem v ktorom kvetinarstve robia pekne. A svadobku nam vyzdobia oni. Veduca povedala, ze robia vyzdoby, podla toho ako chceme my. Ukazovaa nam aj svietniky a ikebany, uz len vybrat farbu :-) Servitky, sviecky a ostatne veci kupia, len ak by som chcela nieco ine. Ked budu robit vyzdobu na nejaku svadbu na buduci rok, pojdeme tam pozriet. Chceme aj navleky na stolicky a to zadovazia tiez oni. Ty davas robit vyzdobu niekomu? Ja chcem akurat aranzerku do kostola...
Odpovedať
Este som sa nerozhodla ci to necham im aby robili vyzdobu alebo to zaobstaram ja....tiez by trebalo vidiet :) Mozno nieco oni, nieco ja co budem chciet ine....kyticu si velkou pravdepodobnostou dam robit do kvetinarstva Pohadka - v "depecku" , troska sa aj pozname, mam aj skusenosti a robi velmi pekne veci. Uz nieco aj kupujes, vybavujes? lebo ja nie :-S
Odpovedať
@mirkatimi este zatial nic, len tak pozeram na nete, co sa mi paci a potom to ukazem priatelovi, aby to posudil aj on :-) Myslim si, ze este mam dost casu... Najskor si chcem kupit saty a potom tie ostatne veci... Dufam, ze vsetko zozeniem. A z akych kvetov chces kyticu?
Odpovedať
Ja tiez len tak mrkam po nete :) To este neviem...mozno kaly, alebo biele chrizanteny...Ty uz mas taku jasnu predstavu?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivana2209 ahoj...ako si tu tak citam prispevky, tak teda 14.1.? tak to prides pozriet asi pravdepodobne mne na svadbu. svet je maly :)
Odpovedať
baby kde v okolí Vranova respektíve vo Vranove nájdeme pekne obrúčky???prípadne kde by ste mi odporúčili dať si robiť svadobnú kyticu???Dakujem.
Odpovedať
@mirkatimi ja som rozmyslala nad kombinaciou kvetov. Tiez sa mi pacia kaly a k tomu ruze. Uvidim co mi este poradia v kvetinarstve. Kadernicku a kozmeticku mas?
Odpovedať
@lija89 ak mas svadbu v oaze 14. januara a budes mat skupinu excellent, tak sa pridem pozriet na tvoju svadbu :-) Este sme s priatelom nepoculi ako hraju a ked sme vyplacali zalohu, povedali nam, ze sa mame prist pozriet. Dufam, ze nevadi
Odpovedať
@dandy26 ahoj, my este obrucky neriesime tak ti neviem velmi poradit...ale s kvetmi mam ja osobne velmi dobre skusenosti s "pohadkou" pri DePecku a velmi dobre ohlasy som pocula aj na kvetinarstvo co je v Caklove. Drzim prsty :)
Odpovedať
@ivana2209 ja si tiez necham poradit v kvetinarstve, isto maju aj nejake fotky z kytic tak si uz nieco vyberieme nie? ;-) kozmeticku urcite Klaudiu - na poste, este som za nou nebola...neviem ako dlho pred je potrebne rezervovat....a kadernicku neviem...vies o nejakej dobrej?
Odpovedať
Článok sa načítava...
@mirkatimi ja som sa bola pytat v komunale(kozmatika Ivana) chodim k nej casto a som s nou spokajna a povedala mi, ze september sa zaplni rychlo, takze hned po novom roku sa mam prist objednat. A kadernicku este naisto neviem, ale asi na poste kadernictvo Karolina. Robi tam kamaratkina sestra. Este som pocula, ze vo VUB je dobra, tak sa musim este s niekym poradit. Ja som mala jednu znamu, co ma cesala, ale bude mat babo, tak s nou uz nemozem ratat :-(
Odpovedať
ivana 2209 aj ja chcem kadernicku anicku zo salona Karolina robi perfektne ucesy velakrat ma uz cesala.Kedy budes mat ty svadbu???
Odpovedať
Ahojte kocky, a koho mate ako kameramana? Mate niektora referencie na p. Labanica? Hned robia s manzelkou aj foto. Maju toho na stranke dost, ale rada by som vedela aj vas nazor, ak ich poznate.... Vdaka :)
Odpovedať
@ivana2209 to som tiez pocula ze ta na poste je dobra, tak to by som mala hned kozmeticku a kadernicku pri sebe...to by bolo super :) Aj na VUB som pocula dobre ohlasy, ale ze vraj ta majitelka odisla, tak neviem ci to este funguje aj bez nej.
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
@mirkatimi No.... A to ho mame zajednaneho..... Nenasla som ziadne referencie ked som zhanala..... vies mi napisat viac do IP?
Odpovedať
Profilova fotka
@ivana2209 tak teda pridete nam na svadbu. a jasne, ze nevadi. a vy mate kedy svadbu ak sa mozem spytat?
Odpovedať
@dandy26 ja budem mat svadbu 22. septembra. Ja som tiez videla par jej ucesov a pacili sa mi, takze sa tam asi objednam, aj ked neviem ci to nieje skoro
Odpovedať
Ivana 209 anicka berie objednavky tak 4-5 mesiacov vopred co viem
Odpovedať
@mirkatimi aj ja som pocula, ze odisla do anglicka, ale neviem ci je to pravda. Zajdem sa spytat na postu a uvidim, co mi povie... Budes mat kameramana p. Panka? My sme ho mali na stuzkovej aj sestre na svadbe a boli sme velmi spokojny :-)
Odpovedať
@dandy26 ty budes mat kedy svadbu?
Odpovedať
@lija89 svadbu mame 22. septembra
Odpovedať
ivana2209 my máme svadbu 1 septembra
Odpovedať
@ivana2209 a vy budete mat koho ak smiem?
Odpovedať
@mirkatimi ja som chcela tiez p. Panka, ale priatel ma znameho kameramana p. Pulika zo Soli, tak sme sa dohodli s nim... Nevies nahodou aky je?
Odpovedať
Myslim, ze ho mala kamoska pred dvoma rokmi, nie som si ista...opytam sa :)
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
Baby nema niekto skusenosti s p. Smeringaiom GB video?
Odpovedať
cawte vranovcanky ! my sa budeme brat 22.9. v Basilike Minor a hostinu by sme chceli v Zamutove v penzione Opal. mame uz kameramana, len DJ zatial nie, poradite nejakeho?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?