Svadba vo februári 2009

Zobraz úvodný príspevok
je tu niekto na tento mesiac? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj martinex. Vitam ta medzi nami. Ked mas malicku svadbu, tak to urcite vsetko bez problemov postihas. :-)
Odpovedať
Ahoj martimex :-) vitam ta medzi nami ;-) ten datum sa pacil aj mne,a le nakoniec sme sa rozhodli o tyzden pred :-)
Odpovedať
dakujem... :-) tak pomalicky uz nakupujeme a zhaname veci,vybavujeme saty a taaak :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak len pekne nakupuj. Nech ti to pekne vsetko dobre ide.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte februarove. Ako vam idu pripravy? ;-) Je uz vsetko zabezpecene?
Odpovedať
ahoj :-) vsetko :-) cez vikend sme boli vybrat obrucky, o 3 tyzdne budu. este pohare nam treba a inak mame vsetko :-) a ty?
Odpovedať
Profilova fotka
No obrucky mame vybrane, len este musim dohodnut stretnutie s kamaratom, ktory nam ich urobi. ;-) Tiez nam chybaju pohare, ale nasli sme v meste sadu siestich na sekt a asi si ich kupime a pouzijeme aj ako svadobne. Este musim objednat pierka, podbradniky, uz mi prisla vyzdoba do kostola, mam aj popolnocne saty a biely kozusok, tak sa stresujem momentalne len vianocnymi darcekmi. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) My mame tiez februarovu svadbu, na Valentina... Vybavene toho vela nemame, ale chceme jednoduchu, romanticku a intimnu svadbu, taku na ktorej sa budeme citit naozaj dobre. Saty mam z Londyna, su na ceste.. Priatelov oblek sme kupili tu v Irsku, krasny jemne bezovo-olivovy odtien... Prstienky sme si zaobstarali v lete na dovolenke..aj sme ich tam trocha nosili ;-) Prave rozmyslam nad topanockami...kedze bude zima a mozno aj sneh tak ma napadli biele cizmicky...take jemne...co vy? Saty su korzetove, tak asi kremovy kozusok som myslela, alebo len kozusinovy vacsi sal na plece.. vy?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj denisab! Vitaj medzi nami februarovymi nevestami. Ja sa tiez chystam kupit si aj biele cizmicky. Topanocky uz mam, ale na fotenie vonku a do kostola chcem cizmy, aby mi uplne neodmrzli nozicky ;-) Kozusok som si kupila predminuly vikend, aj ked som povodne mala jeden objednany zo salonu, ale tento sa mi pacil viac a budem ho nosit aj po svadbe k tym bielym cizmickam. :-) Este nam chybaju obrucky. Takze pomaly nam to ubuda - aj cas aj veci, ktore este treba obstarat.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Rigulka dakujem, no to je dobry napad asi si tiez dam cizmy len na fotenie, a inak topanocky.. ;-) Nad kozuskom som prave rozmyslala, chcela by som nepravy, len umely ale pekny aby som ho kde tu mohla tiez nosit..To s tym casom mas pravdu ani sa nenazdame a februar je tu po vianociach ;-) Mate aj svadobnu tortu zajednanu? My este nie, ale asi tento vikend... :-) Peky vecer kazdemu... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aj ja mam nepravy kozusok, taky kratucky, ale chutnucky ;-) . Horsie to je uz s cizmickami, zatial som si ziadne nevybrala, ale dufam, ze do februara nejake najdem a potom uz mozno budu aj vypredaje, tak este uvidim. Tortu si asi nedame piect, lebo vela tort dostaneme od hosti a mozno snubencova maminka nejaku upece, ale od toho ju chcem odhovorit,lebo podla mna tych tort bude tolko, ze to bude zbytocne. My budeme mat vela hosti a u nas je zvyk, ze najblizsia rodina prinesie torty. :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj februarove, nejako sme sa odmlcali. Myslite viac na vianoce ako na svadbu? ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj :-) asi mas pravdu vianoce sa blizia rychlostou svetla :-) a darceky nikde.............. aj napadov je malo............ :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Takze nie som sama, kto nema darceky. Keby som mala aspon originalny napad na darcek pre draheho. :-( Nic ma nenapada. Ak teba nieco napadne, sup sem s napadmi, prosim. A co svadba, uz mas vacsinu vybavenu, alebo az po vianociach? :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte februarove. Prajem vsetko naj v novom roku 2009 a nech nam vsetkym prinesie len to naj. Svadbicky sa nam pomaly blizsia, tak dufam, ze uz vsetky finisujete s pripravami. Pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte krásny nový rok vám prajem!! Deň D sa blíži :-) :-) už máme asi všetko vybavené, cez sviatky sa nám podarilo zohnať veci čo nám chýbali, našla som aj pekné topánočky(nakoniec sa mi nepodarilo nájsť krémové čižmy) sú na menšom opätku a okrúhle vpredu :-) úprava šiat bude tento týždeň tak sa teším kde sa budete fotiť ak je horšie počasie? pekný deň :-) :-)
Odpovedať
naša svadba 28.02.2009..... Začali sme veci vybavovať v decembri.... všetko v pohode stiháme.... všetko máme zarezervované....
Odpovedať
Ahojte:-)tak sa nam to pomaly blizi...ja to uz mam za 26 dni. jaj, ako to ubehlo,ale tesiiiiiiiiiim sa :-) a co vy? ako vam idu pripravy? ;-)
Odpovedať
ahojte,tak my to mame o 4 tyzdne....... uz mame skoro vsetko,mne chybaju cizmy a drahemu kosela.. a tiez sa uz tesim :-D
Odpovedať
Profilova fotka
martinex: mas nadherne oznamko, pekne satocky a super kyticky v albume. Velmi sa mi to paci :-)
Odpovedať
Ahojte babenky, ja sa vydávam 14.2.2009. Skoro všetko je vybavené, len včera na poslednú chvílu som objednávala svadobnu ŠPZ a baloniky. To je už dúfam to posledné. Veelmi sa tešim. A vy ako? Už máte všetko? papa :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, tak my to mame o 5 tyzdnov. Este nas caka zopar vybavovaciek a pozvani rodinky na svadbu, ale vacsina je uz za nami. Takze uz sa mozme len tesit. Mate uz to zvlastne mrazenie v zaludku?
Odpovedať
eva dakujem velmi pekne...satocky mam nakoniec ine ako tie co su v albume,ale velmi podobne... a z tych kytic si stale neviem vybrat :-D a ja uz mam nervy trosku, sem tam sa mi sniva,ze sa nieco nestiha ale inak v pohodicke :-D
Odpovedať
ahojte kočky, ja sa síce vydávam až v máji, ale zaujímam sa o toto fórum, lebo ste len kúsok pred májovkami. Kedy ste boli pozývať rodinu a kedy ste posielali svadobné oznámenia?
Odpovedať
Profilova fotka
nie som sice februar 2009, ale my sme pozyvali cca 6 tyzdnov pred svadbou, ked sme mali hotove oznamenia... :-) ale bolo to len take proforma pozyvanie, lebo ti, ktori boli pozvani, o datume, aj o tom, ze budu pozvani, uz vopred vedeli... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak my sme pozyvat zacali hned po novom roku, lebo pozvat 100 ludi nie je najrychlejsia zalezitost. Oznamenia sme rozdavali pri pozyvani a zvysne budem posielat mesiac pred svadbou, teda buduci tyzden. Myslim, ze to uplne staci.
Odpovedať
Ajoj, my sme pozývali presne 2 mesiace pred svadbou, teda 14 decembra, lebo potom by sme už nestíhali.Ostatné oznámenia kamoškam a tak budem posielať asi tak za dva týždne, nejak dva týždne pred svadbou. Podla mňa to úplne stačí. papa ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte :-) naša svadba o 27dní :-) už sa na ňu tešíme asi nieje deň ked o nej nerozprávame :-) Pravidelne sa mi sníva že meškám a nevpúšťajú ma do budovy :-D :-D mám jemnú trému Priatel akože nič :-) on stále spomína svadobnú večeru a cestu :-) Oznámenia sme posielali po sviatkoch tak asi 5-6týždňov pred svadbou rodine známym a priatelom ale samotná svadba je taká netradičná menšia intímna :-) pa pekný večer :-)
Odpovedať
Ahojte :-) tak my to uz mame za par ;-) vsetko je vybavene, nakupene, uz len odratavame dni :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj mischelin, tak si este uzi tie posledne dni slobodna, a uzivaj si to. My uz tiez doladujeme posledne veci, ale my mame predsa len dva tyzdne k dobru oproti tebe. Papa :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?