Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
maccka381 tak ta PIMA je lacnejsia ako OLD HEROLD ?
Odpovedať
Ahojte baby Chcem sa opytat ci nemate niekto kontakt na dobru cukrarku a nejaka hudba???? Hm???
Odpovedať
Ahojte, prosím Vás, máte niekto nápad, kde by sa dala usporiadať svadobná večera cca pre 15 ludí? Svadbu máme na hrade. Možete mi doporučit nejakú reštauráciu ktorá má napr. oddelený salónik? Ďakujem. Alka
Odpovedať
vani: moja rodičia boli na prieskume a kupili alkohol v Pime, je tam lacnejší
Odpovedať
Dobrá cukrárka? Ak ti pomôže, tak skus stránku www.tortyodmamy.sk.
Odpovedať
macka381 Dakujeeeeeeeeeeeeemmmm
Odpovedať
Heeej baby nemate niekto skusenosti s Penzionom U Zakovica???
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babenky, neviete prosim vas kolko si pytaju za ubytovanie v gazdovskom dvore v trencianskej turnej?
Odpovedať
nazdarek holčiny tak jestli můžu přidávám se k Vám do diskuze ;-). A zrovinka prosím o radu :-) neznáte skupinu AJETO z Dubnice?? jedna známá mi ji doporučila, ale ztratila na ně kontakt.
Odpovedať
nevesticky, kam sa pojdete dat v TN fotit ?
Odpovedať
Profilova fotka
Ak sa Vam paci nase foto prosim zahlasujte za nas :) DAKUJEME http://www.mcdonalds-sutaz.sk/detail/...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky prosim vas viem ze sa to sem moc nehodi, no cerstvo som sa prestahovala do novej dubnice a tak som sa chcela spytat ci tu nepoznate nejakeho fakt kvalitneho zenskeho lekara. Dakujem vam moc
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Prosím Vás, neviete mi zohnať kontakt na pána Ondraška z Be??? on kameruje a jeho dcéra fotí, vraj sú dobrí Ďakujem .Mirka
Odpovedať
marmir poslala som ti kontakt do ip.... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte budúce nevesty z Trenčína :-) Potrebujem poradiť, ale nie ohľadom svadobných šiat, ale potrebujem zohnať - kúpiť (nie požičať) večerné (koktejlové, spoločenské šaty) a keďže nie som z TN, ale sa tam chystám na nákupy, tak Vás chcem veeeeeeľmi pekne poprosiť o radu, kde by som zohnala nejaké elegantné šatičky na špeciálnu slávnostnú príležitosť, kde je predpísaný odev - FORMAL :-o
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 5 mesiacoch
Nevesticky Trencanky a aky mate plan na fotenie v pripade nepriazniveho pocasia ? Hladam nejaku staru budovu, mozno nieco tehlove, nepoznate nic take? poradte mi prosim
Odpovedať
Profilova fotka
vani - mozno ti pomoze aj tato tema ;-) http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovedať
dominika007 velmi pekne dakujem, ale tuto temu som pozerala uz predtym, ale nic som sa tam nedozvedela....
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 3 mesiacoch
Profilova fotka
prosim trencanky potrebujem poradit dobru kapelu, ktora nehra len moderne ale aj teke ako valcik. Dakujem moc
Odpovedať
skús Radovanku z Trenčianskych Stankoviec, nájdeš cez google.
Odpovedať
Profilova fotka
to je dychovka my sme chceli nieco medzi
Odpovedať
Profilova fotka
Blankyt z Horného Srnia, Galaktic z Nemšovej...
Odpovedať
Radovanka, Blankyt, Galaktic sú hudobné skupiny, ktoré používajú dychové nástroje, ale nie sú dychovka. Poľa mňa dychová hudba nie o niečo inom.
Odpovedať
Prepáčte opravujem : podľa mňa dychová hudba je o niečom inom.
Odpovedať
@puss02 Nehrajú len ľudovky. Striedajú kolo ľudoviek a kolo moderných. Zažil som ich a boli fakt dobrí. Žiaden playback, že by si pustili cez klávesy hudbu a robili sa že hrajú. Má to šmrnc. A pri rýchlych ľudovkách sa niekedy hostia viac zabavia ako pri moderných.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
zdravim viete mi poradit dobreho starejsie ??? zhaname niekoho. mame len jednu podmienku :) musi vydrzat triezvy do rana lebo jedneho sme mali ale vraj sa dost opijal na svadbach a potom v raj dos kecal ... dik a este ma napadlo ak by ste si spomenuly tak aj kolko ste zaneho dali . d. :) cau te
Odpovedať
@miskamisko ahoj tam nemaju izby mame tam svatbu a uz som sa pytala,tiez mame svatbu v juni 2011 :-)
Odpovedať
@alka27 skus penzion pod hradom tam maju take mensie miestnosti. @cmujinko zalezi pre kolko chces hosti, a je to od cesty. okolo 80 hosti super, aj ked cenovo ako TN miesta ktore su porovnatelne lepsie.
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte trencanky, nemate niektora skusenost so salonom krasy inanna? Chceli by sme kamoske darovat darcekovu poukazku na relaxacnu kuru alebo nieco podobne a ziadny iny sa mi na nete nepodarilo najst. Ak viete o niecom vhodnom, poradte, pls. dik
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?