Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska, ale viem o jednej peknej restauracii v Dubnici vola sa to tam U Fanusika vedla zimneho stadiona, znamy tam mali svadbu boli velmi spokojny, moj brat tam mava firemne akcie tiez sa mu tam paci. Pre 50 ludi idealne aj ja som nad tym rozmyslala, ale my budeme mat okolo 70 a to uz by sme sa asi tlacili, co sa tancovania tyka.
Odpovedať
Profilova fotka
Gazdovsky dvor je v trencianskej turnej
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Ahoj Holky, nevíte o nějakém solidním svatebním saloně v okolí Trenčína??
Odpovedať
holbicka v Novom Meste nad Váhom je salón Ellie, robia aj výzdobu sály, auta aj ja som si tam bola skúšať šaty a zajednala som si u nich výzdobu. majú aj www stránku.
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj miska, my budeme mat v gazdovskom dvore svadbu 19.juna, uz sme zaplatili aj zalohu. je tam mila veduca-prediskutovala s nami nase predstavy, ukazala fotky z vyzdoby a nakoniec nam poslala predbeznu kalkulaciu, vratane vyzdoby. neviem, co konkretne by ta zaujimalo :-N kludne napis, ak budem vediet, odpoviem ;-)
Odpovedať
carmmen, díky a můžeš mi poslat tu jejich www str? a něco v Dubnici a v tom Trenčíně neznáš??? :-)
Odpovedať
Ahojte kočky, začínam plánovať svadbu, kedže mám z toho obavy aby sa všetci dobre bavili chcem si to dôkladne naplánovať kúsok po kúsku, preto by som chcela ako prvé vybaviť fotografa, kameramana a hudobnú skupinu, nejaké informácie, kto je najlepší, cenové relácie. napíšte prosím do IP. bola by som Vám fakt vďačná, zatiaľ čo som si tak vybrala je fotograf Janko Čechovský
Odpovedať
Ahoj holky neznáte některá za kolik má foto dusan mazák
Odpovedať
Profilova fotka
Holbicka nam pisal cenove relacie na rok 2010, ale na rok 2011 sa to mohlo zmenit no zda sa mi ze na rok 2010 vychadzal cca 600eur, co bola strasne pohodova cena na to ako kvalitne foti. Juliana na kameru jednoznacne odporucam Doda zitnanskeho, je skvely len si clovek musi troska priplatit, ale ta kvalita ozaj stoji za to
Odpovedať
Svadobne Salony: Trencin www.amarel.sk www.danica.sk www.afrodita.svadba.szm.sk www.alia.eu.sk Nove Mesto nad Vahom velky lulu www.azet.sk/firma/17368/velky-lulu-s-r-o ellie www.salonellie.sk alexa www.slovakiaguide.sk/saloon-alexa-sva...
Odpovedať
Baby, viete poradit kto je lepsia kadernicka? Ci Lubica z Armaniho alebo Mirka, ktora tam robila a osamostatnila sa? A neviete cca ceny za skusku a uces u oboch? Dik moc moc moc!!!
Odpovedať
Článok sa načítava...
a kde teraz robi ta kadernicka Mirka?
Odpovedať
miskamisko- dík já jsem mu už posílala maila a bohužel :-( . Svatbu by jsme chtěli na září a to už má obsazeno tak jedině na říjen, no nevím musím se poradit s mojím co a jak.Každopádně ceny má fakt slušné :-). Nevím jestli by jsme si neměli předem stanovit datum a až pak začat něco shánět. ;-)
Odpovedať
zitnansky je fajn, to je fakt, ale za nizsiu cenu najdes dnes uz porovnatelnu kvalitu..a to hovorim o cene vyrazne nizsej....aj na moja savdba sk v katalogoch najdes firmy ktore nepytaju v dnesnej dobe take nekrestanske peniaze ako niektori a ponukaju kvalitu, ktora zakaznika urcite oslovi.... a inak miskamisko uz dlho citam tvoje prispevky tu na mssk a tvoje tipy nevestam smeruju iba k zitnanskym...nie tak okato treba presadzovat vlastne zaujmy...
Odpovedať
holky prosím asi jsem fakt otrava, ale ještě kdyby jste mi některá napsala typy na fotorgrafi a kamermany. Slyšela jsem o nějakém kameramanovi a sním fotí jeho dcera??nevíte něco o tom??
Odpovedať
Profilova fotka
holbicka o takom niekom som nepocula no velmi dobry a lacnejsi fotograf je aj pan mazak a pan cechovsky. Teraz som objavila jednu kameramansku spolocnost artvideo a co mali HD zabery, tak vyzerali byt velmi slusny. Ohladom ceny som im este nepisala no hned aj idem. :-) Co sa tyka datumu svadby tak naozaj je lepsie si najskor stanovit datum a potom k tomu datumu zhanat veci, ako sme to spravili my. Najskorej presny datum a potom k tomu dosadzovat tieto veci
Odpovedať
holbicka: Ja poznám kameramana a s ním chodí fotiť jeho dcéra. Je to fakt super kameraman a u mňa v rodine kameroval nejednu svadbu. A na mojej svadbe bude tiež. Kvôli nemu sme dokonca posúvali aj dátum svadby a to sme si ho objednávali skoro rok dopredu.
Odpovedať
Profilova fotka
Luciat123 ak mas kontakt na toho kameramana, o ktorom pises poslala by si mi ho prosim ta?
Odpovedať
Profilova fotka
luciat123 a ma aj ukazky prace niekde na webe?
Odpovedať
luciat123. dík no to bude asi on přidávám se k ostatnim o nějaké info
Odpovedať
Baby pošlem Vám kontakt na neho do IP. Neviem či má niečo na nete. Je to pán Ondraško a poviem Vám, že je naozaj vyťažený a to si myslím, že hovorí samo za seba o jeho kvalite. Nechcem ho teda nijako vychvaľovať ani ho nijako vnucovať, ale nám sa páči.
Odpovedať
Profilova fotka
luciat123 velmi pekne dakujem za ten kontakt
Odpovedať
Profilova fotka
baby neviete prosim vas o niekom kto poziciava veterana na svadby
Odpovedať
aj mne kameramana, prosim..!
Odpovedať
má niekto kontakt na Mirku tú kaderníčku? IP
Odpovedať
veterany www.oldtimer.sk , www.zzhv.sk/vstup , www.spojlery.sk http://www.moravany.sk/index.php?id=2... ak ma niekto neaky ini tip na veteranov prosim dajte mi tiez vediet
Odpovedať
Ahojte, ja poznám p. Ondraška - kameramana (z Beluše), ktorého ste spomínala. Boli sme asi rok dozadu na jednej svadbe a on kameroval a jeho dcéra fotila. Svadboné video z tej svadby bolo super, fotky som videla iba na internete, ale rozhodne ich odporúčam, pretože p. Ondráško je veľmi príjemný človek a má super ceny, preto sme ho zavolali aj na našu svadbu. Čo sa týka fotenia, tak treba povedať hneď na začiatku, aké máte predstavu ohľadom fotiek, či viac umeleckejšie alebo klasika.
Odpovedať
ahoj nevesticky prosim poradite mi, odkial ste zhanali v TN a okoli lacnejsi alkoho ? ip dakujem moc
Odpovedať
V Trenčíne sa dá kúpiť lacnejší alkohol v podnikovej predajni Old Herold na Bratislavskej ulici alebo moji rodičia potom kúpili v predajni PIMA /buď je maloochod alebo veľkoobchod/. To je pri Maxe v TN. Najdi si na nete t.č. a oni ti vysvetlia kde to je. Inak su tam lepšie ceny ako napr. v Tescu.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?