Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj, kamoška bola v solárku na Palackého, vedľa nejakej cestovky... ale o dva dni sa jej porobili desné flaky, ale na svadbe to mala super. ...
Odpovedať
Halllo, Halllllooooooo stara particka!!! kde ste???? ja sa o tyzden vydavam a nikoho to nezaujima??????!?!??!?!?!!!??!?!?!? =-) =-) =-) =-) =-) a viiiiiiitam aj nove x-)
Odpovedať
baby mate niekto dobru skusenost s dobrou vizazistkou v TN a okoli? bola som na skuske a dopadlo to katastrofalne, vyzerala som o 10 rokov starsia :-(
Odpovedať
Profilova fotka
miriama - ahoooj, aj ja:) viviana - napíš do IP kto ta maloval?len pre info. ja som včera bola na kozmetike pri bille,ak máš záujem pošlem kontakt, tá babena robí všetko a oproti centra trenčína sa mi zdá o dosť lacnejšia.
Odpovedať
gebriel, jeeeeeeeeeee ;) tak nech nam to vyde! kde v TN to mate? uz mas vsetko?
Odpovedať
@miriama to s tou svadbickou tvojou je fakt? =-) sa pytam ako, ved vies ako, ale fakt? =-) :-N sa nepochvalis :-N ;-) tu tvoju fotecku, co si mi posielala mam stale v pc? este je to aktualne?
Odpovedať
lom, no jasneeeeeeeeeeeee :))) nasi su uz na ceste (teda utorok), vsetko nachystane, uz len cakam posledne detaily z ebay-u x-) a vies...nechcem to tu pisat.....uz nie... fotecka....no uz som na to aj zabudla..ale ak sa ti niekedy bude chciet....ale kludne to nechaj tak, mozno mi to kamos urobi x-)
Odpovedať
tak si drzim palce na zajtra :-N :-N :-N :-N :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka mi ti drzime aj usi aj nos :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D krasny den ti prajeme
Odpovedať
@miriama aj ked som dnes sedela na prednaskach, myslela som na teba...verim, ze ste momentalne v tej najlepsej zabave, alebo niecom podobnom...stiskam ta a tesim sa na info a fotkyyyyyyyyyyyyy.... pekny vecer a nadherne prebudenie ti zelam... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prosim poradte mi surne hladam salu v trencine tak asi pre 90 ludi nehladam nic drahe moze to byt aj daka skola alebo kulturny dom
Odpovedať
dakujem kocky moje 8-) 8-) 8-) 8-) uz par fotiek mam na FB tak sa juknite x-) x-) x-) x-) x-) ...bol to zazitok na cely zivot... :))))))))))))))))))))
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahojte babulky, nevedeli by ste mi poradit v okoli TN, NDCA nejaku dobru firmu kde by mi vedeli vytlacit svadobne oznamenia? Ale len fakt dobru firmu ;-) Dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Haloooo, zije to tu? Vidim tu dost novych ludi, ktorych vitam. Ako sa mi mavate????? Do nasho klubu vydatych zien pribudla MIRUSKA :-), tesime sa. *evulkatn: zeleznicne uciliste, vojenska jedalen, *miskamisko: pamas *lomnicka: ty studujes? *viviana: ako dopadlo licenie? Inak ja sa tomu venujem :-) *alik17:salon Sansara na Palackeho, pozri si ich webovu stranku
Odpovedať
vitaaaaaam vitaaaaaaaaaaaaaaaam x-) x-) x-)
Odpovedať
@ywett no veru..som taky vecny student...s prestavkami :-p ...stale nieco nove ;-) ...v sobotu mam dve skusky...potrebujem ist do blavy na jednu fakultu, tak teraz nahanam, ze kam sa to mam zvrtnut a take podobne srandy...ved co ti budem hovorit, sama dobre vies... ;-) a aby som nevysla z cviku, tak som sa dala na anglictinu... :-D :-D :-D ono mi je houbelajz platne, ze sa dohovorim niekolkymi jazykmi :-p :-p :-p , ked po anglicky neviem... ;-( ;-( ;-( teda uz volaco hej...par slovicok... @miriama pozrela som...pekne...ja mozem b/w fotography
Odpovedať
lom, vdaka ;)
Odpovedať
Babenky, mozte mi niektora poslat nejake kontakty na nejake dobre, domace zakusky a chutne torty pri Trencine? Pripadne ceny, nech mam trosku prehlad.. Dakujem moc moc!
Odpovedať
Profilova fotka
ahooojte všetci:)tak my už máme po:)krásna svadba,všetci "dodávatelia" boli skvelí! kati: my sme si dávali piecť jednej pani z Hornej Súče - p.Ondračková - bohužial telefon nemám (všetko vybavovala mamina) ale v zozname určite nájdeš pevnú linku . my sme za 12 lodní platili 280 EUR(priniesli sme si vajcia,orechy a kartóny)
Odpovedať
Kocky viete mi poradit nejaku dobru kocku na licenie, ale nie velmi drahu?moze byt TN, alebo okolie.
Odpovedať
Pozdravujem nove nevesticky - specialne MIRIAMKU ;-) :-) x-) dllllllho som tu nebola :-S ale ako vidim stale prispevky pribudaju x-) drzte sa vsetky keby nieco som na FB ;-) :-)
Odpovedať
x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babule, nepoznate nejake nove restiky, alebo hotely v okoli trencina, kde by boli take modernejsie restiky s velkym priestorom na tancovanie. Viem o alfe v NDCA ale ta je moc blizko obytnej stvrte a dost sa okolobyvajuci stazuvavaju. Popripade ak by vas napadol nejaky kastiel, ktory by bol pristupny a dala by sa tam spravit svadobna hostina. Proste hladame nejake neotrele miesto a zvazujeme viacero alternativ. mne sa pacia nove restiky, krasne upravene a priatel je romantik ako vysity. budem vam velmi rada za kazdy tip :-) :-)
Odpovedať
miska, ja ti veru neporadim...... KOCKY MOJE, dalsi weekend organizujem stretko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nedela??? x-)
Odpovedať
no asi ta nedela nevyde ani mne..... :(( skusime potom pondelok alebo utorok..ktory den je lepsi??
Odpovedať
Profilova fotka
miška - skús hotel In v zamarovce (tak sa to myslím volá) len neviem pre koľko ľudí to chcete. dubnicu neviem.
Odpovedať
Diskusia pokračuje po 2 mesiacoch
ahoj zdravim Trencin a okolie Este sem aj niekto chodieva ? Tento rok sa vydavam a potrebujem kopec raaaaaaaaaaaaad xixi
Odpovedať
Profilova fotka
mila miska jeden tip na svadobnu hostinu by som mala, ja sama vazne uvazujem, ze by sa tam mohla konat moja svadba. Je to maly kastielik v Dubnici n/V vola sa to tam Chateau Mignon, velmi je to tam pekne a urobia za teba aj ine veci okolo svadby
Odpovedať
Profilova fotka
alucha: dakujem o tom som pocula len drahy povedal ze su tam neprimerane drahy a vraj aj napriek rekonstrukcii to tam nie je az take pekne :-( Ja neviem on je narocnejsi ako ja. Nepoznate gazdovsky dvor? Pocula som ze je to tam take rodinne take pekne a utulne. Svadbu planujeme do 50 ludi aj s kameramanom a vsetkym naokolo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miska o gazdovskom dvore som nepocula a v akom meste to je? co sa tyka toho zamocku je dost mozne ze to tam bude drahe, pretoze aj v samotnej restauracii maju dost drahe jedla, ale uvidim asi sa tam pojdem pozriet po porade s priatelom. On je totiz v zahranici a ja za nim coskoro tiez odchadza, takze bude dost narocne odtial vybavovat svadbu, ale co uz ine nam neostava. :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?