Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
@danka jeee..take sme aj my stvarali... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Jéééj, ahojte, tak aj ja sa k Vám rada pridám :-).... a tiež som väčšinou na koňovi :-D :-D :-D , ale teraz už "musím" obzerať aj tu. Tak dúfam, že občas Vás tu nájdem ;-) .
Odpovedať
@majkova13 som sice uz nejaky ten rok z trencina fuc, takze vela neporadim, ale som tu velmi rada...a sem tam aj do trencina zbehnem... @ery ano, mali sme ist na tyzden do tn-a na prazdniny so stuplom, len nam do tohonieco skocilo...sa to posuva...
Odpovedať
Profilova fotka
dankamajo - krásne!!aj ja chcem:)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem babulky x-) x-) x-) Prave som pridala dalsie, tak ak mate chut, ste vitane :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
dani - supis fotecky, strasne vam to sekne tie bruska x-) x-) x-) vsetkych zdravim ;-) :-) buduci piatok mame STRETKOOOOOOOOO zase po sto rokoch PIATOK 16. 7. 09 o 17 tej zatial asi DA VINCI x-) ;-) :-) pride aj baska gusto a hanicka x-) kto mozete pridite ;-) :-)
Odpovedať
@ery 16.7 je stvrtok ja neviem, ci budem...? :-N
Odpovedať
dani, proste uuuuuuuuuuuzasne a dufam, ze aj ja si budem skoro kreslit po brusku.. :-D :-p baby, no ja sa omluvam, ja nepridem :( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Gabi--hej ja kuki tiež hej však Jarina aj ja poznám ;-)
Odpovedať
ahoj, poradite mi nekdo kde si muzu nechat upect zakusky?
Odpovedať
@ery stvrtok mozno, v piatok uz budem inde...inak mi to nevychadza... =-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
chymenitta33 - :) plánujete svadbu v Nemšovej?
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela--cicka hej však sme mali už aj náuku jednu s Toníkom:-)ale prekladáme to lebo čo sme mali mať svedka nemôže dojsť domov, takže tak:-() a iného nechceme..
Odpovedať
Profilova fotka
no to poznám - my sme tiež chceli svadbu minulý rok na moje narodky,ale nejak to nevyšlo,za to teraz si prípravy užívame:)včera sme boli pre posledný detail - poháre a už máme asi tak všetko, teda ešte 2 náuky a rozdať oznámenia:) máte krásneho synčeka
Odpovedať
Profilova fotka
jaj, chymenitta - Jarko spomínal,že ťa pozná:)
Odpovedať
Profilova fotka
Este raz dakujem za pochvalu foteciek x-) x-) x-) A tym, co si tiez praju take brusiska, prajem, nech k nim bocian zavita co najskor ;-) ;-) ;-) ;-) No aj mna musite ospravedlnit, ale nevyjde mi zucastnit sa stretka. Nejde mi lietadlo :-N hehe.
Odpovedať
Profilova fotka
gebriela--no to hej ako my sme mali mať už minulý rok v máji tiež ako nám to nevyšlo, a teraz zase :-p ]-( no čo už vieš mne sa strašne páčil ten dátum 9.9.2009 ale aj vy máte pekný magický:-) danka--jej krásne fotečky:-))
Odpovedať
Profilova fotka
chymenitta - no tak neplánovane 19.9. - kvôli sále v Luborči:) inak sme to chceli 05.09. - bo 05.02.2005 sme sa dali dokopy:)
Odpovedať
Profilova fotka
Jáj tak no to hej na Bielom dome je to dosť dopredu obsadené 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
chymenitta - no jasné,mne sa páči,že je to tam bez starostí, dáme len pár vecí ako napr. rezance a tak.ked ste presunuli termín,nebol problém so zálohami a tak?
Odpovedať
Profilova fotka
gabi--nie cicka pretože my chcemem malinkú teda ja mne by nevadilo o dvoch svedkoch vieš:-)ved my ideme s druhej strany nie ako sa má :-D Ako len marko chce väčšiu a ja som nateaké aktivity moc neni.. ;-) Ale v NTS to s kludom prehodili. Marko tam dlho robil vieš.n Lebo tam je menšia kapacita ako v Bielom dome to nám stačí.
Odpovedať
Profilova fotka
ja som tiež chcela maličkú svadbu,lenže Jarkovi rodičia a moji vlastne tiež zavelili,tak sme to pak už neriešili a povedali sme,že to pre rodinu spravíme:) tak teraz to tak rátame a vychádza nám asi tak 80 ľudí!inak v NTS sa mi to páči viac ako Ľuborča,ale 80 ľudí by som tam nenapratala:) he, my zasa tak poporade:) teda skoro, najprv spoločné bývanie,pak svadba,pak dom a pak malý Jarko:)vraj. bože,ako sa ja teším na pred a po svadobnú dovolenku,iank makám celé leto.
Odpovedať
Profilova fotka
No to hej nech to už je nech si spolu užijete krásny dník:-) A kde robiš?
Odpovedať
Profilova fotka
ďakujeme:) už tretí rok v jednej strojárskej firme -také všeličo, zákazky,objednávky,faktúry...a ešte taký rok - dva a pak by sme radi bábo:)
Odpovedať
ahoj,mate zkusenosti s agenturou v 7 nebi? cena,spokojenost kvalita, vydrz dekorace....diky
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p... - kuk sem
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte babulky, prosim vas urcite to mate vsetko obehane, kde maju dobre a pekne spolocenske saty??? trencin a okolie...dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
myslíš kúpu alebo požičanie?
Odpovedať
Ahojte, neviete mi prosim poradit kde by som sa v TN alebo v okoli mohla dat nastriekat bronzom? Chcem to skusit este pred svadbou. Vraj sa to vola suntan. Prosim, moc by mi to pomohlo.
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?