Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
cawte cice, ja len zdravim a padam....;)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babenky, kedze ste skoro vsetky z olokia TN pozna niektora restauraciu v Dubnici nad Vahom u Fanusika? Mame to tam zarezervovane a moc o tom neviem :-N Teda ak sa mozes spytat v tejto teme :-) Dakujem
Odpovedať
@dgabi neporadim... :-( nehnevaj sa... @miriama nieco som uz skusila, len to este nie je dotiahnute...dosli mi dalsie veci, ktore treba spravit.. :-o :-o :-o :-o a potom odchadzam na navstevu a nebudem tolko pri pc...este chvilku, vydrzis? =-) :-N
Odpovedať
**lom, vdaka vobec za ochotu tak sa netrap s tym...chcela som to na valentina ako darcek ale aj tak sa vsetko pomenilo tak kludne sa s tym pohraj ale zas nemusis nejak extra...len tak light :) **dgabi, ja tiez neporadim, prepaaaac, ja skor NM a tak :-N
Odpovedať
dgabi ja tiez nie ani neviem kde to je, ja skor TN ;-) vsetkych zdravim :-) ;-) x-)
Odpovedať
cawik, cawik, tak ako weekendujete? my prave vyrazame na horkize slize... :) ;) ;) a kedze si lakujem nechty tak mam cas tu nakuknut ale asi aj tak zbytocne...xi
Odpovedať
nejako sa nam svadbicky zastavili :-S zda sa ze by to mal zase niekto rozbehnut aby bolo komu radit :-D ;-) :-) :-D :-D :-D
Odpovedať
no ked ste uz vsetky vydate, co s vami?? x-) ale kamoska bola dnes na urade a uz maju isty termin 19.9. 2009 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
na FB su vsetci :-D :-D :-D miri aj my ideme v ten den na svadbu, kamoska sa vydava v Ruzomberku neni to ta ista? :-p :-D :-D :-D a ides na svadbu? :-) DANKA majova ma dnes narodeninky VSETKO NAJ NAJ NAJ k narodeninkam Ti zelame vsetci co o tom vedia aj nevedia x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jeeej, ery x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Aj tu si????? :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N Ty to stihas na vsetky strany :-D :-D :-D :-D :-D :-D VDAKA x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boze, ja som ale truba. Sa kukam, ze kto to posledny pridal prispevok..... a to ja .... len som si zmenila fotku a zabudla som na to.... :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, idem sa hrat na pripravy na svadbu. Svokra bude mat 4.4. oslavu 50-ky a poprosila ma, ci jej neurobim menovky. Takze idem hladat namety. My sme ich totiz na svadbe nemali, tak som sa po takom niecom nepozerala. :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Ahojte kocky, mozem sa Vam sem takto vtriet a opytat sa, ci by ste mi odporucili nejake dobre kvetinarstvo v Trencine, ktore by mi spravilo svadobnu kyticku, pierka a pripadne aj dodalo kvety na vyzdobu hradu? Takisto nemala niektora z Vas svadbu na hrade? Diky!
Odpovedať
Profilova fotka
athena, my sme mali kyticu, pierka a celkovo aj vyzdobu z 'V siedmom nebi' a boli sme velmi spokojni. Su na Farskej ulici a maju aj web. Urcite sa tam stav, stoji to zato. Aj to studio vyzera ako v rozpravke. x-)
Odpovedať
kika, to fakt????????????????????????????????? =-) =-) =-) dani, veru si ty truba, ked sa sama nepoznas :-D :-D :-D :-D a tak VSETKO NAJ x-) x-) x-) x-) athena, skus sa spytat Erytrey, ona mala kraaaaaaaaaaaaaaaaaasne kvety z TN 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dakujem miri x-) x-) x-)
Odpovedať
ja rada x-) 8-) :-D :-D :-p
Odpovedať
Dakujem kocky! :-)
Odpovedať
ahojte baby, svadbu mám v septembri. neviete mi z okolia TN poradiť dobrého kameramana? ďakujeeeeem veľmi :-)
Odpovedať
ahoj,mame svatbu na Vrsatci (pruske),bohuzel zatim nejsem odsud, poradite mi prosim kameramana a hlavne neja´kou vyzdobu z Ilavy, Puchova,,,,diky moc
Odpovedať
haruka a sarahOO jednoznacne skuste LDV Puchov maju aj web a tam aj kontakt www.ldv.sk Miroslav Mudrak, odporucam boli sme na 100 % spokojní x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) vsetkych zdravim x-) dnes som stretla basku uz to ma za paaaaaaaaaaaar jaaaaaaj tesim sa tesim 8-) :-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
erytrea - ďakujem za tip :-) prajem pekný dník ;-)
Odpovedať
Caute kedze mi v teme Hostina v Trencine nikto neodpoveda tak sa spytam tu : Baby, neviete kde sa parkuje, ked mate svadbu vo farskom kostole? Paci sa mi ten kostol len rozmyslam, ze tam asi nie je parkovisko za kostolom?
Odpovedať
bubuska no parkovisko tam nie je ale vacsinou chodia mladomanzelia autom az hore a ostatní peso bud od Tatry alebo ide autobus pri hradne schody a odtial idu po schodoch pesi ale ked ma niekto deti a kocik tak to musia obchadzat a potom musis aj vybavovat povolenie pre bus a takto ked idu pesi mas o starost menej, spytaj sa na mestskom urade ci treba povolenie aj pre mladomanzelov a oni Ti povedia x-) no super to som Ti vlastne ani nic neporadila :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Fuuuu, tu sa uz davno nikto neukazal.... :-N :-N :-N Ja som sa prave rozhodla predat svadobne saticky a hodila som ich do bazaru. Najskor som si ich chcela nechat na pamiatku, ale uvedomila som si, ze je to dost velky suvenir, ktory zabera vela miesta a uz pre neho nebude ziadne vyuzitie. Korunky potom mozme pouzit na kocik, alebo co... :-)
Odpovedať
@danka aj aj som nad tym akurat dumala... :-) vsetky vas zdravim...
Odpovedať
Ahojte...budeme mat svadobnu hostinu v restike Fatima co je hned pri kostole...mate skusenosti s ludmi odtial? Tak isto by som sa chcela spytat, ci viete nieco o artpro (foto-video). Su to manzelia Lendacky a posobia velmi profesionalne..nejaka skusenost? :-) Dakujeeem
Odpovedať
AHOJTEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE mam novinku x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Gustik este asi oslavuje a ma dovod x-) x-) x-) x-) x-) vcera sa im narodila HANICKA x-) x-) x-) x-) x-) 2510 g a 48 cm a je kraaaaaaaasna x-) x-) x-) x-) x-) GRATULUJEMEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
GRATULUJEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEM!!!! vcera ked mi Kika volala o pol noci s krikom tak som skoro odpadla :-D :-D :-D Zajtra Vas ideme navstivit a mooooooooooooc sa tesim, uz som videla fotecky Hanicky, je taaaaaaaaaaaak sladka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
@miriama ty si na slov-u? gustikovcom zo srdca gratulujem...bozkavam jeho babulky...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?