Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
**lom, no to fakt ako na potvoru....ale neboj, bude zas lepsie, ved snad sa uz aj dnes citil lepsie x-) a dakujem, zabava to moc nebola, to nebola vobec typicka svadba, bolo sa len na urade, potom sa posedelo v jednej malickej izbe u nich a potom sa islo do restiky iba cisto na obedo-veceru normalne medzi ludmi sme sedeli co si len tak vysli na papanicko a potom sa islo domov....teda len my z opacneho konca...xi ale inak bolo celkom fajn x-) A STASTNY NOVY ROK VAM VSETKYM!!! krasny silvestrovky vecer zelam 8-)
Odpovedať
OZNAM: neviem preco ale uz mi viacere babule poslali na IP kontakty na fotografov a DJ-ov a ja naozaj nechapem preco, kedze ziadnu svadbu urcite neorganizujem ani sebe, ani kamoske, ani nikomu.... :-N :-N :-N takze mi naozaj nemusite posielat ziadne cisla ani kontatky.... :-N :-N :-N ..ale vdaka, preposlem dalej keby bolo treba ;-) ako ste oslavili prichod noveho roka???????????? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte nevestičky, mohli by ste mi poradiť svadobné salóny v okolí Trenčína? lebo ja som z BA a všetko sa vybabuje nadiaľku. Vopred ďakujem
Odpovedať
ahojte babulky...trocha neskorsie, ale vsetko dobre... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... :-)
Odpovedať
lom-krasna pohladnica,a npodobne aj Tebe,nech sa Ti v tomto roku dari viac ako v minulom ;-)
Odpovedať
ahojte babule uz som tu nebola ani nepamatam :-N Vsetkym vsetko naj super v novom rocku a tehulkam krasne a zdravucke deticky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ako sa mate? co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, ak si este na mna vobec pamatate... :-S :-N Straaaaaasne moc ma mrzi, ze som taku dlhu dobu nenasla na vas cas, ale vela sa toho v sukromi udialo a bolo by to na 10krat tak velke pripsevky, ake pise Lom :-D :-p Lom, vidim, ze tvoj imunitny stav sa za posledne mesiace vobec nezlepsil, Miri, stale v Londyne? Ery, mi hovor o tom nestihani, ja som zmenila job... :-p :-p Danka a Majo, super image, kedyze si ho zmenila? Danni, vas uz bude coskoro o jedneho viac vsak? Vsetky sa drzkajte, casto na vas myslim... :-)
Odpovedať
jeeej mill Teba som tu naozaj uz dlho nevidela,dufam ze sa v tomto rku polepsis a budes chodit castejsie :-N
Odpovedať
@mill no prepaaaaac... ;-) :-D ze ci si ta pamatame? :-D :-D :-D no jasne... prijemna babenka...ako sa mas? som rada, ze si zavitala...tiez uz lozim sem pomenej...nie ze by ma to nebavilo...ale zmenili sa u mna veci a tak ...a s tou imunitou...no jo...mas pravdu... @danny ahojte fazulky...uz sa mrvite a kopete? @ery vcera som si na teba spomenula s pranim...som cely den zehlila a mam as plny kos pradla... :-p @stankan v trencine ich je v centre niekolko..okolie neviem..viem len o jednom salone v dubnici tusim "amarel"...ci poziciavaju to neviem, viem, ze siju pre salony...ale vlani a predvalni boli na veltrhu...za cias ked som byvala v tn-e sa mi pacila "danica", ale terajsie skusenosti - neviem...
Odpovedať
lom-fazulka sa ma fajn uz dava o sebe aj dost vediet,len skoda ze je tajnostkarka,ked som bola pred tyzdnom u dr na poradni tak nam na sone ukazala chrbatik a prdelku,presne ako Gabika ked som ju cakala takze stale nevieme co cakame :-N :-D :-D :-D :-D a ty ako?v praci,zdravie hmm?
Odpovedať
bry vecer sa zela ;) **milluska..a ty si kto? ta pozname.... :-S :-S =-) :-. :-N :-D :-D :-D :-D a coze sa take podialo vsetko preboha? az ma strasis...snad nic zle!!! a preco si zmenila pracicku? a jasne, stale londyn..... **ery, ahooooooooooooooooooooj, ako dobre, ze mas po inventure..a vsekto na eura...moju maminu skoro porazilo ked to robila.... **ywett, vdaka za radu a hlavne za ten link na letenky!! :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@dannynka my ked sme sedavali v cakarni, a ze sme sa tam nasedeli, tak asi citila, ze som nervozna a zacala hrat taky futbal, ze bolo viditelne aj z dialky, ze sa v tom bruchu melie zo strany na stranu... babulky, povedzte mi, ci sa oplati kupit si saty z e-bay. ak ano, tak od koho? oplati sa, ze made in china za 150,-euro?
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Caute babulky... tak uz mame po vsetkom tom vianocnom zhone a sme znova v praci, co? |-| Ery, prepac, ze som sa u teba v obchode nestavila, ale akosi mi to nevyslo a navyse som mala take nervy na vsetko... toto boli snad najhorsie vianoce... Pokazilo sa nam auto (nastastie az na Slovensku) a vsetky Volkswageny upravovali system, tak poriadne nemohli zistit co tomu je. Navyse skoro vsetko bolo pozatvarane a suciastku sme zohnali az v Uherskom Hradisti a auto sa opravilo az den pred odchodom naspat do UK. Takze cela dovolenka v strese. Dalsi problem bol s domom. Henten idiot, co od augusta do novembra neurobil nic okrem planych slubov dostal kopacky a novi ludia nam dva dni pred vianocami povedali, ze kupeny projekt (ktory nam ten idiot odobril) je nevhodny na pozemok. No a aby toho nebolo malo, dostala som antibiotika na 10 dni. Cize ani poriadny drink na vianoce a na silvestra som si nemohla dat ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
vsetko najlepsie k meninam kika :)
Odpovedať
@ery aj ja vsetko najsamlepsejsie...
Odpovedať
ahojte vsetci x-) dakujem za gratulko ;-) :-) veru poviem Vam ze uz mam oslav az az, od vcera oslavujeme (teda vsetci okolo okrem mna) a to este cakame svagrovcov ale v pohode zvladam, kolaciky, ocka misy kavicky, cajiky, pfuuu mame u nas dni otvorenych dveri, mam pocit ze mam total mega okruliny a nie meniny :-p ale manzelik pomaha dnes napriklad robil ocka :-D :-D :-D vsetkych Vas pozdravujem ;-) dani, neva ved sa stretneme nabuduce, ako citam tak ste mali vianoce sviatky pokoja :-p ale neboj vsetko zle je na nieco dobre to sa mi za posledny tyzden par krat potvrdilo, drzim palceky nech je uz len lepsie ;-)
Odpovedať
KIKA, prepaaaaaaaaaaaaaaaaaac...vsetko NAJsamLEPSIEEEEEEEEEEEEEE 8-) to som potom zvedava ako budes oslavovat napriklad 30tku....xi.... :-D :-D :-D dani, no vidim..teda citam, ze ste mali teda riadne hekticke sviatky....ale tak ako pise Kika... a hlavne, ze je uz za tym, nie? zdravim vsetkych ;)))
Odpovedať
miri dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) no to fakt neviem, ale to je este dalekoooooo :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@miri aj ja chcem oslavovat 30.-ku :-N =-) :-D
Odpovedať
**kika, ved ja vieeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) ..ale to potom bude rachot storocia, cooooo?? 8-) **lom, este ti netreba 8-)
Odpovedať
@miriama ip :-D :-D :-D
Odpovedať
**lom... :-D :-D iP x-)
Odpovedať
Ahojte babule, prepacte, ze sa Vam sem trepem do konverzacie :-N ale budem mat svadbu v TN tento rok a zhanam kameramana - neviete alebo nemate nejake odporucania na niekoho dobreho z TN, okolia alebo pripadne Piestan? Dakujem!!! :-)
Odpovedať
ahoj athena, no ja ti neporadim, ja som ziadneho nechcela tak k tomuto poradit neviem.. =-) vela stastia ;-)
Odpovedať
athena7 IP x-) 8-) ;-) :-)
Odpovedať
dakujem erytrea!!! :-) :-)
Odpovedať
ery, no pekne, iba oznam o IP ale inak uz ani pismenko tu :-( :-(
Odpovedať
@ery aj ja som smutnaaa... zajtra mam skusku...babulky, keb ste vedeli ako sa mi nechceeeeee...aaaale tesim sa na veltrh...
Odpovedať
Profilova fotka
lom aj ja som smutna - v stredu som mala diagnosticku laparoskopiu a zistili mi endometriozu. |-| A o liecbe sa budem s nejakym odbornikom rozpravat az 30. marca. Tu v UK to vsetko tak nehorazne trva... Prvykrat som ohladom mojich problemov isla za doktorom uz v auguste a presiel polrok a este sa neliecim... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
*lom, vela stasticka x-) **dani, a to je co?????????? =-) =-) =-) =-) =-) naozaj netusim ale snad nic vazne, chudatko moje..tak sa drz a neboj, dobre to dopadne. No a nechces ist radsej aj na Sk sa poradit dovtedy a potom v UK?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?