Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :-) tak sa hlasim po dlhsej odmlke ....ako sa mate co porabate? ja som momentalne v praci. dnes rano sa mi tak nechcelo vstavat, ze som myslel, ze to asi necham tak a budem spat cely den. ale nakoniec som sa premohol a s baskinou pomocou som to stihol.
Odpovedať
Profilova fotka
a co sa nas tyka, tak sa mame dobre. malicke rastie, baska ma uz krasne gulate brusenko. ale este stale nevieme ci je to chlapec alebo dievcatko. tak cakame do 12 decembra :-| ale nic to. male sa uz furt mrvi cize pohyby uz barborka citi riadne. najskor to bolo len obcas teraz je to uz castejsie
Odpovedať
gustiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jeeeej miri si tu????
Odpovedať
ahoj, no som veru....aj ty? :)
Odpovedať
Profilova fotka
no ako vidim zisla sa tu stara particka :-D
Odpovedať
Profilova fotka
cau miri aj kika 8-)
Odpovedať
gusti ahooooooooooooooooj pozdravujem Vas vsetkych 3 x-) ;-) :-) kedy sa stretneme na 11?
Odpovedať
ahojte... @dannynka ano..na mna snad padli vsetky na svete... :-( @miri a dankamajo zdravim za mlaku, ci ako sa to hovori..aj tam uz udrela zima? ako sa vam dari? my si uz mesacne nechodenie do skolky kratime so stuplikom robenim ozdob a inych rucnych prac... @ery :-) @gustik a baska to je paradne..ja som si pisala dennik...ze kedy sa prvykrat pomrvilo a tak..a preco 12.decembra? idete na ultrazvuk vtedy? alebo to uz mate termin? nie som v obraze... @pre ywett a vsetky ostatne moje babulky :-) :-) :-)
Odpovedať
**gusti, cauky 8-) **kika, cauky 8-) **lom, no tu davno prikuruje..rano chodim v zimnej bunde do hor co je specialna..inak by som zamrzla...strasna zima a este aj ten chladny vetrisko...brrrrr :-S :-S :-S No aspon na nieco je dobre byt doma...neviem kto to vsetko pripravi mne :-N :-N **ostatne babenky cauky 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte babenky, viete mi poradit nejake dobre svad.salony v trencine s ochotnymi pracovnickami a pristupom ? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
caute, 12 je iba sono nie termin este :-) . inak malicke ma predbezny termin prichodu na svet 7 aprila, co je den pred mojimi narodkami. tak by to bola riadna haluz, keby sa o den omeskalo. ale viem, ze to sa moze este velmi zmenit.
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kika neviem. tento tyzden ideme na krstiny simonkovi sestrinmu :) tak mozno buduci tyzden
Odpovedať
ahojte :-) aj ja sa po dlhsej dobbe ozyvam.Tiez sa mame fajn,malinke si rastie a uz aj pohyby citim asi 2-tyzdne x-) x-) x-) ,kedze pri druhom babenku to byva skvor :-) gusti-pozdravujem barborienku,sme na tom podobne...ani my este zatial nevieme co budeme mat...v piatok idem k dr na sono....a to uz by mi aj mohl vediet povedat ci to bude babulka alebo chlapec samozrejme len vtedy ak sa mi neotoci ritkou alebo neprekrizi nozky,tak mi to totizto urobila Gabika a ja som dokonca nevedela co budeme mat... :-D :-D :-D :-D :-D :-D Inak ja mam termin podla ms 28-aprila a podla sona 6-maja ;-) lom-ako sa dari?dufam ze uz lepsie ;-)
Odpovedať
babulky kde ste vsetky? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dannynka, veru aj ja kukam, ze to tu umiera pomalicky ;-( ;-( ;-( A to je super s tym babenkom x-) x-) x-) Ako sa tak pozeram, je tu obrovsky baby boom :-N
Odpovedať
dankamajo-no musime to tu nejako rozprudit....bo nam to tu prachom zapadne :-| :-( ,erytrea,miriama,a dalsie kde ste?
Odpovedať
ahojte... som bola na rade skoly..a beham po lekaroch....a snaizm sa aj relaxovat...som vazne unavena...a k tomu mam skusky...a mnoho dalsich veci... :-( :-| ;-( 8-( 8-( 8-( nie je so mnou vobec zabava...doteraz som si fotila adventak a vianocne ozdoby, co som vyrobila...parada...sa z rtoho tesim... ale inak myslim na vas... :-)
Odpovedať
lom-aj my na Teba :-) ;-)
Odpovedať
ahojte kocky x-) ja, ze Vam tu zazelam bohateho Mikulasa ale asi ani nie je komu :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
miriama aj my Tebe aj ked troska s opozdenim :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
dakujem vsetkym za zelania...a nie len tie mikulasske... :-)
Odpovedať
lom-ako sa dari,?a stuplik ako?
Odpovedať
Profilova fotka
no teda, tu je slaba frekvencia prispievania, uz som tu nebol 2 tyzdne a furt som na najnovsej strane. kde su stare zlate casi ... :):)
Odpovedať
Profilova fotka
oprava ...y
Odpovedať
Profilova fotka
:)
Odpovedať
mno augusto veru neviem..asi sa uz podeli prec :-( :-( :-(
Odpovedať
ahooooooooooojte...... vdaka danny :) tak ako gusti>???? co new??? aky mate plan na weekend??? ja mam zajtra z prace Xmas party, sobotu Xmas shopping a vecer CeskoSlovenska Xmas party so Zablatskou, Kirschnerovou a Markizou... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ...som zvedava co z tych mojich planov vyde....lebo vacsinou nic... :-D :-D
Odpovedať
jeeeeeej mirka,som rada ze to tu ozivujes :-D :-D :-D :-D drzim palceky aby ti vsetky tvoje plany krasne vysli ;-) a zabav sa aj za nas ;-)
Odpovedať
@miriama aj ja zelam, aby to vyslo... @danny stuplik soplikuje, ale tesaku na vianoce...a ked mi je kusok lepsie, tak aj ja tesakujem na vianoce...rozhodla som sa tak trochu ignorvat moj stav krutiveho elementu a dala som sa malovat detsku..takze za vcerajsok mam hotovo na bielo strop, vyklenok na kniznicu a okolo okna...len mi dosla paska, tak frcim kupit, lebo chcem spravit uhlopriecky na stenu, tak nech je to rovno...a okrem rtoho si idem dat medovinku, nech uz aspon ma mopja hlava dovod na to, aby sa krutila...inak mam uz za sebou 2 skusky, v piatok ma caka dalsia, este som to nevidela, asi to ani nestihnem...a chcem konecne piect so stuplikom medovnike..a kedze moj drahy robil poriadok generalny v spajzy, tak neviem najst formicky a ked som sa ho spytala, tak ssa na mna pozrel, ze sak jamam vsetko pod kontrolou, ze on nevie... ]-( som myslela, ze ho roztrhnem... ]-( tak sme kupili tri nove...bo na stromcceku budu visiet medovnike... :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?