Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
tak to je dobre x-) sa tesim na dalsie fotecky x-)
Odpovedať
ahojte baby nespite este??? LUCKA este raz vsetko naj supeeeeeeeeeeeeeeeer ako ste sa mali? vsetko vyslo a klaplo tak ako malo???? 8-) ;-) :-) miri vitaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ako sa dari? uz balis?
Odpovedať
ahoj erytrea :-) dakujeme :-D mali sme sa paradne, bolo suprovo, krasny obrad sme mali a aj fajnu hostinu a paradnu zabavu :-D vsetci tancovali ako na baterky...este raz dakujeme aj touto cestou za krasne obrucky, mame ich peknucko odfotene na gastanoch ;-) :-D
Odpovedať
kika, aaaaaaaaale...este nie...este daleko :-p :-D
Odpovedať
lil ta fotka s obruckami je PERFISNA x-) x-) x-) x-) super napadik klobuk dolu 8-) ;-) :-) x-) x-) x-) miri akoze nie????? ani sa nenezadas a uz aj pojdes naspat do Irska :-p :-D tak sup sup balit... ozik pozerate niekto slovensko ma talent? :-D :-D :-D :-D :-D som sa nasmiala :-D :-D :-D ale ta malicka anabel co hrala na husliach a spievala bola PERFISNA!!!!!!
Odpovedať
ahojte kočky, Lilusiatko aj ja sa pridávam a prajem všetko super v spoločnom živote....aby ste si ho užívali plnými dúškami... :-D :-D všetkým prajem krásny neskorý večer...
Odpovedať
Kika ta malá bola užasná, až mi chodila zima po tele...
Odpovedať
jeeeej az teraz som si vsimla dakujeme za pochvalu x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) babu ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ako sa mas? co nove? ;-) :-)
Odpovedať
Kikuš no vieš, všeličo ale to osobne alebo keď tak cez IP
Odpovedať
ako do irska?? ved ja som uz pol rok londyn :-D :-D ahoj babula...no dnes sa nas tu trochen viac zislo x-) x-)
Odpovedať
Dakujeme babula :-) ;-) pridala som dalsie fotky :-D
Odpovedať
boze som ja ale...... to bolo v tej rychlosti ale myslela som uk odpuuuuuuuuuuuuuuust mi :-D :-p
Odpovedať
Článok sa načítava...
tebe vsetko 8-) x-)
Odpovedať
ja si to pozriem az zajtra v archive..dnes nemam cas, online to nejde a tak zajtra aspon budem mat co pozerat..panelak, kutil, talent....no mam co robit :-D
Odpovedať
@lil vsetko najsamlepsie...zo srdiecka lasku pohodu zdravie stastie... bola si naaaadherna...vyrazila si mi dych...podla pripravneho albumu sudim, ze kyticka bola podla tvojich predstav, aj nadherne fotky od manzelov zitnanskych su velmi ähnlich (podobne pozn.pisatela) ako tie, co mas v albume...uces parada, makeup parada... satocky si zmenila? lebo v albume mas inakvejšie..čo samoška nevadí, len sa mi velmi pacia..prezrad, ze mi prezrad odkial a ich nazov..su paradne...a to bolerko k tomu velmi dobre pasuje... no a jasnacka ze zenich tiez fesaaak... vyraz "tancovali ako na baterky" je perfektny..som sa pobavila...
Odpovedať
@miriama aj ja sleduejm panelak, ordinaciu,kutyil...ale talenty...akosik k telke sadame velmi sporadicky, ba priam niekedy aj zabudneme , co kedy ide...uz som si zacala kupovat tv program...mne sa na internete nechce kazdu chvilu klikat a magio je tiez o nicom...som taka stara skola..co je na papieri, tak to je dobreee... @ery takze nepozeram... @danka nova foto? neviete, co je s dannynkou?
Odpovedať
lom ahojky x-) no to poznam uz som sa aj ja nainfikovala ordinaciou, lebo vsetci okolo to pozeraju aj ked nahodou pridem nasim tak to vtedy neni sanca sa s niekym bavit kazdy cumi na to, tak som to uz aj ja zacala pozerat :-p :-D ale vzdy pri tom aj nieco zmysluplne robim ako je napr zehlenie upratovanie sem tam varim a tak :-D :-D :-D :-D stuplik sa ma ako? x-) no a dannynka tu uz dlho nebola, kukni na kona v teme trencin dozvies sa novinku, cakaju babatko x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
krasny pondelok....tak zacinam kukat talent... :-)
Odpovedať
ahojte baby poradte prosim dobreho kameramana, z okolia TN ale moze byt aj z okolia celeho Slovenska :-)
Odpovedať
mary IP x-)
Odpovedať
cawte baby, tak sa mi uz zuzuju moznosti terminov doma...cize podla predbeznych a zatial bez vaznych zmien by som sa mala v okoli TN pohybovat 5.-7.10. do je streda az piatok....a mne by tu uplne naj vyhovovalo na tu stredu hned lebo piatok mam velmi tazky den na organizaciu a sobotu rano uz idem do Tatier.. ..ale to vsetko nie je na 100%.... ale tak co vy na to? ;-)
Odpovedať
prave som sa tu pohrabala v archive....takze danka pride az 11.10...co znamena, ze sa nestretneme dost pravdepodobne :-( lebo ja uz od 8.10. idem do Tatier na tyzden...ale este je moznost, ze asi pojdem tej kamoske na svadbu aspon kuk do kostola takze by som sa teoreticky mala este vratit na den-dva 17.-18.10. lebo aj tortu som uz objednala a treba ist pre nu... ozaj kikaaaaaaaaaaaaaaa, ty mas tie moje postavicky????????????????????????// :-N :-N
Odpovedať
ahojte babule :-) nestiham sem chodit bo uz viac menej cez obed chodievam spavat s Gabikou...teda dohanat spankovy deficit,lebo byvam v poslednej dobe dost unavena :-N co je pri mojom stave normalne ;-) lom-neboj zijem,len sa teraz snazim viac oddychovat a nesediet tolko za pc :-N
Odpovedať
@danny oddychuj, spinkaj..treba... cmuk cmuk :-)
Odpovedať
pekny zaciatok tyzdna zelam :-) lom dakujem,veru budem vela ale dnes mi treba varit...a stuplika som este len teraz ulozila :-N a tvoja malinka sa ma ako?a co nove?
Odpovedať
ahojte baby ako sa mame? kde ste vsetky? miri tak hod datumik do eteru nech sa vieme zorientovat 8-) ;-) :-) x-) vsetkych pozdravujem ;-) :-) x-)
Odpovedať
ahiojte polovicku som vystrojila na sluzobku, stuplika liecim, varim jej polievocku...mam kopec zehlenia a inych veci...a musim odpovedat na jeden mail, tak sa snazim to dat dokopy...
Odpovedať
lom no o zehleni mi ani nehovor, vzdy si po dozehleni mega kopy poviem a sama sebe slubujem ze uz to budem radsej zehlit po castiach a pravidelne aby som pri tom zase neprestala dve hodiny a vzdy do skonci uplne inak, mam pocit ze periem pre 6 a nie pre dvoch :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p ale to je asi udel nas poloviciek... :-p :-p :-p :-p aj nasi sa mi vcera smiali ked som od nich odchadzala, ze ci idem zase zehlit :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@ery somna tom rovnako..tiez si hovorim..a teraz pozehlim..ale potomsi poviem, ze 6 triciek? a...potom...a potom sa to nakopi a je z toho koooopa... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny 8-) 8-) 8-) 8-) no ja som tu uz teda dlho nebola... :-N A to zehlenie? Ja nezehlim !!! ;-) A to myslim smrtelne vazne. Pradlo prosne pekne na snure pri vesani vyrovnam a ked ho davam zo snur dolu, hned ukladam a sup s nim do skrine :-) :-) :-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?