Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
no zbohom, tak to ty byvas az v takej stvrti? My to tu mame vcelku kludne, sami dochodci, to len nedavno tu zacali zlodeji gazdovat ]-( A na tie tvoje lasocky si uz vlastne spominam, mala si ich v albume... x-) Inak, v noci o pol tretej sme mali telefonat od kamaratky, ze sa jej sestre v Irsku narodila mala Emmka x-) x-) x-) Najskor mi trvalo hodnu chvilu prebrat sa a zaostrit na telefon, ale nakoniec som to zvladla. Tak aspon nieco pekne mi presvetlilo tento hnusny tmavy uprsany den... x-)
Odpovedať
joj moja, ty si ako ja...sa mi tu smeju a kazdy den ked pridem z prace ma kontroluju, ze kde som zas dorezana...denno denne sa dorezem, lebo ponahlam a mam vela nozov...a tak som uz dvakrat skoro prisla o "podusku" na palci...visela len na kusku...a akoby to nestacilo, tak to som si prvykrat stredu zatala tak riadno no a o tyzden asi utorok na to iste miesto a este hlbsie..to sa mi uz aj hlava zatocila a som myslela, ze asi odpadnem.... treba si davat pozor... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
zalohu sme nedavali, ale necham to uz na nich, pretoze pri nasom stasti by sme natrafili este na vacsich debilov, ako su tito... :-N
Odpovedať
tak to je blbe s tymi lepidlami....nebolo by predsa len lepsie sa vratit do officu? niekedy ani nejde tak o peniaze ako o zdravie..ale to sa prevali az o par rokov a potom bude neskoro lamat si hlavu....a to ti pise a radi ta prava... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
no ty teda stvaras, co? :-N :-N :-N noze su svina.... nase ale nie, lebo su vsetky tupe.. :-N
Odpovedať
no v Londyne.... :-( :-( :-( na vychodnej polovici.... Emmka?? jeeeeeeeee, to budem mat aj jaaaaaaaaaaaaaaa x-)
Odpovedať
no neboj, ja som sa uz riadne zatala aj tupym.....ved ked sa dari tak sa dari... ]-( len neviem co nakupit tym mojim laskam..obe mali teraz v auguste narodeninky, aj som bola na weekend v Prahe ale Budejovice su predsa len daleko este a oni byvaju este dalsiu hodku na juh...tak sa mi nepodarilo tam ist....a tak teraz tam urcite ideme cela posadka auta :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
aj nad tym rozmyslam, ale tu je to finance velmi vyhodne. No uvidim, ake to bude, a ked ma rozboli hlava, pojdem firemnej doktorke a ona prikaze zmenu prace... Tak toto ma aspon tak drzi. 8-)
Odpovedať
no tak budem drzat teda palce, snad sa to aj tymto podari nejak rozbehnut...... x-) a mozno sa aj stretneme vTN na kavicke aj babami ;-)
Odpovedať
no tak sup k nej, to by malo zabrat 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dufam, ze toto mam nejaku taku krizu pred mrchou... zajtra ma prist... ]-( tajne ale dufam, ze nepride... :-N :-N :-N a to stretko v pohode, moze byt ;-)
Odpovedať
akurat mi vcera pisala kamoska, ze si az vcera po mesiace pretocila kalendar a tak mi dodatocne gratulovala k narodkam...a mna teraz skoro porazilo....prave pozeram, ze ja mam pri posteli kalendar este len na 18.auguste....haha :-D :-D to som bola zrovna v prahe...asi sa mi nechce uznat, ze je to davno prec :-N
Odpovedať
Článok sa načítava...
ja tiez tajne dufam, ze nepride 8-) stretko urcite dame len neviem kolko sa nam podari prist naraz..lebo ja budem v okoli TN tak max 2-3dni...inak ostatne dni na cestach a v Tatrach
Odpovedať
Profilova fotka
Narodky? =-) Tak to aj ja teda sa pripojim... Vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj!!!! x-) x-) x-) A to s tym kalendarom sa mi nemoze stat... ja do neho cumakujem kazdy den a pocitam, kolko mesiacov, rokov.. este budeme musiet v tomto zhnitom anglicku zostat. ]-( ]-( ]-( Mne uz tu fakt zacalo liezt na nervy snad vsetko... No ved sa ani necudujem... styri roky a 4 mesiace su aj na kona moc.
Odpovedať
Profilova fotka
v Tatrach? Budes teda dovolenkovat? To ti teda len tisko zavidim. |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Pocuj, mirka, musim ist zarobit na langose a poupratovat kuchynu, elbo to tam je jak po vybuchu... O 12 pride hladny muz a pojdeme do Herefordu oslavit Emmku, aspon sa trosku odreagovat. :-N
Odpovedať
dakujem...xi...uz je to 3tt paseeeee :-D :-D :-D :-D uz som vraj stara koza :-D :-D :-D ja nestiham sledovat cas..tak mi to tu leti co je aj dobre...lebo keby to isli pomaly tak ma uz davno odvezu..a este aj to pocasie..ved sama vies...des...tu prsi..zajtra hlasia este horsie dazde, v S.Irsku vraj aj asi potopy... a pocuvam funko a tam,ze 33stupnov, 35...no pomooooooooooc :-. :-. jj, v Tatrach stravim najvacsiu cas dovolenky...snad vyde to blbe pocko...lebo ked pridem ja tak sa rozprsi... ]-( ako aj v prahe.....sme boli 4dni z toho prve dna dni nenormalne dazde, samozrejme predtym tie dni bolo krasne a posledne dva dni bolo tiez krasne a tie dalsie dni potom boli este krajsie.... ]-( no coment 8-(
Odpovedať
no ja tiez sa pomaly tu pri pisani obliekam, idem nieco do obchodov...chcela som ist dnes do parku s kamoskou korculovat, aj som ju nahovorila aby si kupila korcule ale tak pocasie nepusti ]-( tak sa dobre zabavte, ja budem tiez poobede nieco varit.... drzte sa a zas niekedy popiseme....papaaaaaaaaa x-) ;-)
Odpovedať
a o langosoch mi ani nehovor...mnaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :-p :-p :-p posli niekdy receptik na IP....niekedy urobim ale hned si odlozim aby sa nestalo to co vcera s raznicim :-N :-N
Odpovedať
dala som si prestavku od roboty a teda vas tu, babulky moje, citam a obdivujem vas... @danka pokojne si zanadavaj...paru treba vypustit...hlavne, ked is tak daleko od domova...kazdy si potrebuje ulavit...to je normalne a pochopitelne...drzim palceky nech je vsetko v poriadku, hlavne ty... @miri no dakujem pekne..noze, gangy a vobec dazd...ano, tuto mame celkom pekne...a zajtra ma byt teplo...posledny zachvev leta...ideme na hody...celkom sa tesim... a langose..to je dobry napad..nerobila som ich 100 rokov (doslova a do pismena)...a pred tyzdnom rozvoniaval na chodbe cesnak, tak som si spomenula, ze langose..a akosik som n ne zabudla..dnes som spravila krkovicku a zemiaky..njam...a ped chvilou som zozrala 5 hrusiek...njam...
Odpovedať
lom, este,ze mas cas aj na prestavocky 8-) tu prsiiiiiiiiiii...a prsiiiiiiiiiiii. v severnom anglicku a vo Walles uz zaplavy v plnom prude..... ]-(
Odpovedať
@miriama musim si davat prestavky, lebo by mi odisli oci... 8-) 8-) 8-) :-o :-o :-o ved aj na wc treba ist, aj do bruska treba nieco dat, aj stuplika vystiskat... :-) pocasie...asi by som uz bola v hlbokej depresii, tak ako sa poznam..prichadza obdobie, ekdy by som najradsej zaliezla do brloha a vyliezla az na jar... :-( :-( :-( tak tak...
Odpovedať
lom, no to ano...to treba 8-) 8-) 8-) ]-( a mi hovor o tych depkach....i ked nie take ako v irsku, tu je to lepsie ale tak aj tu teraz uz par dni v kuse prsi :-(
Odpovedať
ja som vam mala take hrozne sny na dnes rano..to asi po tom vsetkom, co som si precitala tuto, co ste popisali...ja mam takudost bujnu fantaziu a potom to takto dopadne... :-S uz sme dve hodiny hore, polievocka sa vari, uz sme napapane, stuplikoi som zapla telku s rozpravkami (co ja som odporca, ale hadam v nedelu troska moze)...a teraz pijem kavicku a potom budeme robkat dalej...ideme dnes na hody, tak musime byt pekneeee... :-)
Odpovedať
pekne lom, tiez mas taku bujnu fantaziu? o tych snoch mi nieco hovor...kazde rano sa nestacim divit :-N na hody? sa maaate, budete krasavice x-)
Odpovedať
lomnicka no chceli sme to povodne vonku na starej myjave.. neviem ci poznas.. ale kukni album, tam su aj fotky z luky kde sa to da urobit.. zaplatime za to sice 7000 sk ale myslim ze lepsie ako na urade na myjave.. ale vsetko bude zavisiet od saly ktora sa v tychto chvilach preraba tak cakame ako to vsetko bude vyzerat a podla toho sa rozhodneme.. cize ak bude sala na starej myjave pekna tak tam bude aj obrad vonku a vobec vsetko co sa tyka svadby.. takze super ze by sme sa nemuseli vobec premiestnovat.. ved vsetko to mam zdokumentovane v mojich albumoch. ked ces tak kukni ;-) :-)
Odpovedať
@mima mrkla som albumy..jednak musim povedat, ze co sa tyka ucesov, tak sme pravdepodobne rovnaka krvna skupina ;-) a ta luka a okolie, tak to je pekne..a v akom stadiu vystavby, ci dokoncovania to je? verim, ze sa to podari, aby ste boli spokojni :-) @miriama sa tu prehnala v noci lejavica...tak uz to k nam ide...vcera dobre ze sme sa neudusili a dnes aby som vytiahla zimnik...a to som chcela ist riesit veci do mesta na bicykli..sak zmrznem... :-o
Odpovedať
lomnicka no ta sala myslim ze teraz vyzera tak isto.. tie fotky z prerabanej saly su z pred mesiaca takze myslim ze asi moc nepokrocili.. my mame mat svadbu az bud rok tak to predpokladam ze by sa malo stihnut.. ten majitel mi spominal ze do konca tohoto roku urcite.. len uvidime ake ceny si tam da a co to vsetko ako bude vychadzat.. ale to prostredie je urcite krajsie ako tam v okoli skoly kde je jedna budova na druhej.. ale ved sa uvidi.. mozno ma ta sala ocari na tolko ze inde to uz mat nebudem chciet.. a v pripade zleho pocasia si dohodneme asi ze by sme prisli na urad normalne.. alebo si to urobiime niekde tam.. zeby na terase? ale sak to vsetko sa uvidi az to bude dokoncene.. tazko hovorit o tom ako kde a co ked ani predstavu nemam ako to bude vyzerat :-N inak baby ktore viete, povedzte, kolko by vysiel obrad na hrade? len tak pre zaujimavost a porovnanie by som chcela vediet.. diky ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
prepáčte, že Vás otravujem, ale ešte sa Vám tu na chvíločku vtrem. Písala som sem pred časom a otázka znela, kde je najlepšie fotiť sa v TN, keď je škaredé počasie. Vyčítala som tu iba jednu odpoveď a tá bola v Tatre, ale práve tomu sa chcem vyhnúť. Nepáči sa mi tam. Nemáte nápady na niečo iné??? Ďakujem moc...
Odpovedať
miri VSETKO NAJ SUPER K MENINKAAAAAAAAAAAAAAAAM x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) baby z poza mlaky kedy pridete domov??? uz by sa patrilo hadam aj nejake stretko ci co, hm? :-D 8-) inak ako ste vikendovali? my sme boli od piatku na chate vo Vratnej a vcera sme si este zasli na Oravsky Podzamok supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer bolo, pocasie nam vyslo na jednotku oddychli sme si, boli s nami aj kmotrovci + znamy cize aj o zabavu sme mali postarane 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) skoda ze len uz dnes je takto skaredo :-p :-p :-p vsetkych pozdravujem a prajem pekny zaciatok noveho tyzdna x-) 8-) ;-) :-) lom ozik a co stuplik ako v skolke? zvlada? ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?