Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
miri, dakujem. x-) x-) x-) No musime sa nad tym povzniest a dufat :-N :-N :-N No a este som ti zabudla napisat, kolko nam ta cesta trvala. Zo slovenska sme odchadzali okolo 13. hod no a k nam do Clevedonu (kusok za Bristolom) sme prisli okolo 15. hod tohoto casu. Spominala som ti ale problem s autom, tak urcite by to bolo rychlejsie, keby auto bolo ok. :-)
Odpovedať
caute kocky ako sa mate? konecne sa ozyvam, mala som cely min tyzden prazdninarov dvoch, sestrenicu a bratranca tak sme vymyslali program chodili po vyletoch supeeeeeeeeeeeeeeeer bolo x-) x-) x-) x-) x-) x-) tolko sme toho pobehali ako uz dlho nie ale oplatilo sa, deti boli vytesene a ja idem davat do poriadku bytik :-D :-p take ticho zrazu zostalo az mi je za nimi smutno ;-( no ale co uz miri a kedy prides? a na kolko?
Odpovedať
ja nieco vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem a nepovieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-)
Odpovedať
takze pridem v oktoooooooooobri x-) dani, no uvidime kolko to bude trvat z londyna....
Odpovedať
aj ja nieco vieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem ale nepovieeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte kočky, konečne sa tu aj ja dostávam a konečne vidím aj našu tému.... :-) ;-) ja vám nič nepoviem lebo nič neviem... :-D :-D :-D ale všetkým prajem pekný posledný prázdninový týždeň... Kika čo máte nové? minule sa mi s vami snívalo... :-D
Odpovedať
Ahojte babulky, Neviete nahodou o niekom, kto mal svadobnu hostinu na Trencianskom hrade, pripadne v hoteli Tatra - Sissi saloniku? Alebo nejake super miesto na hostinu pre okolo 100 ludi? Diky moc! :-)
Odpovedať
Profilova fotka
miriamka a kristinka :-D :-D :-D jake ste vtipneeeee :-D :-D :-D babulka a vsetky co nas poznate x-) cakame babatenkoooo jupiiiiiii velmi sa tesime x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
barborienka & gustik jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeej!!!!!!!!!!! x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) to je super spravicka x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) gratulujeme a prajeme, nech vsetko ide, tak ako ma a mozno aj lepsie 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hehe, to jeeej je naozaj dlhe... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Baška tak to je fakt super správička!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§§§§ x-) x-) x-) x-) zo srdiečka vám blahoželám a prajem krásne tehulkovanie so žiadnými nepríjemnými príznakmi (aj keď to sú pekné príznaky :-D ) teším sa s vami x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) a blahoželám aj tatinovi, určite je už patrične pyšný :-D :-D :-D ostatným prajem krásny deň!!! ;-)
Odpovedať
caute caute nastavajucemu TATINKOVI vsetko naj super k meninaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) Peta napisem Ti IP len som mala do teraz strasne vela prace :-p ozvem sa
Odpovedať
Článok sa načítava...
jeeeeeeeeeee,dnes je Gustiiiiiiiiiika, tak vsetko naaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) tak uz to viete.....to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ja sa z toho tak velmi tesim...uz som to vykvakala asi kazdemu.....aj tomu, kto vas nepozna....co je vlastne skoro kazdy z mojich znamych...ale nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 8-) 8-) idem mrk na MK...ci ste uz prestahovani :-)
Odpovedať
barborienkovcom a gustikovcom gratuluuuuuuuuujeeeeeeeeem..paraaaada.... :-)
Odpovedať
zelam vesely start do noveho tyzdna a hlavne prveho septembroveho a skolskeho :-p :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, ja som v tejto debate už pekne dlho nebola. Chcela som sa opýtať trenčaniek, kde ste sa fotili? My máme nápad, len neviem si rpedstaviť keď bude pršať, ako ste riešili takúto sytuáciu. Ďakujem moc za radu...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte...dodatocne dakujem za gratulacie :):):):)
Odpovedať
ahojte, babule, je tu niekto aj z okolia myjavy? alebo vsetko len blizke okolie trencina? :-)
Odpovedať
cauko cauko vsetkych zdravim aj tych co su 2 v 1 x-) x-) x-) x-) x-) x-) mimam no sme tu vsetci skor z okolia TN ale ved v pohode sa pytaj ak budeme vediet poradime ;-) miri u nas bolo vcera volnooooooooooo az dnes sme prvy den v praci...teda asi ako kto :-p :-D
Odpovedať
Ahojte, Kikuš máš IP....(len tak z nudy) Všetkým prajem pekný týždeň... že 2 v 1 to sa mi páči... :-D :-D :-D
Odpovedať
oki doky.. tak ak sa nieco pritrafi skusim aj sem sa popytat.. ale som si myslela ze skor ten trencin.. ale dikes.. inak babule jak vam zavidim ze mate tam hrad kde sa da zobrat.. to by bolo podla mna krasne.. mat svadbu na hrade.. ;-) :-D
Odpovedať
babu nemaaaaaaaaaaaam =-) aha alebo myslis tu vcera? tak to mam :-D oki oki idem odpisat mimam ale ved mozes aj Ty ist na hrad ;-) ved to nie je az tak daleko od vas :-)
Odpovedať
no ja myslim ze to presuvanie by bolo zdlhave vzhladom na to ze to budeme mat okolo 15-16tej ak nie aj neskor. cas presne nemame, lebo tety na urade si nevedia zaobstarat kalendar a my sme to chceli mat vonku.. a co to tam vyjde keby sme tam chceli? viete mi niekto povedat?
Odpovedať
no ja som ti písala len tak z nudy, čo nové...ale neviem prečo ti to teraz neprišlo... :-|
Odpovedať
ahojte :-) dodatocne barborienke a gustikovy gratulujem,nech si spolu uzivaju krasneho tehulkovania :-) a dalsia vec....o mne...tiez cakame babo x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Téééééééééda, Dannynka srdečne blahoželám a nech je to tehulkovanie čo najpríjemnejšie.... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak tu asi všetkým svietilo slniečko na svadbe :-) neviem mi nikto poradiť fotenie keď prší???
Odpovedať
babula videla som.. len ze mi prisla ip a som v praci a len ked vidim ze sa napisalo do temy tak tuknem.. tak sa nehnevaj.. ;-) :-) a inak toto uz nie je tema o TN ale o babenkach pomalicky ;-) :-) :-p :-D 8-)
Odpovedať
babula dakujem,veru som zvedava ake bude pri mojom malom dvojrocnom drobcovi :-)
Odpovedať
no vidím, že som celá domýlená,,, mimam tu IP som akože písala Erytrei ale omylom som ju poslala tebe, tak sorry....
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?