Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
http://www.modrykonik.sk/album/album.... pridala som nove fotecky na kona kuknite x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
lom-som mala ja narodky,zase som o rok starsia :-N :-N :-N ery-no dnes na hrad sme nestihli,dali sme prednost kupaniu sa u babinky v zahrade :-D :-D :-D :-D mozes kuk sem- http://www.modrykonik.sk/album/album.... par s kupania som dolozila a veru bolo super len skoda ze poobede zaslo slniecko a prsalo ]-( inak krasne fotto malinkej si vlozila x-) x-) x-) miri-dakujeeem aj Tebe moc ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievcence, dakujem za blahozelania ka meninkam. :-) ..nemohla som skor odpovedat, v nedelu sme sa vratilili z dovolenky...a teraz uz zarezavam v praci. ale taaaaaaaaaaaaaaak sa mi nechce vratit do reality..je to tazke ]-( .
Odpovedať
jja ahooooooooooooooooojky a kdeze ste dovolenkovali? ozik aj gustikovci by uz mali byt za mlakou 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) halo halooo kde ste vsetci ;-) :-)
Odpovedať
ahojte... vsetko najlepsie vsetkym k vsetkemu...nestiham citat a stracam prehlad...posledne dni lietam po obchodoch s nabytkom, bo chcem urobit (a to uz straaaasne davno) stuplici mopjej detsku...nechcela som brat prve, co mi pride pod ruku a tak lietam a surfujem po inermnete a kreslim si planky a premeriavam a vycisluje rozpocty...no des a bes...preco nemam velaaaa penaziiii? :-| :-N ;-( =-) :-) okrem toho v sobotu odchadzam s rodicmi a stuplikom na dovolenku...akurat mi napadlo, ako sa naspakujeme 5 do auta...4 dospeli a jedno dieta v autosedacke, tak, aby bol kazdy priputany..tak to neviem..ale preco by jeden chlap nemohol komlikovat zivot, ked moze... ]-( :-| :-( idem si dat melon a napisat este baulkam z trnavy... papa
Odpovedať
ahote babulky.. tak tu nebudem tyzden..zelam vsetkym pekny tyzden...ozvem sa, ekd sa dolatafarim...
Odpovedať
Profilova fotka
ahoooooooooooooooooooojte island je naaaadherny x-) x-) x-) aj ked tak svojsky .. zatial sa mame celkom fajn, gusticek robi dost tazko, ja by som mala az od sestnasteho. byvame vo velkom dome, mame super izbu aj so satnikom - teda 1 a pol izby. zatial nemame doma internet, behom bud. tyzdna by ho mali prist zapojit. no islandania maju na vsetko cas, tak uvidime .. islandstina je taky smiesny jazyk, gusto prisiel na to, ze ho vlastne uz vieme, staci, ze budeme rozpravat po slovensky ale od zadu :-D da sa tu dorozumiet pekne po anglicky, no samozrejme ze aj po polsky, lotysky, ... kedze je tu leto, da sa chodit pekne vo fliske, nie je tu nejako moc zima. okolo 10, podla toho ci fuka vietor. :-N tak zatial tolko, opatrujte sa vsetky, moc pozdravujeme b+g
Odpovedať
jeeeeeee, ahojte, tak vy uz takto na ostrove zabyvani...no mame to blizsie tak sa mozme stretnut niekde v Skotsku x-) x-) drzte sa nam tam, vela stastia zelam a nech sa vam tam dari.... ;-)
Odpovedať
ahojte babulky kde ste vsetky?nejako to tu zanedbavate :-N
Odpovedať
Profilova fotka
ahojky, momentalne sa hlasime zo slovenska x-) x-) x-) , ale uz v sobotu zase naspat do anglicka :-( :-( :-( tie nase dva tyzdne veeeelmi rychlo uleteli. ;-( ;-( ;-( , ale aspon nam stihli vymerat pozemok na stavbu buduceho domceka a snad na buduci rok uz daco zacneme stavat. Uz aby to bolo, lebo ma to tam v tom anglicku uz nebavi. No a potom snad zacneme konikovat. Momentalne sa to okolo nas len tak hemzi babencami. Aj teraz sme boli zrovna na 'opacky' kamaratkinmu Matejkovi. Drahemu ho kamaratka supla na ruky a nevedeli sme, ci bol viac soknuty majo, alebo matej... :-D :-D :-D Len tak na seba kukali ako zaby z prachu, ale nakoniec sa matko pogrckal a bolo po srande... :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence, nemáte nejakého tipa na fotenie v interieri v okoli TN? ;-) Zaspomínajte si... :o)) Ďakujem za rady.... :o))papapa
Odpovedať
caute caute danka jeeeeeeej Ty si an svk? no a to si sa aj ozvat mohla dali by sme kafe no pekneeeee :-S ]-( a ze dva tyzdne si tu 8-( julianka skus interier nejakej novej kaviarne alebo restiky, skus pozriet savanu alebo nieco podobne utulne, podla vkusu alebo predstavy no z vlastnej skusenosti najkrajsie fotky su aj tak vonku 8-) a aj v septembri moze byt pekne 8-) miri hallooooooooooooo ako sa mame? kedy prides na svk? a zijes vobec? 8-) ;-) :-) lom peknu dovolenku ale ked tak pozeram tak uz je asi aj dnes po nej :-p vsetkym krasny vikendik 8-) uzite si slniecka x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ďakujem Ery..... idem to omrknúť... :o))) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, mna to fakt mrzi |-| |-| |-| |-| ospravedlnujem sa, len my sme mali straaaasne vela behaciek okolo domceku (lepsie povedane zatial len pozemku) a ani to vsetko nedopadlo tak, ako sme si predstavovali... :-S Nuz snad na buduci rok budeme stavat. :-)
Odpovedať
caute caute ako po vikende? 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka, vsetko najlepsieeeeeeeeeeeee :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Sorry, babeny, ze vas tak zanedbavam, ale sme podobne natom, ako Danka, zhaname pozemok a tiez sa nam zatial bohvie ako nedari, takze viac teraz navstevujem Modru strechu... :-( Dufam, ze ste vsetky ok...papa
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee babenky ja som bola 4dni uplne mimo takze som nebola ani na nete.... **mill, dakujeeeeeeeeeeeeeeem si zlataaaaaaaaaaaa 8-) 8-) oslavila som to v nedelu na R.E.M....bolo skveleeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
co tu inak mate new? x-) **kika, no zijem, zijem..ale hroooooooozne rychlo.......a v oktobri budem na SK ale este netusim kedy... :-S ** ywett, ty ako? =-) **danka, ste boli na SK? hezkyyyyyyy......boli ste autom? ak hej tak hod cca trasu do RP 8-) lebo my ideme tiez ale cez paris, alpy.... x-) podla pocka....mozno este sever spanielska...ale neviem ci v oktobri bude este dovod ist k moru :-| **gustikovci, ako na ostrovceku?????? 8-) .... x-) x-) x-)
Odpovedať
kde ste vsetci?? ja mam konecne po dlho case trochu cas tu obcas aj nakuknut a vy nikde =-) akurat citam na nete, ze od zajtra je v kinach Mamma mia! Ja som na tom uz bola cez weekend a fakt supeeeeeeeeeer, 8-) 8-) 8-) teda pre tych, ktori maju radi muzikaly... x-) x-) x-) Abba je ABBA :-)
Odpovedať
ahojteee.. sme sa vratili..a caka ma upratovanieeeeeeeee...je tu binec, ze to neupracem ani za tyzden....no zbohom rodina... :-| :-( :-N =-) ;-( :-o :-S 8-)
Odpovedať
lomnicka snad to nebude az take zle ako to na prvy pohlad vyzera :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Cauky miri, my sme sli trajektom z Doveru do Calais, odtial na Oostende, Brusel, Liege-Luik, Aachen, Kolin, Frankfurt, Wurzburg, Nurnberg, Rozvadov, Plzen, Praha, Brno a Slovakiaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) . Ale poviem, ze cesta zabijak. :-| Do Sk sme sli v aute piati, takze trosku nepohodlne a naspat do UK sa nam hned za Strani pokazilo auto a neslo rychlejsie ako 100 km/h. Nevedeli sme, ci sa mame vratit, alebo pokracovat. Riskli sme to ale a dosli sme az sem.... nastastie... 8-) 8-) 8-) Tu sme to hned supli do opravy a pytali len 45 libier. Vraj nejake cidlo, ci co... :-. Lom, z upratovania si nic nerob... ja som tiez na to taka akasi neschopna... Zo slovenska sme prisli v nedelu a kufor som nebola schopna vybalit az do stvrtku... :-N :-N :-N No a navyse sa nam pokazila pracka a museli sme kupit novu. Tu nam dovezu az vo stvrtok, tak nam kos na spinavu bielizen doslova kypi... :-N :-N :-N No ale ja to kaslem... do prichodu novej pracky to musi vydrzat... :-D :-D :-D A Mamma Mia??? My sme na to boli na siedme vyrocie a velmi sa nam pacilo. Dokonca aj Majovi a nie je na taketo muzikalove veci 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
A este som sa zabudla pochvalit, ze som si kupila letenky na slovensko na tyzden. Ked som menila robotu nejako mi vyslo viac dovolenky ako Majovi, tak idem este na tyzden domov v oktobri, aby som to vyuzila. A letenky ma vysli na 10 libier!!!!!!! :-o :-o :-o Nemohla som verit vlastnym ociam... :-. :-. :-. :-. No a nekup to!!! :-N :-N :-N
Odpovedať
**lom, vybalene? x-) **dani, no pekne...a kolko hodin to bolo? a kolko vas stal trajekt? nie je lepsie ist tunelom? a isli ste priamo ci ste si urobili aj nejaky vyletik cestou? kraaaaaaaaasny weekend holky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) plus gustik 8-) :-p
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee,a na aky termin? ja mam volno tiez v oktobri :) no a nekup to 8-)
Odpovedať
@miriama ani nie...neda sa..teda da, ale nie je ot kam ulozit, kedze je tu vsetko hore nohami a mnohym veciam treba dat nove miesto, ktore este nie je na svete... :-S @danka ak nejde o zivot ide o ho...... ho ho ho hooooo ;-) nikdy bnie je tak zle, aby nemohlo byt este horsie... @danka rozhodla som sa vymalovat izbu - musimkupit farbu a blbosti, s ktorymi dosanem farbu na stenu..okrem toho savo, aby som odstranila plesen..teda, myslim si, ze je to plesen, musim si vyliezt vysoko, bo je to v plafonovom rohu... dalej poukladat veci z detskej , ktore boli nase, na ine miesta, ktore este nemam...resp. vymuyslene mam,len nemam ulozne miesta = urobene vstavane skrine do spalne..ale podla mojho chlapa bolo dolezitejsie dat precalunit gauc...a tak mame v byte prekazkovu drahu...musim vypratat asi tonu knih z kniznice v detskej, ktore patria mojmu chlapovi a niekam ich ulozit..najlepsie riesenie by bola pec...ale kedze si knihy velmi vazim, tak ich prestahujem na chvilu do pivnice, alebo garaze...tam tiez treba urobit miesto...kupit veci na repasovanie resp. vylepsenie nabytku, kedze peniazky na novy velmi nemam (aj ked moj drahy je ineho nazoru..on totiz by rozplieskal prachy hned, ako mu pridu na ucet...to nepochopim) a tak chcem na staru skrinu na dvere kupit polystyrenove tabule,pripevnit ich tam (este neviem ako),natiahnut na to latku (bledomodru, kedze stuplik ma rad modru, uz som nasla 150 cm sirka za 220,-sk), aby si z toho urobila nastenku a prispendlikovavali sme tam jej vytvory...objavila som latku na zaves...bledomodru, hoci uz zavesy zlte mame...od mamicky dostala stuplica zaclonu do izby, musim ju skratit..stala nekrestanske prachy, ale je krasna...v baumaxe som jej vyhliadla luster, ak ho nekupitm, tak porom aspon v ikea kupim kupolu z papiera za nejaku smiesnu sumu 99,-sk a pomalujeme si ju, alebo nalepime obrazky...jo a este koberec...to je najvacsi problem...to, co by som chcela, tak to stoji 15 000,-sk...tak to nie...tak hladam...no a to treba upratat cely byt, lebo moj skoro svokor na moju ziadost vybural perinak, ktory bol vstavany v stene a natiahol stireku, odstanil rožné lišty, pod ktorymi je storocna malovka a iniciativne vymaloval stenu..ale stierku na strhnutu stenu nedal, a ani to neomaloval...vsade je prach, na knihach, kedze ich nevybrali z polic, ani to nezakryli je omietka, prach a neviem, co este, kvety mi uplne skapali, lebo skoro svokor odpilovaval rury z radiatorov, chcela som ,aby to odpilil az po strop, ale to by musel davat dole garnizu, a na to cas nebol a tak trcia rury zo stropu... a zaclona i zavesy viseli za plneho chodu rekonstrukcie na garnizy...mna skoro slahlo...no veselo preveselo..moj chlap sa so mnou vyprava cez zuby, nic, s cim pridem, sa mu nepaci..a tak som si povedala, ze to spravim a nech sa so mnou aj rozide..lebo takto cakam kym sa mu uraci ma vypocut, potom pride s navrhom, ktory je na druhy den neplatny a uz ma novy a tak neviem, ktory je platny a mna to uz vazne nebavi..a tak som dnes kupila tapetu na parapetu, pomerala som nabytok, zohnala latku, objavila polystirenove motyliky a srdiecka, ktore sa daju nalepit na stenu..idem si urobit podorys a sachovat...v pondelok kupim zavesy, tapetu na nabytok, farbu a ide sa..ak sa nastvem tak aj zajtra..a to chcem este natriet aj radiatory, lebo ked to pred 4 rokmi chlapi natierali, tak to odflakli...ako hovorim, povedz psovi,pes chvostovi a urob si sam..alebo, co sinespravim, tak to nemam...alebo mam tak, ze to musim robit znovu..a na to sa mam celkom rada a aj svoj cas mam velmi rada... ked si pomyslim, ze musim este behat po uradoch, mam urobit este nejake fotky a stuplik ide o tyzden do skolky a co vsetko tam treba nakupit, tak ma vykoti..ale nevadi..zvladnem to...musim...kvoli malej...tak vam babulky zelam viac veselych dni ako mam ja..
Odpovedať
Profilova fotka
miri, vyletik sme cestou nemali, bo sme ponahlali domov :-N :-N :-N ... to vies, home sweet home.. x-) x-) x-) . No a cestou naspat sme museli stihnut ranajsi trajekt. Trajekt nas vysiel 72 libier. Tunel sice trva kratsie, ale pod stovku listky nezozenies. My radsej vyberame trajekt, pretoze to je pre nas aspon taky oddych od auta. No a aj na nom mozes ist dve trasy - Dover - Calais - trva hodinu a 15 minut, alebo Dover - Dunkerque, ktory tva okolo dvoch hodin, ale zase ti skrati cestu o par kilometrov, lebo ide krizom cez kanal. Ten mame radsej, ale teraz sme tak nesli, lebo to vychadzalo drahsie. Ved sa skus presvedcit sama na www.ferry.to. Tam mas vsetky trasy a vsetky spolocnosti. Norfolkline byval vacsinou najlacnejsi a ten chodi Dover - Dunkerque, ale naposledy sme sli so Sea France Dover - Calais. No a termin na dovolenku mam 11.10. - 18.10. Je to Bristol - Blava, takze parada. Len este neviem, ci ozaj pojdem, lebo cakame na stavebne povolenie a planom bolo pouzit tuto dovolenku na pocatie stavby. Samozrejme, ze s kopanim a betonovanim moc nepomozem, ale brat (murarsky majster, co bude budovat cely domcek) tam chce aspon jedneho z nas pri zacati stavby. No a takisto bude treba pomoct mamine v kuchyni pri priprave obzivy pre robotnikov. Uz sa nemozem dockat. Len ked ono to tak strasne dlho trva a zial, na spolocnost, co nam to stavebne povolenie vybavuje, sa vobec neda spolahnut. Dom mali osadzat do pozemku druhy augustovy tyzden, ked sme boli doma..... neurobili to... vraj maju vela prace.... To beriem, ale slubili to urobit na dalsi tyzden... Ten tyzden prave presiel a zase to neurobili.... a ani nevolali. Musim im stale pisat ja. Uz sa mi to prieci samej sebe, ze furt otravujem, ale co narobim??? ]-( ]-( ]-( No a este sa nehanbil zahlasit v prvy augustovy tyzden, ked sme boli v jeho kancli, ze stavebne povolenie bude vybavene do mesiaca... :-N :-N :-N Chlapec ma na to uz len dva tyzdne... :-D :-D :-D :-D :-D Neviem, preco si vymysla terminy, ktore nemoze splnit... A tak to byva aj s jeho odpovedami na moje emaily. Pisala som mu jeden plny otazok v utorok. V stredu napisal, ze nema rano cas, ze odpise po obede alebo vecer. Myslite, ze napisal??? Vcera som mu teda sms-la a povedal ze pisal hned v stredu (comu neverim) a ze mi to preposle. Vraj mu ale blbol vcera internet a pride mi to hned, ako sa to da do poriadku. Doposial mi vsak nic neprislo... Okrem hromady spamu... aspon viem, ze mi email funguje... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Lom Fuuu, ty si sa zase rozpisala... :-N :-N :-N A ja to tusim chytam od teba... :-N :-N :-N No to ti teda nezavidim, co ta caka doma. Sa poriadne nabehas a narobis, dokial budes s novym vzhladom svojho bytiku spokojna. |-| No ale nepochybujem, ze to zvladnes. Tak vela sil a hor sa do toho 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
jeeee, hotove romany x-) x-) dani, vdaka, urcite to co najskor kuknem, lebo treba to booknut a tiez uz termin je takze nie je asi na co cakat, co? asi pojdeme tiez tym co ide krizom....lebo sofer je iba jeden tak to nebude bohvieco....teda sofer som este z ostatnych ja ale tak ja take velke auto nechcem...sa bojim....avensis je dost velka a ta zodpovednost..nie je ani moje....no neviem...uvidime...a este ci ho vobec majitel niekomu pozicia :-D :-D :-D :-D a s tym domcekom a veci okolo...no moja, vsetko je zlozite ale verim, ze sa cez tieto pociatocne problemy coskoro prenesiete a potom uz bude dobre...ved ked sa ti o to bude starat niekto blizky, tak nie je o com..uz len posielat takze tisice :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale drzim palceky a ked budem doma tak mi povies kde to presne bude a budem ti to chodit checkovat x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?