Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte babule :-) lom-dakujem za fotto x-) a čo sa tyka GAbiky tak bude mat v oktobri 2-rocky,takze super ze uz plienocku len na spanie..sama sa mi pyta a krasne sa vycika aj vonku do travicky co predtym nechcela,musela som zo sebou mali serblik nosit takze som mooooooooooooooooooooooooooooooooc rada x-) x-) x-) x-) inak dobry recept na strudlu...mnaaaam si mi chute narobilA :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dievcence dievcence ahooojte ;-) dakujeme za vsetky mile slova, ste zlatunke... x-) x-) x-) Jjka nasa, vsetko vsetko najlepsie k tvojim meninkaaaaaaam ;-) :-) ;-) x-) :-D x-)
Odpovedať
caute cauteeeeee ako sa mate po vikende? ja supeeeeeeeeeeeeeeeeeeer boli sme v Tatrach teda az v Cervenom Klastore na Pieninach 8-) 8-) 8-) 8-) v Slovenskom Raji a na Spisi uuuuuuuuuuuuuuuzasne bolo x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) veru by som neverila ze aj u nas je tak pekne no a aj sme sa na pltiach vozili cize mozem odporucit 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) jja oneskorene ale aj odo mna vsetko naj super k meninkam 8-) ;-) :-) baska ahooooooooooooj kedy budu fotecky? x-) x-) x-) pozdrav manzelika 8-) 8-) 8-) lom diky za receptik asi zase coskoro nieco napeciem z Tvojich rad x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@ery :-D babulky a gustik, dnes sa ma potom s vaznym hlaosm opytal: "Mama, a ja kedy budem mat takyto fotoaparat?" skoro som odpadla...uz vlani pred vianocami sme sa s drahym dohodli, ze jej kupime na tieto vianoce fotak...a aj napriek tomuto faktu ma otazka velmi milo prekvapila... :-) o vianocny darcek mame postarane... :-)
Odpovedať
lom-aspon mas o jednu starost s krku :-D :-D :-D
Odpovedať
@dannynka som velice spokojna..len este musime napisat jeziskovi, ze si toto prosi... :-)
Odpovedať
lom tak to je super ze uz taky drobec javi zaujem ;-) x-) len tak dalej treba to podporit 8-) x-)
Odpovedať
@ery potešilo ma to...ale som smutná z toho, že už sa nechce fotiť...strúha na objektív grimasy a vrtí sa a ksichtíky hádže a tak...herečka jedna... :-) a otŕča mi nohy...ale keď má chíľku, tak je úžasná.. je teraz na prázdninách u svojich starých rodičov...
Odpovedať
lom-no veru na to nesmiete zabudnut x-) x-) x-) x-) inak babulky ako sa mate?ako si uzivate tieto slnecnec dniky :-)
Odpovedať
@dannynka lietam po uradoch a to sme chceli dat do poriadku izbicku detsku a premiestnit vecicky po slecne dalej do rodiny a tak...no neda sa..teraz som dofrcala z calunictva, kde som si bola vybrat potah na sedacku...nevybrala som si, lebo nemali kompletny vzorkovnik, tak aby ma neukratili..dali mi cislo a pockaju na mna dnes...tak asi tak..take ze k vode, alebo podobne nehrozi..
Odpovedať
ahojte baby 8-) je tu niekto? uz od dnes sa zvikendieva x-) x-) x-) x-) x-) x-) co mate nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Helou Kikus... no veru..ja mam v piatok free, takze zajtra mam uz posledny pracovny den, aj ked velmi dlhy :-( Cez weekend budem na rodnej pode :-)... Prisiel ti mailik?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ywett ahooooooooooooooooooooooooooj jasne jasne prisiel a uz mas listky? no ja by som aj isla 8-) x-) no tento vikend budem aj ja v TN mozeme dat kafe v nedelu po 11 hm? x-) v sobotu vecer ideme na hrad ma tam byt koniec slavnosti ;-) ;-) ;-) asi sa tam stretneme x-) ;-) :-) kedy budes mat volno?
Odpovedať
Profilova fotka
Napisem IP ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus IPcko mas...musim ist..ozvi sa mi, ked tak na mail..pa
Odpovedať
oki mas IP 8-)
Odpovedať
a moja IP? =-)
Odpovedať
ery-napis nieco blizsie o tom hrade...o kolkej ,presne miesto a pod..mozno by sme aj my isli kuk ;-)
Odpovedať
danny VSETKO NAJ SUPER K NARODENINKAM x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
no a co sa hradu tyka tak je to kazdy den ale neviem kedy ja idem sem tam po praci a robim do piatej a vzdy sa tam nieco deje aj zajtra bude nieco a potom hlavny program je v sobotu vecer tam sa tesiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim tam to byva super, akcie pre deti ohnova show je vecer a ohnostroj x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) kukni na www.trencin.sk tam je toho viac, dnes sme boli s malou na namesti a isiel sprievod no ta ani nedychala :-D :-D :-D :-D :-D :-D koniky, sermiari, sokoliari, to bol taky dobovy sprievod ale bolo to super + milion ludi sme postretali x-) x-) x-) x-) x-) super bolo ja mozem taketo akcie 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ery dakujem :-) no veru budem musiet kuknut...to by asi Gabiku zaujimalo :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
caute zeny :-) som sem zavital po dlhsej dobe 8-) ako sa mavate? my celkom dobre... baska je teraz doma v martine tak som sam :-| ale nic to teraz idem na vikend na zelenu vodu bude tam openjazzfest. tak uz sa tesim
Odpovedať
gusti, na zelenu?? no ty sa maaaaaaaaaaaaaas....... x-) x-)
Odpovedať
gustik, takto si vyhadzujes z kopytka?? ccc :-D :-D dany vsetko naj! aj ja sa pripajam k blahozelaniam k narodkam ;-) my sme mali cez vikend krstiny na donovaloch a sme si predlzili volno az do utorka. oddychnuta som aspon trochu
Odpovedať
bella-dakujem :-)
Odpovedať
inak krasny víkendik vsetkym prajem x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoj danny? aka bola oslava? x-) x-) x-) a co zajtra idete na hrad? x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@danny aj ja vsetkonaj k narodkam..aj ked netusim, ci tvojim, alebo mala dcerka :-N ale vsetko najlepsie obom... :-) s tiez zelam prijemny vikend...akurat upratujem vecicky - saty dcerkine...ked to tak drzim v ruke, tak sa mi ani verit nechce, ze bola taka malinka...ono to tak rychlo uslo...ach jo... :-( ;-( je mi dnes cely den smutno... |-| idem upratovat...papa
Odpovedať
kto..tu..kde...? vsetko naj 8-) 8-) 8-) 8-) krasny weekend x-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee tak ja som zase v praci 8-) bola som uz na rade, kedze sa v poslednej dobe len tulam tak uz by sa patrilo raz za cas aj v sobotu :-p krasny vikend vsetkym x-) x-) x-) x-) dnes chystame opekacku a kupanie u kmotrovcov a vecer na hrad jupiiiii tesim sa x-) x-) x-) x-) x-) bella pozerala som fotky maly je uuuuuuuuuuuuuuuuuuuuzasnyyyyyyyyyyy x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) asi by som nemala ale podoba sa na Peta x-) x-) x-) x-) x-) miri ahooooooooooooooooooooooooooj ako sa mas? co nove? na skype este chodis? kedy prides na svk? zeby sme nejake to stretko zbuchali :-D 8-) ;-) :-) lom veru to mi hovor ja to vidim na neterke rastie ako z vody nevidim ju par dni a je uplne zmenena x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?