Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
ahojte babule---dodatocne VAs dočitavam....cez víkend som nestihala...sobota patrila mangelovi a v nedelu sme si aj s mojimi rodicmi a GAbikou spravili vyletik,teda vlastne šli na púť na skalku ;-) Bolo tam ludi,teda hlava na hlave ale Gabike sa pacilo,vacsinou sedkala v kociku ale veru aj chvilkami behala...vecer zaspala mihnutim oka a dnes sme sa zobudili az o 10-15 :-D,co u nas nieje az tak normalne lebo byvame hore uz o 7-mej :-N takze to malo na nu dobry vplyv ;-) lom-drzime palceky...a veru treba sa hlavne pozitivne naladit a aj tak mysliet ;-)
Odpovedať
lom tak hod nejaky dobry recept na strudlu 8-) lebo sa si vacsinou vymyslam a striedam ingrediencie a vzdy je ina ale vzdy sa cela zje x-) :-D :-) ;-) takze asi aj chuti, robi vzdy s dvoch ciest ale ked pride nejaka navsteva tak vzdy je malo + este co to rozdam, svokre nasim a je po kolaci :-p 8-) naposledy som robila teraz v piatok a uz v sobotu rano som mala umyty plech :-p takze tak, len som lajdak cesto si vzdy kupim nechce sa mi ho robit :-p :-p :-p :-p mas nejaky napad alebo vylepsovak na nieco nove? x-) bella no to mi hovor vzdy ked umyjem okna alebo auto zacne prsat :-p :-p :-p zakon schvalonosti uz sa ani nad tym nepozastavujem beriem to ako fakt, ozik v ktorej casti ba byvas? chodime tak casto tak by sme mohli dat niekedy kafe x-) danny aj my sme boli na skalke ale v sobotu vecer na omsi tej co boli novo knazi ;-) :-)
Odpovedať
ahojte :-) mrkla som sem a citam,ze pisete o strudlach :-) mnaaam :-N mam velmi rada strudlu a najlepsiu strudlu aku som jedla robi moja babka :-) normalne ste mi urobili chutky x-) prajem pekny dnik
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeeee, dlho som sa neukazala, akosi som ako manzelka viac vytazena, teda casovo myslim... :-D :-D :-p Minuly tyzden sme mali este aj nejake volno, tak som sa venovala mojej zalube - obehavala som slovenske hrady a zamky, akurat ze drahy to nemusi, tak som mala za partnerku kamosku 8-( 8-( Barbie a Gusti, CONGRATULATIOOOOON!!!!! Krasne fotky, zlatucki ste boli, tesim sa na tie profi..... Lom, ako bolo na dovce, fotos budu???? Ery, bolo stretko ?!? a ja zase nic neviem.... :-( :-( Miri, ako je v London? Uz mate trosku teplo? Tento tyzden uz konecne poslem tie fotos z dovci, slubujeeeem Danny a Bell ako sa maju mali drobci? Vsetkym krasny dnik ;-)
Odpovedať
ja milujem tvarohovu strudlu s ceresnami x-) x-) ale ju nerobim, bo som to este neskusala robit :-p ery, ty si taka zdatna kucharka - ako tu obcas precitam nejaky tvoj prispevok - ze hostis nielen svoju rodinku, ale aj cely panelaaaak musi slintat ked pecies :-D :-D x-) 8-) inak auto aj my ked umyjeme, just ideme tam, kde je kopa blata :-x 8-( mill, takto ta tvoj mangel "zradil"? a co ma rad on? asi lehnit na plazi, cooo?? :-D nas drobcek je uz druhy den 100percentny anjelik, ani neviem ze mam dieta x-) co vlastne znamena tento smajl :-x ? =-) =-)
Odpovedať
p.s. ery, byvame v peeetrzke :-p ale ja viem kdekolvek dobehnut, nalozim krpca do auta a ficime. vyhybame sa centru mesta, lebo tam mam hrooozu z parkovania - vsak tam ani nie je kde zaparkovat 8-( 8-( inak nezda sa vam, ze okrem nasej londoncanky mirusky a lilusky, tu neni siroko-daleko nikto kto by mal svadbu este len pred sebou?? co sa v trencine vydali uz vsetky baby? :-D :-D
Odpovedať
ahojte :-) veru bellablonde nikto novy sa k nam nepridava...to je super,ze mas take dobrucke dietatko,nech je stale rovnako dobry anjelik :-D ozaj pridala som nase svadobne oznamenie do albumu,tak mozete kuknut ;-)
Odpovedať
ahojte baby x-) ako sa mate v takyto uprsany den? :-p :-p :-p ja som si myslela ze bude malo ludi ked prsi no prave naopak, akurat som si sadla od rana, kava studena, na ranajky kaslem uz pojdem asi az na obed :-S a tak 8-( no co sa pecenia tyka tak kto byva v baraku to pozna ze vsetci na chodbe citia ze sa u nas pecie a vzdy sa nasmejem ked pride manzelik domov otvori dvere a povie, ze yeeees tak predsa to ide od nas ta vona :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D mill peknucke oznamko mate ;-) :-) uz sa Vam to teda blizi, raz dva a je tu september x-) bella oki tak ked najblizsie pojdem do ba tak sa Ti ozvem, dame kafe x-) mill stretko bolo len take na rychlo kvoli casovemu deficitu a pohode ale snad ked pride mirka tak bude dalsie x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
lilus, pekne je to oznamko, veeelmi origos. mne sa taketo vlastne vytvory pacia najviac x-) aj fotecky z licenia su super - to tretie najviac 8-) my zase byvame v novostavbe a neviem co su to za steny, ale tu necitit absolutne nic od susedov (mozno nevaria :-D :-D :-D ) ja ked daco varim a potom napr idem vyhodit smeti a vraciam sa po chodbe, nic necitim ale zase v nasom baraku je vsetko inkognito, takze tomuto sa tiez nedivim :-D :-D
Odpovedať
dievcata kto vie poradit peknu salu asi pre 100 osob v okoli Nove Mesto ? :-)
Odpovedať
Čaute, aj ja som tu...
Odpovedať
stanka 737 vies o nejakom dobrom mieste? sestra mi hovorila o niecom v Trenc. Turnej, nevies o tom nieco?
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte kocky :-) kajulinka, v okoli novem esto neviem ti poradit, my sme mali na Vrsatci - a tam sa 100 ludi v pohode zmesti... len to je asi dost daleko pre teba..? :-) :-N ked sa miriamka logne, mozno ti da dobreho tipa, ona je z NMnV 8-) ...a to som sa bala, ze sa uz nikto nechce vydavat :-D :-D :-D
Odpovedať
neboj bellablonde najdu sa nejake, len ma trapi ta sala, naozaj nikto nevie o peknej sale ??? :-x
Odpovedať
v turnej je tusim len kulturak - sme tam mali kedysi pred 100 rokmi vencek z tanecnej. a to je dost o nicom sala :-. a v trencine nieco nepripada do uvahy?
Odpovedať
trencin je dost daleko, nieco skor z okolia nove mesto by bolo vhodnejsie :-)
Odpovedať
@ery cesto si kupujem...rozkrojim na dve casti a mam dve struuuudle...naplne menim, ale najcastejsie je to jablkova...neskor, ak nezabudnem napisem co vsetko zvyknem natrieskat do strudle... @lill a to len kvoli struuudlam si zaskocila? nie kvoli nam dievcatam? velmi pekne elegantne oznamko..a aj licenie..a aj fotocky,ktory ti drahy spravil..noooooo..veruuu pekne... @mill ahojcek...fotos? este ani z tej spred dvocjh rokov nemam urobene a upratane nic...takze ci budu a ak budu tak budu...ale snad by ste nechceli kukat na nase nudisticke zadky :-N =-) :-D :-p a stuplik mal furt zabrblane usta od jedla, ci zmrzliny..ale nejaku najdem a potom vycapim... @bell vidis, mne nedocvaklo, ze vy ste v ba-e...som vas mohla prist dnes, ci vcera, ci vpondelok mrknut...vidis...no, snad na budube... @kajulinka neporadim...som z inych koncin... :-(
Odpovedať
ahoj lomnicka :-) nie koli strudlam,ale ked som zaskocila do temy TN tak prave bola diskusia o strudlach :-D mnamky
Odpovedať
ahojte :-) nestiham citat,to som cela ja :-N mill-krasne fotto x-) x-) x-) lil-originalne oznamenie,moc VAm to tam obom sekne x-) x-) x-)
Odpovedať
a este som zabudla mill-drobec sa ma fajn..pomali ale isto odnaucame od plienociek..uz mame iba na spinkanie a sama sa mi krasne pyta x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ,sa tesim kolko prasuliek usetrime na plienockach :-D
Odpovedať
kajulinka skus ZAKOVICA tam je to pekne ale neviem ci je to na 100 ludi ale asi hej ked sa tam kona tento vikend festival 8-) inak neviem, v TN je toho viacej.... lom oki v pohode x-) krasne snicky vsetkym |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
ahoj erytrea, dik za tip, zakovic ma ani nenapadol, skusime sa tam zajtra zastavit na veceru a okukneme to, inak varia tam skvele x-) , len neviem ako by to dopadlo s kapelou, kam by sme ich supli :-N este nejake tipy kocky? ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
kajulinka, v Tr. Turnej sme mali stužkovú, pekná sála.. ale to uz mozes mat aj Trenčin, to su 2-3km
Odpovedať
cawte cice, tak ja civiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiim ako ste to tu rozbehli :-N :-N len v rychlosti... dnes tu bolo brutal horko...27 vraj...ale bolo urcite viac...sme sa boli clnkovat na jazierku..xi..celkom sranda :) a co som tu tak prebehla ocami...tak pre 100 ludi to nie je u Zakovica....to je tak do tych max 60...teda tak to aspon bolo ale teraz to prerabali tak mozno sa uz da aj stovku tam napratat...xi...treba sa spytat x-) x-) tak packo, krasny weekendik zelaaaaaaaaaaaaaaaam 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsetkych vo spolok zdravim... zanedbavam tuto stranku, ale zial som busy :-( ale myslim na VAS... Nestiham citat vsetko...:-( ale cez vikend mozno dobehnem... Prajem VAM vsetkym pekne leto este :-)
Odpovedať
ahojte babulky... dnes som posledny den v praci...a co bude dalej, netusim... @ywett ahojcek...som rada, ze aspon takto urobis mrk mrk... @miriama aj tuto sa vyjasnilo, ale to, co sa robi na vychode tak to je strasne..a to mame is t na dovolenku do tatier... @dannynka perfektne..myslim tie plienocky...suoper..kolko ma malinka?
Odpovedať
Profilova fotka
Lom preco posledny den v praci? Ja nesledujem ani TV, maximalne net...vzdy rano hladam, ake bude pocasie :-) zaplavy v strede leta, to je fakt des... Uz mate vsetky po dovolenkach?
Odpovedať
@ywett od pondelka som bez prace... :-S a tak lietam po uradoch... @danny pekna fotka...
Odpovedať
chviľka času... ŠTRÚDLA cesto kupujem, rozkrojím na dve časti, rozvaľkám, tak aby jedna strana bola tak dlhá ako je dlhý plech... ak je nosnou náplňou strúhané jablko... jablká nastrúham, nechám odstáť a pred tým ako ich naukladám na cesto, ich vyžmýkam tak skoro úplne v ruke...(troch šťavy nech tam ostane..ak sú jablká menej šťavnate, tak ich len tak jemne postískam) na cesto nasypem tak celkom požehnane strúhanky, to preto, aby mi vypila prebytočnú šťavu z jablka,potom naukladám jablko, posypem kryštálovým cukrom a mletou škorivou a jemne strúhankou a zakrútim... spestrenie: 1, jablká nakrájené na plátky 2, hrozienka namočené v rume, alebo v horúcej vode , do ktorej pridáte rumovú esenciu 3, mleté orechy - môžete nimi posypať jablká, alebo zmiešať s jablkami a tak naplniť cesto 4, iné ovocie, ktore máte po ruke nakrájané na plátky ak je nosnou náplňou tvaroh: tvaroh vymiešam so žĺtkom, cukrom (tak aby bol tvaroh tak trochu sladky) a s vyšľahanými bielkami...ak máte málo tvarohu nadstavte ho rožkom, ktorý namočíte v mlieku... spestrenie: 1, hrozienka 2, plátky jablka, či bobuľového ovocia ak je nosnou náplňou mak pomeliem mak...opražím ho krátko na oleji, na ktorom som rozpustila cukor (ja tomu hovorím karamel)...vznikne z toho taký trocha asfalt...ak by to vadilo, tak použite len pomletý mak zmiešaný s kryštálovým cukrom... spestrenie 1, strúhané jablká 2, sušené slivky, alebo živé slivky 3, ale najlepšie su višne v rume... tak takto nejako..ak máte niekto nejaký dobrý recept na plnku, sem s ňou nech vyskúšam... jo a pečiem na plechu, na ktorý som naliala studenú vodu, tak aby bolo dno plechu potiahnuté tou vodou...niekto vrch potrie žltkom, niekto celým vajcom, niekto vodou, niekto mliekom...ja nepotieram...a pečiem tak 40 minut...na teplotu sa ma nepýtajte, to vždy na začiatku strudlovej sezony skusam, jpretoze si to z tej predchadzajucej nepamatam...ale mam okno, takze máme najlepšie kino...sedíme na šámliku a kukáme...a keď už začne štrúdel hnednúť, tak ho vytiahneme von a posypeme bohato práškovým cukrom...
Odpovedať
Profilova fotka
Bez práce, Lom? Vsak ty pracujes sama na seba a draheho, ci sa mylim? :-|
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?