Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 babulky..tak tento vikend ol naozaj plodny...boli sme v bojniciach na rozpravkovom hrade...stuplik bol v siedmom nebi (nie v tej agenture, ale ako obrazne povedane pozn.pisatela emoticon )...
a ozaj...ked sme vyliezali von zo zamku, tak trubili auta o 106...reku nevesta..a naozaj...drahy na mna mava, ze pod sa pozriet...a tak samoska som frcala...a samoska, ze nevesta...taham masinku, aby som si ju zvecnila...taka bola krasna...lenze moja taska bola v nedohladne, bo drahy odbehol so stuplikom na zmrzku a tak nemam kontakt..skoda... emoticon bola krasna..aj sa mi podarili fotecky...
no a dnes sme boli v bratisalve u kamosky...este ze sme sli, bo by som asi skolabovala, keby sme sli na dovcu a ubytovali nas tam, kde sme si objednali...videla som totiz fotky...fuuu. tak som hned telefonovala...baby, aka som bola akcna..normalne sa nespoznavam..resp. spoznavam..tak toto som ja...a som spokojna sama so sebou, ze som sa konecne vratila do "normalu"...ale ono mi asi pomohla navsteva jednej firmy...5 minut mi stacilo..zajtra tam idem znovu..drzte palce...no a tak sme sa zastavili v ikea a ja v avione (same vypredaje-uz viem, kam zajtra pojdem), potom troska vozenia a sme doma..idem osprsit a idem na finale vo fucikukukat..uz som stihla umyt schody, riad, vecera uz je tiez za nami..no normalneplodny den...a tusim aj moj prispevok..tak odchadzam..prijemny vecer a zaciatok tyzdna... emoticon emoticon emoticon
29. jún 2008 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **lom, tak nemecky....fiiiiiiiha, no ja som sa ho ucila 8rokov ale neviem z neho nic emoticon emoticon
to za rok co som tu viem lepsie po anglicky..ale robim teraz tyzden s jednou nemkou tak si robime srandu a obcas sa mi nieco prederie na povrch a jej zadrem nieco po nemecky emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

vidim, ze si mala opat bohaty weekend na zazitky...
zajtra drzim palce, potom daj vediet emoticon emoticon emoticon
ja mam tiez vsetko hotove....vsetko umyte, navarene, poprate..uz len to zehlenie emoticon emoticon emoticon emoticon ..ERY kde si.....ty tak rada zehlis emoticon emoticon emoticon
29. jún 2008 o 21:15  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
    okres Trenčín
 lom-drzime palceky aj my na zajtra... emoticon emoticon

a vsetkym prajeme krasny zaciatok noveho tyzdna..xi xi emoticon emoticon emoticon
29. jún 2008 o 22:50  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 ahote dievcence..dakujem za podporu...sla som uplne zbytocne..posielaju ma od savla do pavla...nekompetentna osobka, ktorej som ledva rozumela, ze co mi hovori a pritom mi chodi za patami akoby som bola zlodejka ma poslala za uplne niekym inym ako ma mala poslat...odtial som sla zas za niekym uplne inym, kto skor len komunikoval s riaditelom...no...kominukacia bola taka, taka...no siroky usmev plny elanu a optimizmu...a vraj pridite v stredu..no..reku asi sa nasrdim a poriesime to telefonicky...nebudem lietat ako simpanz hore dolu... emoticon emoticon emoticon do kelu..zas jeden den uplne v prdelovciach... emoticon emoticon stve ma to... emoticon emoticon emoticon tak mi drzte palce v stredu...a to som kvoli tomu musela zrusit a poposuvat dalsie veci, pobalene na dovcu nemam...nojednoducho a skratka, dnes nie je moj den... emoticon
ale som rada, ze vas mam... emoticon emoticon

@miriama
kolko reci vies, tolkokrat si clovekom... emoticon ach, keby som tak vedela este po anglicky, tak som čávo...
aj ja rada žehlím..len aj ja mám teraz kopecisko kopcovate...asi uz fakt dnes vecer zacnem...

@dannynka
pozdravujem vas a dakujem...dam vediet ako som dopadla...
30. jún 2008 o 19:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 lom-tak drzime palceky na stredu nech uz to dopadne na 100 percent emoticon
30. jún 2008 o 23:15  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 este som zabudla dopisat ze na 100-percent v tvoj prospech emoticon
30. jún 2008 o 23:15  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 lom tak ako si teda dopadla?napis sme zvedave emoticon
2. júl 2008 o 23:12  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @dannynka
dopadla som nie tak, ako som si predstavovala...tvrde jednanie, co sa dalo ocakavat...vyzera to tak, ze aj tak dosiahnu, co chcu...ak dnes nebudem vediet jednu z dolezitychveci, tak to bude viac nez zle...a ak budem musiet dnes opat lewtiet do blavy, tak uz teda sa fakt velmi nasrdim... emoticon emoticon emoticon emoticon takze ani netusim, ci mam, alebo nemam balit veci... emoticon som, ani neviem, ako to napisat, lebo nahnevana, tak to nie, lebo to pomaly uz ani neviem, co je, ale taka skor rozcarovana, sklamana...jednoduchosa mi stale viac a viac potvrdzuje jedna vec, ale to az potom, ked budem vediet, ako som dopadla...
3. júl 2008 o 07:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 lom-budeme na teba mysliet aj s Gabikou emoticon emoticon
3. júl 2008 o 22:25  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
Registroval sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridal 431 príspevkov a 1 album. Borčice, okres Ilava.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
Registroval sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridal 431 príspevkov a 1 album. Borčice, okres Ilava.
    okres Trenčín
 uz len 8 emoticon
4. júl 2008 o 23:00  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
 uz len 7 emoticon emoticon
5. júl 2008 o 23:30  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
 Ahojte babenyyy, hlasim stastlivy prichod z dovci! Bolo kraasne a tak okolo 30st, prijemne.
Ale co je novinka, konecne komplet svadobne fotkyyyy! Aj DVD uz mame, je to perfekt zostrihane, tych 80 minut bohato staci, mame aj surove video, takze pohodicka.
Paradne tam je, ze si kameraman postupne pocas svadby volal kazdeho hosta (o com sme my nevedeli) a kazdy nam mal nieco do zivota popriat a z toho su spravene take prestrihy, je to fakt dobre, klobuk dolu! A 1600 fotiek na DVD, uf! Cele poobedie sme to vcera kukali..
Vecer teda konecne pridam komplet 50 fotiek konecne..:-P:-P
6. júl 2008 o 11:30  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
 uz len 6 emoticon emoticon emoticon
6. júl 2008 o 17:07  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
barborienka
Registrovala sa 28. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 2 albumy. Má 26 priateľov. Okres Ilava.
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
barborienka
Registrovala sa 28. augusta 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 33 príspevkov a 2 albumy. Má 26 priateľov. Okres Ilava.
    V Trenčíne, okres Trenčín
 uz len 6 emoticon emoticon emoticon
6. júl 2008 o 17:13  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
 Gustikovci....cakame s vamiemoticon)))) emoticon
7. júl 2008 o 07:03  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
 Uz mam foteckyyyyyy, Gustik, uz sa Vam to s Barbor krati, dzkajte sa a ziadne stresy emoticon
7. júl 2008 o 17:15  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **DANKAmajo emoticon

VSETKO NAJ K 1.VYROCIU emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

kam si nam usla?? emoticon
7. júl 2008 o 20:47  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **gustikovci, normalne mi z vas husia koza naskakuje......sa tesim s Vami a zaroven mi je luto, ze tam nebudem.. emoticon ...ako sa citite???

**mill, tak vitaj nazad na slovensku..ake ste mali zazitky? kde vsade ste boli?
a fotecky su super emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon len neviem ci ich tam mas vsetkych 50.. emoticon
7. júl 2008 o 20:49  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ...a zdravim aj ostatne babulky....ja som bola na weekend prec a nemam moc casu tak tu moc nechodim..ale vidim, ze nie som sama... emoticon
7. júl 2008 o 21:03  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
 ahojte, s baskou sa mame celkom dobre... teda na to v akom stadiu priprav sme emoticon ... dnes som mal promocie a potom sme boli s rodinou na chate. mame to teraz dost zlozite lebo vela ludi, s ktorymi sme pocitali, nam na poslednu chvilu povedali nie a je tazke ich nahradit... no vazne za posledny tyzden sa nam odhlasili hadam vseci soferi co mali rozvazat hosti, moj kamarat harmonikar, na ktoreho sme sa tesili nam dnes napisal, ze odchadza prec. dj (dalsi kamarat) este stale nie je isty... takze mame to vesele. ale teraz vecer sme boli vonku s dalsimi 2 nasimi kamaratmi, ktori nam slubili, ze nam pomozu ako sa bude dat... tak nam to troska zlepsilo naladu, lebo uz toho zacinalo byt vela... chvilami sme mali pocit, ze sa na nas vseci dohodli emoticon
ale aby som sa len nestazoval tak mame aj zlatych ludi ako napr. kiku a iwett, ktore nam tiez velmi pomohli a dufam, ze teda aj este pomozu...teda ak si to nerozmyslia emoticon emoticon emoticon ...ale nie
na svadbe sa mi strasne paci jedna vec...ak sa chces s niekym na niecom dohodnut mesiac dopredu, tak sa mu to zda moc skoro a este ti nevie povedat, co vtedy bude robit... a ked za nim prides tyzden do predu, tak uz je neskoro lebo pred mesiacom si dohodol nieco ine emoticon
no nic to idem sa ja asi na to vyspat, lebo dnes uz bolo toho fakt dost papapaaaaaaaaaaaaaaa
8. júl 2008 o 00:34  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
 aha este som zabudol
uz len 4 emoticon emoticon emoticon emoticon (5 som nestihol lebo uz je po polnoci emoticon )
8. júl 2008 o 00:35  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 Tak caute holubatka emoticon emoticon emoticon
Dakujem vam, koceny, za blahozelanie emoticon emoticon emoticon Tak veru, uz je to rok emoticon emoticon emoticon a zda sa ako by to bolo vcera... emoticon emoticon emoticon S muzickom sme to oslavili aj pracou, aj vecerou. Sme sli do cinskej restauracie. Bola naramna sranda, ked sme bojovali s cinskymi palickami... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Jedlo lietalo po celom stole emoticon emoticon emoticon Esteze mali k dispozicii aj vidlicky, lebo by sme odtial odchadzali hladni... emoticon emoticon emoticon No a urcite ste zvedave na darceky... Tak ja som dostala kyticu ruzi (takych bleduckych zltkastych - vraj cervene dostavam stale emoticon emoticon emoticon - neviem kedy...emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ) no a drahy platil aj veceru (aj ked to islo zo spolocneho uctu, ale penazenku niesol drahy emoticon emoticon emoticon). No a ja som milacikovi dala urobit fotku na kanvas. A vybrala som tu zo svadobnej cesty, co mam poslednu v svadobnom albume. Muzicek musi este pribit na stenu kliniec, aby sa to mohlo zavesit emoticon Dufam, ze sa dockam emoticon

No a barborienke a augustovi prajem, aby uz nenarazili na ziadne podobne problemy. Vela stasticka emoticon emoticon emoticon
8. júl 2008 o 17:13  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
 dakujeme emoticon aj vam vela statia, teda neviem si zatial predstavit kde budeme na nase prve vyrocie ale podla toho co pises tak to bola riadna zabava emoticon
9. júl 2008 o 00:46  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
 uz len triiiiiiiiiiiiiiii
9. júl 2008 o 00:58  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 hej, hej... bola sranda... emoticon emoticon emoticon No ale vacsiu som zazila v robote (rovno na vyrocie)... emoticon emoticon Totiz v praci musime vsetci chodit v rovnosate, ktoru od zamestnavatela vyfasuje kazdy. No ja som tricka a mikiny dostala hned v prvy den, ale na nohavice cakam tri mesiace. Medzitym nosim normalne rifle, ktore sa mi najlepsie nosia. A su to take s nizsim pasom. No a obcas mi spoza nich vykukne spodne pradlo (co povazujem za uplne normalnu vec)... No predstavte si, ze mna kvoli tomu zavolali 'na kobercek'. Vraj si mam vyberat nohavice, co obliekam do prace, dokladnejsie, lebo nechcu kvoli bezbecnosti chlapov, aby mi pri predklone nevykuklo, co netreba... Vraj sa mozu pri tom civeni na moje pozadie potknut... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon Ja som normalne nevedela, ci sa mam smiat, alebo plakat... emoticon emoticon emoticon Je toho cela fabrika, vsetci sa len klepu na celo, ktory debil to siel bonznut na personalne... emoticon emoticon emoticon Hlavne, ze taki pubertaci (chalani) tam chodia s pasom od nohavic v polovici zadkov a trencle im kukaju skoro cele.. emoticon emoticon emoticon emoticon Ale mna budu buzerovat, ze sa mi vytrci trosku, ked sa zohnem... emoticon emoticon emoticon
No sorry, ale musela som to zo seba dostat... emoticon emoticon emoticon
9. júl 2008 o 15:54  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 dankamajo-dobre- emoticon emoticon
9. júl 2008 o 22:01  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **dani, no sranda emoticon emoticon emoticon som sa pobavila aj ked veru neviem co by som v tu chvilu robila na "koberceku"..asi by som bola cervena ako paprika.. emoticon emoticon emoticon emoticon

**gustikovci, uz len 3 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
9. júl 2008 o 22:07  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

dani no vitaaaaaaaaaaaj uz si tu teda dlho nebola emoticon

ako sa mate?

miri ahoooooooooooooooooooj zijes? co nove? kedy prides?
9. júl 2008 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 miri, mne tiez nebolo vsetko jedno, ale co uz... To len svedci o tom, ake super vztahy su medzi kolegovcami. Kazdy na kazdeho len bonzuje a pred tebou sa tvaria, ze nic... emoticon emoticon emoticon

ery, ja viem, zanedbavam vas, mrzi ma to emoticon emoticon emoticon emoticon . Ale ved sa snad trosku polepsim emoticon
9. júl 2008 o 22:17  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 dani emoticon no akoze mam dost ako to vsetko rychlo uteka emoticon a ze rok po svadbe emoticon emoticon emoticon emoticon ako keby to vcera bolo emoticon a Ty kedy prides na svk?
9. júl 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš