Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
mill-uzite si krasne svadobnu cestu x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@dannynka ano, viem o com hovoris..tiez frcime zo skolky von a prichadzame vecer domov..a pamatam si, ze tiez som si rada podriemkala so stuplikom na obed..teraz to uz nejde..ale tak by som si zdriemla.. :-o 8-( no a potom sa nahanam cez den..aj robota aj domacnost a vecer o siedmej padam dolu nosom a to aj tak este pracujem..okolo 10.-tej vecer mam najlepsi klud... x-)
Odpovedať
lom-tak tak.... ;-) a navyse moj stuplik je neunavitelny....sme boli v sobotu u babiny na grilovacke...my sme uz vsetci padali dole nosom a ona stale vladala....dokonca isla spat az o 21-40(bezne chodi okolo 20-40) a aj tak bola rano hore vyspata ako rybycka uz o 7-mej :-o
Odpovedať
caute baby tak ako po vikende? no my sme mali veselo,vcera sme boli na grilovacke + kupanie u kmotrovcov 8-) plny dom ludi, super bolo maju taky obrovsky bazenisko tak sme sa cvachtali 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) a potom sme boli hrat volejbal, juuuuuuuuj a dnes rano to vstavanie :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p uz nech je zase piatooooook :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
**lom, ja som vcera padla ako hnila hruska...xi... :-N no veru citam..riadny zahul....ty si strasne aktivna pocuj, nie je ti 24h~den malo? :-D ale zvladas to bravurne x-)
Odpovedať
**kika, jeeeeeeeee....taky krasny weekend ste mali??? aj ja by som sa hodila do bazeniku...ale to nehrozi... 8-( ale buduci weekend idem hrat squash a piatok sa ide liezt tak sa tesiiiiiim...konecne trochu aktivity :-D
Odpovedať
Profilova fotka
no parada... ja som mal taky pracovny vikend...som celu sobotu kosil travu u nas na chate a v nedelu som robil taaaky dlhy zoznam tatkovy do roboty na pocitaci, ze kym som skoncil tak bola pomaly tma ;-(
Odpovedať
kuknite sem x-) x-) x-) x-) x-) x-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
...jednoducho krásna... ;-) ;-)
Odpovedať
ery, no kraaaaaaaaaaaaaaasna....ved som ju uz videla na fotkach ale aj tak...kraaaaaasna x-) x-) x-) a ta strapata je coool 8-) 8-) 8-) 8-) ** babula, ahooooooooooooj, ako sa mas? x-) **gusti, nebooooooj, ty si sikovny, ved si to zmakol :-)
Odpovedať
erytrea-krasne babatko je tvoja neterka x-) x-) x-) x-) x-) :-) ;-)
Odpovedať
ja viem x-) ved som aj patricne pysna teta 8-) ;-) :-) :-D x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
miri vdaka za podporu :-) kika tak tu uz mate riadnu babu... a kedy ze uz pribudne to vase? :-)
Odpovedať
gusti no dufam ze coskoro x-) x-) x-) x-) ako sa mate? co robite? a co baska zije? 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
mame sa dobre...dnes sme boli kupit moj oblek a topanky...a tak, stale chodime nieco vybavovat...navstevy pozyvanie...uz ma nech je to za nami resp nech uz je svadba
Odpovedať
Profilova fotka
inak kika prepac este za tu nedelu ze sme ta nechali tak samu... nabuduce uz sa to nestane |-| no idem ja uz spat lebo uz mi oci klipkaju
Odpovedať
bru nocku ponocovaci :-N :-D
Odpovedať
jeeej gustik aku nedelu????? a samu????? som narutena? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
miri ahooooooooooooooooooooj vcera mi zamrzol pc a ani som sa nestihla rozlucit sorryyyyy :-D
Odpovedať
ahojte :-) miri ahoj, no mám sa celkom dobre, len som bola chorá, tak nič moc... :-| Kika zajtra to platí? u mna áno...keby sa niečo zmenilo, tak sa ozvi... pekný dník, no dufam, ze o 16.00 zas zaleze slnko , ked ja vylezem von... ]-( ]-(
Odpovedať
ahoj Peta x-) jasne zajtrajsok plati a kolkej? ;-) cakam prave navstevu ma prist mala tak sa tesikujem x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ja môžem od 16.00 kedy chceš, tak povedz kedy ty môžeš a kde ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
beriem spat nedela...mal som napisat pondelok :-D
Odpovedať
:-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
co tu na nas vyplazujes jazyk londoncanka :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
jeeeej gustik nevaaaaaaaaaaaa ja som tam aj tak chcela ist bol taky specialny program :-D miri kuk :-D 8-) ;-) :-) ako sa mame?
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D 8-)
Odpovedať
ahojte babulky a gustik... som tu po 4 dnoch makacky...aaale, oprasila som cudzi jazyk...aj si myslim, ze som toho vela nezabudlaaa...hihi...postel som videla od utorka rana az vcera vecer...a to dnes este musim frcat horeeee a doleee...az teraz citim, aka som unavena...to pred tym to bola balada...zaspim po stojacky...ale stalo to zato...ako by jeden povedal, zarobila som si na novy monitoooor... pridem zas (a aj si vas potom precitam), zdravim vas vsetkych( barborienka, ty tusim dnes zaviesras skolksy podnik a hura na prazdniny)...
Odpovedať
ale ale hviezdy moje...kde sa tulate????? ]-( ]-( **kika.... **ywett.. **gusti a baska...dakujem za oznamenie....kraaaaaaaaaaasne x-) x-) x-) **mill... **jja.... **lom....a aky jazyk, hm?? =-) **ostatne...... ???? haloooooooooooo =-) =-) =-) =-) =-)
Odpovedať
@miriama nemecky :-p :-p :-p :-p :-p a dnes som opat komunikovala ako dabel..normalne uvazujem, ze by som sa spytala, ci tam nepotrebuju pracovnu silu..je to za hranicami kusok...je tam nadherne a co..aspon fakt trocha potrenujem v rozpravani... :-o :-o :-o neviem..necham si to prejst hlavou...opytam sa na vselijake moznosti...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?