Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
**lom, asi je to blba a lacna rada....ale mala by si si dat pohow ]-( 8-) 8-) aj ked si sikulka, niekedy svoje telo neoklames....v poslednom case to poznavam aj na sebe...niekedy padam z noh aj ked sa mi zda, ze som wpoho... :-S **mill, bulharsko??/ tak tam mam krasne spomienky....kam presne idete?? mne sa pacilo velmi pomorie a nesebar x-) x-) x-)
Odpovedať
kika, ja?? ..................... :-. :-. :-. ....... =-) =-) =-) =-) ......... :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
@miriama nie je to blba rada..moj drahy povedal, ze ma nechce vidiet 2 dni pred monitorom...huhaha...neda sa...lebo, ak mam chvilku, tak dokoncujem ine vecicky a teraz napr. si riesim take, ze: chcem vymalovat balkon...alenie len na jednu farbu - monotonne..ale chcem tam ornamenty, a javi sa mi tam aj nejaky kruh, motyl, kvet a tak...neviem, ci to spravim ako rocne obdobia, alebo len geomentricke utvary, alebo alebo alebo..neviem..dalej nevim, ake farby mam pouzit, nemyslim odtien, ale ake sa pouzivaju na balkony, tak to neviem...nepotrebujem vela farieb a to netusim, ci mi neikto preda, alebo namiesa..asi skocim do chemolakackej predajne a popytam sa...a tak maturujem...a okrem toho, chcem prerobit stuplikovi detsku a takmer cely byt..a amal by som byt skor na streche akotu na svadbe, ale priznam sa,m ne sa na streche nechce byt, lebo by mi bolo smutno, ze nemam financ na taketo veci, ake by om chcela..lebo potrebujem novy monitor a potom este njake veci, co stoja vela peniazkov...bohatstvo, kto vymyslel peniaze? no viem, feničania...
Odpovedať
no lom, sa nestacim divit...clovek ta mozno konecne dostane vyhrazkami zpred monitora a ty sa hned vrhnes do ineho :-N :-N :-N ale toto by velmi bavilo aj mna...ja som maniak do prerabania a malovania...teda skor hrania sa s farbami a roznymi ornamentami...ja milujem motyle....by som si ich namalovala do kazdej izby...xi...len mi chyba dar na to :-N :-N :-N :-N tak som si dala motyla aspon na krk nakreslit :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@miriama ten na krku je pekny...uz si sa s nim zzila? :-) stuplikovi som kupila taku sablonu, ne ktroej su motyle a od mojich rodicov dostala taku ceruzku, ktoru volam melirovana, elbo od modrej kreslia z po zltu cez cervenu a vyfabrujeme a perfektne obrazky su z toho... ked som si dolamala nohu, tak mi mamicka povedala, ze sa mi to stalo preto, ze neviem oddychovat a obsediet ani minutu v klude...ale ked mam pocit, ze mi prefrci vsetko tak rychlo...vidim to na potomkovi, ako rychlo eastie...tak musim vsetko stihat...a potom padam na hubu...no... ale zabudla som napisat, ze by som potrbovala meotar, aby som si tie ornamenty presivietila na stenu a potom obkreslila a tak... =-) hu..ale to uz by som hcela vela... ked si urobim plan, tak nakreslim a hodim do albumu..ale to este chvilku potrva :-D :-D :-D
Odpovedať
tak meotar by bol skvely...xi....keby som byvala vo svojom tak si urcite nieco pocmaram po stenach alebo si niekoho zavolam....zeby teba :-N :-D :-p ...aspon by si sa vyriadila....xixi mna zas casto chyti mania, ze ma zrazu napadne, ze potrebujem prestavit nabytok tak kludne aj v noci sa postavim a zacnem prerabat lebo aj tak nemozem spat lebo sa mi v hlave vsetko muti ako v mlyne...xixi..... a rada kreslim..aj ked to vobec neviem..ale nasla som si sposob ako prekreslovat male obrazky do vecsich formatov....ale to som robila kedysi davno...ked som sa nudila....teda lepsie povedane, kes sa mi nechcelo ucit :-N :-N :-N jeden fakt pekny obraz sa mi podaril ale zostal niekde doma za skrinou zapadnuty... :-S :-S a ta sablona nie je zly napad tiez....asi pred rokom som mala zas maniu s tymi farbami co sa kreslilo na euroobaly a potom sa to prilepilo same na okno, zrkadlo...vsade...xi...mam ich tiez kopu doma.... :-N :-N
Odpovedať
ano, uz si pisala, ze rada stahujes nabytok...ja sice nestahujem, ale vyhadzem kompletne skrine a upratujem...teraz ma caka urpatat garaz...beee...odkladam to, lebo sa mi nechce..obo by to chcelo velkokapacitny kontajner... :-N ;-) :-D 8-)
Odpovedať
tak si pristav jeden a len zapoj par ludi a husenickovou pracou sup vsetko tam :-D :-D :-D :-D :-p
Odpovedať
veru veru nic ine mi neostava... :-D :-D :-D ale najprv spravim inventuru..a mozno hned zajtra...lebo ak tam dorazi drahy, tak to fakt nebude stacit kontajner.. :-D :-D :-D :-D :-p :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D tak drzim palce... ja si idem dat tv-tour...panelak, zahrada a priatelky...utorky proste milujem :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
aj ja by som si dala panelak, zahraadu a tak...ale mojmu drahemu to vobec nevonia...ruzovu sinahravam a potom kukam, ked nie je doma...ale to ze on drzi celych 360 dni v ruke ovladac, to honetankuje...no nic... pekny tv zazitok... ;-)
Odpovedať
no ja mam po zazitku.... panelak som kukla...ale ostatne....asi som to cumla zle...priatelky chodia az strvtok a zahrada este nie je v archive!!!! :-. :-. :-. :-. tak bru nocku, idem sa trosku zrekreovat spankom :-S
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ahoj, baby, Ery, takze nakoniec sa stretko ani nekonalo? :-. Teda len take poomsove? :-N Tak to je super, ze bude teda dalsie, aj nasa Miriamka uz hadam bude zucastnena, aj svadobny album uz bude... Ozaj, Miri, kedy sa chystas na SR? Lom, ty si ozaj kreativne zalozena, to by ma ani nenapadlo, takto zdobit balkon.... Alemoze to byt zaujimave a viem, zena exteriery su zvlast farby a napr u nas v Baumaxe to miesaju.... Miri, aj minuly, aj tento rok ideme na Zlate Piesky, bolo tam kraaaaasne a tesim sa na atrakcie...a hlavne je tam lacno, ale pocula som, ze aj v Nesebare je naaadherne, mozno o rok.... No nic, idem este robit nejake plazove nakupy, pekny zvysok dna vsetkym... ;-) :-)
Odpovedať
mill, no ja asi nie :-( skor ako v sept urcite nepridem...takze tak :-( :-( :-( :-( :-( zlate piesky? no tam som nebola ale ved my sme boli v pomori tiez a sme si urobili dnovy vylet busom do Burgasu a potom aj na Slnecnom pobrezi a v Nesebare..vsetko busom...nie je to drahe a vidis viac ;-) normalne ti zaaaaaaaavidim :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, a vy ste cestovali zo SR busom do Pomoria? Ja uz by som busom po minulorocnej skusenosti nesla, brrrrr, nasledok bol skoro ta operacie chrbtice.... ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
zlate piesky... tak tam som sa chodil kupat ked som byval v bratislave :-N :-N :-N a chodili sme tam elektrickou...ale nie ;-) ja viem to su ine zlate piesky
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, Gustik, je to nieco takes trosku sirsim jazierkom :-D :-D, ale aj na nasich ZP je fajn...
Odpovedať
Profilova fotka
ja som sa tam kupal kedysi ked som robil v bratislave. ale to sme tam boli vzdy az vecer po robote, takze ani poriadne neviem ako to tam za svetla vyzera :-|
Odpovedať
**mill, veru....isli sme busom z sk....des...nikdy viac ]-( ]-( ]-( ]-( ale ja som myslela busom tam medzi letoviskami 8-)
Odpovedať
caute baby a chlop je tu este niekto????
Odpovedať
no ja som tu teraz...mam to otocene...po nociach uz konecne spavam ale zas skoro rano hore ]-( ]-( aj teraz uz vyse hodiny buntosim a to je sobota a jedinecna moznost dospat moju unavenost hroznu ]-( :-( tak zelam kraaaaaaaaaaaaasne weekend x-) ake mate pocko? tu bolo v tyzdni krasne ale od vcera zas prsi..ved ide volno tak ine som necakala... :-S
Odpovedať
@miriama ahojcek...mna zo sladkeho buvania zobudil stuplik sklanajuci sa nado mnou hovoriac, mama pod do obyvacky...a tak sme po ranajkach, popija svojho kubika a povedala som, ze dnes si moze pozriet na dvd rozpravku...drahy este spi..ranajky su na stole, ja som nevydrzala a uz ich mam v zaludku a aj preto, lebo beriem atb... dnes je prvy letny den, tak si ho uzite...my chceme ist na vystavu ruzi a potom ideme jednej babulke z ms tt na svadbu podporit...
Odpovedať
bre rano lom no aj ja mam ranajky davno za sebou, aj som dohnala vsetky maily za posledny tyzden co som nestihla....xi :-D tak si uzite vystavu a aj nevesticku pekne podporte :-) urcite sa potesi.
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte vsetci, my uz balime a rano o siedmej sa uz na vas budeme kukat z lietadla, tak drzkajte, nech nam tie 2 tyzdne vyjdu a hlavne pocasie. Fotky stale nemame, tak snad po dovolenke.. Pekny zaciatok leta vsetkym, papa;-)
Odpovedať
mill tak si to uzite a krasnu dovolenku 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) lom ako bolo na svadbicke x-) x-) x-) x-) x-) miri ahoooooooooooooooooooj co nove ako sa mavas? no my dnes chystame grilovacku tak sa tesim, pocasicko je zatial fajn tak sa snad nepokazi x-) x-) x-) peknu nedelu vsetkym 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
**mill, no uz som ta nestihla ale aj takto telepaticky ti zelam....vam zelam...krasnu dovolenku, vela nadhernych zazitkov a uzasne pocasicko...a hlavne rychlu cestu....xi....ja nemam rada dlhe cestovanie....mna uz poraza ked letim do londyna :-p :-D **ery, ahooooooooooooooooooooooj, nove nic...ved vies...po starom vsio...a ty? si uzite grilovacku, tu dost fuci :-S x-) 8-)
Odpovedať
@mill krasnu dovolenku... @ery aka bola grilovacka..svadbicka..no..ked som doletela, tak uz sedkali v kostole, takze uvodny nastup som zmeskala..na chorus som sa nedostala, bo bol organista zamknuty, na sak som prislaneskoro...boli sme tam 4 babulky z ms...po obrade sme zagratulovali a frcali na jednu kavu, na ktoru mi uz sliny tiekli, bo sme boli v krupej na vystave ruzi...nevesticku cvaknutu nemam, lebo sompovedala, e ziadnu masinku neberiem, aj tak som ju mala 4 hodiny na nose a uz sa mi nechcelo do toho cumet, obzvlast v tmavom kostole...a tak som sa pozdravila s kostolnikom, prehodili sme par slov a ponahlala prec...nevesta bolanadherna, zenich fesak..no a my hviezdy samoska sme hviezdili potom na kave... @miri ahojcek..aj vy tam mate tak pekne a teploooo?
Odpovedať
ahoj lom celkom hej, aj teraz mi tu prazi na chrbat a notebook... :-D :-D dnes je fakt krasne..uvidime zajtra x-) tak zas si mala dnes busy den, co? ale aspon ta kavicka padla vhod, co? 8-)
Odpovedať
@miriama ani nehovor...dokoncila som jednu pracu, celkom spokojna, lebo ku koncu mi to uz neslo a to, co zvyknem spravit behom hodiny, tak to som riesila 2 dni..ale to som odbiehala ku stuplikovi a hore dole, takze aj to bolo prerusovane...a na stole mam dalsiu vec, ale s tou som celkom spokojna, lebo velmi na nej prace nie je...ale od utorka do stvrtkuasi vyflusnem dusu...hlavne v stredu...budem musiet byt hore 48 hodin a odovzdat pracu...netusim, ako to zvladnem, pretoze som nedospata a unavena z tepla..vcera od rana od siedmej hore, do nejakejpolnoci, co by aj bolo akoze moznocelkomnormalne, ale kazdu noc sa budim (podvedome ako matka) a kontrolujem stuplika, ci spi, ci nespadla z postele, ekdze sa uuci spat bez zabran na posteli, ci je zakryta, aby ejj netahalo na krize..a k tomu beriem lieky, takze aj to sa musim sťa nesťa zobudit...no a uz mi to chyba...a ked este riesis domacnost (aj ked teda nie je to uplne, ze neviem bohvie co, ale predsa, lebo nahanas sa, lebo cely den si mimo barak, len aby som spravila program pre aktivneho stupla), tak je to zahul... vcera vylet od rana, potom svadbicka, dnes vylet na jarmok a poobede ptom so stuplikom a okolo domacnosti...ale je to vesele... :-D aj ked s :-p
Odpovedať
ahojte babulky,prajem VAm krasny slnieckový zaciatok tyzdna.... ;-) troska VAs tu zanedbavam,ale ked je teraz take pekne pocasie tak som s drobcom stale vonku a aby som do vecera s nou vladala tak vacsinou si s nou cez obedik idem zdriemnut aj ja :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?