Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **lom, asi je to blba a lacna rada....ale mala by si si dat pohow emoticon emoticon emoticon
aj ked si sikulka, niekedy svoje telo neoklames....v poslednom case to poznavam aj na sebe...niekedy padam z noh aj ked sa mi zda, ze som wpoho... emoticon

**mill, bulharsko??/ tak tam mam krasne spomienky....kam presne idete?? mne sa pacilo velmi pomorie a nesebar emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 20:41  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 kika, ja?? ..................... emoticon emoticon emoticon ....... emoticon emoticon emoticon emoticon ......... emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 20:42  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 @miriama
nie je to blba rada..moj drahy povedal, ze ma nechce vidiet 2 dni pred monitorom...huhaha...neda sa...lebo, ak mam chvilku, tak dokoncujem ine vecicky a teraz napr. si riesim take, ze: chcem vymalovat balkon...alenie len na jednu farbu - monotonne..ale chcem tam ornamenty, a javi sa mi tam aj nejaky kruh, motyl, kvet a tak...neviem, ci to spravim ako rocne obdobia, alebo len geomentricke utvary, alebo alebo alebo..neviem..dalej nevim, ake farby mam pouzit, nemyslim odtien, ale ake sa pouzivaju na balkony, tak to neviem...nepotrebujem vela farieb a to netusim, ci mi neikto preda, alebo namiesa..asi skocim do chemolakackej predajne a popytam sa...a tak maturujem...a okrem toho, chcem prerobit stuplikovi detsku a takmer cely byt..a amal by som byt skor na streche akotu na svadbe, ale priznam sa,m ne sa na streche nechce byt, lebo by mi bolo smutno, ze nemam financ na taketo veci, ake by om chcela..lebo potrebujem novy monitor a potom este njake veci, co stoja vela peniazkov...bohatstvo, kto vymyslel peniaze? no viem, feničania...
17. jún 2008 o 21:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no lom, sa nestacim divit...clovek ta mozno konecne dostane vyhrazkami zpred monitora a ty sa hned vrhnes do ineho emoticon emoticon emoticon
ale toto by velmi bavilo aj mna...ja som maniak do prerabania a malovania...teda skor hrania sa s farbami a roznymi ornamentami...ja milujem motyle....by som si ich namalovala do kazdej izby...xi...len mi chyba dar na to emoticon emoticon emoticon emoticon
tak som si dala motyla aspon na krk nakreslit emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 21:09  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @miriama
ten na krku je pekny...uz si sa s nim zzila? emoticon stuplikovi som kupila taku sablonu, ne ktroej su motyle a od mojich rodicov dostala taku ceruzku, ktoru volam melirovana, elbo od modrej kreslia z po zltu cez cervenu a vyfabrujeme a perfektne obrazky su z toho...
ked som si dolamala nohu, tak mi mamicka povedala, ze sa mi to stalo preto, ze neviem oddychovat a obsediet ani minutu v klude...ale ked mam pocit, ze mi prefrci vsetko tak rychlo...vidim to na potomkovi, ako rychlo eastie...tak musim vsetko stihat...a potom padam na hubu...no...
ale zabudla som napisat, ze by som potrbovala meotar, aby som si tie ornamenty presivietila na stenu a potom obkreslila a tak... emoticon hu..ale to uz by som hcela vela...
ked si urobim plan, tak nakreslim a hodim do albumu..ale to este chvilku potrva emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 21:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak meotar by bol skvely...xi....keby som byvala vo svojom tak si urcite nieco pocmaram po stenach alebo si niekoho zavolam....zeby teba emoticon emoticon emoticon ...aspon by si sa vyriadila....xixi
mna zas casto chyti mania, ze ma zrazu napadne, ze potrebujem prestavit nabytok tak kludne aj v noci sa postavim a zacnem prerabat lebo aj tak nemozem spat lebo sa mi v hlave vsetko muti ako v mlyne...xixi.....
a rada kreslim..aj ked to vobec neviem..ale nasla som si sposob ako prekreslovat male obrazky do vecsich formatov....ale to som robila kedysi davno...ked som sa nudila....teda lepsie povedane, kes sa mi nechcelo ucit emoticon emoticon emoticon
jeden fakt pekny obraz sa mi podaril ale zostal niekde doma za skrinou zapadnuty... emoticon emoticon

a ta sablona nie je zly napad tiez....asi pred rokom som mala zas maniu s tymi farbami co sa kreslilo na euroobaly a potom sa to prilepilo same na okno, zrkadlo...vsade...xi...mam ich tiez kopu doma.... emoticon emoticon
17. jún 2008 o 21:25  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 ano, uz si pisala, ze rada stahujes nabytok...ja sice nestahujem, ale vyhadzem kompletne skrine a upratujem...teraz ma caka urpatat garaz...beee...odkladam to, lebo sa mi nechce..obo by to chcelo velkokapacitny kontajner... emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 tak si pristav jeden a len zapoj par ludi a husenickovou pracou sup vsetko tam emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 21:39  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 veru veru nic ine mi neostava... emoticon emoticon emoticon ale najprv spravim inventuru..a mozno hned zajtra...lebo ak tam dorazi drahy, tak to fakt nebude stacit kontajner.. emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 emoticon emoticon emoticon emoticon tak drzim palce...
ja si idem dat tv-tour...panelak, zahrada a priatelky...utorky proste milujem emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. jún 2008 o 21:59  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 aj ja by som si dala panelak, zahraadu a tak...ale mojmu drahemu to vobec nevonia...ruzovu sinahravam a potom kukam, ked nie je doma...ale to ze on drzi celych 360 dni v ruke ovladac, to honetankuje...no nic...
pekny tv zazitok... emoticon
17. jún 2008 o 22:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no ja mam po zazitku....
panelak som kukla...ale ostatne....asi som to cumla zle...priatelky chodia az strvtok a zahrada este nie je v archive!!!! emoticon emoticon emoticon emoticon

tak bru nocku, idem sa trosku zrekreovat spankom emoticon
17. jún 2008 o 22:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
 Ahoj, baby, Ery, takze nakoniec sa stretko ani nekonalo? emoticon Teda len take poomsove? emoticon
Tak to je super, ze bude teda dalsie, aj nasa Miriamka uz hadam bude zucastnena, aj svadobny album uz bude...
Ozaj, Miri, kedy sa chystas na SR?
Lom, ty si ozaj kreativne zalozena, to by ma ani nenapadlo, takto zdobit balkon....
Alemoze to byt zaujimave a viem, zena exteriery su zvlast farby a napr u nas v Baumaxe to miesaju....
Miri, aj minuly, aj tento rok ideme na Zlate Piesky, bolo tam kraaaaasne a tesim sa na atrakcie...a hlavne je tam lacno, ale pocula som, ze aj v Nesebare je naaadherne, mozno o rok....
No nic, idem este robit nejake plazove nakupy, pekny zvysok dna vsetkym... emoticon emoticon
18. jún 2008 o 15:36  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 mill, no ja asi nie emoticon
skor ako v sept urcite nepridem...takze tak emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
zlate piesky? no tam som nebola ale ved my sme boli v pomori tiez a sme si urobili dnovy vylet busom do Burgasu a potom aj na Slnecnom pobrezi a v Nesebare..vsetko busom...nie je to drahe a vidis viac emoticon

normalne ti zaaaaaaaavidim emoticon
18. jún 2008 o 20:54  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
 Miri, a vy ste cestovali zo SR busom do Pomoria? Ja uz by som busom po minulorocnej skusenosti nesla, brrrrr, nasledok bol skoro ta operacie chrbtice.... emoticon emoticon
19. jún 2008 o 12:38  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
Registroval sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridal 431 príspevkov a 1 album. Borčice, okres Ilava.
  • Svadba bola 12. júla 2008
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
Registroval sa 1. marca 2007 na mojasvadba.sk. Pridal 431 príspevkov a 1 album. Borčice, okres Ilava.
    okres Trenčín
 zlate piesky... tak tam som sa chodil kupat ked som byval v bratislave emoticon emoticon emoticon a chodili sme tam elektrickou...ale nie emoticon ja viem to su ine zlate piesky
19. jún 2008 o 14:24  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
 Hej, Gustik, je to nieco takes trosku sirsim jazierkom emoticon emoticon, ale aj na nasich ZP je fajn...
19. jún 2008 o 15:38  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
augusto
    okres Trenčín
 ja som sa tam kupal kedysi ked som robil v bratislave. ale to sme tam boli vzdy az vecer po robote, takze ani poriadne neviem ako to tam za svetla vyzera emoticon
20. jún 2008 o 18:33  •  Svadba bola v júli 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **mill, veru....isli sme busom z sk....des...nikdy viac emoticon emoticon emoticon emoticon
ale ja som myslela busom tam medzi letoviskami emoticon
20. jún 2008 o 21:09  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 caute baby a chlop

je tu este niekto????
20. jún 2008 o 22:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 no ja som tu teraz...mam to otocene...po nociach uz konecne spavam ale zas skoro rano hore emoticon emoticon
aj teraz uz vyse hodiny buntosim a to je sobota a jedinecna moznost dospat moju unavenost hroznu emoticon emoticon

tak zelam kraaaaaaaaaaaaasne weekend emoticon
ake mate pocko? tu bolo v tyzdni krasne ale od vcera zas prsi..ved ide volno tak ine som necakala... emoticon
21. jún 2008 o 08:18  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @miriama
ahojcek...mna zo sladkeho buvania zobudil stuplik sklanajuci sa nado mnou hovoriac, mama pod do obyvacky...a tak sme po ranajkach, popija svojho kubika a povedala som, ze dnes si moze pozriet na dvd rozpravku...drahy este spi..ranajky su na stole, ja som nevydrzala a uz ich mam v zaludku a aj preto, lebo beriem atb...

dnes je prvy letny den, tak si ho uzite...my chceme ist na vystavu ruzi a potom ideme jednej babulke z ms tt na svadbu podporit...
21. jún 2008 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 bre rano lom
no aj ja mam ranajky davno za sebou, aj som dohnala vsetky maily za posledny tyzden co som nestihla....xi emoticon

tak si uzite vystavu a aj nevesticku pekne podporte emoticon urcite sa potesi.
21. jún 2008 o 08:40  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
 Ahojte vsetci, my uz balime a rano o siedmej sa uz na vas budeme kukat z lietadla, tak drzkajte, nech nam tie 2 tyzdne vyjdu a hlavne pocasie. Fotky stale nemame, tak snad po dovolenke..
Pekny zaciatok leta vsetkym, papaemoticon
21. jún 2008 o 20:09  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 mill tak si to uzite a krasnu dovolenku emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

lom ako bolo na svadbicke emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

miri ahoooooooooooooooooooj co nove ako sa mavas?

no my dnes chystame grilovacku tak sa tesim, pocasicko je zatial fajn tak sa snad nepokazi emoticon emoticon emoticon

peknu nedelu vsetkym emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
22. jún 2008 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 **mill, no uz som ta nestihla ale aj takto telepaticky ti zelam....vam zelam...krasnu dovolenku, vela nadhernych zazitkov a uzasne pocasicko...a hlavne rychlu cestu....xi....ja nemam rada dlhe cestovanie....mna uz poraza ked letim do londyna emoticon emoticon

**ery, ahooooooooooooooooooooooj, nove nic...ved vies...po starom vsio...a ty?
si uzite grilovacku, tu dost fuci emoticon

emoticon emoticon
22. jún 2008 o 09:32  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @mill
krasnu dovolenku...

@ery
aka bola grilovacka..svadbicka..no..ked som doletela, tak uz sedkali v kostole, takze uvodny nastup som zmeskala..na chorus som sa nedostala, bo bol organista zamknuty, na sak som prislaneskoro...boli sme tam 4 babulky z ms...po obrade sme zagratulovali a frcali na jednu kavu, na ktoru mi uz sliny tiekli, bo sme boli v krupej na vystave ruzi...nevesticku cvaknutu nemam, lebo sompovedala, e ziadnu masinku neberiem, aj tak som ju mala 4 hodiny na nose a uz sa mi nechcelo do toho cumet, obzvlast v tmavom kostole...a tak som sa pozdravila s kostolnikom, prehodili sme par slov a ponahlala prec...nevesta bolanadherna, zenich fesak..no a my hviezdy samoska sme hviezdili potom na kave...

@miri
ahojcek..aj vy tam mate tak pekne a teploooo?
22. jún 2008 o 18:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahoj lom
celkom hej, aj teraz mi tu prazi na chrbat a notebook... emoticon emoticon dnes je fakt krasne..uvidime zajtra emoticon
tak zas si mala dnes busy den, co? ale aspon ta kavicka padla vhod, co? emoticon
22. jún 2008 o 19:12  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @miriama
ani nehovor...dokoncila som jednu pracu, celkom spokojna, lebo ku koncu mi to uz neslo a to, co zvyknem spravit behom hodiny, tak to som riesila 2 dni..ale to som odbiehala ku stuplikovi a hore dole, takze aj to bolo prerusovane...a na stole mam dalsiu vec, ale s tou som celkom spokojna, lebo velmi na nej prace nie je...ale od utorka do stvrtkuasi vyflusnem dusu...hlavne v stredu...budem musiet byt hore 48 hodin a odovzdat pracu...netusim, ako to zvladnem, pretoze som nedospata a unavena z tepla..vcera od rana od siedmej hore, do nejakejpolnoci, co by aj bolo akoze moznocelkomnormalne, ale kazdu noc sa budim (podvedome ako matka) a kontrolujem stuplika, ci spi, ci nespadla z postele, ekdze sa uuci spat bez zabran na posteli, ci je zakryta, aby ejj netahalo na krize..a k tomu beriem lieky, takze aj to sa musim sťa nesťa zobudit...no a uz mi to chyba...a ked este riesis domacnost (aj ked teda nie je to uplne, ze neviem bohvie co, ale predsa, lebo nahanas sa, lebo cely den si mimo barak, len aby som spravila program pre aktivneho stupla), tak je to zahul...
vcera vylet od rana, potom svadbicka, dnes vylet na jarmok a poobede ptom so stuplikom a okolo domacnosti...ale je to vesele... emoticon aj ked s emoticon
22. jún 2008 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
 ahojte babulky,prajem VAm krasny slnieckový zaciatok tyzdna.... emoticon

troska VAs tu zanedbavam,ale ked je teraz take pekne pocasie tak som s drobcom stale vonku a aby som do vecera s nou vladala tak vacsinou si s nou cez obedik idem zdriemnut aj ja emoticon emoticon
22. jún 2008 o 23:19  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš