Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
mill-dakujem,som sa vcera troska nudila x-) x-) x-)
Odpovedať
baby aha kuknite sem x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) http://www.modrykonik.sk/album/album....
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ten je kraaaaaaaaaaaaaaaaasny x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jeeeee.miminko...nadherneeee... aj my mame v rodine prirastok...som tetou trojkiloveho martinka... :-D len skoda, ze ho neviem ist pozriet, lebo sa vylizujeme z choroby... :-(
Odpovedať
babulky, vcera vecer mi volali, ze musim ist do prace...neviem prist na stretko... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
@mill ty si iny fiškus, takto nás naťahuješ s fotečkami...ke´d som taká zvedavá...krásne ich máte... @ery bola som si obzerat práčky...som sa rozhodla, že oprášim svoju "škodovkácku" práčkovú značku whirpool a kúpim si z vrchu plniteľnú práčku 1200 kovú...a drhý nech sa aj na hlavu postaví...a aj predavač, s ktorým som sa rozprávala dal úplne za pravdu mojim slovám...takže nie som až tak tvrdohlavá, ako vraví moj drahy milovany porcelanom oblievany, ze je to len o tom,z e to chcem tak ja, ale su na to aj argumenty...huraaaa... @danny nadherna slecna... :-)
Odpovedať
lom to je skodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :-S a nemozes to nejako tak zariadit aby si mohla? no a co sa pracky tyka tak tie otacky su podla mna blbost ja pouzivam len tie najmensie a to 400 pretoze pri vacsich sa poskodzuju nejake vlakna na obleceni a tym sa znizuje kvalita, ja mam tiez 1200 ale tie som pouzila len raz ale ked pri nich skoro pracka z koze vyskocila tak uz ich ani nepouzivam :-p :-p :-p :-p moja zatial v pohode, trapim ju skoro kazdy den ale len tak light moc ju nenaplnam aby si to zase mrcha nerozmyslela :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte, aj ja sa pridavam do klubu vydatych....to bol uzasne nadherny den a perfektna svadba az do poslednej bodky....perfektna hudba, skvela obsluha a jedlo a nadherna vyzdoba sa super cenu :)...apropo, kazdej kocke, co sa este len ide vydavat odporucam DANTIK na Mierovom namesti v Trenčíne - kocky su moooc zlate, ochotne a hlavne sikovne so skvelymi napadmi.. ;-)
Odpovedať
@ery tiez som mala 800-ku a pouzivala som tusim 600..a tiez nemienim vyzvrtavat bubon pri 1200..ale pacila sa mi za tu cenu... k stretku mas ip
Odpovedať
babulky..zase som sa hrala miesto prace... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
ahojki vsetci vydati aj zenati :-) este raz blahozelam k majovym svadbickam, teraz si tusim spomeniem len na mill, ze uz to ma za sebou, barbor a gustika to len caka.. no a my, stare paky, sa uz len mozeme kochat na krasnych foteckach a spominat alebo aj snivat.. ach jaj x-) x-) kikus, ty si ma uz nasla na konovi, dik za IPko, maly petko ma dnes presne 15 dni a zatial je anjelik dobrucky x-) bodaj by mu to vydrzalo este aspon mesiac :-D :-D inak akurat na tento vikend idem do trencina a potom asi cez art film tam budem. strasne rada by saom sa uz konecne s vami videla, ale s malym chrustikom to bude asi trochu kompliziert.. :-S no vsak uvidime ako sa vyvinie situacia. a kedy a kde je planovane stretko?? lom, ahoj mojka, tak nam to fotenie nevyslo, ale ked budem opat bruchata...(?)tak si to uz nemozeme nechat ujst. som sem obcas nakukla a videla, ze mas s drobcekom aj so sebou trosku zdravotne problemy, som ta nechcela otravovat, potom aj mna cosi chytilo a posledny mesiac som bola rada, ze sa zdvihnem z gauca... takze asi tak :-D :-D
Odpovedať
lom oki chapem, ked sa neda tak sa neda.....snad zase coskoro nabuduce bude dalsie x-) bella to je super ze tu budes stretko je v nedelu ale keby nas bolo tak do jedneho auta tak by sme Ta prisli pozriet x-) x-) x-) x-) aj drobceka x-) x-) x-) ved keby nieco tak telefony fungujuuuuuuuu x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
janka tak tak aj ja mozem len odporucit DANTIK 8-) ;-) :-) x-) a kedy budes mat fotecky? x-)
Odpovedať
halooooo kde ste kto? =-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj,Kika, hm, zda sa ze posledne dni su vsetci pri vode 8-) 8-) baby, to stretko teda plati, kto vlastne ide? Lom, skoda ze neides, ale album aj tak bude asi az po svadibnej ceste, cize v juli....No stym fotkami najma on natahuje nas, potvorak jeden...Uz sa taaaaak neviem dockat, najma na foto v sanitke :-D :-D
Odpovedať
co by pri vode...po lekaroch lietam...je mi šoufl a blbnem z liekov...vcerra vecer mi bolo tak velmi zle, ze som myslela, ze nedozijem do rana...a dnes mi nie je o nic lepsie.. :-S :-| :-( 8-( a to teraz sedim pri pc a pracujem, ale ide mi to hrozne pomaly, bo sa necitim dobre... a ak by som sla k vode a tak...a poriadne sa vyspala...som driemala pobede na gauci...behom 10 sekund som vytvrdla...a po chvili sa zobudila atak to slo asi tri hodiny... |-| tak idem dopracovat a hadam pred polnocou aj spat...
Odpovedať
mill mas IP stretko plati na vsetkych mam mobil keby nieco zatial 17 00 da vinci keby nejake zmeny, piste x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, ok, taaaaak sa tesim na vas, skoda ze album budem mat az o tyzden :-( Lom, chuda moje, a ako zle ti bolo? Si ty vobec niektory mesiac aj zdrava? :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Inak, vymamila som od fotografa dve fotky so sanitkou,tak mozte kuk :-D
Odpovedať
mill da vinci je oproti prioru tam na rohu kde bol kedysi dracik neboj to najdes keby nieco zavolaj mi ciselko mas budeme tam asi tak o 4 ;-) :-) tesime sa x-)
Odpovedať
tak uz sa stretkujete? ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, ja som nakoniec nesla, dostala som alergicku reakciu na nejake ustipnutie a musela som na pohotovost :-( :-( Teraz budem tyzden na PN, co som neni bohvie ako nadsena, kedze v nedelu o tyzden odlietame na svadobku a mne hrozi ze budem brat aj antibiotika ]-( ]-(
Odpovedať
teda babulky... myslim na vas cely den..cely den makam, az sa mi iskri pod rukami...polovicu prace som zvladla, teraz makam na tej druhej polovici..drahy je mimo republiku, netusim, ekdy dorazi, po ocku sledujem cele me vo futbalem, co ma hneva, lebo som sa tesila a musim makat... mill - to ma mrzi...bude dobre, uvidis...fotky zo sanitky su super...ale hlasno priznavam, ze uz len slovo sanitka mi posledny rok nahana husiu kozu...ale fotky su parada...aj tie dalsie...taaak by som rada vidiet vsetky...
Odpovedať
**mill, to je blbeeeee....a co ta ustiplo???? =-) si alergicka na taketo veci? neboj, bude dobre a do next nedele to bude snad dobre..a kam to idete? mi to vypadlo :-N **lom, tak som rada, ze nie som sama, co dnes nevie kde skor zacat a skoncit...ale az teraz vidim, ze mi to bolo zbytocne..no nic, idem si pustit nieco v telke a buvat...caka ma novy narocny tyzden.. tak pekny zaciatok vsetkym do noveho tyzdna x-)
Odpovedať
...a kto vlastne na tom stretku je vobec??????? =-) =-) =-) =-) =-) tipujem kika a gustikovci :-N x-) x-)
Odpovedať
fiiiha, stretko sa asi pretiahlo.. :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mir spravne a este + iwett :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Cauteeee, no Lom, ani sa ti nedivim, s tou sanitkou, chi...A fotograf nam prave oznamil, ze mu padol system a ze chvilu to este potrva, dokial nam da foto :-( :-( Gustikkkk, a ako ste sa mali, dokedy ste boli, skoda ze som nebola :-( :-( Miri, som alergicka na vcely a osy a ako som zistila, asi aj na mravce.... ]-( :-S Odlietame o siedmej v nedelu rano do Bulharska na dva tyzdne... 8-) 8-)
Odpovedať
@miri ked mi uz z tej roboty harapaší, napr. tak, že sa mi nos zastaví 2 cm od klávesnice, pretože som práve zaspala, tak to balím a idem aj ja do postele... ale babenky, musím sa priznať, že som to zvládla...zvládla..odovzdala som všetko, čo som mala..hurá...teraz si chvilku oddýchnem a potom frčíme ďalej... @mill bulharskoooo...jeeee...si to užite... padnutý systém je nočná mora snáď pre každého, kto robí s pc...absolutna nocna mora...brrr... ostatnych zdravim a zelam krasne dni..tuto je dnes zamracene a chladno...ale aj tak ideme so stuplikom na míšu...(na nanuk- pozn. pisatela :-) ) @dany aj vy už papate nanuky?
Odpovedať
ahojte no stretko malo byt, potom nie a nakoniec sme sa nahodne stretli uz o 12 po omsi, kde bol aj gustik s baskou cize total neplanovane lebo oficialne sa stretko o 5 zrusilo lebo to nikomu nevyhovovalo a ywett musela riesit nieco v bytiku, tak sa ponahlala do blavy tak teda stretko bude zase o nejaky tyzden dva alebo az na gustikovcoch svadbicke jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tesime sa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) vsetkym co sa chystali na stretko teda bude nejaky new termin aby prisli vsetci aj bella lom danny mirka atd...... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?