Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
dnesny svaaaaaatecek :-N :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Mirka,ak budes na nete, prosim ozvi sa mi cez skype...chcem jednu infosku...dakujem :-)
Odpovedať
baby tak co to stretko????? 14.6.2008 zatial plati????????
Odpovedať
jja, az teraz som a budem online az do vecera....ved prezvon a ja dobehnem... kika, neplati :-( :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooooj vsetci!!! Tak uz som pani Holla!:-D:-D uz som aj nejake "domace" foto dala do albumiku, ale dnes idem znasilnova fotografa, nech aj nejake profi, aspon na ukazku, totiz kompletka bude az tak za 2 tyzdne:-( Tak co hovorite na krasnu nevestu?:-D dakujem Danny za poctive ratanie a vam ostatnym za to, ze ste na mna mysleli.. Zabava bola super, nikto sa nenudil a aj trapasov bolo dostatok:-D:-D Na foteni sice saty uz parili:-D, ale zase tej srandy, co sme zazili s nasim fotografom Palim, to sa neda opisat.. Ved ked budu fotky od neho, uvidite sami.. Co sme necakali, bol vylet vlacikom, co chodi ako turisticky po meste.. Ked sme sa blizili k uradu, zastavil nas a ze ak mu posleme foto, mame jazdu vlacikom zdarma po sobasi, no to vam bola sila! Hostia nasackovani vo vlaciku! Vobec nelutujem a uz chapem, preco je kazdemu luto, ked to ma za sebou..
Odpovedať
ahooooooooooooooooooooooj pani Holla x-) x-) x-) x-) tak vidim, ze ste sa mali skvele!! to je super, ze ste si to tak naramne uzili :-D :-D :-D :-D :-D a ta cesta vlacikom...tak to musel byt zazitok teda :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a ake trapasy boli, hm? sa poxval :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
dievcence dievcence cerstva novinka: vydavam sa za inziniera :-D :-D :-D 8-) ;-) :-D gusticek poklad moj to zmakol na tri Acka .. same jednotky .. som na neho velmi hrda 8-) 8-) 8-) vsetky vas moc moc pozdravujeeeeem I´m so happy :-D ;-) :-D ;-) :-D
Odpovedať
Profilova fotka
mili gratulujem, zelam len to najsamlepsie zalaskovane do konca zivota ;-) som stastna ze som mala moznost ta spoznat ;-) ;-) ;-) idem mrknut fotecky, tesim sa na profi ... ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
mill-este raz gratulujem Pani Holla :-D :-D :-D krasne fotose a tesim sa aj na ostatne podrobnejsie fotto ;-) a gustikovi samozrejme Gratulujem x-) x-) x-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte, Barbie, shall I give You congratulation? Ty mas ale sikovneho skoromanzelika ;-) Dakujem moc, baby no trapasy mal hlavne manzelik, ked sme mali podakovanie za stolom a on pri tom rozlial pripitok, potom ho niekto verejne uozornil, ked mal pri odcepceni rozopatu jatku :-D :-p Nejake texty sa pomylili, vymenili, splietli, to vies, Miri, ked my sme to nacvicovali len den pred tym, aj to cez email :-D :-D Ale zase sa clovek fakt nenudil, bolo to o improvizovani a spontannosti.... Dakujem aj za blahozelania ;-) Dufam, ze coskoro vlozim nase blaznive exluzive photos v sanitke, pri nasej Fiatocke maly foto pribeh a podobne... Boli sme jedni z mala, ktori si aj lahli do travy, tak sa fakt tesim na fotecky ;-) :-D
Odpovedať
barborienka, tak to GRATULUJEEEEEEEEM 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) ja som Gustikovi hovorila, ze to zmakne..a on sa chudatko stale bal... :-N :-N urcite si mu bola dobrou podporou x-) x-) x-) takze a hrrrrrrrrrrrrrrrrr do planovania svadbicky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miri, inak nasa triedna (Bohoova) anim k nam kuknut nedosla, ale zevraj daco mala, ale par dni pred ty som ju stretla a spominala, aj vas...
Odpovedať
Článok sa načítava...
a co spominala?
Odpovedať
mill, bez tych usmevnych trapasikov by to nestalo tolko za to... keby bolo presne tak ako sa naplanuje a nacvici...tak to straca to caro z okamihov x-)
Odpovedať
ahojte babulky... @mill gratulujem..bola si krásna... @miriama ahojcek..ako? @danny si bola zlata s tym odratavanim...u mna by si sa nedoodratavala... @barborienka jeee..konecne...ahoj.. @gustik gratulujem... babule...vsetci sme chori...stuplik uz je z toho pomerne vonku...ja tak na pol ceste, drahy ten je zlomeny, svokra tak isto a este k tomu aj moja mamicka to chytila...teda poviem vam, brutal :-S :-( :-| :-S ...velmi zle...uzliny, dutiny, zuby, hlava, nos, usi skratka vsetko...zachvaty kasla takeho, ze sa mi hlava kruti, neviem dychat, dusim sa, prehltat, tak to nehrozi, nos plny a odraty, usi zalahnute, to vyzera na navstevu otorinolaringologa... :-| ja uz naozaj nevladzem... :-( ;-( a to si neviete predsatvit, co vsetko mam odovzdat v piatok..terminy horia a ja nedovidim ani na spicku mojho bolaveho nosa...ja uz chcem zit normalny nechorobny bezproblemovy zivot...ist do autoskoly, kupit si straaasne drahy fotak, normalne pracovat, byt skratka zdrava...
Odpovedať
Profilova fotka
Ved ano, to je pravda, ale my sme nemali aj niektore zasadne veci, napr manzelik ma skoro zabudol pred uradom a siel na sobas sam, co sme boli v takom zhone a ledva sme stihli nacas dojst...:-D :-D :-p To exprerimentne fotenie v sanitke a pod. nas riadne doobeda zdrzalo... No sominala, ze nakoniec vasa svadba nebola, viac to nerozoberala..... asi si myslela, ze sa zacnem vypytovat ja, tak to povedala...
Odpovedať
chcem mat 17, sš a vš za sebou, tento rozum, trosku peniazkov, svojho stuplika, odvahu soferovat a usmev na tvari... =-) :-. brr..prave som zakillovala prvého tohtoročnosezónneho komára... ]-(
Odpovedať
**mill..hm... **lom, zas ste chori? vas to akosi nechce obist...tak nech ste coskoro fit..drzim palceky a drz sa hlavne ty, aby si mala silu "tahat" zbytok x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lom, to uz nie je normalne, ako kazde dva tyzdne pises, ze si chora.... Mala si robeny aj podrobny krvny obraz? Nic i nenasli?Hm..... Mna zase prave jeden komar stipol.... ]-(
Odpovedať
my tu komarov nemame...zatial :-p :-p
Odpovedať
Profilova fotka
Idem ja buvat babeny, zajtra mam posledny den volno, tak nech si zvykam zase na siestu do roboty ]-( :-p Ahojteeee x-)
Odpovedať
bru nocku x-) x-) x-)
Odpovedať
@mill mi hovor...ledva sa z neicoho vystrabime a uz sa na nas nalepi neico ine... :-S :-S :-S @miriama dik...si zlata... a zas zeriem z nervozity pukance... :-|
Odpovedať
jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, ty mas konecne fotecku x-) x-) x-) x-) x-) x-) supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, tak bru nocku 8-) 8-) ja tlacim slnecnicove semienka....ale uz mam nervy lebo ja herecka som si kupila nevylupane :-S ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
čaute babenky,neviete mi poradiť dobrý kozmetický salon a za dobre ceny? vopred vďaka !! ;-)
Odpovedať
lom jeeeeeeeeeeej fotecka x-) x-) x-) to je super ......skoro sa uzdravte, vitaminky treba papat a hlavne oddychovat a nestresovat.... mill GRATULUJEM k svadbicke aj som na Vas myslela ze ste mali super pocasicko x-) x-) x-) my sme boli v ba tak som to nejako nestihla... GUSTIKOVI nasmu ING gratulujemeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@miriama a ery ano...chcela som vam urobit radost...zrazu som to pocitila, ze teraz...tak som si vybrala z "mnozstva" obrazkov o mne...fotil drahy...zapad slnka na istrii v olivovom hajiku...ach romantika bola 8-)
Odpovedať
baby halsim zmenu stretka kedze to niekomu nevyhovuje tak to presuvam na nedelu 15.6.2008 cas asi o 17:00 a miesto nejaka teraska ale to sa este upresni x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
lom a Ty ako? budes moct? a co stuplik ako sa ma? ozik a co skolka ako fungujete cez leto?
Odpovedať
@ery budem snazit smazit, neslubujem, lebo ked slubim potom to dopadne tak, ze bud zavolaju, ze pod pracovat, alebo ochorieme... skolka v lete je zavreta, ale ponukli nahradne riesenie, ktore sa mi nepaci a nebudem ju davat do inej skolky..dovody osobne vysvetlim, ak sa stretneme... inak potomok moj krasny sa ma z nasej rodinky asi najlepsie, aj ked este kasle a sopli... prave som si uviazala dve kyticky z karafiatov...juj tesim sa...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?