Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
miriama ahojky,dnes to tu zije :-D :-D :-D
Odpovedať
no veru....dnes sa tu aj normalne pise :-D :-D
Odpovedať
no ved to.... :-D :-D a augusto sa kde stratil?
Odpovedať
no gustik to tu sleduje z uzadia urcite :-D :-D :-D idem aj ja, idem si pozriet panelak a buvat....zajtra zas do prace..... pekny vecer a zelam prijemny zaciatok noveho tyzdna x-) x-)
Odpovedať
upsssssss, ved dnes je uz pondelok :-N :-N :-N :-N :-N ja som mala dnes volno tak som myslela, ze je nedela :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mir-tak to mas podobne s dnami ako ja ked som na materskej kolkokrat ani neviem co je za den... :-D veru idem aj ja pozret este daco v telke,pa pa ;-)
Odpovedať
caute vsetci je tu niekto? x-) no nasla som jeden super domcek kuknite 8-) ;-) :-) x-) velmi sa mi paci http://www.bungalov.bloguje.sk/
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte vsetci..... ery, tu stranku mam uz prelustrovanu z kazdej strany...je dobra, ze? :-)
Odpovedať
mill-uz len 4 :-D :-D :-D
Odpovedať
Ywett, vsetko naj x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee, Ery, hm, fakt pekne, v takom uz planujes byvat? :-D :-p Danny, uz iba 4? Uuuuuuu, ale ved to ma kusok, tak dojdi na kuk aj s malou, aj ja by som ta rada spoznala ;-) ooooo, aj Gustik zavital, no mohol aj trosku viac o pripravach popisat... 8-( Miri, ja, teraz, pocas dovolenky mam taky chaoz s datumami, ze furt kazdemu hovorim , ze svadba je za tyzden :-N Luci Baky (Rybarovie), no vitaj, o tebe som uz nejaky ten mesiac nepocula...popis do IP ;-) a dik, snad to zvladneme ;-)
Odpovedať
mill, to verim x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
kika ten dom nema chybu... ten by som bral vsetkymi 10timi
Odpovedať
Profilova fotka
inak dobry vecer vo spolok :)
Odpovedať
mill-uz len 3 :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
co uz len 3?
Odpovedať
ako co? ved 3dni a milluska sa nam vydaaaaaaava x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte Trenčania, ešte nebuvate???? ;-) ;-) ;-) :-o
Odpovedať
ahoj leni no neboj..uz vsetci spia a ja sa tu len vzdy prilepim....xi ale uz idem aj ja tak bru noc x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
No škodáááá tak dúfam, že niekedy pokecáme...som sa tu na chvíľku stratila....tak mi to tu preklikuje a blbne. Zajtra hurá do práce ]-( 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Miriamka kedy plánujete svadbičku? V TN? Kukám že bývaš niekde v zahraničí? Je tak?
Odpovedať
ja neplanujem nic .... a spravne, som v zahranici...xi.... a rano tiez do prace tak musim ist buvat.... tak sa zas niekedy ozvi, nova tvar tu potesi lebo to tu uz akosi zapada prachom... bru noc x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Bru nocku pa :-) |-|
Odpovedať
mill-uz len 2 :-) ;-)
Odpovedať
nazdarte vsetci 8-) ako stvrtkujete?
Odpovedať
lenkaxy vitaj medzi nami x-) 8-) ;-)
Odpovedať
ery mi celkom v pohodicke a vyzera to tak ze uz kazdu chvilku aj auticko budeme mat ;-) a ty?
Odpovedať
no ja pracovne, akurat som sa naobedovala, skor nejako nevydalo :-S mam vela prace tak sem len tak sem tam nakuknem x-) a co auticko? nove bude?
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj kika 8-)
Odpovedať
cawte 8-) gusti, teba teda musel ten NIEKTO riadna sprdnut ked sa tu tak casto objavujes :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?