Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
pod k nam na svadba online... aj tam sa da pisat :-) ved mozes byt aj tam aj tam
Odpovedať
baby podte mi tam pomoct lebo je tam jeden chalan asi z okolia TN a s nim sa neda pisat
Odpovedať
ani ja nejdem, som rada ze pisem sem a vobec mam uz po svadbe tak tam nech sa hlasia nove potencionalne nevesticky :-D mne je dobre tu 8-) danka ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj dlho som Ta tu nevidela diky diky za gratulation ma potesilo ze si nezabudla x-) Miri aj Tebe diky x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) tak dnes sme boli na kulture ze MNISKY MILIONARKY 2 no akoze dobra blbost to bola :-p :-S 8-(
Odpovedať
cawik....tak mnisky bola blbost?? ja by som cakala viac..... :-N
Odpovedať
mary pocuj neni si Ty nejaka majitelka alebo spolocnicka tej stranky ked jej tu robis taku reklamu :-p
Odpovedať
ved aj my sme cakali ale bolo to take slabe, aj ked nehovorim ze zle ale uz som videla aj kopec lepsich veci ako bolo toto....
Odpovedať
no asi chodis moc casto.... :-D :-D :-D
Odpovedať
:-) nie som ziadna spolumajitelka ani nic podobne, len sa idem vydavat v TN buduci rok a vy ste tu uz take moc zbehle ze o svadbe ani moc nerozpravate... tak preto chodim radsej tam
Odpovedať
@mary677 to, ze sme tu pomaly inventar, neznamena, ze ti nevieme poradit... ;-) treba sa pytat... ;-) pytat...a citat...a zas pytat...nikdy nevies, kto koho pozna a tak... :-)
Odpovedať
@ery na ten termin ma drahy stretnutie niekde na orave..tak nevioem, ci pojdeme a ci nas tam nebude chciet vziat..je to stretnutie z vysokej skoly a kona sa raz za rok...ale pisem si ,ze je stretko... @mill mas problem s hostami? ja pridem..aj si priplatim...do 00:30 som tvoja :-D :-D :-D :-D :-D a mam rada puncaky..ale dala by som si nejaku fajnu tortu:-p :-p :-p :-p ...a rada by som si zatancovala... @jja ano, trafila si klinec po hlave... skoda reci ohladom toho prispevku...a hlavne tej osobky... a na skuske sa drrrz.. mna to caka 2.6...ze prijimacky...este som nevidela ani pisemnko...trasu sa mi kolena... :-. na spominanu linku som sa mrkla...ale toto je omnoho lepsie...prehladnejsie...a som tu medzi vami rada...
Odpovedať
lomnicka ja viem, ale uz som tu pisala ale kym som sem znova prisla musela som to hladat lebo ste popisali dalsich 20 stran... ved kazdemu vyhovuje nieco ine
Odpovedať
@mary677 to s tebou suhlasim, ze tu popiseme...ale preco sa nespytas..ved to, ze tu popiseme naozaj neznamena, ze ti nevieme, alebo nie sme ochotne poradit... ;-) neblazni... ;-) ved je to tu otvorene...a naozaj sa tu premelie kopec ludi... dopisujem si aj s dievcatami z inej temy...a poviem ti, ze ked sa povydavali babule pred rokom, uz chodili pomensie do temy, ale prisli nove babulky..a rozbehlo sa to opat..a mne vobec nevadi, ze im posielam opat kontakty a tak pod...a kuk zrazu sa opat objavili babulky z vlanajska a dnes mame strtko... :-) ale suhlasim aj s tym, ze kazdemu vyhovuje nieco ine...a vzdy mas moznost volby...verim,z e aj tu aj tam najdes to, co potrebujes... :-) :-) :-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
miri to nie je mnozstvom ale kvalitou co sa o tomto povedat neda ale verim ze od 50 hore tym sa isto pacilo :-D
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeeee, koceny, ja somdnes posledny den v praci ako slobodnaaaaa, od zajtra az od 3.6 dovelnkujeeeeem 8-) 8-) A si predstavte, kolegynky sa mi zlozili a kupili nadherny jeden a pol metrovy kvetinaaac, teda strom :-N -ficus, milujem izbovek kvety, straaasne ma potesilli, este jedna z nich aj rucne vysila "BLAHOZELAME" maslicku, este aj do bordova, ako bude cela svadba ladena :-) Dobre to padne... Mary, mne ta stranka stale pada a mrzne, chcela som ta podrzat, ale fakt mi to nefachci, nemam problem, uz teraz frcim asi na styroch strankach s forami, ale ta svadba online mi nefici... ]-( ]-( lom, fakt? este mame nejaky ten free place, kludne prid, aj vy ostatne baby aspon na kuk nedojdete? Puncaky budu :-D :-D A s ktorou temou mas dnes stretko, Lom? S BA? Ery a ako ste oslavili vyrocie, prve, haaa? ;-) Danny, nechces mi odpocitavat, ja mam furt tolko roboty, ze nestiham ani na to mysliet...zajtra mam skusku ucesu, rande s kvetinarkou, solarko atd...uffff :-|
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, keby ste ma chceli dojst podporit toho 31.5, mame to na mestskom urade o 14.30, priiiidte ;-) :-)
Odpovedať
@mill drzkaj sa... :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lom, dakujeeeeeeem, aj vy ste moja podpora :-) ;-) x-)
Odpovedať
mill no ja by som velmi rada prisla ale budeme vtedy v ba ideme s deturencami na macka PU :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale budem na Teba mysliet x-) x-) x-) x-) x-) x-) no a prve vyrocie sme oslavili super x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
skoda, ale aj ta mysel mi pomoze.. :-(. Ale mozme si potom vymenit zazitky.. :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Juj, veru, milluska uz sa ti to krati, vsak? Normalne mi cez brucho teraz brebehla nervozita aj za teba :-N Ale, neboj, vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
milli to nevadi.... hlavne nech ti vsetko dobre dopadne na svadbe... drzim palceky :-)
Odpovedať
mil ano ked chces mozem ti tu kazdy den pisat kolko ti este ostava..samozrejme ak budem stiht pri stuplikovy :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Dobry vecer dievcence, tak kto vsetko sa hlasi na toho 14-06???? §Danka - pozrela som si albumik zo svadby, no muselo byt super a boli ste fesniiii 8-) 8-) 8-) §Kikus aky MackoPu, hm???? §Lom zoberies na stretko aj stuplika?? Aj ty Dannynka,?? HM???? §Milluska ja keby som v ten vikend v TN urcite bych sa dosla juknut, ale asi skor nie... §Dannynka ako s Gabikou???? Aj Tvoje foto som jukla zo svadby...ste to ponali na cerveno, cervena je IN §Miriamka pozvanky su na svete, som na ne hrda...poslem na mail... Baby pozerate Let´s dance, bola som uz dva krat nazivo...sranda velikaaaa...koho tipujete na vitaza resp.komu vy drzite palce???
Odpovedať
bry vecer 8-) **kika, na PU?? supeeeeeeeeer, aj ja idem :-N :-N :-N **ywett, no cakam cakam..a nic.... =-) a let s dance nepozeram....nemam kde...a je ta vidiet aj v telke? 8-) **mill, skoda, ja by som urcite prisla :-S :-( :-( :-( ....ale budem na teba moooooooc mysliet... **dani, ja som tiez kukala ten albumcek zo svadby hned ako som pisala, ze idem kuk len som tusim neodpisala...boli ste perfektne zladeni...ale sa mi zda, ze sa ti tam moc nepacilo...ci sa mylim? :-N
Odpovedať
yweet-ohladne toho stretka..uvidime o kolkej bude a podla toho zoberem aj stuplika,a bola by som rada keby aj lom zobrala aby sa spolu pohrali :-D :-D :-D a veru cervena je in a isla mi aj ku vlasom :-D :-D :-D :-D :-D ,a bolo super.......... :-) ;-)
Odpovedať
http://www.ticketportal.sk/podujatie_...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babeny, ja sa vam musim pochvalit, co sa mi dnes podarilo.. :-N :-p Isla som uz aj so zavojom a korunku za Lenkou-mojou kadernickou na skusku ucesu a sa mi zavadila do zavoja nejakym omylom ta korunka a vysledok bol oooobrovska diera...Tak hor sa do salonu, na radu, co dalej... ]-( ]-( Nadseni neboli, ale vysla som z toho este celkom dobre, daju mi usit novy a doplatim 300SK :-S Dakujem, baby, ze budete aspon na dlialku so mnou, ale keby nahodou niektora pride kuk, nebudem nadavat.. x-) Miri,Yvett, ake oznamka? =-) Danny, ratas, ratas? ;-) Pekny vecer, pa :-)
Odpovedať
mil-tak to si s toho este dobre vykorculovala ;-) a neboj ratam... ;-) este 9-dni... :-D :-D
Odpovedať
mill, no ved svadobneeeeee :-D :-D :-D a vidis...este si dopadla celkom dobre...ja by som ratala s ovela vacsiou sumou... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko, Danny, uz tak malo, uf, no bezi to fakt rychlo.. =-) No, Miri, aj ja som ratala, ze to bude vacsia palka.. A svadobne oznamka? Nieco mi uslo? :-. Yvett, to musi byt super, byt tam live, vyhra Andrea V. alebo Rado Zidek, to su moje typy a tvoje?
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?