Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
erytrea je to svadba online
Odpovedať
Profilova fotka
fiiiha...coze sa tu deje???? nestihla som si precitat o co ide tej osobe, ale z lomnickinych odpovedi som vycitila ze niekto nieje spokojny s mestom, ci co??? ani ja niesom velmi zvyknuta na trencin a strasne pomaly si nan zvykam....ale baby tu na fore neurazam...mam ich vsetky velmi rada.... ery..dnes sa zastavim:)) neujdi mi ;-) 14.6. mam skusku, ale potom to mozme oslavit:))) dufam ze bude co oslavovat:))) zdravim vsetky dievcence....ywett, miriamku, lomnicku, bellu, obe danky, babulu, milusku,...... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeeeee, Ery, pridavam sa na datum 14.6, to uz sa pridam ako ako pani Holla :-D :-D Aj bude nejaka tabulecka??? Lom, Danny, no vidite ako sme to vyriesili, vezmite ich a budu este vdacne, ze si nasli nove kamaratky... Yvett, veru, krati krati a my stale nemame definitivny pocet hosti, dalsia sesterka zrusila ucast, tak nahaname nahrady, to vies, ked je nas postupne 19, 18...to uz nie je ono... :-| Dnes sa mi podarilo nasich spolocnych znamych nahovorit, tak som rada, je nas 21!!!! Miri, ako? uz je ti lepsie? A tebe sa neda prist na SR? Tak rada by som sa s tebou konecne stretla... ;-( Mary, dobra stranka, idem studovat... ;-)
Odpovedať
jja oki v pohode som tu dnes cely den 8-) no super dnes je ale pocasie ]-( :-S otras kedy uz bude teplucko?????? mill a kde mate hostinu? ;-)
Odpovedať
milluska aj mne sa to zda ako dobra stranka aj vo fore uz som pridala temu trencin takze mozme pisat aj tam
Odpovedať
Profilova fotka
Mary a ktoreto je, ta tema? Ja sa nejak v tom neviem zorientovat. sa trapim nad tym zasadacim poriadkom prave :-D :-p Ery, byvali Diamant - oproti tebe....Mozes dojst kuknut :-D
Odpovedať
mill myslis urbana?
Odpovedať
milluska je to v hlavnom fore tema svadba trencin
Odpovedať
Profilova fotka
Ano, svaty Urban, poznas majitela? Fajny ujo a perfis vari... ;-) Mary, mne to nejak nechce frcat, aj ten zasadaci poriadok mi mrzne ]-( ]-(
Odpovedať
to je divne... uplne hore si klikni na forum a potom si daj hlavna tema a tam je nasa trencianska
Odpovedať
ahojte tak to je ale pocasie ze.... ]-( ]-( ]-( no s tym datumom stretka suhlasim len treba dat vediet aj cas aby som mohla na 100pro povedat ci prodem,teda bude to zavysiet hlavne aj podla mojho stuplika.... ;-) mill-uz sa ti to veru krati..uz to mas za par :-D :-D jja-aj my teba pozdravujeme ;-) lom-tak to sa ti teda doma podarila "havaria".dufam ze uz to mas vsetko oki,a vonavucke ;-)
Odpovedať
baby podte k nam na svadba online ja a mill uz sme vo fore svadba trencin ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
mary ale kdeze my nikam nejdeme nam sa tu paci mame tu uz svoje korene hlboko zapustene :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D ze baby? 8-)
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeee, my sme tu stare partacky...ja nikam nejdem 8-( 8-( xixi....ale vela stastia na novom pokeci, pojdem tam nakuk ;-) KIKA, vcera som na teba myslela...na Vas.....zelam vsetko NAJ k 1.vyrociu x-) x-)
Odpovedať
ok miriama pridi aspon na kuk :-)
Odpovedať
akurat som sa tam vysomarila a nasla tu vasu temu...sa mi to tam zda riadny chaoooooooooooozzzzzzzzzzzzz :-p
Odpovedať
to asi pre kazdeho je chaos ked je na novej stranke ale snad sa tam bude dat zorientovat v tom nasom fore
Odpovedať
Profilova fotka
caute koceny, este ste tu? =-)
Odpovedať
ja som tu dankamajo :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojky, a ty tiez z TN? Mirka nam tusim zdrhla.. ;-(
Odpovedať
ja som z IL takze skoro trencin... nechces ist na stranku svadba online? lebo ja som prihlasena castejsie tam... aj teraz
Odpovedať
Profilova fotka
Skus mi cez IP poslat link, mozem sa tam mrknut 8-) Ale, ako vidis, ja som uz len obcasny navstevnik... akosi vas tu vsetky nechtiac zanedbavam... :-(
Odpovedať
uz som ti poslala link..
Odpovedať
Profilova fotka
ok, diki, zrovna som sa zaregistrovala a cakam na aktivacny email a popritom kukam na tu stranku a tiez sa tam akosi nemozem vyznat... hadam sa to zmeni...
Odpovedať
ok ja som tam daj si hlavne forum a tam je tema svadba trencin
Odpovedať
Profilova fotka
stale cakam na aktivacny email... :-( No ale musim uz utekat umyt riad... Tak snad niekedy na seba opat narazime... ;-)
Odpovedať
ok papa
Odpovedať
Profilova fotka
...ozaj, cice, este som zabudla... Pred tromi tyzdnami sme boli na svadbe tu v UK, tak ak chcete, prave som vytvorila novy albumcek. Tak sa zatial opatrujte x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahoooooooooooooj danuska...uz si mi usla?? =-) ;-( ;-( ;-( idem kuk....
Odpovedať
ahojte babulky, tak aj ja som bola nakuknut na svadba online ale aj tak radsej ostanem tu,sa mi tu viac paci :-D :-D :-D
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?