Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
@ery to som na dovce v zahranici ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( nebudem bublinkovat.. budem ucit stupla plavat 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) uz tyzden o nicom inom nevyprava... :-D ale skus nejaky dalsi termin ;-)
Odpovedať
a kedy sa vratite?
Odpovedať
@ery dnes ide drahy do cestovky, lebo sme to riesili cez delegatku, ktoru pozname uz nejaky rok a kedze chodime na to iste meisto...len tento rok sme sa neskoro zobudili..takze vecer budem hadam vediet viac...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, babeny, o co tu dnes slo? Moze mi niekto do IP aspon v skratke popisat situation? =-) Lom, snazim sa sustredit, ale sustredim sa jaksi teraz na vsetko ine... :-N babyyyyy, uz sa tak tesim na to stretko s vamiiiii, uzby som doniesla aj svadobny album ;-) Len od 22.6-4.7 sme na svadobnej ceste, nech to nie je vtedy prosiiiiim... Krasny slnencny dnik Dani, vitaj, supis, ze si sa ukazala, vidim, ze mas aj naoko milych anglickych kolegov :-D :-p
Odpovedať
babule par dni som tu nebola a len kukam co sa tu deje :-o :-o :-o
Odpovedať
babulky presne to by zaujimalo aj mna co sa tu dnes dialo,lom prosiim das mi vediet nieco blizsie cez ip? mill-ahojky uz to ma za par :-D
Odpovedať
@mill ale sak vies ako to so sustredenim myslim... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) @dannynka a mill to nestoji ani za vas ani za moj cas... ;-) dufam, ze sa nehnevate...mozno na stretku...
Odpovedať
lom ved ako ty chces, ;-) u mna neviem ci nejake stretko sa bude dat pri mojom zihadle :-N
Odpovedať
lom a ozaj ako sa mavate aj z drobcom?uz sa urcite tesite na dovolenku,uzite si to aj za nas..mi tak skoro urcite nepojdeme...musime setrit lebo par tyzdnov dozadu som mala na moste buracku a musime setrit na auto... :-N :-p :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Nestacim sa cudovat, co sa to to tu popisalo..snazim zapajat svoju fantaziu a domyslavost, co tam nejaka ta zenska popisala..ale budem rada, ak mi to kocky vysvetlite tiez do IPcka...o co komu islo... 8-) :-) :-N A teda mozme dat aj viacej terminov na to stretko..mne sa sice teraz tazsie nieco planuje, ale budem rada, ak VAS vsetky znova uvidime a pokecame...
Odpovedať
baby skoda reci staci si to tu precitat a urobit si vlastny usudok :-p :-p :-p nejaka zakomplexovana pipka si tu liecila svoje problemy, aaaaaaaaale kaslite na to uz sa o tom nebavme :-p :-p :-p :-p :-p no hadzem do "plazu" terminy tak sa hlaste 31.5 1.6 7.6 8.6 14.6 15.6 tak vyberajte x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte babenky... zelam vam krasny den... termin...vcera som pisala, ze sa porozpravm s drahym...no...a dopadlo to takto...so stuplikom sme boli na nanukovej vychadzke..ked sme prisli domov, tak sme robili veceru a vyrabali darceky pe deti do skolky a potom take tie klasicke zalezitosti ako upratanie hraciek, umyvanie zubov a odchod do postele...no a v ramci vecerneho programu - drahy uspaval a ja som sa rozhodla sledovat ruzovu zahradu, to dopadlo tak, ze sm obaja vytvrdli...drahy v spalni, ja na gauci...takze vobec neviem, ci bol v tej cestovke a tak... takze neviem sa zapisat na ziadny termin...aspon teda zatial... @dannynka no..uz lepsie...vo stvrtok ideme na imunologiu...a odkedy sme sa rozhodli, ze ideme, tak o nicom inom nehovori a chodi s muslou pri uchu... dufam, ze nic zle sa ti/vam na tom moste nestalo...ze si ok...neboj aj to bude...tiez sme neboli, odkedy som otehulkovatela...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Eryyyyyy, 31.5 nieeeeeee! :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Danny, ved zihadlo vezmes na stretko a mohlo by sa hrat s Majkinym zihadlom, ze Lom? :-D Lom, my takto skoro kazdy vecer stvrdneme v povodnych polohach, ja za knihou a Radovan za PC :-D :-D Yvett,ani teba este osobne nepoznam, uz sa tesiiiiim :-)
Odpovedať
@mill no...ak sa to moje stuplica nebude hanbit, pripadne nebude velmi aktivna, tak pokojne...ak ovsem si ju neadoptuje na chvilku byvala kolegyna... :-)
Odpovedať
lom-nie chvalabohu sa nam nic nestalo,len auto si to odnieslo.... :-| ale od dnes sa lieci uvidime do kedy... :-N mill-dobry napad keby mala kamosku ,urcite by sa zahrala :-D :-D :-D
Odpovedať
lom oki v pohode dik za IP mas pravdu x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Mne by vyhovovalo 14/6 osobne...takze hlasujem za tento termin ;-) Baska, Gustik kde steeeeeeeeeeeeeeeeee??? Ani nam nic nenapisete ako daleko ste s pripravami, oznamko a podobne??? Ako vikendujete??? Milluska, no veru kraaaaaaaaaaaati sa Ti to....este par dni si budes hovorit slecinka a potom sa to zmeni na panicku :-D :-p Ery, ako? Kedy dame ICE COFFEE made by Thom???? 8-) 8-) 8-) Danny drzim palce v setreni, auto je "zrac" penazi ]-( ]-( Lom aj Danny na stretko zoberte aj ratolesti, nech sa inspirujeme, no nie??? :-N :-N :-N
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeee x-) x-) **baska a gustik....oznamko mi este neprislo... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( :-D :-D :-D :-D **ywett, ahoooooj :-) stretko planujete?? hm.. :-( **milluska, jeeeeeeeeeeee, uz to tu bude coskoro!! drzim palce 8-) a ostatnym krasny weekend x-) ja cely travim v posteli.. :-S :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
Profilova fotka
Hej, Miriamka planujeme....lebo sme sa dlho nevideli a s niektorymi este vobec...pridas sa????
Odpovedať
hmm.....komplikovaneeeeeeeeeeee :-( :-( :-( :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Chapem :-|
Odpovedať
:-| :-| :-(
Odpovedať
zdravim vsetkych x-) tak zatial prvy datumik je 14.6.2008 kto moze? a kto nie?????? hlaste sa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jeeeeeej a este som zabudla pozdravuje Vas bellablonde x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) buduci tyzden mat termin a uz sa na drobceka velmi tesia ;-) :-) x-) a ze ked uz bude mat potom tak sa ozve x-) x-) x-) x-) jupiiiii tesime sa 8-) ;-) :-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ja teraz cumim na hokej...a fandim rusom...lebo drahy fandi kanade...a kazdu chvilu si telefonujeme, lebo je tr.tepliciach pracovne...skoda, ze som nemohla s nim...to by sme dali kavicku hned a zaraz... :-D :-D :-D idem fandit...jo a sranda je, ze ja som s hokejovymprenosom asi o 7 sekund pozadu, ako drahy, bo on ide na antenu a ja cez magio...a tak mi zahlasil, ze rusi dali gol a ja pocuvam, ze co to pozera sak sa nic nedeje :-p idem..papa..zatial... rusi dotoho... 8-)
Odpovedať
lom tak je po tvojom rusi vyhrali huraaaaa :-D :-D :-D ywett-no to veru je uz teraz sme do nho vrazali celkom slusnu kopu pennazi :-N no a vyzera to tak ze aj mne by ten datum na stretko vyhovoval,ale zalezi aj na case :-N vsetkym prajem pekny zaciatok tyzdna pracovneho :-) ;-)
Odpovedať
@dannynka a to si predstav, ze posledne tri minuty (v reale cca 6 min. mozno viac) som prestepovala 20 cm od obrazovky..a potom som si v prestavke pred predlzenim sla urobit moju oblubenu veceru - mastny chlieb a rajciny..a sadla som si, ze si vychutnam finale predlzenie a moje rajciny (lebo vlani som amla zakazane) a zrazu ma skoro slahlo...vystrelila zatka z vina, kotre som ulozila hore na kuchynsku linku... prefiltrovalo sa cez skrinku s korením a koreničkami a digestor a vodopádovo padajúc na plynový šporák sa rozprskalo po celej kuchyni...to najhoršie som vyutierala hned (ved prečo by som sa neposnažila skoro o polnoci, ked možem)...všade tu smrdí víno..nepomohol ani pohlcovač pachov...ani vetranie, bo zvonka šiel taký smrad..dnes je to lepšie...šak nízky tlak, predzvesť pršania...naliala som do misiek ocot, nech to stiahne, ale nič moc...digestor som rozobrala (výhoda - aspoň viem, ako sa rozobera a ako vyzera), utrela som, čo sa dalo, ale furt zneho kvapká...tak je tam lavór s handrou...tlačítka som prelepila páskou, aby mi nenapdlo ho zapínať, lebo rada používam svetlo.. takže asi tak...no jo..ešte že mame magio a že som si to pretočila, aby som to videla...
Odpovedať
ahojte trencanky uz ste boli na novej svadobnej www stranke? asi sa sem nemoze napisat jej nazov
Odpovedať
mary aka stranka? =-) no co sa stretavky tyka tak mame zatial jeden datum a to je 14.6.2008 ja osobne som za! kto dalsi sa prida????????? 14.6.2008 H-L-A-S-T-E S-A x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) tak mi zaciname od dnes dalsi rocik juuuuuuuuuuuuuuj veru rychlo to ubehlo x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?