Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
kuk sem do albumiku... http://www.modrykonik.sk/album/view.p...
Odpovedať
@dannynka zlate ste boli... :-) :-) :-)
Odpovedať
lom dakujem,ked bude mat aj krasna nejake fotto urcite vlozim ;-)
Odpovedať
ahojte baby ako sa mate? aj u vas je tak krasne jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-) x-) ywett ako sa mavate? a co husle? ideme? my sa chystame bud tyzden na mnisky 1000000 jupiiii tesim sa tusim v utorok je to :-D no a bud tyzden mame prvy rocik x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) danny pekne fotecky 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Zdravim, Kikus ale vsak tie husle su len v Banovciach, nie? Vsak sme sa tusim o tom rozpravali. My ideme na Fetisistky o dva tyzdne, v utorok na koncert IMT :-) , potom oslava....no nie je nam fajn? Milujem teploooooooooooo, konecne!!!! Kolaudacia uz prebehla... Inak baby a stretko nechystame??? Nejako zanedbavame aj stranku aj meetingy :-( Majte sa fajn a uzivajte si luce slniecka...
Odpovedať
ywett ja som myslela toto http://www.ticketportal.sk/Podujatie_... ale sorry ja som to zle napisala :-D tak co ideme? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte ..vidim,ze ste tu zohrata partia..mam malu otazku..nepoznate niekoho,kto mal saty zo salonu Mylady??
Odpovedať
Profilova fotka
Bree ranko, *Kikus uz chapem, ale asi skor nie, uvidime este, budu tu nasi, lebo den predtym ideme na tie Fetisistky...a oni na to moc nechceli ist...budem ti vediet povedat v ten tyzden v pondelok... *Woman, poznam salon, aj saty, videla som ich na vystave, aj myslim, ze ich mam pofotene v jednom z mojich albumov...Pozri sem: http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
Profilova fotka
ahojteeee, no paraaaadne pocasie, Ery, aj ja sa tesim, najma na sobotu, vraj ma padnut 30ka :-D :-p Lom, no bude sranda, isto dame stretko a baby, veru, malo by sa daco zorganizovat, nejaky cundr bal, co povies, Ery, ty si organizatorsky typ ;-) Danni, mala je tam fakt krasna, satocky boli pozicane? baby, uz to mam za paaaaar, brrrrrr :-S
Odpovedať
ahojte :-) mill-ano satocky boli oboje pozicane od lenky(newyorgirl) zo salonu leontine ;-) veru uz sa ti to krati :-N
Odpovedať
To woman04 Ahojte, ja mam zarezervovane saty na august zo salonu MyLady.
Odpovedať
Profilova fotka
Cauko koceny.... x-) x-) x-) x-) Tak sa hlasim po dlhsej odmlke, aby ste nepovedali, ze na vas kaslem... :-N :-N :-N Ono, priznam sa, raz za cas sem len tak pasivne nazriem. V praci je to celkom v pohode. Nerobim tu istu pracu stale dokola, ale moja pozicia zahrna viac povinnosti a cinnosti, takze je to fajn. Mam dve kolegyne, ktore su uplne skvele a tretia je taka plujuca kaslajuca 56 rocna zenska. Nie je zla, len je chuda akasi otravna. :-D :-D :-D Nos ma strceny vsade, kde netreba, pri rozhovore sa cloveku uplne nacapi na ksich a pluje... :-S No ale uz som si vybudovala sposob, ako s nou zaobchadzat, tak sa toho drzim... :-N :-N :-N A veduci s manazerom su srandisti, ako sa patri... Ked si clovek robi svoju pracu poriadne, vychadza si aj dobre s nimi. x-) x-) x-) ... a este tak oneskorene prajem vsetkym mamickam len to najlepsie ku dnu matiek.... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
@dankamajo ahoj slniecko..ooo..som taka rada, ze si sa ozvala...a tesi ma, ze ta praca tesi, aj napriek plujucej potvore... :-N drzim palceky, nech sa dari, pozdrav mangela... :-) @mill teraz sustred na svadbu 8-) @ery ooo, ako vam tak trosku zavidim, ze sa tak kulturne vyzivate... ;-) @ywett tie satocky su nadherne...
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
a teraz k prijemnesim veciam x-) dani ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj to je super ze si sa nam konecne ozvala to sme radi ze sa Ti dari x-) a ludi okolo si nevsimaj, sama vidis ze su blbí a blbší :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D pridi medzi sem aj castejsie ked budes mat volno ozik baby a co stretko kedy dame????? lom uz aj tak aby si mohla aj Ty prist aj so stuplikom x-) 8-) ;-) :-) baby a neviete co je s bellou? ved uz by mala mat kazdu chvilku babatko x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@jarulik taka prvotna prirodzena reakcia kazdeho cloveka, ktory si precita tvoj prispevok, bude asi pravdepodobne kratky a strucny: vrat sa tam odkial si prisla, ak sa ti nepaci v trencine... patrioti, ti by ta hnali...a privlastok, ktory si skryla za bodky, tak ten dufam, ze si myslela, ze prihluple...a nie nieco stavnatejsie... mam opacne skusenosti...ked som sa pristahovala do trencina, bola som najstastnejsi clovek...a to som sa tiez pristahovala z vacsieho a uplne ineho mesta...nemala som tu ani jedneho kamarata ani jedneho znameho, dokonca ani pribuzneho...ale zoznamila som sa, spoznala som...dala som si namahu, ze som sa mhd povozila po celom trencine, ze som presla vsetky ulicky aj s mapou v ruke, aby som orientovala...chodila som s otvorenymi ocami...neprijemni ludia? naucila som sa s nimi komunikovat...kde boli predavacky na mna nevrle, tak tam som viac nohu nevlozila...a to tam pred tymi 10.timi rokmi nebol ani max, ani dalsie obrovske obchodne komplexy a moznosti... skus sa prestahovat o nejakych 10 km smerov na sever, do susedneho okresu a tam zistis, ze je to uplne ine...ini ludia, ine povahy...tak tam by si, a to ti garantujem podla toho, co si napisla, nevydrzala ani minutu...skus sa prestahovat do roznavy na vychode... v kazdom meste neico skripe, mas moznost ist volit a zvolit si neikoho, kto to urobi podla tvojich predstav, alebo chod do politiky, ked si myslis, ze to dokazes... v inych mestach chodi mhd este redsie ako v tn-e, tiez, ak chces prejst cez mesto z jedneho konca na druhy v case dopravnej spicky v aute, ci autobude, tak to trva hodinu..na to mam radu...kup si bicykel... toastovy chlieb si kupujem v lidli, alebo kauflande...mozno predavacka ani netusila, co je toastovaci chlieb...tak chod za inou, ktora mozno bude vediet, coje to toastovaci chlieb..najsi si obchody - potraviny, do ktorych budes chodit pravidelne a rada...nikde nie je napisane, ze musis nakupovat v maxe a pod. v malickych potravinach najdes aj milsich ludi...a mozno aj zaujimavejsi tovar... a koniec koncov, mozes sa spytat aj tu na fore, ak nieco potrebujes, babule ti velmi rady poradia, mozno maju aj nejakych dobrych znamych...ja uz tazko, lebo ja som sa z mojho milovaneho trencina odstahovala...a v novom meste som sa tiez naucila zit...a urobila som to presne ako som to spravila, ked som sa pristahovala do trencina, ci ineho mesta...a zila som vo viacerych...nikde to nie je idealne...a nikto nie je idealny... najdi si nieco, co ta bude bavit, cim vyplnis svoj volny cas...napr. chod cvicit, plavat, pridi na nase stretka...aj taka dobra suseda s viacerymi krizikmi na chrbte nie je na zahodenie... vsade su ludia...ty si asi komunizmus nezazila...ja ano...skus si precitat, aleno nastudovat nieco o tejto dobe...ty nepochopis ludi, ktori zaspali v komunizme...a oni mozno teba nechapu...ak je tu neico 40 rokov a je to take, ake to bolo, tak sa necuduj...ak budes mat 40 som zvedava, s akou lahkostou a ochotou sa ty budes prisposobovat novinkam, obzvlast, ak sa zabehnes do nejakeho stereotypu...a ak sa vobec pri tejto rychlosti zivota dozijes takehoto veku pripadne dochodku...nechci od (komunistickych) ludi, aby behom dna vytvorili svajciarsko...to sa tu musia vymenit aspon dve generacie... mas moznost volby...vzdy je to 50:50...netvrdim, ze mas rezignovat...z vlastnej skusenosti viem, ze rozculovat sa neoplati, nadavat tiez nie...ak je ku mne ako klientovi neikto neprijemny, tak to riesim s vedenim...ved je tolko ciest ako dosiahnut, to co chces...len sa treba posnazit...nestaci nadavat a rozculovat sa...usmev, klud a asertivita... ak si nezvyknes, prestahuj sa...
Odpovedať
@ery ved uz aj ja chcem prist...buduci tyzden mame tuto babule stretko u nas v meste, tuto sobotu som na svadbe, dalsiu nedelu som na 1.sv.prijimani a potom frcim do nemocnice...medzitym kopec dalsich veci...a potom chcem ist s rodinkou na bojnicky zamok, lebo o takomto case tam byva rozpravkova krajina, ci co..ak nie, tak do smolenic na cestu rozpravkovym lesom...a potom neviem...a potom dovolenka, mozno... jo...aj ja by som chcela vediet, co je s bell... a co je s augustom a barborienkou? a zuba? sa to tu roztriaslo...nejako... ja nemam na vas ziadne kontakty okrem ms a ip na ms...fnuk fnuk...nemozete mi do ip napisat maily vase? a pripadne cisielka..ved sak som ja taky vydedenec... :-( 8-) :-N :-D
Odpovedať
LOM tak keby som mala klobuk tak ho zlozim pred Tebou az na zem, fakt super si to napisala..... no s jednym s Tebou nesuhlasim, totiz nikto kto sa takymto sposobom hlasi k nam do debaty na stretku nemusime :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p
Odpovedať
oprava: NIEKOHO kto sa takymto sposobom hlasi k nam do debaty na stretku nemusime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovedať
@ery ano, je otazka, ci takehoto cloveka medzi seba prijmeme..myslela som to tak, ze mala moznost, pridat sa k nam skor nez napisala a polozila svoju otazku...teraz je to asi pasééé...myslim si, ze je velmi nestastna a z toho prameni ta jej zlost...ale...napisala som, ako sa na to pozeram a nechcem sa k tejto teme dalej vyjadrovat...kazdy z nas ma naozaj moznost volby...a ako si ustelies, tak tak budes spat...ako si zariadis, tak tak mas...vysli mi slzy, ked som si spomenula na vas a na trencin...mne je smutno... ;-( a vzdy ked idem vasim smerom, tak mi je jedno, ze ide dialnica a obchadza trencin...ja si rada vystojim tu zapchu v meste, len aby som v nom aspon na chvilku bola...tak...a uz dost... nemas ty nahodou s drahym o par dni vyrocie? :-)
Odpovedať
lom veru nechajme to radsej skoda reci :-p ano ano mame v pondelok x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) nase prve 8-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@ery a aj mas nejake speci prekvapko? sa pytam, lebo ja vlastne neviem, kedy sme zacali spolu chodit...a ani, ci sa davaju nejake darceky a tak...ja viem..ake si to spravim, take mam 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte, babenky, dlho som nepísala lebo v práci nestíham, ale dnes ma to sem akosi lákalo nakuknúť a .... tá pipka čo tu písala by nám mohla aspoň svoju fotečku ukázať ako "nádherne" chodí vyobliekaná.. a pipuška asi si vo veľkom meste nechodila s otvorenými očami ( tam sú vyobliekaní ešte lepšie) a MHD si asi používala jeden spoj stále dookola... no a teraz sa ich musíš odznova učiť aby si všade prišla na čas... inak vás všetky zdravím a prajem krásny slnenčný deň a aby ste nenatrafili na nejakého zakomplexovaného človiečika z veľkomesta... 8-)
Odpovedať
:-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D babu veru tak pravdu mas x-) x-) x-) x-) ozik kedy dame kafe? baby a co stretko kedy by ste mohli?
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
lom kedy by si mohla prist? nech hodime do eteru nejaky ten datumik x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@jarulik kritika a osocovanie su dve rozdielne veci... naozaj netusim, o co ti ide... bud taka dobra, precitaj si pravidla prispievania do fora..tam je zopar slov o osocovani... tieto slova su posledne, ktore ti adresujem..nie si osobka, s ktorou chcem dalej komunikovat..a ani nebudem..zelam ti prijemny den a vela elanu do zivota a balenia si kufrov...
Odpovedať
@ery no...musim mrknut do kalendarov a povypravat s drahym...pozriem a dam vediet.. :-D
Odpovedať
no 12.7 maju gustovci svadbicku tak by sme to mohli nejako spojit bud pred alebo potom x-)
Odpovedať
ery veď hoď nejaký dátum a uvidíme... jarulik je mi ťa úprimné ľúto - komplexy sú už raz také ale prajem ti veľa úspechov a spokojnosti so sebou
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?