Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
    okres Trenčín
 kuk sem do albumiku...

http://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImageID=1399758&vReferer=%2Falbum%2Fmyalbums.php%3F
12. máj 2008 o 13:41  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 @dannynka
zlate ste boli... emoticon emoticon emoticon
13. máj 2008 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 lom dakujem,ked bude mat aj krasna nejake fotto urcite vlozim emoticon
13. máj 2008 o 14:14  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 ahojte baby ako sa mate? aj u vas je tak krasne jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ywett ako sa mavate? a co husle? ideme? my sa chystame bud tyzden na mnisky 1000000 jupiiii tesim sa tusim v utorok je to emoticon no a bud tyzden mame prvy rocik emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

danny pekne fotecky emoticon emoticon emoticon
13. máj 2008 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
 Zdravim,

Kikus ale vsak tie husle su len v Banovciach, nie? Vsak sme sa tusim o tom rozpravali.
My ideme na Fetisistky o dva tyzdne, v utorok na koncert IMT emoticon , potom oslava....no nie je nam fajn? Milujem teploooooooooooo, konecne!!!! Kolaudacia uz prebehla...

Inak baby a stretko nechystame??? Nejako zanedbavame aj stranku aj meetingy emoticon

Majte sa fajn a uzivajte si luce slniecka...
13. máj 2008 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 ywett ja som myslela toto http://www.ticketportal.sk/Podujatie_Search.asp?ID=12895

ale sorry ja som to zle napisala emoticon

tak co ideme? emoticon
13. máj 2008 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
woman04 (46 r.)
Registrovala sa 9. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 446 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. septembra 2008
    V Bratislave, okres Bratislava
fotoportrét
fotoportrét
woman04 (46 r.)
Registrovala sa 9. februára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 446 príspevkov a 2 albumy. Má 24 priateľov. Okres Bratislava.
  • Svadba bola 27. septembra 2008
    V Bratislave, okres Bratislava
 Ahojte ..vidim,ze ste tu zohrata partia..mam malu otazku..nepoznate niekoho,kto mal saty zo salonu Mylady??
14. máj 2008 o 00:08  •  Svadba bola v septembri 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Bree ranko,

*Kikus uz chapem, ale asi skor nie, uvidime este, budu tu nasi, lebo den predtym ideme na tie Fetisistky...a oni na to moc nechceli ist...budem ti vediet povedat v ten tyzden v pondelok...

*Woman, poznam salon, aj saty, videla som ich na vystave, aj myslim, ze ich mam pofotene v jednom z mojich albumov...Pozri sem:
http://www.mojasvadba.sk/album/view.php?vImageID=1116824&vReferer=%2Falbum%2Findex_basic.php%3FvOffset%3D3080%26vOrderBy%3D2
14. máj 2008 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
 ahojteeee, no paraaaadne pocasie, Ery, aj ja sa tesim, najma na sobotu, vraj ma padnut 30ka emoticon emoticon
Lom, no bude sranda, isto dame stretko a baby, veru, malo by sa daco zorganizovat, nejaky cundr bal, co povies, Ery, ty si organizatorsky typ emoticon
Danni, mala je tam fakt krasna, satocky boli pozicane?
baby, uz to mam za paaaaar, brrrrrr emoticon
14. máj 2008 o 12:56  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 ahojte emoticon
mill-ano satocky boli oboje pozicane od lenky(newyorgirl) zo salonu leontine emoticon
veru uz sa ti to krati emoticon
14. máj 2008 o 13:12  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
mzz
Registrovala sa 7. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 2 albumy. Hrubý Šúr, okres Senec.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    V Trenčíne, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
mzz
Registrovala sa 7. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 24 príspevkov a 2 albumy. Hrubý Šúr, okres Senec.
  • Svadba bola 30. augusta 2008
    V Trenčíne, okres Trenčín
 To woman04

Ahojte,
ja mam zarezervovane saty na august zo salonu MyLady.
14. máj 2008 o 13:41  •  Svadba bola v auguste 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
 Cauko koceny.... emoticon emoticon emoticon emoticon
Tak sa hlasim po dlhsej odmlke, aby ste nepovedali, ze na vas kaslem... emoticon emoticon emoticon Ono, priznam sa, raz za cas sem len tak pasivne nazriem. V praci je to celkom v pohode. Nerobim tu istu pracu stale dokola, ale moja pozicia zahrna viac povinnosti a cinnosti, takze je to fajn. Mam dve kolegyne, ktore su uplne skvele a tretia je taka plujuca kaslajuca 56 rocna zenska. Nie je zla, len je chuda akasi otravna. emoticon emoticon emoticon Nos ma strceny vsade, kde netreba, pri rozhovore sa cloveku uplne nacapi na ksich a pluje... emoticon No ale uz som si vybudovala sposob, ako s nou zaobchadzat, tak sa toho drzim... emoticon emoticon emoticon A veduci s manazerom su srandisti, ako sa patri... Ked si clovek robi svoju pracu poriadne, vychadza si aj dobre s nimi. emoticon emoticon emoticon

... a este tak oneskorene prajem vsetkym mamickam len to najlepsie ku dnu matiek.... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
14. máj 2008 o 20:01  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @dankamajo
ahoj slniecko..ooo..som taka rada, ze si sa ozvala...a tesi ma, ze ta praca tesi, aj napriek plujucej potvore... emoticon
drzim palceky, nech sa dari, pozdrav mangela... emoticon

@mill
teraz sustred na svadbu emoticon

@ery
ooo, ako vam tak trosku zavidim, ze sa tak kulturne vyzivate... emoticon

@ywett
tie satocky su nadherne...
15. máj 2008 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
15. máj 2008 o 09:24 • jarulik
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 a teraz k prijemnesim veciam emoticon

dani ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj to je super ze si sa nam konecne ozvala to sme radi ze sa Ti dari emoticon a ludi okolo si nevsimaj, sama vidis ze su blbí a blbší emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon pridi medzi sem aj castejsie ked budes mat volno

ozik baby a co stretko kedy dame?????

lom uz aj tak aby si mohla aj Ty prist aj so stuplikom emoticon emoticon emoticon emoticon

baby a neviete co je s bellou? ved uz by mala mat kazdu chvilku babatko emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @jarulik
taka prvotna prirodzena reakcia kazdeho cloveka, ktory si precita tvoj prispevok, bude asi pravdepodobne kratky a strucny: vrat sa tam odkial si prisla, ak sa ti nepaci v trencine...
patrioti, ti by ta hnali...a privlastok, ktory si skryla za bodky, tak ten dufam, ze si myslela, ze prihluple...a nie nieco stavnatejsie...

mam opacne skusenosti...ked som sa pristahovala do trencina, bola som najstastnejsi clovek...a to som sa tiez pristahovala z vacsieho a uplne ineho mesta...nemala som tu ani jedneho kamarata ani jedneho znameho, dokonca ani pribuzneho...ale zoznamila som sa, spoznala som...dala som si namahu, ze som sa mhd povozila po celom trencine, ze som presla vsetky ulicky aj s mapou v ruke, aby som orientovala...chodila som s otvorenymi ocami...neprijemni ludia? naucila som sa s nimi komunikovat...kde boli predavacky na mna nevrle, tak tam som viac nohu nevlozila...a to tam pred tymi 10.timi rokmi nebol ani max, ani dalsie obrovske obchodne komplexy a moznosti...

skus sa prestahovat o nejakych 10 km smerov na sever, do susedneho okresu a tam zistis, ze je to uplne ine...ini ludia, ine povahy...tak tam by si, a to ti garantujem podla toho, co si napisla, nevydrzala ani minutu...skus sa prestahovat do roznavy na vychode...

v kazdom meste neico skripe, mas moznost ist volit a zvolit si neikoho, kto to urobi podla tvojich predstav, alebo chod do politiky, ked si myslis, ze to dokazes...
v inych mestach chodi mhd este redsie ako v tn-e, tiez, ak chces prejst cez mesto z jedneho konca na druhy v case dopravnej spicky v aute, ci autobude, tak to trva hodinu..na to mam radu...kup si bicykel...

toastovy chlieb si kupujem v lidli, alebo kauflande...mozno predavacka ani netusila, co je toastovaci chlieb...tak chod za inou, ktora mozno bude vediet, coje to toastovaci chlieb..najsi si obchody - potraviny, do ktorych budes chodit pravidelne a rada...nikde nie je napisane, ze musis nakupovat v maxe a pod. v malickych potravinach najdes aj milsich ludi...a mozno aj zaujimavejsi tovar...

a koniec koncov, mozes sa spytat aj tu na fore, ak nieco potrebujes, babule ti velmi rady poradia, mozno maju aj nejakych dobrych znamych...ja uz tazko, lebo ja som sa z mojho milovaneho trencina odstahovala...a v novom meste som sa tiez naucila zit...a urobila som to presne ako som to spravila, ked som sa pristahovala do trencina, ci ineho mesta...a zila som vo viacerych...nikde to nie je idealne...a nikto nie je idealny...

najdi si nieco, co ta bude bavit, cim vyplnis svoj volny cas...napr. chod cvicit, plavat, pridi na nase stretka...aj taka dobra suseda s viacerymi krizikmi na chrbte nie je na zahodenie...

vsade su ludia...ty si asi komunizmus nezazila...ja ano...skus si precitat, aleno nastudovat nieco o tejto dobe...ty nepochopis ludi, ktori zaspali v komunizme...a oni mozno teba nechapu...ak je tu neico 40 rokov a je to take, ake to bolo, tak sa necuduj...ak budes mat 40 som zvedava, s akou lahkostou a ochotou sa ty budes prisposobovat novinkam, obzvlast, ak sa zabehnes do nejakeho stereotypu...a ak sa vobec pri tejto rychlosti zivota dozijes takehoto veku pripadne dochodku...nechci od (komunistickych) ludi, aby behom dna vytvorili svajciarsko...to sa tu musia vymenit aspon dve generacie...

mas moznost volby...vzdy je to 50:50...netvrdim, ze mas rezignovat...z vlastnej skusenosti viem, ze rozculovat sa neoplati, nadavat tiez nie...ak je ku mne ako klientovi neikto neprijemny, tak to riesim s vedenim...ved je tolko ciest ako dosiahnut, to co chces...len sa treba posnazit...nestaci nadavat a rozculovat sa...usmev, klud a asertivita...
ak si nezvyknes, prestahuj sa...
15. máj 2008 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @ery
ved uz aj ja chcem prist...buduci tyzden mame tuto babule stretko u nas v meste, tuto sobotu som na svadbe, dalsiu nedelu som na 1.sv.prijimani a potom frcim do nemocnice...medzitym kopec dalsich veci...a potom chcem ist s rodinkou na bojnicky zamok, lebo o takomto case tam byva rozpravkova krajina, ci co..ak nie, tak do smolenic na cestu rozpravkovym lesom...a potom neviem...a potom dovolenka, mozno...

jo...aj ja by som chcela vediet, co je s bell...

a co je s augustom a barborienkou?

a zuba?

sa to tu roztriaslo...nejako...

ja nemam na vas ziadne kontakty okrem ms a ip na ms...fnuk fnuk...nemozete mi do ip napisat maily vase? a pripadne cisielka..ved sak som ja taky vydedenec... emoticon emoticon emoticon emoticon
15. máj 2008 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 LOM tak keby som mala klobuk tak ho zlozim pred Tebou az na zem, fakt super si to napisala..... no s jednym s Tebou nesuhlasim, totiz nikto kto sa takymto sposobom hlasi k nam do debaty na stretku nemusime emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. máj 2008 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 oprava: NIEKOHO kto sa takymto sposobom hlasi k nam do debaty na stretku nemusime !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
15. máj 2008 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @ery
ano, je otazka, ci takehoto cloveka medzi seba prijmeme..myslela som to tak, ze mala moznost, pridat sa k nam skor nez napisala a polozila svoju otazku...teraz je to asi pasééé...myslim si, ze je velmi nestastna a z toho prameni ta jej zlost...ale...napisala som, ako sa na to pozeram a nechcem sa k tejto teme dalej vyjadrovat...kazdy z nas ma naozaj moznost volby...a ako si ustelies, tak tak budes spat...ako si zariadis, tak tak mas...vysli mi slzy, ked som si spomenula na vas a na trencin...mne je smutno... emoticon a vzdy ked idem vasim smerom, tak mi je jedno, ze ide dialnica a obchadza trencin...ja si rada vystojim tu zapchu v meste, len aby som v nom aspon na chvilku bola...tak...a uz dost...

nemas ty nahodou s drahym o par dni vyrocie? emoticon
15. máj 2008 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 lom veru nechajme to radsej skoda reci emoticon

ano ano mame v pondelok emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon nase prve emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. máj 2008 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @ery
a aj mas nejake speci prekvapko? sa pytam, lebo ja vlastne neviem, kedy sme zacali spolu chodit...a ani, ci sa davaju nejake darceky a tak...ja viem..ake si to spravim, take mam emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. máj 2008 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula
Registrovala sa 1. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 159 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 1. októbra 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
babula
Registrovala sa 1. augusta 2005 na mojasvadba.sk. Pridala 159 príspevkov. Má 6 priateľov. Okres Trenčín.
    okres Trenčín
 ahojte, babenky, dlho som nepísala lebo v práci nestíham, ale dnes ma to sem akosi lákalo nakuknúť a ....

tá pipka čo tu písala by nám mohla aspoň svoju fotečku ukázať ako "nádherne" chodí vyobliekaná..

a pipuška asi si vo veľkom meste nechodila s otvorenými očami ( tam sú vyobliekaní ešte lepšie) a MHD si asi používala jeden spoj stále dookola... no a teraz sa ich musíš odznova učiť aby si všade prišla na čas...

inak vás všetky zdravím a prajem krásny slnenčný deň a aby ste nenatrafili na nejakého zakomplexovaného človiečika z veľkomesta... emoticon
15. máj 2008 o 10:39  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon babu veru tak pravdu mas emoticon emoticon emoticon emoticon ozik kedy dame kafe?

baby a co stretko kedy by ste mohli?
15. máj 2008 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal pravidlá fóra. Porušoval pravidlo "Neurážaj, neprovokuj".
15. máj 2008 o 10:55 • jarulik
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 lom kedy by si mohla prist? nech hodime do eteru nejaky ten datumik emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. máj 2008 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @jarulik
kritika a osocovanie su dve rozdielne veci...
naozaj netusim, o co ti ide...

bud taka dobra, precitaj si pravidla prispievania do fora..tam je zopar slov o osocovani...

tieto slova su posledne, ktore ti adresujem..nie si osobka, s ktorou chcem dalej komunikovat..a ani nebudem..zelam ti prijemny den a vela elanu do zivota a balenia si kufrov...
15. máj 2008 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @ery
no...musim mrknut do kalendarov a povypravat s drahym...pozriem a dam vediet.. emoticon
15. máj 2008 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 no 12.7 maju gustovci svadbicku tak by sme to mohli nejako spojit bud pred alebo potom emoticon
15. máj 2008 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
babula
    okres Trenčín
 ery veď hoď nejaký dátum a uvidíme...

jarulik je mi ťa úprimné ľúto - komplexy sú už raz také ale prajem ti veľa úspechov a spokojnosti so sebou
15. máj 2008 o 11:18  •  Svadba bola v októbri 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš