Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
mil...hm.... :-| :-S krasny weekend vsetkym x-)
Odpovedať
ahojte :-) babulky chcem sa vam len pochvalit ze mam svadobnu fotto moju uverejnenu v trencianskom mesacniku-vola sa Trenciansky blesk.....len nam trosku dokomolili mena :-N :-N :-N :-p idem vlozit fotto do albumceku ;-) mill-Gabika sa ma tak vselijako,akurat sa doliecuje s vyrozy ktora ju pred par dnami lapla :-p mir-drzime palceky nech je vsetko oki...teda vela stasticka ;-)
Odpovedať
tu je link na tu spominanu fotto s prekrstenim mna na RAdka a mangela na Danko :-D :-D :-D :-p http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
@gaia mozno o par dni... :-) chystam sa aj na floru... @mil analog - fotoaparat na film... neukazem foto :-p :-N =-) :-| :-( :-S ;-) 8-)...nemaaaaaam...karta ostala v taske... :-o :-o :-o :-o :-o @dannynka drzkam malickej palceky..a aj vam...davno som sa nestretla s tlaciarenskym skriatkom... :-N =-) :-D ... @miriama skoda, ze vcera bolo tak skarado..aspon teda tu...a dnes je nadjerny den... @ywett a kam sa stahujete? =-) @ery ja som chcela miss kukat kvoli satam...to ostatne ma velmi nezaujima, lebo za celu eru miss slovensko som bola spokojna len s dvoma slecnami, ktore sa stali miss-kami...myslim si, ze sa najde mnozstvo krasnych a aj krajsich slecien na slovensku...ale nemaju "gule", aby sa prihlasili do sutaze...je to asi velmi vycerpavajuce, narocne, ale na druhej strane to musi byt ohromna skusenost, ktoru len tak lahko niekde neziskas...tak trochu obdivujem tie babeny... pekny zvysok vikendu...
Odpovedať
jeeeej dany to je nejaka sutaz alebo ste nieco vyhrali? x-) x-) x-) x-) x-) lom jo jo na to treba fakt guraz :-D :-D :-D :-D :-D :-D ale celkovo to bola nuda teda aspon pre mna :-p 8-( :-D
Odpovedať
Profilova fotka
*Mill, daj do IP mail a poslem foto, nie je problem ;-) *Lom, vsak do nasho vysnivaneho, dlhoocakavaneho hniezda (Svaty Jur)...vsak tu o tom uz vyse roka tocim 8-) *Ery, dik za kaficko, super pokec... ;-) *Miriamka, dufam, ze sem neprestanes chodit :-N *Danny, idem kuk na ten Tvoj link... Zienky, zelam VAM vsetkym krasny slnecny dnik aj cely tyzden
Odpovedať
vdaka baby....krasny dnik a este krajsi zaciatok noveho tyzdna zelam x-) x-) x-) ....a neprestanem... ;-) ...ved tu mam skvele kamosky, na ktore nedam dopustit a nemusime sa tu bavit len o jednom...ale ved to sme casto ani nerobili :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@miriama som rada, ze si tu ;-) :-) :-) :-) :-) @ywett to by som registrovala, ze sv.jur... :-| viem,z e ste s drahym riesli byvanie, ale nemam ani sajn, ci domcek, bytik, kde a tak..ale to nevadi... ;-) hlavne je, ze sa tesite...a tesim sa s tebou...a hlavne na fotecky z kolaudacie a tak.... :-D :-D :-D @ery je malo programov, ktore ma zaujmu... :-D ale neva...hlavne je,ze sa mame radi i rady...aze svieti slnko... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
dievcata, bola som uplne milo prekvapena pristupom v salone Danica...fakt mozem iba vyzdvihnut vysoku profesionalitu ;-) to: jja kvetinarstvo sme nasli a aj naviazali kyticku podla pokynov, aj ked boli z toho mierne zmateni :-D :-D :-D to: milluska uf, som rada, ze nie som sama :-D
Odpovedať
gaia a aku si mala poziadavku co sa tyka kyticky ked boli zmateni?? :-N :-N :-D :-D
Odpovedať
gaia ja som mala tiez od nich saty a okrem mojich este asi dalsich 7 pre deti a sestru, maminu atd.... a tiez som bola spokojna x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ja DANICU odporucam x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte, no ja sa pripíjam do debaty. Neviem, či ste už mali všetci svadbu v okolí trenčín, alebo sa niekto ešte chystá? My budeme mať 4.10.2008 Keď ste mali, kde ste mali hostinu, kde sa fotili a tak? Možno to tu aj niekde je popísané, alebo toľko príspevkov, to by som čítala celú pracopvnú dobu :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj zuzi no zalezi podla toho ze kolko mas ludi a ake mas predstavy, fotit sa da hoci kde aj taka zeleznicna stanica ma svoje caro x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ľudí veľa, ale tak som myslela, že iba my dvaja. Nechcem hrad a už vôbec nie tatru. Premýšľali sme nad Brezinou.
Odpovedať
@zuzkapetrik vitaj, ahoj...som este nem,ala svadbu..a tak tu lietam... :-D :-D :-D :-D :-D presne ako pise ery...tak trocha podrobnosti, ci predstavy, ci co sa ti paci..a potom sa rozvinie debata... ;-) @ery ahojcek.. @gaia naomi bolo, a verim, ze aj ostalo super kvetinarstvom... ;-) @miriama ahojcek... :-)
Odpovedať
lom x-) ahojky ako sa dari? a co drobec? je zdrava? u nas je nejaky virus ci co, vsetky deturence na okolo su chore a moje zlaticko ma zapal priedusiek :-S mi akurat volala kmotra ze boli u dokiho.... zuzi vela ludi je dost siroky pojem.... fotit sa po vacsine chodia len dvaja po pripade prví druzbovia... no brezina je fajn tak do 60 ludi potom je to uz hra o kazdy cm....
Odpovedať
no veď som napísala, že sa chceme fotiť iba my dvaja. No a prvý družba s družičkou. Ľudí, akože na svadbe veľa. ;-)
Odpovedať
@ery sa nepytaj..nic ine nerobime, len lietame po dr-och... :-| :-( :-S aj tu sa zacina nieco objavovat, co sompocula a aj u nasich na juhu nieco strasi..ale to je tym, ze okolo obeda teplo a inak kosmo..."tvoju" malicku pozdravujem...nech sa drzi..alebo ju drz ty... ;-) @zuzka foto len vy dvaja...druzbovcov si vezmi ako pomocne ruky,ktore podrzia tu kabat, tam zavoj, tu krabicku od prstenov a tak...a ak chces mat s nimi foto, tak aj na nejaku tu spoocnu fotku...
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte, Ery, kebysi to videla v nasej ambulancii, sama viroza,chronta, vsetci prskaju... ]-( ]-( Yvett, posielam mail na IP, tesim sa fotocky ;-) Lom, este stale mas kartu v taske, cakam na fotos :-D :-D :-p Gaia,ja mam dobre skusenosti aj s Tescom,dokonca som si dala minuly tyzden tam viazat taku jarnu kyticku a povedala som zo srandy, ze tam chcem aj pupavu a ona vybehla naozaj von a odtrhla mi ju :-N :-N Zuzi, ja som tu este jedna z mala slobodnych 8-) 8-) , budeme mat do 25 hosti a mame to v restike oproti Postovej banky, je to tam pekne a super pristup ;-) ;-) Miri, tu sa niekedy tocilo aj o svadbe? :-D :-D :-x
Odpovedať
@mill nie, nie..uz je vo fotaku...aj niekolkokrat vonku...aj vcera som fotila stuplika...tak ake foto ti to mam ukazat? 8-) :-D 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lom, akekolvek, alemyslim, ze si spominala malu niekde medzi zemiakmi s furikom aleob take daco :-D :-p
Odpovedať
@mill ano...ved prave...tie som spravila zrovna vtedy, ked som nemala tu kartu vo fotaku...displej fungoval a ja spokojna, nevenovala som velmi pozornost, periferne som videla, ze svieti, tak cvakala, aby som neprepasla chvilku, lebo s detmi je to take, ze musis makat, kym su zaujate,lebo ak to maju robit vedome tak je to narocnejsie...a ja tak nerada fotim...vcera som si to vyskusala opat...najlepsie foto mi vychadzalo, ked som dcere strcila do ruky oblubene hracky...ale vlastne to je aj s ludmi tak...prave som zistila, ze moj iniciativny drahy zmazal fotografie zo svadby bez toho, aby to zalohoval...a pritom som mu stala za chrbtom a ukazovala mu, ze tieto ano, tieto nie...no, povedz, ako ma pocuval? zasa bruchom... ]-( ]-( ]-( ]-( som preliezla 1500 dvd-iek, ci to nahodou niekde nezalohoval..nie...a kos som tiez vysypala...slahne ma...a to ma poziadala stylistka, aby som jej poslala foto, co mam v albume, co ma cesala a malovala..no ako jej to poslem, ked to chce vycapit na web...nemozem jej to poslat zmensene az do takejto miery... ]-( ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ozaj babenky, neviete, kam sa stratila dankamajo? a zuba? a barborienka s augustom? :-o :-( ;-) :-N =-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
tu som lomnicka..... 8-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ja som uz stvrty tyzden v novej praci a tam internet nie je, tak preto vas zanedbavam. Nehnevajte sa na mna :-( :-( :-( :-( :-( :-( . Dufam, ze sa tu vsetky mate dobre. Vydatym prajem trpezlivost s manzelmi a cakatelkam, nech idu pripravy ako po masle... ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) Ja som zrovna rumazgala nad DVD z nasej svadby.... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Ja este chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
ahojte :-) lomnicka no veru mna ten tlaciarensky skriatok dobre prekvapil dufam ze uz ziadny nabuduce nebude :-D :-p ery-ano je to sutaz v trencianskom blesku,ak chcete mozte zahlasovat... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka ozaj, aj my sme spominanali na ten nadherny dnik...davame si ho totiz prerabat, boli sme tam minule 3 hodinky..ukazoval nam, kde robil ten nas chybu...a podobne...tak sa tesim na konecny efekt a nove DVD... Dannynka o aku sutaz ide? Ery, ako? Lom, co zasa lekari? Ty, ci malinka?? Co vas trapi? Milluska sa Ti to krati,,,teskas sa ??? Zuzkapetrik, mate dobry termin, nadherna priroda na fotenie je vtedy..my sme mali 6.10.2006, ak by Ta zaujimalo nieco konkretne, kludne sa pytaj... Miriamka, dufam, ze sem zavitas castejsie na pokec
Odpovedať
BABYYYYYYYYY viete co???? no ja som od dnes uz tetuskaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) svagrinke sa narodilo dievcatko TIMEA 3,20 kg a 52 cm jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii tesim sa x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
@ywett bola som na pelovych testoch...a lietam kade tade...mala som ist na zubny rtg, ale dala mi sestricka zle vypisany papier...oa jhe taky mantak a tvari sa tak dolezito, ze ma rozculuje...ale dolezitejsi je pre mna zubar...skoda je, ze sestra je ten prvy kontakt... @ery krasne, nadherne...gratulujem..vychutnavaj si to...
Odpovedať
erytrea - blahoželám, aj švagrinej a nech je maličká zdravá. Poznám ten pocit, keď sa narodí miminko niekomu blízkemu. Ja som teta už 5 krát a čakáme v auguste šiesty, tak sa teším :-)
Odpovedať
zuzka jeeeeeeeeeeeeeeeej to je super, mate aspon veselo ked sa vsetci stretnete x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?