Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, ahojky Monatko, uz mate meno vybrate???? ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ahoj, ywett, zatial este nepadlo rozhodne slovo, ale pravda je, ze okruh sa zuzil :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooj! Krasne prezitie Velkonocnych sviatkov, vela smiechu, slz malo a aby sa co najviac kraslic rozdalo! My ideme KONECNE po 3 rokoch do spolocnosti a to konkretne zajtra na country bal do Topolcian, sa tesim ako mala, budeme 18-clenna parta.. Dufam, ze Radovana donutim aj na parket, milujem country! Vy sa baby niekde chystate? Papa vsetkym a Miri, este posli nejake tie "zviratkovske":-D:-D
Odpovedať
Profilova fotka
My sme boli vcere v Trencianskych Tepliciach, hrala ziva cimbalova muzika, co aj hrala nam na svadbe :-D :-D :-D :-D , tak som bola soferom celej party :-N :-N :-N
Odpovedať
ywett ake pecky???? =-) =-) =-) =-) =-) 8-)
Odpovedať
dievcata poradte mi dobreho kameramana na svadbu v TN dakujem
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte... ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Kikus myslela som "baby", u nas sa tomu hovori "pečka" :-N :-N :-N Cigaretka, ja rozhodne neodporucam toho nasho REPROS Studio-Pavlik...teraz sme si to davali tzv. prestrihat p. Harumovi, ten je profik. A je z BA...
Odpovedať
Profilova fotka
Yvett, to muselo byt super so zivou hudbou cimbalovkou, aj ste tancili? No nas bolo nakoniec tri velke stoly, peeeerfekt partia, drahy nemal chybu, bol najvacsi parketovy lev a showman( a nepil, bol sofer! :-. ), som ho vobec nespoznavala...Uvazovala som, ci nefrci na mariske alebo co :-D :-D Po polnoci som zase chytila dych ja a nechala som sa vykrucat inymi, zatial co drahy stonal, ze ho klbiky bolia, chudacik stary... :-D :-D Aco vy babeny, aj ste dali nejakym chlapakom po vajci? :-D :-D :-p Pekny dnik vsetkym... ;-)
Odpovedať
ywett jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaj no ved ano jasne podarili sa vdaka sestricke 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) vsetko sa zjedlo, vecer prisli florbalisti tak padli dva plechy 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
ahojte babenky... @ywet jaaj, cimbalovka...to muselo byt super... @mill niekedy sa chlapi nezdaju... @ery florbalisti... teda, co vsetko baby, stihate...ja som rada, ze som...svoj cas delim medzi rodinu, pracu a lekarov...aj teraz o chvilu pofrcim a zajtra tiez (stav sa nezlepsuje), potom so stuplom, vcera na ocnej pohotovosti...a ze volny cas? to je, co? :-S :-( =-) :-N :-) ale my sme boli navstivit moju byvalu kolegynu...a ked sme sli, tak som draheho ukecala, nech ideme cez trencin...s hrouzou a otvorenymi ustami som zistila, ze ja trencin, prosim pekne, uz nepoznam..by som normalne netrafila tam, kde som byvala... :-o uf, uf... idem..papa
Odpovedať
lom jo jo florbalisti ;-) :-) x-) teda skoro cely team ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ery, ty hras floorball??? :-. :-.
Odpovedať
nie ja, ale manzelik ;-) :-) 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Lom a kde si presne byvala a od kedy si v BA?
Odpovedať
@mill mas ip babenky, pridala som do albumu slubeny vlastnorucne vyrobeny klobuk pre druzicku... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... pekny vecer...zajtra a pozajtra mam narocny den..dnes som cakala na vysetrenie rekordnych 7 hodin, uhackovala som 7 vlociekna vianocny stromcek, po 4 hodinach ma to prestalo bavit, v ambulancii som bola vsehovsudy 3 minuty, od hladu a smadu a unavy mi bolo zle, ze som uz odpadavala... ]-( ]-( ]-( ]-( kupodivu som bola kludna...zato moj drahy je nervny ako nevesta pred vydajom... :-D :-N
Odpovedať
avojte... ;-) nehnevajte sa ze vas trosku zanedbavam ale to moje sidlo mi dava zabrat :-N a tiez pomalinky rozmyslam nad darcekom pre Gabikinu krsnu ktora sa 10,maja vydava....poradte :-| :-N lom-cooo 7-hodin?ved by som sa zjancila..... ]-( :-p =-) :-N
Odpovedať
cauko zeny kde ste vsetky??????? =-) =-) =-) =-) =-) co Vas zmohla jarna unava? :-p :-D :-p :-D 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Baby, sa s Vami musim podelit o mily zazitok... ...vcera som cakala na RTG a prihovorila sa mi kocka, ktora ma spoznala z tejto stranky, zlatee, ze? Hned sme sa dali do reci :-) :-D ...jarna uvana??? Skor jarne upratovanie :-D :-N
Odpovedať
ywett jeeej to vazne? 8-) ;-) :-) x-) to je super ako sa mavate? a co nove?
Odpovedať
Profilova fotka
Nooo....mame sa fajn..prave nam doviezli nabytocek :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojtee, veru nejak je tu mrtvn po tej Velkej Noci :-. :-. Yvett, vidis, aka si popularna:-D :-D My sme boli vcera v Polsku a veru oplatilo sa! Oblek, popolnocne saty, topanky a vselico! Uz som aj povkladala do albumiku, najme si vsimnite draheho v obleku :-D :-D Krasny start do noveho tyzdna, papa
Odpovedať
mill-krasne fotto,tie popolnocne su uzasne....ja bordove mozem,akurat teraz nieco take poobne zhanam na svadbu naktoru ideme,ale zatial som len modre skusala....ak stihnem vlozim tiez fotto len sa nezlaknite :-N :-p a aj ta fotto tvojho draheho v obleku nema chybu,ta hlava toho herca... :-D :-D :-D :-D :-D :-D no poslednu dobu vas moc nestiham lebo Gabika dava zabrat,posledne dni nevie cez den zaspat v postielke pyta sa k nam do velke a to si ja potom nic nepoprobim ked si lahnem s nou :-p pekny zaciatok vykendiku aj ja zelam a idem skusit vlozit tu fotto ;-)
Odpovedať
tu je link na tu fotto:-) http://www.mojasvadba.sk/album/view.p...
Odpovedať
@danny pekna farba... aj nas stuplik byva vecer culy a potom rano sa tazko vstava...a tuto noc som bola od polnoci do tretej hore, lebo som tlmila zachvaty kasla...tak som stuplika odhlasila zo skolky a teraz este spi...sak sme v noci toho vela nepospali... @mill pekne satocky...super material na vyzdobu...vam je hej, ked to mate co by kamenom dohodil za hranice...:-)ooo a drahy..no to je iny fesak... @ery jarna unava? prave ze nie...konecne je slnko..idem na zahradku aj s fotacikom... @ywett to musi byt zaujimavy pocit, ak ta niekto takto oslovi..a rtg v poriadku? a nabytok sluzi?
Odpovedať
ahojte....ja vas len pozdravim, aby ste nemysleli, ze som na vas zabudla... posledne dni tu vobec nechodim :-( :-( :-( mam velmi zle obdobie, vsetko sa ruti, od stredy horlivo stahujeme, musim robotu novu hladat...vela veci vybavit... drzte palce, dakujem.... ozvem sa ked bude uz pokoj a klud :-(
Odpovedať
lom-dakujem ;-) a to s tym kaslom tiez dobre poznam....aj ja som mala take obdobie a tiez sme boli dlho v noci hore,debo tiez sa mi nedalo spat a kaslom som budila Gabiku :-p .Prajem ti aby ti to cim skvor preslo ;-) pekny lnecny dnik prajem ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danny, dakujem, aj tvoje satecky su nadherne, elegantna farba, takze mala ta riadne zamestnava.. Lom kuk do IP;-) Ery, tak fotecky porobene? Aj ja sa vyhrievam na lavicke pred barakom:-) Miri, no ako? Ozvi sa, ako si dopadla, ICQ funguje, drzime palceky!
Odpovedať
ahojte babulky,to tu nejako poslednou dobou viazne....normalne sa divim ze sem chodim raz za cas...a stiham vas citat :-N :-N :-N :-N :-N mill-dakujem...ozaj uz sa Ti to pomali krati ze :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
babulky kde ste kto?v poslednej dobe to tu nejako zanedbavate.... :-N :-N :-p
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?