Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
jasne budem, idem skor na obed x-) v pohode sa zastav 8-) ;-) :-)
Odpovedať
@jja svata pravda ;-) @ery skoda, ze som dnes nesla s drahym..by som sa zastavila..aj ked neviem presne kde... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte maminy aj (zatial) nemaminy. 8-) 8-) 8-) Nuz, ozaj to musi byt krasne a velmi sa na to tesim, ale teraz treba makat ako divi a zarobit nejake bubaky... Ale je to z mesiaca na mesiac horsie. Ked sme sem pred 4 rokmi sli, libra stala 56 Sk a teraz len 42 Sk :-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( Kopec ludi odchadza, lebo sa to uz nevyplaca... Miri, ywett Mr Frame zazracne po 3-4 ryzdnoch nasiel platbu na svojom starom Paypal ucte. Myslela som, ze ma vykoti... No ale hlavne, ze je uz ramik na ceste. x-) x-) x-) A este raz - NEHNEVAM SA :-) :-) :-) :-) Aspon uz viem, co treba robit, ked sa to stane este raz :-N
Odpovedať
baby poradite fotografa v okoli trencina?
Odpovedať
cigaretka kukni sem su tu aj z tn a okolia http://www.mojasvadba.sk/companies/ca...
Odpovedať
http://www.f-design.sk/ aj sem kukni toto je kamos x-)
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeee babenky x-) prepacte, ze vas zanedbavam..ale som bola uplne mimo....a som chora, tak sa potim....no co uz.. idem si vas precitat a tusim sa tu niekto testuje :-N 8-) x-)
Odpovedať
**dani, tak to je supeeeeeeeeeeeeeeer :))) hned ako sa mi bude dat, sa spojime a dohodneme 8-)
Odpovedať
Príspevok bol zmazaný adminom, lebo nespĺňal Pravidlá prispievania do fóra.
Profilova fotka
miri, no uvidime, ty sa teraz len liec ;-) inak, zajtra mam posledny den v praci, ale bude pracovat len polovica kolegov (mali sme tam take divne sichty), tak taka oficialna rozlucka bola uz dnes. Zas som im doniesla kolaciky, kvoli ktorym som bola do polnoci hore, ale boli velmi pochvalene, takze to stalo za to. No a odovzdali mi aj darceky (orchidejku v kvetinaci, fotoalbum, skleneho anjelika a peniazky). Bolo mi to velmi trapne stat pred vsetkymi kolegovcami (zhruba 60 ludi) a este chceli, aby som povedala par slov... :-. :-. :-. Tak som zo seba cosi vyblabotala, ale myslela som, ze umriem od hanby. Musim ale fakt povedat, ze mi vsetci budu chybat... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( Boli na mna vzdy taki zlatucki.... Celu celu cestu domov z prace a aj doteraz doma len rumazgam..... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-(
Odpovedať
danielka nasa krasna....napisala si to tak dojimavo a ja mam teraz citlive dni..tak som sa skoro rozplakala s tebou :-( :-( :-( :-( nebojkaj, casom to preboli a zvyknes si na nove...viem, je to tazke ale zivot ide dalej a nie vzdy je k nam mily... drz sa a myslim na teba x-) teraz budes mat par dni volno..teda dufam, ved ide easter, tak sa trosku pozbieras a snad stastne vykrocis do novej pracicky....
Odpovedať
ahojte x-) dani tak to klobuk dolu ale ako Ta pozname isto si to hrdinsky zvladla na jednotku x-) x-) x-) x-) miri ahooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj ako sa mavas? uz je Ti lepsie? :-) ;-) ywett oki jasne dame kafco ked budes mat cas ozvi sa teskam sa, my sme doma neplanujeme ist nikam x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahoj kikus, a tak chora som cim dalej viac lebo to nemam kedy vylezat a ani tak skoro nebudem mat cas :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
babulky, ste mile, dakujem x-) x-) x-) Dnes uz mi je trosku lepsie, uvidime, co bude vecer... Inak, davam to za vinu tej meskajucej mrche, lebo este stale neprisla. ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
dani, tak to sme rady, ze je lepsie...neboj....sa polepsi :-) a stale meska? no ja som uz tiez na praskoch z toho..uz je dnes 9.den od injekcie vyvolavacky ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte babulky.. ja som dnes vyckala frontu u zenskeho...a tak ma zase nepotesil... :-( a o chvilu idem pre stuplika a frcime k ocnemu...a inak si potomok zmyslel, ze by rad nausnice..tak som bola dnes ocumovat...eeeejha, ale maju krasne nausnicky...tfuj, hned by som si kupila zopar kuskov...a videla som krasne obrucky...eeejňe beeejňe (pozn.autora: to je taka nasa hláška)... @danka uplne chapem tvoje pocity...ked som odchadzala z jedneho zmestnania, a to bolo tesne pred vianocami, tak som preplakala celu cestu domov (to bola si tak hodina v autobuse) a potom aj doma a potom celu noc a potom aj den...a stedra vecera bola tiez velmi smutna...oci som potom nevedela otvorit, lebo som ich mala opuchnute ako rambo v tretom dieli po zapase... len si poplac, ked treba... @miri lieckaj sa... tak ja holky frciiim...bohatstvo, snezi... :-o :-S
Odpovedať
ahoj lom, tak nausnicky?? no ved bude z nej paradnica 8-) a preco ta nepotesil zensky? myslis to cakanie? to ja som si u neho vysedela a vystala od 6.20 do 10.20!!! skoro ma porazilo.... a snezi??????? =-) :-. :-. :-.
Odpovedať
STASTNEEEEE A VESELEEEEEEEEEEEEEEEE :-p :-p :-p :-p :-p :-D :-D :-D :-D :-D :-D x-) x-) x-) x-) x-) baby u nas je taka chumelica akoze mam dost, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii VIANOCE iduuuuuuuuuuuuuu BTW mate uz darceky???????? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D hlavna vec ze som si uz kupila jarne topanky a hned dva pary vsak co :-p :-p :-p :-p tak ich dam pekne asi do skrine "PREZIMOVAT" :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p :-p lom ak myslis cakanie tak u nas v tn je to super ja ked idem, tak zaplatim 1OO sk a zoberie ma vzdy na minutu presne a je to super viem si to takto presne naplanovat x-) spytaj sa u svojho mozno to aj u vas funguje x-)
Odpovedať
u vas tak paradne snezi??????????????????????????? :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
miri, no dnes sa mi mrcha velkodusne dovalila... :-) Takze uz som sa konecne dockala :-N lom, ty si exot...si ma s tym rambom pobavila... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D dnes ma zase chytili nervy, proste len vrcim a vrcim (jako male decko, ked sa plieska v obchode o zem, ked mu clovek nechce kupit volaco... ]-( ]-( ]-( ]-( ). Ja si fakt neviem predstavit, v akych naladach budem, ked budem tehotna =-) =-) =-) sak ja sa prisaham vacku zblaznim :-N :-N :-N :-N :-N ery, SNEZI????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) ........... a ze globalne oteplovanie.... :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
dani, tak to sa mas.....mne stale nie a dnes je 9.den... ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
a tehu teda zatial nie si? =-) =-) =-) zistili vobec preco ti to tak blbne? :-.
Odpovedať
aaaaaaaaaaaale, uz neviem.... povedali mi, ze si mam zavolat piatok..co je zajtra o vysledky..ale zajtra je uz vsade off tak som volala dnes ale durdikovi sa proste nedovolas aj kedy horelo..tak mi to nikto nedvihol a teraz az stredu asi bude ordinovat..tak neviem....a tehu nie som urcite....to viem urcite na beton... :-(
Odpovedať
Profilova fotka
Akoze dobra sranda.... :-S :-S :-S :-S :-S co tam v ordinacii nemali kalendar, ked ti kazali volat na Velky piatok??? =-) =-) =-) =-) =-) =-) no a s tym telefonom to tiez nie je bohvieco... 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-( 8-(
Odpovedať
no co narobis...a ked sa mi aj podarilo dovolat este v tyzdni ked som bola doma, tak to bolo len na informacie...piamo k nim sa uz nedovolas ]-( ]-( ]-(
Odpovedať
ahojte kto tu? :-D
Odpovedať
tak uz asi nik,som vas tu nezastihla tak sa poberiem do hajan ;-) |-| |-| |-| |-| |-|
Odpovedať
baby kde ste?asi vsetky sviatkujete ze? inak pekne prezitie Velkonocnych sviatkov zelame,a Gabika posiela velikansku pusinku :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojteeee, - Danka (Majkova) takze platba sa nasla??? Ufff, som si vydychla, dufam, ze coskoro dorazia...uz sa na nich teskam :-D :-D :-D - Danny a vy nesviatkujete??? :-) - Mirka tak v utorok hned volaj lekarovi a daj potom vediet 8-) - Lom, vy ako sviatkujete? Malinka sa tesi na oblievacku, ci nie???? ;-) - Kikus, dikes za kaficko ;-) ;-) ako dopadli pecky???? Vsetkym prajem prijemne prezitie Velkonocnych sviatkov, hlavne pokoj
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte Trencanky, tak prajem vam aj ja krasne sviatky, so vsetkym, co k nim u vas doma patri, no najma vela oddychu, pohody a pokoja ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?