Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
lom ;-) akoze o pracke mi ani nehovor ]-( ]-( ]-( ta moja sa rozhodla ze si bude samovolne prepinat otacky pocas prania a vcera som skoro infarkt dostala ked si sama pustila otacky na 1400 !!!!!! som myslela ze sa preskace az do kuchyne, TAVA :-p :-p :-p :-p tak som si na Teba spomenula ako si ju urachala s tou bejzbalkou :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D este raz ked to spravi tak za seba nerucim :-p :-D :-p :-D :-p :-D jja x-) ako sa ma Barborka? lepsie uz? tak mirka mi uz pisala uz je na letiskuuuuuuuuu :-( :-( :-( :-( :-( ywett mam nieco pre Teba x-) mill ahoooooooooooooooooooooooooooooj
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ery...nuz, mala sa potrebovala asi iba vyspat, rano sa citila lepsie. dnes ju este doliecime a v nedelu bude fit :-) milluska ahoj...dufam ze najblizsie posedime trosku viac :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Helouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Kikus OK, dik...tak kedy to za nami pridete,hm??? Inak vies co?? Vcera ako som uz balila dokumenty, tak som nasla foto z tanecnej a je tam aj Tvoja segra odfotena, tak na stretko donesiem ;-) ;-) sa pobavime :-N :-N Jja vy ako pokracujete s domcekom a planmi??? Mil, ako sa nam mas???? Lom, uz ste zdravi?? Aj na mna nieco lezie, len neviem, ci je to choroba alebo alergia...ale som aj spuchnuta, aj oci svrbia, tak asi alergia ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( Danka (MAJKOVA) co new? Podarilo sa nieco vyzistit? Mirka, ako si doletela?
Odpovedať
babulky, obed vecera navarene, zjedene, z kopca na zehlenie ubuda, stuuplik kasle cely den, na obed sme si dali slofika, dorobila som fotky z karnevalu, teraz sa pustim do brachovej svadby, drahy prisiel zmordovany z blavy.. @ywett ani nie..stuplik sopli a kasle ccely den...asi mozno nieco kvitne, co ti skodi na ocka...ja sa vyhrabavam zo zapalu spojiviek..nakedy mi je lepsie, tak sa hrniem robit a padnem zase tam, kde som nechcela byt..lenze ako inak mam robit, ked k svojej praci potrebuem pocitac? ach jo... @ery tak ta tvoja pracka je sikovnejsia ako ja...nova a uz takto blbne? mna by asi rozdrapilo...drahy nasiel ulomeny čudlik a pyta sa ma, ze co to je? a ja ze som zmlatila portvisom pracku, lebo ma nasr....nasrdila...fukla som jej...a drahy, ze sa s nou neviem dohodnut...no este aby som sa dohadovala s prackou...mas ho vidiet...pracka ma bez slova prat a robit to, co jej naprogramujem a basta... idem.. pekny vecer...
Odpovedať
len vas pozdravim..necitam, nepisem..len zdravim...som k.o... pozdravujem z londyna x-)
Odpovedať
ahojte kto tu? ;-)
Odpovedať
asi nik,len sa vam chcem pochvalit ze 10,maja ideme asi na svadbu :-D :-D :-D tot.vsjo :-D :-D
Odpovedať
ahojteeeeeeeee... konecne som sa poriadne vyspala..vcerajsi den bola fakt BODKA za unahananym tyzdnom na SK.....lebo kamoska ku ktorej som prisla bola v praci, robi nany, tak som sa s kuframi cez cely londyn (25kilov+12kilov+notebook) valila k nej za detmi, isli sme do skolky pre maleho, potom k dalsej kamoske, kde sme posedeli aspon a deti sa hrali...a vecer o siedmej zaniest deti a konecne k nim....no katastrofa....myslim ale len tie kufre vlacit... ]-( ]-( ..ale uz som sa vyspala a za hodku vyrazam do ulic a vecer cesko-slovenska party 8-) 8-) 8-) 8-) snad sa tam od unavy aspon dostanem..xi.... vidim, ste sa tu rozpisali... zelam kraaaaaaaaaaaaasny weeeekend x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahooojte babeny! Lom, mas IP;-) Yvett, dakujem, uz v poho a ako ty, alergia? Jja, jasne, tesim sa na dalsie stretko;-);-) Kika aj s tebou budem dufam nabuduce uz dlhsie:-( Danny, a komu idete na svadbu?? :-. Miri, dufam ze sa skvele zabavite na party.. A co sa tyka temy pracky, mi hovorte.. My mame asi 10 rocnu Whirpoolku a keby sme ju nemali uviazanu o rebrinovy radiator za nou, do hodiny by doskakala az do kuchyne:-D:-D:-D krasny weekendik vsetkym
Odpovedať
avojte... :-) mil na svadbu ideme Gabikinej krsnej a uz sa moooc tesime ;-) aj od nas krasny vykendik ;-)
Odpovedať
preklep asi uz zacina posobit neskora vecerna hodinka :-N :-N :-N :-N vykend=víkend :-N :-N :-N :-N :-p
Odpovedať
ahojte x-) tak my dnes mame noclaznika maleho ;-) :-) x-) je u nas mala Linda x-) pre tych co nevedia tak nase krsniatko ;-) :-) x-) tak sme mali vecer veselo x-) aj som si myslela ze sa zbali a bude chciet ist domov (ved ma este len 3 roky) ale naopak, uplne v pohode sa okupala, vypila miecko, zalahla a uz buva x-) x-) x-) x-) tak na nu chodim kazdych 5 minut narezat ci naozaj buva a ci je zakryta ;-) :-) x-) takze tak x-) uvidime ako bude rano, zevraj vstava o 6 :-. :-. :-. :-. :-. =-) :-N :-p :-D tak to uz aby som isla x-) majte saaaaaaaaa ;-) :-) x-) :-D
Odpovedať
Článok sa načítava...
bre rano..tak a je po party..ide sa spat...papaaaaaa :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@danny takze pripravy? nepotrebujes nieco pre dccerku? @miriama dobru noc... @ery to je super...si to uzivas...s trojrocnou sa uz celkom da... @mill vitaj v klube "pracok" :-D do ip odpoved neskor... baby, vcera som vylestila spalnu - jarne upratovanie...umyla okno aj v kuchyni...vobec mi nesla praca od ruky a tak som nestihla vsetko to, co som chccela...oci mam plne prachu a dnes je kvetna nedela, takze nicn erobim... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ajojte, *Lom, hm zapal spojiviek je tiez neprijemna vec :-(, maminka tym trpi casto...mne alergia prechadza...ale ja som alergicka na prach a teraz balime, triedime, "krabicujeme", vyhadzujeme a tak sa tomu nevyhnem... :-( *Mirka, tak potom bola dobra party, ked si tak skoro-neskoro prisla 8-) *Milluska, vy s drahym byvate spolu??? *Danny, a kedy presne to idete na svadbicku??? *Ery, a Linduska spinkala sama? Ci s Vami??? Tak lubilo sa jej aj VAM??? ...my sme vcera boli od rana off, dorazili sme az vecer..pekne sme sa na vystave nabytku inspirovali, aj sme nejake doplnky vybrali aj umyvadielko :-D tak som rada... Pekny zvysok nedele koceny
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, miri - takze tej spolocnosti sa niekde zatulala platba. Islo to totiz cez paypal a mne z uctu peniaze odisli, ale ta spolocnost ju nedostala. Takze som sa v piatok hrala na detektiva. Bola som v banke, volala do paypal atd. Dnes mi maju este volat, takze uvidime. No a NEHNEVAM SA, ved to nie je vasa vina a ja sa aspon nenudim... :-D :-D :-D :-D :-D A ked sa chvalite o svadbach - aj my ideme na jednu majovu anglicku... x-) x-) x-) Ti Anglicania, co sa na Kube zasnubili nam totiz minuly tyzden poslali aj pozvanku, tak sa tesikujeme 8-)
Odpovedať
ywett mala buvala so mnou a marek v obyvacke ;-) no jasne pacilo sa nam a malej myslim ze tiez lebo ked volala na druhy den s mamou ktora sa jej pytala ze kedy pride domov tak jej povedala ze este nevie ale asi az zajtra x-) bola zlata 8-) 8-) 8-) uplne pochopila vyznam slova "prazdniny" a to sme boli este aj v kostole kde vydrzala uplne super celu omsu x-) 8-) ;-) :-) bola detska tak to bolo take zaujimave, deturence spievali x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) miri dnes sa mi o Tebe snivalo az tak ze som zaspala do roboty, prisla som asi o 20 min neskor, takaaaaaaaaaaaaaaa neskutocna haluz :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Danka (Majkova) volali??? A co teraz?? Dufam, ze sa platba najde... 8-) Kikus, tak sup sup nech mate uz vlastne deticky ;-)
Odpovedať
babulky, uz dva dni chodim ako tiger a zerem piate cez deviate a furt nie su uspokojene moje chutove bunky...bolia ma prsia a neviem si najst miesto... :-| :-( :-o :-N =-) :-S :-o :-o :-o :-o
Odpovedať
Profilova fotka
Lom, ze by si bola tehulka??? :-D ;-)
Odpovedať
no...ved prave...este nesmiem...ak sme to s drahym pokaslali, tak jeeezis maria :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o :-o musim si urobit test...
Odpovedať
Profilova fotka
lom, aj ja som si veru vcera musela robit test :-N mrcha totiz meska uz tyzden a divno ma popichava v podbrusku, ale objavila sa len jedna /. Ani my este nemozme... domcek este nestoji... :-S
Odpovedať
jeeeeeeej ahojteeeeeeeeeeeeeee idem prave z porodnice, bola som pozriet kamoskine babo x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ma chlapceka martinko sa vola boze keby ste videli aky kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny juuuuuuuuuuuuuuuuuj aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
ery, nejako sa tu moc rozplyvas :-N :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D tusim som sa ta uz pytala, ale nepamatam si.... vy uz snazilkujete, ery? :-)
Odpovedať
@danka ja dnes rano...a len jedna ciarka...ale nechapem preco ma neuveritelne bolia prsia a v podbrusku..takze zajtra ranos koro vstavam, aby som oxidovala v cakarni uz o 6:30, abysom vobec dostala casenku a hadam skoncila vysetrenie tak okolo 11.-tej...dr., ku kt. chodim ma desne debilny system..nuz...ak chcem u neho zostat, tak musim prijat jeho hru...ak samoska nenajdem niekoho lepsieho... @ery deti su uzasne...tusim si idem vtiahnut fotky mojeho stuplika... prisli sme od lekara...robili jej vyter z krku a ked budu vysledky, tak zacneme riesit alergologa...ach jo...nechcela sa ma pustit, ked sme prisli do skolky...drzala sa ma jak kliest...no nerozplacte sa...tak so jej slubila, ze pojdeme do maxu a zvezieme sa na vlaciku a skusime aj bager...nasporila si 10korunacky vdaka starkemu, ktory ich chodi zarabat do robotky...a tak spolu pekne sporia...starky zaraba, ona uklada a mina...to je delba, co? zelam vam, abyste mali tak uzasne dieta ako mam ja...emma tekelyova napisala knihu s nazvom byt zenou je uzasne...ja tvrdim: byt matkou je uzasne.. idem pracovat...zelam vam krasny dnik...dnes isiel drahy na sluzobku do tr.teplic..tak som mu nakazala nech mi prinesie kupelne bledomodre oblatky...njam... :-p
Odpovedať
Profilova fotka
lom mas pravdu...byt matkou je uzastne :-)
Odpovedať
@jja ale aj tazke... :-) ale s laskou, vierou (nech uz je akakolvek), usmevom to ide lahko... :-)
Odpovedať
lom x-) ako si to pekne napisala x-) x-) x-) x-) veru veru uz sa tesim ;-) :-) jja ako sa ma mala? a káke bolo vystupenie? x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
jja akeeeeeeeeeeeeeeee ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ups preklep
Odpovedať
Profilova fotka
lom) ano je to tazke, ale ak clovek chce, vsetko sa da zvladnut. : :-) -) ery) mala je uuuuplne v poriadku...zase santi ako diva:))) vystupko bolo super..normalne som mala slzy na krajicku...aj z toho, ze mi dcera tancuje, aj z toho , ze sa mi vynorili moje spomienky... :-) budes dnes okolo 3 v praci? zastavila by som sa, s konecnym verdiktom :-) ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?