Menu Forum

Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

1. nov 2011  • 
 Pridaj príspevok
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
Registrovala sa 6. júna 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1180 príspevkov. Má 1 priateľa.
 lom emoticon akoze o pracke mi ani nehovor emoticon emoticon emoticon ta moja sa rozhodla ze si bude samovolne prepinat otacky pocas prania a vcera som skoro infarkt dostala ked si sama pustila otacky na 1400 !!!!!! som myslela ze sa preskace az do kuchyne, TAVA emoticon emoticon emoticon emoticon tak som si na Teba spomenula ako si ju urachala s tou bejzbalkou emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon este raz ked to spravi tak za seba nerucim emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

jja emoticon ako sa ma Barborka? lepsie uz?

tak mirka mi uz pisala uz je na letiskuuuuuuuuu emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ywett mam nieco pre Teba emoticon

mill ahoooooooooooooooooooooooooooooj
14. mar 2008 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
  • Svadba bola 8. júla 2006
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
Registrovala sa 6. apríla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 143 príspevkov. Má 15 priateľov. Okres Trenčín.
    okres Trenčín
 Ahoj Ery...nuz, mala sa potrebovala asi iba vyspat, rano sa citila lepsie. dnes ju este doliecime a v nedelu bude fit emoticon
milluska ahoj...dufam ze najblizsie posedime trosku viac emoticon
14. mar 2008 o 12:07  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
Registrovala sa 31. júla 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 801 príspevkov. Má 41 priateľov.
 Helouuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Kikus OK, dik...tak kedy to za nami pridete,hm??? Inak vies co?? Vcera ako som uz balila dokumenty, tak som nasla foto z tanecnej a je tam aj Tvoja segra odfotena, tak na stretko donesiem emoticon emoticon sa pobavime emoticon emoticon

Jja vy ako pokracujete s domcekom a planmi???

Mil, ako sa nam mas????

Lom, uz ste zdravi?? Aj na mna nieco lezie, len neviem, ci je to choroba alebo alergia...ale som aj spuchnuta, aj oci svrbia, tak asi alergia emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

Danka (MAJKOVA) co new? Podarilo sa nieco vyzistit?

Mirka, ako si doletela?
14. mar 2008 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 1752 príspevkov a 1 album. Má 1 priateľa.
 babulky,

obed vecera navarene, zjedene, z kopca na zehlenie ubuda, stuuplik kasle cely den, na obed sme si dali slofika, dorobila som fotky z karnevalu, teraz sa pustim do brachovej svadby, drahy prisiel zmordovany z blavy..

@ywett
ani nie..stuplik sopli a kasle ccely den...asi mozno nieco kvitne, co ti skodi na ocka...ja sa vyhrabavam zo zapalu spojiviek..nakedy mi je lepsie, tak sa hrniem robit a padnem zase tam, kde som nechcela byt..lenze ako inak mam robit, ked k svojej praci potrebuem pocitac? ach jo...

@ery
tak ta tvoja pracka je sikovnejsia ako ja...nova a uz takto blbne? mna by asi rozdrapilo...drahy nasiel ulomeny čudlik a pyta sa ma, ze co to je? a ja ze som zmlatila portvisom pracku, lebo ma nasr....nasrdila...fukla som jej...a drahy, ze sa s nou neviem dohodnut...no este aby som sa dohadovala s prackou...mas ho vidiet...pracka ma bez slova prat a robit to, co jej naprogramujem a basta...

idem..
pekny vecer...
14. mar 2008 o 19:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
Registrovala sa 14. marca 2006 na mojasvadba.sk. Pridala 4429 príspevkov.
  • Svadba bola 19. septembra 2009
    V Londyne, Veľká Británia
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 len vas pozdravim..necitam, nepisem..len zdravim...som k.o...
pozdravujem z londyna emoticon
14. mar 2008 o 22:34  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
  • Svadba bola 18. júna 2005
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
Registrovala sa 2. júla 2007 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk pridala 296 príspevkov. Má 50 priateľov.
    okres Trenčín
 ahojte kto tu? emoticon
14. mar 2008 o 22:36  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 asi nik,len sa vam chcem pochvalit ze 10,maja ideme asi na svadbu emoticon emoticon emoticon tot.vsjo emoticon emoticon
14. mar 2008 o 22:41  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 ahojteeeeeeeee...
konecne som sa poriadne vyspala..vcerajsi den bola fakt BODKA za unahananym tyzdnom na SK.....lebo kamoska ku ktorej som prisla bola v praci, robi nany, tak som sa s kuframi cez cely londyn (25kilov+12kilov+notebook) valila k nej za detmi, isli sme do skolky pre maleho, potom k dalsej kamoske, kde sme posedeli aspon a deti sa hrali...a vecer o siedmej zaniest deti a konecne k nim....no katastrofa....myslim ale len tie kufre vlacit... emoticon emoticon
..ale uz som sa vyspala a za hodku vyrazam do ulic a vecer cesko-slovenska party emoticon emoticon emoticon emoticon snad sa tam od unavy aspon dostanem..xi....

vidim, ste sa tu rozpisali...

zelam kraaaaaaaaaaaaasny weeeekend emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. mar 2008 o 10:31  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
milluska (33 r.)
Registrovala sa 1. januára 2008 na mojasvadba.sk. Pridala 328 príspevkov a 3 albumy. Má 41 priateľov. Trenčín, Slovensko.
  • Svadba bola 31. mája 2008
    V Trencine, okres Trenčín
 Ahooojte babeny!
Lom, mas IPemoticon
Yvett, dakujem, uz v poho a ako ty, alergia?
Jja, jasne, tesim sa na dalsie stretkoemoticonemoticon
Kika aj s tebou budem dufam nabuduce uz dlhsieemoticon
Danny, a komu idete na svadbu?? emoticon
Miri, dufam ze sa skvele zabavite na party..
A co sa tyka temy pracky, mi hovorte.. My mame asi 10 rocnu Whirpoolku a keby sme ju nemali uviazanu o rebrinovy radiator za nou, do hodiny by doskakala az do kuchyneemoticonemoticonemoticon
krasny weekendik vsetkym
15. mar 2008 o 17:41  •  Svadba bola v máji 2008  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 avojte... emoticon

mil na svadbu ideme Gabikinej krsnej a uz sa moooc tesime emoticon

aj od nas krasny vykendik emoticon
15. mar 2008 o 22:00  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
dannynka
    okres Trenčín
 preklep asi uz zacina posobit neskora vecerna hodinka emoticon emoticon emoticon emoticon

vykend=víkend emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
15. mar 2008 o 22:01  •  Svadba bola v júni 2005  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 ahojte emoticon

tak my dnes mame noclaznika maleho emoticon emoticon emoticon je u nas mala Linda emoticon pre tych co nevedia tak nase krsniatko emoticon emoticon emoticon tak sme mali vecer veselo emoticon aj som si myslela ze sa zbali a bude chciet ist domov (ved ma este len 3 roky) ale naopak, uplne v pohode sa okupala, vypila miecko, zalahla a uz buva emoticon emoticon emoticon emoticon tak na nu chodim kazdych 5 minut narezat ci naozaj buva a ci je zakryta emoticon emoticon emoticon takze tak emoticon uvidime ako bude rano, zevraj vstava o 6 emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon tak to uz aby som isla emoticon

majte saaaaaaaaa emoticon emoticon emoticon emoticon
15. mar 2008 o 22:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
fotoportrét
fotoportrét
miriama
1
 bre rano..tak a je po party..ide sa spat...papaaaaaa emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
16. mar 2008 o 07:18  •  Svadba bola v septembri 2009  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @danny
takze pripravy? nepotrebujes nieco pre dccerku?
@miriama
dobru noc...
@ery
to je super...si to uzivas...s trojrocnou sa uz celkom da...
@mill
vitaj v klube "pracok" emoticon do ip odpoved neskor...

baby, vcera som vylestila spalnu - jarne upratovanie...umyla okno aj v kuchyni...vobec mi nesla praca od ruky a tak som nestihla vsetko to, co som chccela...oci mam plne prachu a dnes je kvetna nedela, takze nicn erobim... emoticon
16. mar 2008 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Ajojte,

*Lom, hm zapal spojiviek je tiez neprijemna vec emoticon, maminka tym trpi casto...mne alergia prechadza...ale ja som alergicka na prach a teraz balime, triedime, "krabicujeme", vyhadzujeme a tak sa tomu nevyhnem... emoticon

*Mirka, tak potom bola dobra party, ked si tak skoro-neskoro prisla emoticon

*Milluska, vy s drahym byvate spolu???

*Danny, a kedy presne to idete na svadbicku???

*Ery, a Linduska spinkala sama? Ci s Vami??? Tak lubilo sa jej aj VAM???

...my sme vcera boli od rana off, dorazili sme az vecer..pekne sme sa na vystave nabytku inspirovali, aj sme nejake doplnky vybrali aj umyvadielko emoticon tak som rada...

Pekny zvysok nedele koceny
16. mar 2008 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
  • Svadba bola 7. júla 2007
    V Zemianskom Podhradí, okres Nové Mesto nad Váhom
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
Registrovala sa 6. mája 2007 na mojasvadba.sk. Pridala 1206 príspevkov a 4 albumy. Má 2 priateľov. Okres Nové Mesto nad Váhom.
 ywett, miri - takze tej spolocnosti sa niekde zatulala platba. Islo to totiz cez paypal a mne z uctu peniaze odisli, ale ta spolocnost ju nedostala. Takze som sa v piatok hrala na detektiva. Bola som v banke, volala do paypal atd. Dnes mi maju este volat, takze uvidime. No a NEHNEVAM SA, ved to nie je vasa vina a ja sa aspon nenudim... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

A ked sa chvalite o svadbach - aj my ideme na jednu majovu anglicku... emoticon emoticon emoticon Ti Anglicania, co sa na Kube zasnubili nam totiz minuly tyzden poslali aj pozvanku, tak sa tesikujeme emoticon
17. mar 2008 o 13:09  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 ywett mala buvala so mnou a marek v obyvacke emoticon no jasne pacilo sa nam a malej myslim ze tiez lebo ked volala na druhy den s mamou ktora sa jej pytala ze kedy pride domov tak jej povedala ze este nevie ale asi az zajtra emoticon bola zlata emoticon emoticon emoticon uplne pochopila vyznam slova "prazdniny" a to sme boli este aj v kostole kde vydrzala uplne super celu omsu emoticon emoticon emoticon emoticon bola detska tak to bolo take zaujimave, deturence spievali emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

miri dnes sa mi o Tebe snivalo az tak ze som zaspala do roboty, prisla som asi o 20 min neskor, takaaaaaaaaaaaaaaa neskutocna haluz emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
17. mar 2008 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Danka (Majkova) volali??? A co teraz?? Dufam, ze sa platba najde... emoticon

Kikus, tak sup sup nech mate uz vlastne deticky emoticon
17. mar 2008 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 babulky, uz dva dni chodim ako tiger a zerem piate cez deviate a furt nie su uspokojene moje chutove bunky...bolia ma prsia a neviem si najst miesto... emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. mar 2008 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
fotoportrét
fotoportrét
ywett
1
 Lom, ze by si bola tehulka??? emoticon emoticon
18. mar 2008 o 12:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 no...ved prave...este nesmiem...ak sme to s drahym pokaslali, tak jeeezis maria emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon musim si urobit test...
18. mar 2008 o 14:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 lom, aj ja som si veru vcera musela robit test emoticon mrcha totiz meska uz tyzden a divno ma popichava v podbrusku, ale objavila sa len jedna /. Ani my este nemozme... domcek este nestoji... emoticon
18. mar 2008 o 14:45  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 jeeeeeeej ahojteeeeeeeeeeeeeee

idem prave z porodnice, bola som pozriet kamoskine babo emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon

ma chlapceka martinko sa vola boze keby ste videli aky kraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaasny juuuuuuuuuuuuuuuuuj aj ja chceeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
18. mar 2008 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
fotoportrét
fotoportrét
dankamajo
 ery, nejako sa tu moc rozplyvas emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon
tusim som sa ta uz pytala, ale nepamatam si.... vy uz snazilkujete, ery? emoticon
18. mar 2008 o 14:55  •  Svadba bola v júli 2007  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @danka
ja dnes rano...a len jedna ciarka...ale nechapem preco ma neuveritelne bolia prsia a v podbrusku..takze zajtra ranos koro vstavam, aby som oxidovala v cakarni uz o 6:30, abysom vobec dostala casenku a hadam skoncila vysetrenie tak okolo 11.-tej...dr., ku kt. chodim ma desne debilny system..nuz...ak chcem u neho zostat, tak musim prijat jeho hru...ak samoska nenajdem niekoho lepsieho...

@ery
deti su uzasne...tusim si idem vtiahnut fotky mojeho stuplika...
prisli sme od lekara...robili jej vyter z krku a ked budu vysledky, tak zacneme riesit alergologa...ach jo...nechcela sa ma pustit, ked sme prisli do skolky...drzala sa ma jak kliest...no nerozplacte sa...tak so jej slubila, ze pojdeme do maxu a zvezieme sa na vlaciku a skusime aj bager...nasporila si 10korunacky vdaka starkemu, ktory ich chodi zarabat do robotky...a tak spolu pekne sporia...starky zaraba, ona uklada a mina...to je delba, co? zelam vam, abyste mali tak uzasne dieta ako mam ja...emma tekelyova napisala knihu s nazvom byt zenou je uzasne...ja tvrdim: byt matkou je uzasne..

idem pracovat...zelam vam krasny dnik...dnes isiel drahy na sluzobku do tr.teplic..tak som mu nakazala nech mi prinesie kupelne bledomodre oblatky...njam... emoticon
19. mar 2008 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
    okres Trenčín
 lom mas pravdu...byt matkou je uzastne emoticon
19. mar 2008 o 10:35  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
fotoportrét
fotoportrét
lomnicka
2
 @jja
ale aj tazke... emoticon ale s laskou, vierou (nech uz je akakolvek), usmevom to ide lahko... emoticon
19. mar 2008 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 lom emoticon ako si to pekne napisala emoticon emoticon emoticon emoticon veru veru uz sa tesim emoticon emoticon

jja ako sa ma mala? a káke bolo vystupenie? emoticon emoticon emoticon emoticon
19. mar 2008 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
fotoportrét
fotoportrét
erytrea
1
 jja akeeeeeeeeeeeeeeee emoticon emoticon emoticon emoticon emoticon ups preklep
19. mar 2008 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fotoportrét
fotoportrét
jja
    okres Trenčín
fotoportrét
fotoportrét
jja
    okres Trenčín
 lom) ano je to tazke, ale ak clovek chce, vsetko sa da zvladnut. : emoticon -)
ery) mala je uuuuplne v poriadku...zase santi ako divaemoticon)) vystupko bolo super..normalne som mala slzy na krajicku...aj z toho, ze mi dcera tancuje, aj z toho , ze sa mi vynorili moje spomienky... emoticon budes dnes okolo 3 v praci? zastavila by som sa, s konecnym verdiktom emoticon emoticon
19. mar 2008 o 11:14  •  Svadba bola v júli 2006  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš