Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
ywett, tak to ti teda velmi pekne dakujem za povzbudenie :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N :-N a aj si tych ludi, co to tvorili vymenila, ale bo si zostala hned pri prvom?
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som menit moc nemohla..kedze to boli vyhradni dodavatelia...takze bud oni alebo standard...kuchynu riesime cez znamu
Odpovedať
Profilova fotka
..ale neboj vsetko dobre dopadne...treba si len fakt davat pozor...
Odpovedať
Profilova fotka
a od akej firmy mate projekt? Kolko vam trvalo dostat sa k hotovemu projektu, s ktorym ste boli spokojni?
Odpovedať
**kika, no mam to zajtra komplikovane...ved co mam ja jednoduche, ze? :-N ..ale to sa vyriesi x-) **ywett, no ja....no coment...popiseme mailik.... :-| **dani, neplackaj hned....ved to nie je koniec sveta..povedz im, ze chces nove plany a nech na to ktori sirand dozrie x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danuska my sme mali byt/mezonet - novostavaba, moc sme si vyberat nemohli, len sme si dali privyrobit nadstandardy a to stalo nervy a cas...projekt je od firmy sibareal...ja som Ta len chcela pripravit..ale mozno vsetko pojde hladko...neboj nic, zvladnete to a budete mat krasne, svoje hniezdokko Miruska napis mailik, ja uz idem hajat...
Odpovedať
@ywett dik :-D :-D :-D skryvat nemusim, ale pri praci mi zavadzaju a tak ich ukladam pod satku...konecne som ale nasla farbu, aka sa mi paci...chvilku som si sice zvykala, ale zvykla som si... :-D :-D :-D @danka moja, to zvladnete...hlavu hore... ;-) @miriama aj ty sa moja drzkaj... :-)
Odpovedať
ywett, zajtra napisem.... bru nocku x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobru nocku vsetkym x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
bru nocku 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dakujem za povzbudenie... x-) x-) x-) x-) x-) x-) Fakt som zvedava, ako dopadneme. Prave som napisala aj do prodomu a aj par babenam z modrej strechy, co maju projekty od prodomu, takze uvidime... :-S miri, ako si dopadla u dr? Dufam, ze dobre........... x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky...takze vy takto? ;-) tajne stretka? ]-( kikus to preto bol ten dnesny den na kafe? kvoli mirocke? ;-) tak to jasne ze pridem ...ale asi aj s malym stuplom...ak nebude vadit :-| .manzel ma tiez volake rande :-. dani IP...
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
jja, veeeeeeeeeeeeeeelmi pekne dakujem x-) x-) x-) Potesila si ma 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dani, budem s nim telefonovat tak sa ho vsetky tvoje otazky popytam a potom ti dam vediet, ano? vy byste chceli projekt z prodomu a iba porobit zmeny? alebo komplet cely novy projekt?
Odpovedať
Profilova fotka
mame vybrany z prodomu Klassik 103 alebo Alfu. Oni su dost podobne. Na predoslej strane som tusim nechala linky, lebo sa ma na to pytali. Este raz vdaka. Velmi si to vazim x-)
Odpovedať
ahojteeeee x-) x-) jja, tak aj s drobcom??? tak supeeeeeeeeeeeeeeeeer x-) x-) dani, no este neviem..treba cakat na vysledky... krasny dnik, idem do vane 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
hmmm, miri, tak vana????? :-. ...dala by som si.... ja som sa nekupala ani nepamatam.... :-N ... znie to dost blbo, ze? :-D :-D :-D :-D ale myslela som to tak, ze vzdy si najdem cas ledva na rychlu sprchu... :-S
Odpovedať
Profilova fotka
dani, za malinko :-) budem rada az potom ak to vyjde a dufam ze pomozeme :-) tie domky su krasne...ale pre mna strasne velke, ja chcem nieco malinke ;-) a chcet si kupit presne ten niektory projekt?
Odpovedať
Profilova fotka
http://www.prodom.sk/index.php?id=2&r... mne zase vyhovuje takyto :-) vlastne nááám :-D
Odpovedať
dani, ved prave..nie je cas...a my vanu tam ani nemame..len sprchu.... a tak som si ani teraz vanu nedala....len rychlu sprchu..... :-| a utekam do mesta a k nasim a do TN...dnes sa zblaaaaaaaaaaaznim :-D :-D jja, tak priiiiiiiiiiiiidi, majte sa tu krasne..... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jja, velmi peknucky domcek x-) x-) x-) a vyzera byt aj dost priestranny, co sa mi velmi paci. No my tam toho az tak vela menit nechceme, len by sme radi dali do obyvacky krb, mozno podpivnicili a garaz posunut na druhu stranu, lebo ako som uz spominala, pozemok je uzky a keby garaz zostala tak, ako je v planoch, neotocili by sme sa tam :-S miri, drzim palceky ;-)
Odpovedať
dani ten druhy je krajsi x-) no aj ja som nasla jeden taky co by sa nam pacil ale neviem aky to bol musim kuknut potom hodim link x-) x-) x-) miri ako dnes? co sa stalo???? =-)
Odpovedať
ahojte babulky... ach jo...domceky..my nan nemame...ale aspon chodim okukavat..tuto kusok vyrastol "park baracikov"..a ked sadneme na bicykle, tak pofrcime do okolitych dediniek a budeme okukavat... :-D
Odpovedať
http://www.prodom.sk/index.php?id=2&r... no nam sa paci nieco taketo x-) len kto by to upratoval :-p ale inak je super x-) 8-) ;-) :-) ale to je daleka buducnost....
Odpovedať
http://www.prodom.sk/index.php?id=2&r... aj tento je super a hlavne ta izba s kupelkou a satnikom juuuuuuuuuj x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
paaaaaaaani, ery, ty tusim kukas len na same kravy :-N :-D :-D :-D :-D Kde by sme my na toto vzali... :-D :-D :-D :-D Ale akoze parada by to bola... x-)
Odpovedať
Profilova fotka
cafte babeny, tak ja sa pridavam, tento bude moj ked budem velka... :-p :-p 8-) 8-) http://www.novedomy.sk/ponukadetail/?...
Odpovedať
Profilova fotka
wow, tiez velmi pekne 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
mill ten je super taky clenity ;-) :-) dani no ved pisem ze kto by to upratoval :-p :-D
Odpovedať
@mill ten je super...to sa mi paci..aj ja snivam o svetlom domceku so zimnou zahradou...a som ochotna ist aj do absolutnych absurdit ako je kombinacia stylov rozneho obdobia a druhu :-N :-o ale to je snad hudba dalekej buducnosti v mojom buducom zivote... =-) :-( mill, ako si myslela tu otazku ohladom tych fotiek, ci su umelecky spracovane? vcera sme mali tvorivu dielnu v skolke, tak sme sa so stuplikom vyblbli na lepeni a modelovani...vytvorili sme 3D obraz a nazvali sme ho, ze "maj, lasky cas"...tema bola "jar"..a potom sme mali navstevu...1,5 rocnu slecnu, natalku..uzasna...ach jo...ten cas rychlo leti...tusim idem vyhrabat fotky mojho stuplika, ktory momentalne zase lezi v posteli, bo je chory)...a mna cakaju domace prace...ery, pracke som dnes opat vynadala ]-( 8-) :-D 8-) 8-) 8-) 8-) tak idem...papa pekny dnik...
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?