Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
takze pre tych, ktori ma tu dlho nevideli,teda aspon nie v normalnych hodinach - najnovsie spravy. pripravy su u nas uz v plnom prude... mame zajednaneho knaza, s tym suvisi hned aj kostol...konecne lebo to povazujeme za tie najdolezitejsie veci a preto sme dlho vahali s vyberom.takzeeee...obrad sa zacina o stvrtej poobede, tak trochu netradicne v sobotu 8-) a knaz je stanko z trencina (blizsie info erytrea a iwett x-) x-) x-) ) no a kedze sme tak neskor poobede, mali by sme byt posledni, co nam celkom aj vyhovuje. je to hore vo farskom kostole v trencine. dalej... a v neposlednom rade sme absolvovali stretnutie s nezabudnutelnym rofom. pre tych ktori by nahodou este nevedeli :-D je to najuzasnejsi fotograf na svete (opat moze potvrdit erytrea) a este co... porozmyslam...moja mama isla prave za tetou, co bude robit zakusky, lebo jedna uz sice je zajednana, no akosi neobsiahne nase naroky, tak sa pribera dalsia :-N :-N :-N . jaaaaj a predsa este... mame zajednane najkrajsejsie obrucky 8-) 8-) 8-) 8-) reklamu tu asi robit nemozem, ale ked budem mat foto, tak urcite zaradim do svojho albumu. vybrala ich barborka no boli tak pekne, ze som nemal s tym ziadny problem, takze nas rozdielny vkus tentokrat dostal na frak a vyber bol absolutne bezbolestny a lahky :) ....noooo na tento cas, co je cca 4 mesiace do svadby, boli pripravne povinnosti snad vycerpane a mozme v klude ocakavat ako sa svadba bude stale viac blizit. tesime sa ;-) :-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
jejda.... oprava v slove iwett!!!! ....ma byt podla pravopisneho slovnika slovenskeho jazyka tvrrrrde Y. redakcia sa touto cestou ospravedlnuje Ywett za vzniknutu ujmu a praje pekny den. 8-)
Odpovedať
=-) =-) =-) =-) idem citat...
Odpovedať
ahoooooooooooooooj kikaaaaaaaaaaa....no supeeeeeeeer...snad ukazes fotky..xi... a OZAJ!! ja som take nemehlo...uz ti to chcem taaaaaaaak dlho napisat.. ]-( ]-( ]-( uz som to mala parkrat aj v poznamkach v tel...no nemehlo.. ...to dvd s tvojou svadbou, "svadba v skratke" tak bolo prazdne..nic tam nebolo napalene ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( danny, ahooooooj gusti..ahooooooj..na tvoje priespevky idem zvlast... :-N
Odpovedať
gusti...jasneeeeee...blizsie info o Stankovi si dobre napisal :-D :-D :-D :-D a kolko zakuskov davate robit?? ci posielate aj nam tu do Irska?? :-D k rofovi...to je uplne jasne...ved moj drahy ti povie...co sa napocuval a on ho nechcel najskor...ale po osobnom stretnuti zmenil nazor aj napriek $ :-D :-D tak to je uz co povedat 8-) ..k obruckam...no ja som tiez nad mieru spokojna...ved akonahle obnovim album, tak hned mam IP ohladne obrucok x-) x-) x-) a to tam mam 100 fotiek!! ;-) ;-) ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
zakuskov milion :) ale nie neviem ja sa do toho nestaram, to si robi mama
Odpovedať
no ved aj ja uz mam 4torty len od troch ludi... :-D :-D
Odpovedať
co mam vsi ci ako?? ked tu pridem ja, tak sa vsetci zdekujete :-| :-S |-|
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett ospravedlnenie prijma ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Boooooze, kto Vas ma citaaaaaaaaat?? Hadam cez vikendik dobehnem.... :-S 8-)
Odpovedať
ywett, no ahooooooooooj, neboj, dobehnes to :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Babulky babulky ahojte ;-) :-) ;-) este co Gusticek zabudol napisat .. teda co sa tyka mna :-D .. Saty som si chcela dat usit - no kedze v Martine v salone mi jedny padli ako uliate 8-) , tak zatial ratam s nimi .. Su maslove, velmi jednoduche, s padavou suknou s vleckou. Najkrajsie na svete :-D . Topanocky som si kupila Menbur, zatial som ich mala len chvilocku, ale zdaju sa byt pohodlne. Vybavena vizazistka - vdaka Kristinke, zachvilku kvetinky aj vyzdoba - opat velka vdaka Kristinke :-) . Gustik ma u mojej kamaratky zajednanu maslovu kosielku, vestu a francuzsku kravatu, mno to ma este cas ak by sa rozhodol zhodit alebo pribrat :-D :-D :-D. Ostatne napisal - som rada ze nam to tak pekne pribuda. :-D :-D :-D Urcite pridam fotecky .. teraz musim letiet ... ale ved este popisem. ahote vsetky ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Ale Barborienka vitaj medzi nami, sa tu ukazujes velmi malo :-( Baby, inak len tak pre info, uz mozem aj licit Mary Kay ;-) min. tyzden som absolvovala skolu licenia, tak sa tesiiim, to je moja taka zaluba... :-D
Odpovedať
ahooooooooooooj barborienka...este chvilu...a som tu..nieco riesim surne..
Odpovedať
kde ste kto?????????????
Odpovedať
Profilova fotka
Ja popri inych cinnostiach ;-) ;-) ;-) ;-)
Odpovedať
ahoooooj....kedy budes na skype? 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Vsak soooooooooooooooooooooooooom :-)
Odpovedať
ved som ti piiiiiiiiiiiiiiiiisala a nic :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Mne nic neprislo..naposledy tam mam, co sme si pisali este 19-02-2008
Odpovedať
to fakt??
Odpovedať
Profilova fotka
Uz sme sa nalsi ;-)
Odpovedať
heeeeej? si tam?????? :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
:-) ;-) 8-) :-D
Odpovedať
8-) :-D :-p x-) ;-) :-) :-N
Odpovedať
Profilova fotka
My teda postihame..praca mi tu stoji a ja vypisujem jak blazniva..este aj s exspoluziakom 8-)
Odpovedať
no pekne stihas..ja zas stiham odskakovat vedla k pc, vykecavam s londynom a s tebou :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
S akym Londynom, hm?
Odpovedať
avojte :-D :-D :-D tak vy popri konovi stihate aj skypovat :-N :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Popri svadbe ;-) no stihame..toz my zavislacky... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?