Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ajoj Ery, akurat som ti pisala IP, mam navstevu, tak bezim, zatial papa vsetkym a Miri, popytaj sa na ten redovy tanec... ;-)
Odpovedať
mill uz som aj odpisala x-) miri boze to si daj radsej zapalky do oci namiesto spania :-D :-D :-D :-D :-D ale vsetko je v najlepsom poriadku to si musis pretrpiet aj mne sa snivali kade ake blboviny :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
mill, no neviem ci stiham....zajtra to poriesime :-) uzi si navstevu...ja idem volat kamke este... x-) kika, no mala by som si veru dat nieco :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lil, prave som ti mrkla do albumceku na poslednu foto. To bol saty s tebou skusat drahy? =-) =-) Ale ved on by ta pred svadbou nemal vidiet v svadobnych satockach.... :-N ... ci ty neveris na take povery?
Odpovedať
babulky ahojte,nestiham vas citat ale myslim na vas. :-) ;-) cmuk vam vsetkym ;-)
Odpovedať
bru nocku danny :-) :-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
caw miri ! ;-)
Odpovedať
cawes! 8-)
Odpovedať
pekne si mi zdrhla :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Prepac, my sme sa vratili vtedy zo salsy a hladali sme daco na nete a potom som ceeeeeeelkom zabudla... |-|
Odpovedať
wpoho dani 8-) 8-) ja sa nemozem z postele vyhrabat....len som rychlo kukla mail, lebo stale riesime oznamka..ale cakal ma prijemny mail.....dnes na obed to vytlacime...taj kupiiiiiiiiiiiiiii x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
tak to je supis x-) :-) :-) :-) :-) :-) a ako vlastne planujete riesit rozposielanie oznamiek? To budes robit odtialto alebo niekoho tym poveris na Slovensku alebo obojo???
Odpovedať
Článok sa načítava...
akurat som na teba myslela... zas som cumela na tu bizu ale az teraz som si vsimla, ze je to z niecoho ako striebro...teda bizu-plech tomu hovorim..a to ja nemozem dat na seba :-( :-( mne to do par minut ocernie na mne :-| aj teraz som si kupila prste z takeho materialu..som neodolala a do vecera som mala zeleny prst a prsten sa dal na ciernu... :-( oznamka sa uz dnes tlacia!! teda uz by mali byt! ywett ide pre ne dnes tak sa tesiiiiiiiiiim x-) x-) a mamina mi to rozposle ale par ich budem aj odtialto posielat... 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
pekne, ze na mna takto myslis... x-) S tou bizou treba vymysliet nieco teda... Ale plechovemu sa vyhni. Moja mamina je presne taka ista. Som jej aj na nasu svadbu kupila taku krasnu bizu a tiez mala do hodiny krk zeleny ]-( Jej telo si proste potrpi na kvalitu :-N Ja mozem byt len rada, ze ja taka nie som... Mozem si na seba dat hocico a nema problema... :-D
Odpovedať
tak to mas stastie...ale ma to aj vyhody...kedze potrebujem len kvalitu a nieco stoji, tak aspon toho vela nemam... :-N :-N :-N inak by som dokazala na to minut tazke libry :-D :-D :-D ale zas napriklad bizu mozem bud ciernu, alebo taku hnedu...ako zlto-hnede...vies co myslim? tak take mam aj nausnice a wpoho..len ten plech striebro nemozem... ale origos striebro mozem..ale tiez zalezi ake...niektore ocernie tiez ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
Kocky moje, ahojte!!! Nejak nestiham ani citat, ani pisat.. Milluska, uz si uplne zdrava??? Miruska - MAM OZNAMKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Su squeleeeeeeeeeeeeeeeeee 8-) 8-) 8-) 8-) , ale najblizsie 3 tyzdne asi do TN nepojdeme, vsak uvidime..dam vediet, vsak sme non stop na mail Kikus, no kedy to prides?? Dannuska - MAJKOVA, dikes moc za tie brylky, sa uz neviem dockat..sice sosovky su fajn, ale sem tam mam unavene ocka a treba to menit...a moje okuliarky sa mi uz tak nepacia :-D Julka, mas IP ;-) Danka - GABIKINA, (som vas pekne oznacila, coooo??? ) Ako sa mate, co malinka?? Lomnicka, ty sa nam mas ako??? Ostanych vsetkych zdraviiim... Pekny vecer a huraaaaaaaaaaaaaaaaaa zajtra je piatoceeek 8-)
Odpovedať
yweet-no krasne si oznacila dakujem(aspon viem co patri mne :-N ). no mame sa v celku fajne,kazdy den som s Gabikou vonku a teraz mame novinku chodime napecso bez kocika a krasne prejde.....ale musimat zo sebou buginku (hrackarsku) a babiku v nej :-D :-D :-D :-D :-D a ty ako?a co nove?
Odpovedať
ahoooooooooooooooooooojte 8-) 8-) 8-) ywett, to je supeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeer, ved zajtra si dame info co a ako....bud niekoho pre ne poslem alebo ... no ved vyriesime,neboj... 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) dany-gabi ahooooooooojte x-)
Odpovedať
miri ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj
Odpovedať
ahoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooj tinka x-) x-)
Odpovedať
a to si mi zas zdrhla?? dnes az o 4min :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
ajooooooooooooooooj mia nechce sa mi hladat bielu noc..dufam,ze to nebude vadit ostatnym babam...ak ano sorry ;-) co tak pozde si dosla....ja som tu dosla,a teba nikde,uz mi aj baterka pyta jest.....tak az kym ma nevypne...pohladaj ty bielu noc..mne to pomaly otvara.... :-S paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
ahooooooooooj, idem hladat..vydrzzzzzzzzzzzzzzzz 8-)
Odpovedať
ale nie tu sooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooom 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
a co robiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiis?????? x-) x-)
Odpovedať
a aj ty si mi zas ci uz zdrhla?? :-p
Odpovedať
tak bru noc...si pustim este markizu archiv ale asi ani dnes neuvidim ani prvych 10min :-D :-D
Odpovedať
ahoj miriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii no zaspala som vcera pri telke tak som ani neviem kolko bolo hodin len zatvorila nb lebo som bola totaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaal unavena..... bola som vcera na tom koncerte a bolo uuuuuuuuuuzasne 150 spevakov z 3 krajin spievali, najskor kazdy sam teda kazda krajina a potom asi 5 skladieb spolocne a jednu slovensku co sa naucili no naaaaaaaaaaaaaaaaaaadhera to bola x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
ahojte,ste tu niekdo?
Odpovedať
Profilova fotka
ahojte :)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?