Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak rozmyslaj... ja ti este daco kuknem ;-) A preco si predala to, co si mala? =-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danka, nieco new s brylami? Ako inak?
Odpovedať
hned som tu....akurat mam navstevu olejovu :-D
Odpovedať
Ahojte divčatá prosím vás neméte typ kde by som zohnala čelnku resp. diadém do vlasov ? :-)
Odpovedať
A ešte otázočka kde mi v Trenčíne a okolí upečú dobrú svadobnú tortu ?
Odpovedať
ahoj lucia, ja som z NM tak ti veru nevie poradit....a teraz sa ani na SK nenachadzam tak vobec neviem :-N kocky ti poradia :-)
Odpovedať
ahojte ;-) lucy skus svadobne salony, danica,amarel, leontine alia atd.... alebo niekde do bizutky tych je tu habadej x-) ;-) :-) alebo niekde na nete a tortu podla toho aku chces mne piekli dve pekarky pockaj hodim sem link ak by si chcela dam Ti kontakt x-)
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... toto je jedna
Odpovedať
http://www.mojasvadba.sk/album/view.p... a toto je moja druha tu prvu mi robila jedna pani v Stankovciach a tuto druhu jedna pani z Dolnej Suce x-) veeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeelmi sikovne su obidve aj mirke bude robit tato druha pani, uz ju ma zajednanu x-)
Odpovedať
kika, ahoooooooooooooooooooj x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte, Dani, pekne oboje co si sem linky hodila, fakt tazke rozhodovanie :-N :-N A uz si v novej praci? A ako nadcha, uz lepsie? No moj je tiez taky pripad antiparketoveho leva, pokial si neda 2 deci vinka :-D :-p Ery, myslela som reakciu na oznamko, mame uz hotove a je v albume, bola si totiz prave pripojena, ked som sa vsetkych na to pytala ;-) Mirus, za tymi satockami nech ti neni luto, v tych druhych si naaaadherna ;-) Ahoj, Yvettka, ako sa mavas? Vsetkym pekny vecer
Odpovedať
mill jeeeeej prepaaaaac asi som to nejako prehliadla :-S ma to mrzi, tak to rychlo napravim x-) som za to druhe tam kde mas napisane ze to u Teba vyhrava x-) x-) x-) to je mile ;-) :-) x-) ozik nebola si vcera nahodou v maxe na obede? lebo zase tam na mna take dievca pozeralo a ja uz teraz neviem ze ci ma pozna alebo ci si to Ty, alebo nie, ale potom som si povedala ze keby si to Ty tak sa mi prihovoris :-D :-p :-D :-p tak si to asi nebola Ty x-) ;-) :-) ak ma nabuduce zbadas tak ma pls zastav x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
caaaaaaaaaaaaaaaaaaaaawte 8-)
Odpovedať
ja uz naviem ako to bolo..ale to mill tak cumela na teba v maxe vtedy?? :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
dani...ja koza..az teraz som si vsimla,ze ved to ma aj nausnicky..xi... tak ak by si chcela mozme sa dohodnut :-) len treba jednat rychlo...buduci weekend som v Londyne x-) x-) x-)
Odpovedať
kika a to som ta asi minula o 3min??? =-) :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
mill, nadcha uz je lepsia (teda vyliecenejsia :-) ), ale stale to nie je ono :-S ... Oznamka mate nadherne x-) x-) x-) ... A do novej prace az po velkej noci, takze mi tu v tejto starej zostava este 9 pracovnych dni... 8-) miri, londyn je od nas trochu od ruky, ale ved ti to mozem poslat postou, ak by si ozaj mala zaujem. Len este to nemam, takze este ani neviem, v akom stave to pride. Dodacia lehota je od 5 do 14 pracovnych dni a od datumu odoslania uplynulo 8 prac dni. A na tu ciernu bizu mam este cas bidnut. Kazdopadne ta budem informovat ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
.... a zabudla som sa pochvalit, ze vcera prisiel uz prvy balicek... 8-) ... 5kg balik cokolady do fontany... mnam ... x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčence :-) tak aj ja som nakukla... :o))) Tak ma napadlo, že neviem odkial zohnať polnočné šatečky... nemáte nejaký dobrý tip? :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julianka, ak sa nebojis, tak z ebay ;-) Ja ebay milujem... x-) x-) x-)
Odpovedať
juli kukni do danice ja som mala odtial a bola som spokojna, boli naaaaaadherne x-) maju tam super vyber a stale vylepsuju x-) x-) x-) miri ahoooooooooooooooooooooooj no ja som sa uz potom offla lebo uz aj tak som ledva kukala :-p :-D
Odpovedať
Profilova fotka
baby pomoooooooooooooooooooooc, ja som zavisla na objednavkach cez net !!!!!!!!!!!!!!!!! :-. Zas som si objednala 2 DVD-cka s niecim ako aerobic... :-N
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem za rady.... pokukám.... Len som rozmýšlala nad kúpou, lepšie než si ich požičať za .... neviem kolko.... možno aj kúpim... ;-) Dani - no aerobic ten ja môžem a moooooooooooooc.... som veľká fanynka.... je to jeden z mojich relaxov... A kde si kúpila DVD? Cez Ebay? Ozaj Ty by si možno vedela, že čo to znamená to CSC? Ked si chcem objednať niečo a tuším tam zadávam niečo ohaldom karty - PAYPAL... či také čosi... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Juli - jedno DVD z ebay a druhe z amazon.co.uk - tam maju lacne knizky, dvd, elektroniku (mame odtial fotak, kameru aj syntaky). Ja aerobic tiez rada, ale tak raz za rok... lebo tu to stoji 225 korun na hodinu, takze som investovala okolo 500 korun do dvoch DVD (nejako zvlast som si nevyberala... klikla som na to prve, co mi prislo do rany... tak uvidime, ci to bude dobre...) a hadam sa mi to vrati... a to CSC nie som si ista co je, ale typujem, ze je to posledne trojcislie kodu zo zadnej strany platobnej karty. Oni na nete pouzivaju rozne skratky, co sa tyka toho kodu. Ved skus a uvidis ;-) a Danica? To je tam pri 'V siedmom nebi' na Farskej? Ja som si odtial kupila saty, ktore vypredavali za tisicku a tiez som ich mala po polnoci. Boli peknucke, ale musela som dat krajcirke vymenit take uska na snurovacku, lebo boli popretrhane, ale inak v pohode... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Aha, tak to chápem ked ste vonku tak to sa nedá pravidelne udržiavať kondičku... 8-) Ja zasa 3-4 krát do týždna skočím si zaskákať, sme tam už super partia :o)) proste ani neviem, že robím niečo pre svoje telo...skôr pre ducha :o))) Doma aj mám nejaké Dvd, len keby som sa donútila si to pustit a zacvičiť si aj sama :-| Inak sa Ťa asi nemusím ani pýtať že odkial máš tú krásnu korunku na hlavičke že? Z EBAY??? :o))) Vidím, že si vážna maniačka... :o)))
Odpovedať
**dani, ok..tak informuj :-) a ja som myslela, ze ked idem do Londyna, ze by si to poslala tam tej kamoske...asi by to bolo o dost lacnejsie..ale ved nevadiiiiii..sme v ramci UK tak snad to nebude nic hrozne :-D :-D :-D ..a cokoladku uz tlacis po tajne?? :-D :-D :-D a tusim potrebujes lieciene proti nakupom z netu....ja zas potrebujem aby ma ktosi vodil z roboty okolo centra...lebo vzdy sa po ceste kdesi zastavim....aj dnes...som kupila vonavku Huga Bosa..ale tak bude svadobna :-p
Odpovedať
a baby..mna uz porazi s tych snov....predsvadobnych....dalsia nocna mora...tentokrat tam bola aj Ywett :-( takze bol den D, boli sme v nejakej hroznej kaplnke, dokonca to nebola ani katolicka, bolo tam vela prachu a omietka na zemi... ja som bola strapata, nechty okusane, make-up ziadny...a ked som volala kadernicke, mi to nedvihala, ani baba co ma mala malovat....no des...kvety neboli ziadne objednane...ja som tam stala ako taka matoha ... vsade bordel....saty som mala ako otrhana bara...a ked som sa pytala mami, ze kde mam kyticu, tak mi ukazala na stole taku ako keby tacku, na nej male kvetinaciky a z tych kvetinacov taky akoby krik vyrastal..a vraj TO JE ONA!! no ja som sa zobudila cela spotene..des.. a ked som volala Ywett, aby ma teda prisla namalovat, tak prisla...kukla na mna a povedala cosi v tom zmysle, ze to uz aj tak nepomoze ]-( ]-( ]-( :-S :-S a ked mi zohnali konecne kadernicku, tak prisla..kukla a len mi na vlasy take hnusne, domochlane nastriekala asi tonu laku a vraj to staci!!!!! pomoooooooooooooooooooooc....a to este vobec nejak extra nestresujem..vlastne ten osial ma este nechytil!!! :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
juli - sama som zvedava, ako dlho ma bude ten aerobic drzat... :-N A korunku z ebay nemam. To som bola v osiali z toho, ze som si kupila svadobne saty a nabehla som do vsetkych svadobiek a do tejto som sa hned zalubila. Ved ma aj vysla na 3tis, co by som na ebay za taketo volaco nedala... :-D Ale nelutujem, este aj po svadbe sa mi paci. len skoda, ze ju uz nebudem moct mat nikdy na hlave... :-( miri - neboj, mne to nevadi, ze to budem posielat k tebe... no problem, baby :-D Tak a cokoladku netlacim, bo nechcem otvarat sacok. Fontana s cokoladou bude jej darcek od nas, tak sa v tom zatial nerypeme... Ale za to na oslave to tam roztocim... :-D :-D :-D
Odpovedať
dani, a kedy mate oslavu? :-) oki, ved sa dohodneme 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
neboj miri.... tych snov sa ti este za tie 2 mesiace stihne posnivat... :-N .........
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?