Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte babulky :-) no konečne mám toho už menej na vybavovanie... včera som si stihla zajednať miesto - Gazdovsky dvor, konečne sme sa dohodli na jednom dátume ;-) takže potom aj kostol sme obehli, hudbu sme si zatial zvolili toho p.Kvasnicu - RK BAnd tak uvídim... mám mi doniesť ukážku... Ery Melodik mali už samozrejme tiež obsadené... :-( Fotografku sme si dali Barborku z Bartanusu, ked si mala Ywett také pekné fotečky ;-) Už mi zostáva iba kameraman a hlavne šatečky na ktoré sa teším... asi tento v piatok a Danica to istí.... :-) dúfam že čosi vyberiem.... Tak zatial sa majte krásne a ďakujem moc za cenné rady :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Dobre ranko lom - ten heft o tej zaveti bol dobry :-D :-D :-D to tvoj drahy ma cierny humor tak rad? A este lom - to je tato knizka? http://www.amazon.co.uk/Fashion-Histo... Zistila som, ze vacsina takychto veci je tu lacnejsia. A ked vravis, ze su tam len fotky, to ze je v anglictine, by vadit nemuselo... Kolko stoji na slovensku?
Odpovedať
ahoj danka... eee..to si mi ani posielat nemala... :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( :-( teraz budem plakat este viac....v zivote som tuzila po viacerych veciach...pamatam si ten pocit...myslela som, ze som ho uz davno zabudla...ked som bola pubertacka, tak som straaasne tuzila po winetuovkach a po angelikach a potom po LP-ku od michala davida...sakris to bolo pred stvrtstorocim :-| :-N a teraz je ten pocit opat tuuuuu :-o :-o :-o :-o kniha je paperbackova, rozmery asi tak 25x35x7, papier asi tak 250g, mozno viac, pocet stran cez 700...cena 1399,- :-o :-o :-o :-o :-o :-o ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( na titulke stálo: Ze zbírek odívání v Kjótu MÓDA Dějiny odívání 18. , 19. a 20.století nakladatelstvo TASCHEN napísal to kolektív autorov - prvé meno AKIKO FUKAI, ostatne som si neodpísala... ako pozeram, tak taschen je aj toto...anglictina by mi az tak velmi nevadila, maximalne by som ta bombartdovala prekladmi, lebo pre mna su aj tie infosky a popisky dolezite, lebo ma to zaujima a bavi...najviac ma zaujima 17 a 18 19 storocie, z 20.-teho tak 20.- 60. roky och, by som tu mohla pisat..mrknem na tu linku buduci tyzden, lebo teraz vazne nemam kedy...vypisujem si prihlasku na vs - mam este 2 dni, musim este vybavit nejake veci v meste /som bez auta, tak pesikom vsetko)... si uzasna, dakujem...dakujem... rychlo neviem, aky je kurz...aby som si to preocitala... :-D
Odpovedať
juli RK band su super aj ja som nad nimi uvazovala ale uz som mala zajednany melodik to som vedela ze je na istotu ale mala ich kamoska a hrali super, takze nemusis vahat x-) x-) x-) x-) x-) x-) a satecky som aj ja mala z danice tam si isto vyberies 8-) ;-) :-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom, tak to musi byt fakt ona - v popise pisu, ze ma 720 stran a nakladatelstvo sedi tiez... Pocuj, ved popremyslaj a daj vediet. Najblizsie idem domov 17. aprila a pravdepodobne nesiem daco aj pre ywett, takze knizka navyse ma nezabije... Aspon budem mat co v lietadle robit... :-N
Odpovedať
@danka prestudujem...aj tie ostatne..a to co je tam pod hlavnym titulom, ze Perfect partner - to ako dostanem dve knihy a tu cenu,ktora tam je napisana? pytam sa ako dement, ale ja naozaj neviem po anglicky ani fň...teda viem..aj lav ju... :-o :-D 8-)
Odpovedať
@danka tisko placem ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( cisko fnukam :-( :-( :-( :-( :-( :-( nadherne tituly>..preco u nas take nie je vidiet? :-o ]-( prestudujem si to ...dobre? :-N a dam vediet...dakujem... :-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ery tak uvidím že čo z toho bude.... teraz sa mi ozval jeden pán z Dua Sonet a začínam rozmýšlať aj nad ním :o) Inak Ery veľmi sa mi páči ten Váš kostolík :-D , je strašne útulný a peknučký... mali ste aj tam výzdobu? ;-) Ozaj babenky, ako ste sa fotili pred sobášom alebo po? A čo hudba hrala Vám pred kostolom? =-) Mám dilemu neviem či sa pôjdeme fotiť pred či po.... Idem obvolávať teraz kameramanouv tak držte palce ženušky :-D
Odpovedať
Profilova fotka
lom, kukam na to len zbezne, lebo doteraz som v praci pomaly nic neurobila... Doniesla som do prace kolace, so som piekla vcera a doteraz som sa s tym kaslala v kuchynke. Tu je to tak zauzivane, ze oslavenec donesie vzdy nieco sladke. No a dokial som to nakrajala, podavala na taniere a umyla plechy... ajajaj... no a teraz k tym kniham. Ta tvoja, co si sa do nej zalubila je za tych £19.79. Keby si ale chcela, mozes si kupit tu tvoju aj s tou druhou (kompletna historia oblecenia - ktora stoji samostatne £25.99) za £45.78. Vlastne v podstate tam nie je ziadna zlava, to len aby nalakali ludi aj na tu druhu... takze mas o com premyslat ;-)
Odpovedať
@danka som vytlacila asi 150 stran z tej stranky, to co ma zaujalo podla obalu a musim persdtudovat....teda fakt ako som uplne z toho hotova (v tom dobrom slova zmysle...taka som opojena z toho :-D :-D :-D )..dik za vysvetlenie k cene... a ty mas dnes nejaky sviatok? =-) akoze narodky? dnes ideme stuplikovi pre satocky..juj ako sa tesim..vcera sme z nudze cnosti kupili topanocky, take ani ma sem ani ma tam...verim, ze bude pekne..lebo na rano prsalo a teraz raz svieti, raz nie...myslim slnko... @julianka99 moj osobny nazor na fotenie (rozhodnutie je samoska na tebe)...keby som sa vydavala, tak to fotenie urcite spacham pred obradom...fotenie netrva 15 minut, aj ked to mozno v niektorych atelieroch tak funguje...dobu na fotenie by som tak odhadovala na minimalne minimalne hodinu...ale ak si na fotenie vyhradis viac casu, neurobis zle..prave naopak...ak nemas skusenosti s fotenim a trebars sa nerada fotis, tak si na objektiv budes chvilku zvykat...samozrejme nie je to pravidlo..po obrade by ste sa s drahym vyparili a co hostia? zalezi aj od programu , organizacie svadby a pod..lebo dat sa da vselico...ale ako som uz niekde pisala, mne sa ako dietatu a aj teraz nie velmi pacilo a paci, ak nevesta so zenichom zmiznu z hostiny a zabavy na 3 hodiny... alebo den pred..ale to by ta museli nalicit a ucesat znovu - otazka financii a casu... zhrniem - fotila by som sa pred obradom.. ;-)
Odpovedať
juli fotit jednoznacne pred obradom, vypadnes z domu plneho stresov a chaosu a potom vas nebudu musiet hostia cakat alebo nebudete chybat x-) kostolik v Orechovom je krasny, bola som tam krstena aj na pr.sv,prijimani aj na birmovke tak o sobasi som ani neuvazovala ze by bol inde, je to taka moja srdcovka x-) a vyzdobu som neriesila ked na druhy den bola birmovka tak uz bol na nsu svadbu nachystany v plnej parade x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
lom, ano, mam narodky, ale akosi som bez nalady, odkedy viem, ze odtialto odchadzam... :-( ... ani z narodiek nemam akosi radost... ;-( .... som rada, ze aspon teba som potesila x-) , ale nie si aj tak jedina... potesila som svojimi kolacmi aj vsetkych kolegov... Isli sa nimi zadrhnut... :-D :-D :-D Budem im musiet potom este nieco upiect na rozlucku. k tym satockam - videla si moj album z weddings show? tam su krasne biele satocky pre male druzicky s bordovou stuhou okolo pasu a su v nich zasite lupene z ruzi. Je to kraaaaaaasne x-) Inak, ked uz budes v albume, daj mi vediet, ci ti vadi posledna fotka a ja ju zmazem, nech si nerobime zle medzi sebou ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
ahojte,som len tak nahodou nakukla ci tu nieste :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som tiež bola rozhodnutá že to spravím pred sobášom, len naši rodičia sa angažujú a vraj to sa tak nerobí..... lebo ženích ma uvidí skôr ako v kostole či čo :-| ...ale aj tak ja som sa rozhodla za fotenie pred sobášom, potom sa budeme môcť len veseliť :o)) no nie :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Ery, cau, teba som si ani nevsimla... :-N My sme sa fotili po obrade pocas hostiny. Nevedeli sme totiz, ze nas bude fotit Janko a ked sa mu uvolnilo a zajednali sme si ho, uz sme mali oznamka s casom vytlacene a rozdane... tak sme to uz nechali tak
Odpovedať
ahoooooooooooooooooj x-) x-) x-) tak baby, prave som kupila skveleeeeeeeee saty!!! len maju jednu chybu..su cierne :-( :-( ale s tym sa mozno da nieco poriesit..... a....ywett, PRISLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ja sa ale neviem rozhodnut...su bohovske x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
julianka-aj my sme sa boli fotiti pred sobasom a je to lesie aj s toho dovodu,ze este si upravena cerstvo oblecena :-D :-D a tiez sme mali svadbu v orechovom,a tiez mam ten kostolik strasne moc rada,som tam tiez krstena,primanie a aj birmovku som tam mala,a este aj supis kaplanko nas vtedy sobasil ;-) ;-) a ery-tusim aj my sme mali vyzdobu bo druhy den bolo prijimanie :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
julianka, z vasich si nerob nic - teraz sa uz robi vselico... a ved napokon - je to tvoja svadba... miri - a to su saty na popolnoc? Ja som si tiez kupila krasnucke pred dvomi tyzdnami. Budem ich mat na tu oslavu majovej sestrenici 40. Su cervene, satenove, bez ramienkok a po kolena. Jednoduche a take pekne... x-) Len tiez maju jednu nevyhodu - su o cislo mensie a s podprdou ich nedopnem a bez podprdy som v nich plocha... ]-( ... takze zahajujem hladovku... :-D Som sa kukla do temy 'cica nezer' a tam sa furt toci okolo tej 90-dnovej diety, tak som sa pytala, v com je princip a kde najdem viac info... a vy ste ma tam odignorovali... ]-(
Odpovedať
dani, no uvidime....ja som cierne nechcela....som mala len tri poziadavky...farebne myslim...oranzova, zlta a zelena...no co...cierna ma daleko :-D :-D :-D ale ved o rok je dalsia svadba a v sept ma sestra birmovku, tak sa vyuziju.... a keby som si na seba odvazila obliect nejake po kolena, tak tu je taky vyber, ze sa mozem zblaznit, ze ktore??? =-) =-) =-) su tu fakt krasne tak si viem aj tie tvoje predstavit 8-) ty a cica nezeer????? to si si ake cislo kupila????? 2-ky???? =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) =-) a ja tam uz nechodim ale ak chces tak ti poslem.....ja to mam konplet rozpisane, diety a dokonaca to mam tu za chrbatom vycapene na nastenke :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
prosim ta, ved tie saty su tak divoko ocislovane, ze sa v tom ani diva svina nevyzna... :-N Tusim 6-ky su to a normalne tu nosim 10-12 (ako co...). A potrebujem sa trosku dostat do formy. Odkedy sa vozim autickom , som s kondickou uplne mimo... Najhorsie je, ze sport ma strasne nebavi a navyse som zacala mat problem s tymi kolenami... Neviem, co to je... Hadam mi cosi na tom vysetreni zistia, no uvidime... Ale tie diety mi skus poslat... pevnu volu sice nemam, ale skusit to mozem... :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Máte kočky pravdu ja viem.. je to hlavne naša svadbička... ale ved to poznáte rodičia sa angažujú ... a teda Tí moji riadne... :-| občas musím rázne zakročiť... Práve som si dohodla pána Pavílka ako kameramana...tak snád to bude ok... počula som na neho dobré referencie... :-)
Odpovedať
no mi hovor s tym cislovanim!!!!!! ma ide slak trafit ked je nieco v obchodoch podla cisla!! to aby som hladala od 8-12!!! ]-( tieto su 8 a ja nosim tak 10-12..tiez ako co.... a vo forme tiez davno nie som ale sportovat...kde?? tu?? a kedy a s kym a kde..:?? :-N :-N :-N no ak ti robia vysetrenia ako mne tak to ti zistia az na pitve ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( je to tu katastrofa!! idem ti poslat tie diety...tvoju adresu tusim mam... :-N :-N **julianka, tak gratulujem k p.Pavlikovi 8-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ja som mame povedala aj napriek tomu, ze som tak daleko od Slovenska, nech za nas nic nevybavuje, pokial ju o to nepoziadam. Nechcela som, aby mi zajednavala nieco, co sa mi nepaci atd... Toto som jej povedala hned na zaciatku a bola zlata, ze to akceptovala. Chapala, ze je to nasa svadba a chceme to podla svojich predstav.
Odpovedať
dani, presne tak :-) :-) :-) akurat mi uz torty naobjednavali, zakusky dali robit..ale to nevadi...to som praveze rada x-)
Odpovedať
dani, som to poslala...mas post?
Odpovedať
Profilova fotka
no veru, zakusky a torty som nechala na starosti aj ja mame... Ona na to ma prislusne 'znamosti' :-N
Odpovedať
Profilova fotka
email som videla, ze prisiel, ale pri otvarani mi to zmrzlo... ]-( kuknem vecer...
Odpovedať
oki, tak kuk vecer..ale jednu fotku som dala aj do albumu...
Odpovedať
Profilova fotka
jeej, uz som videla. x-) peknucke su 8-)
Odpovedať
no peknucke len cierne... ]-( :-S
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?