Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ďakujem Ery, idem skúšať snád to víde...zatial mi nedvíha.... :-(
Odpovedať
p. Kvasnica, výborná muzika, 10000,- ani nie je vela, hrajú aj pred domom apred kostolom a hrajú do trete ranna, potom sa priplaca.
Odpovedať
@julianka99 kliiiidek..pohodaaaa...relax... :-N mozno si povies, ze sa mi to lahko hovori, ale naozaj stres nepomaha a ak nejde o zivot ide o houbelajz.. ;-) prepac,mi ze takto natvrdo to pisem, ale treba byt stastni a uzivat si...ziadne stresy..a prasky? na co? zivot je krasny...moj bracho sa v sobotu zeni...hoci on ma vsetko na haku, nie je s nim rec.. asi ho uhanaju z nevestinej strany...je mi ho luto...lebo...to je nadlho...myslim si, ze si svadbu neuzije... zato my s drahym by sme si ju radi uzili...myslim tym svadbu mojho brachu... uvidis, vsetko sa ti podari, tak ako sa podarit ma... ;-) a my ta tu budeme podporovat a radit ti...a pokojne sa mozes aj vyplakat...ak to bude treba... ;-)
Odpovedať
miri pohodaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-) juli skus neskor asi ma vela prace x-)
Odpovedať
@julianka99 s kapelou ti poradia lepsie babenky, ja som pristahovalec v teme :-N alebo odstahovalec z trencina? baby, ako to je? :-D :-D :-D :-D :-D babenky - sijem stuplikovi na svadbu klobuk..zospendlikovany vyzera super...este drobna maturacia ako postupovat pri zasivani a pod. , potom vela sitia, hresenia, nadavania, prosikania mojej masinky a klobuk musi byt do stvrtku na svete, bo vo stvrtok cestujem... a to este toho musim stihnuuuut...napr. dnes som objavila pre stuplika topanky..tak ju musim ukecat, aby sla so mnou, lebo ona snad nie je ani baba...tak nerada chodi po obchodooooch... bola som vcera na skuske siat...ani netreba na nich nic robit...uz len aby prisla kadernicka a vizazistka a moze sa hviezdit...drahemu sme nasli kostym, no poviem vam, ak sa ho podari dojednat vycistit, ak sda mi podari usit mu do neho nejaku taku kravatu, alebo nejaky taky ony do krku, tak budeme eno nuno..uz len slnecnik a vejar mi chyba..ozaj vejar..hned si ho idem odlozit do batoziny..mam cierny... :-D paperkovy :-D takze opat frcim..sijeeeeem ten klobuk...potom dam foto..ked dokoncim...ahojteeeeee :-D
Odpovedať
lom,tak som nasla dalsi album s mojim oznamkom.. :-S :-S :-S :-S :-S
Odpovedať
ale toto vam este musim povedat.. bola som dnes na jednom vysetreni...vysledok...treba ist na dalsie do bratislavy... k tomu vsetkemu som vybavoala nejake zalezitosti a potrebovala som dat overit listiny...a kedze tui som nevedela, ze kam, tak som zhanala notara..drahemu som napisala sms: "vysledok vysetrenia - posielaju ma na dalsie do blavy (tam a tam)..idem zhanat notara..." ja listiny overene, letim domov, drahy mi telefonuje a rozprava a potom z neho vypadlo, ze: -toho notara este nechaj tak, neblbni... a ja mu na to: - ale ja uz to mam hotove... a drahy: - ty si spisala zavet? a ja: :-o =-) prosim? a drahy: no ked pises, ze treba ist este na take a take vysetrenie... a ja: ale ved som ti hovorila, ze potrebujem dat overit diplom a vypis skusok... a drahy: jaaaaaj... 8-) bolo to mile od neho...mam o com vnucatam potom rozpravat...
Odpovedať
lom,tak to bolo dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
@miri :-( :-( :-( :-( :-( tiez som nasla svoje foto v nejakych albumoch... :-S :-S :-S :-S tak ich bombarduj, nech si to vymazu, pripadne nech napisu, ze odkial to vzali... =-) si myslim...
Odpovedať
@miri zeeee :-D :-D :-D :-D :-D :-D som sa smiala na celu pesiu... :-D :-D :-D :-D a to som sla okolo banky, pred nou jeden strazca, v aute dalsi a cumia na mna...si mysleli, ze idem prepadnut banku... :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovedať
lom, ale keby som to mala vycapene v albume furrt, tak sa nedivim..ale bolo to tam chvilku.. ]-( ;-( :-( :-| :-S ved pisem..ta prva co si mi ty povedala, to do minuty vymazala..tak som zvedava.... a k tomu "ftipu"...tak to ti verim... :-D :-D :-D :-D :-D :-D si mozno mysleli, ze na niecom slapes :-D :-D :-D
Odpovedať
@miri vidis, to mi nenapadlo... :-D :-D :-D takto vyzeraju ti, ktori na niecom frcia? :-p hmmmm... :-D miriama, musim ist...papa drzim palceky...
Odpovedať
Článok sa načítava...
**lom, no osobne neviem ale videla som par takych :-D :-D :-D :-D :-D papa a pekny den x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoooojte, *Julianka inak cez vikend som pocula hrat DJ Dubaka, hral na jednej party a bol supeeeeeer a vraj hra aj svadby. *Mirka+Danka, dakujem za spolupracu, ako to pokracuje 8-) ? *Ery, ako? Cez vikend som v TN, mozme dat kafe v nedelu,ju? *Lom zdravim Ta... Baby, dnes nam merali kuchynu, prave ideme pracovat na navrhu, tak sa tesiiim..letiiim...pacek
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj ywett, uz vieeeeeeeem x-) Volala som tam a povedali, ze ked sa kupi ramik, pride to s provizornymi sklami (tak, ako si vravela). Takze netreba spekulovat s inymi sklami. ;-) Ty si spomenula, ze si skla zozenies na Slovensku, vsak?
Odpovedať
Profilova fotka
Anoooo..radsej si ich dam tu urobit...superrr, berieeeeeeeem...jupiiiiiiiiiii sa tesiiiiiiiim... Ach, ten moj rozpocet by nestacil ani kralovi...vcera mi prisli vonavky a aj fakturky k nim ]-( :-p
Odpovedať
**ywett, dooobre to pokracuje x-) mam notebooooooooooook x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ywett, vonavky mohli aj bez faktur prist, co? :-D miri, super, notebooocek si uzi x-) ... a nech sa nekazi... ;-)
Odpovedať
vdaka dani.. :-) :-) ale cice....**ywett a dani**mam taky mensi problem...ma teraz napadlo....my sa totiz asi budeme stahovat behom par dni....tak teraz neviem ci pockat este do konca tyzdna...alebo.... =-)
Odpovedať
utekam do prace...tak vecer....papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa x-) x-) x-) x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Jej, Miriamka supeeeeeeeeeeer, tak uz ficis na novom NB, ci este ho caka instalacia, hm? Mozme pockat do konca tyzdna, vsak to uz pocka. A bytik vysiel? Danka, dikes moc za "support" s tymi brylami 8-) ...no veru mohli dojst bez faktur..som zistila, ze som si objednala len 30tku, na miesto 50tky, rozdiel bol len 400 Sk, tak ma to stve ]-( :-|
Odpovedať
ahojteeee :-) ste toho zase vela popisali,ako sa mavate? mill-ty si este v nemocnici alebo uz doma? ywett- :-D :-D :-D :-D som ta konecne vyčihala :-D :-D mirr-sa ti to uz krati :-) ;-)
Odpovedať
juli tak co? dovolala si sa? ;-) ywett jasne, nemam nic v nedelu, mozeme x-) ozvi sa kedy budes moct, sa prisposobim ;-) danny ahoooooooooooooooj ako sa mate? a co gabika? zdravucka? x-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ozaj, Milluska ako ti je moja? Si este chora? *Danny si ma teda vycihala!!!! *Ery, dufam,ze nezabudnem ;-)
Odpovedať
ery-no my sa mame uz fajn,teda ako sa to vezme,Gabike sa prerezavaju dalsie zubky tak neni vo svojej kozi ale inak ok ;-) a ty sa mas ako?co nove? ywett-no teraz ti uz verim ze chodis aj na mk :-D :-D :-D
Odpovedať
ahojote... len som vam chcela povedat,z e pred niekolkymi hodinami som drzala v ruke knihu, do ktorej som sa zamilovala, a ktoru chceeeeeeem, a ktora stoji neskutocne peniaze... :-( :-| ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( co mam robit..a narodeniny su daleko...a na mdz sa ot nehodi... ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( ;-( idem, lebo uz ledva drzim oci otvorene..som unavena..podarilo sa mi zohnat stuplikovi topanky...nastvala som sa na cislovanie topanok..teraz nosi 31, a skusa 31 a su jej o 4 cm vacsie...tak uz neviem... ]-( ]-( ]-( ]-( ]-( ale mam...idem, lebo klobuk a 7sro cakaju...a tusim zaspim na gauci 8-( 8-( 8-( papa
Odpovedať
lomnicka-no v tom ti asi nepodarim,skus napisat jeziskovi ale ten je tiez este daleko :-N :-N :-p
Odpovedať
tu soooooooooooooooooooooooooooooooooom x-)
Odpovedať
**ywett, presne..doteraz instalacia a vobec....bolo ho treba privitat medzi nas :-D :-D :-D z bytiku nikto nevolal tak skusime sa s nou spojit zajtra my cez agenturu :-| :-( a chora..no som zas na silnych antibiotikach a...no nebudem to tu rozoberat ale nic prijemnee :-S :-S **lom, a coze je to za knihu????
Odpovedať
@dannynka :-N uz som napisala vcera a expresne zamietol moju poziadavku, resp. ze ju vybavi az bude cas...ma to jeden hacik...na internete som zatial tu knizku ennasla a zase nepredpokladam, ze vysla v nejakom hojnom naklade :-( @miriama vola sa to, že "Dejiny mody" s podtitulom moda 18., 19., 20. storocie (alebo tak nejak podobne) =-) je to biblia ako ked mas dejiny umenia a pod. skratka saty, saty saty a zas len saty a detaily a detaily a detaily a fotky a fotky a fotky...si predstav, ze som normalne plakala, ze ja ju chcem...ale nemozem si ju dovolit... ps: na tom gauci som zaspala... frcim k lekarovi..drzte palceky...zelam krasny dnik... ;-)
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?