Svadba v Trenčíne a okolí II. Pridajte sa

Zobraz úvodný príspevok
..takze moji mili, uz sme toho straaaaaasne vela popisali a je na case otvorit novu temu...aj ked s rovnakym nazvom, ale snad pojde rychlejsie...a uz velka vacsina z nas je po svadbe (az na mna ]-( ]-( ) takze snad sa k nami pridaju a dalsie cakatelky :-) tak sup do pisania 8-) ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Danuska nam uz isla buvat x-) x-)
Odpovedať
heeeeeeeeeeeeeeeeeeej??? takze.... ;-)
Odpovedať
to fakt? no skoda :-|
Odpovedať
Profilova fotka
CHodis pozerat zhavo do schranky, hm?
Odpovedať
jasneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee....a nic stale... ]-( ale ak to pride zajtra tak zmenim stastny den :-D :-D
Odpovedať
Profilova fotka
Podla mna najskor to moze prist v stredu...ale clovek nikdy nevie...
Odpovedať
ved to..mamina mi poslala raz nieco piatok ale rano a utorok to tu bolo!! som nechapala :-N
Odpovedať
prave obdivujem roby co mali herecky na Oscaroch :-. :-. :-. :-. :-. :-.
Odpovedať
Profilova fotka
Fakt? Tak mozno motyka vystreli, potom mi daj hned vediet reakciu 8-)
Odpovedať
no to je jasne, ze ti dam okamtite vediet 8-) a co teda? zajtra mi danka da vediet ci ako? mam jej zavolat? kedy tam ma volat?
Odpovedať
Profilova fotka
Neviem...vsak to nesuri, takze pohoda...uvidime..vsak sa ozveme na mail.. ....pomaly sa zberam....pacek
Odpovedať
oki, ja len aby si si nemyslela, ze na to nebudem mysliet... ty drz palce, aby zajtrajsok bol stastny na vsetky strany...zajtra ma caka viac veci... ;-)
Odpovedať
Článok sa načítava...
Profilova fotka
Vieeeeeeeeeem....budem mysliet...a treba verit - to je zaklad. Ozvi sa zajtra... Dik, ze na to myslis ;-) paaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
Dakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem x-) x-) x-) krasny dnik ti zelam zajtra :-) :-) :-) :-) :-) :-) papaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Odpovedať
:-N :-N :-N :-N :-N
Odpovedať
Profilova fotka
miri & ywett - ano, zavolam tam cez obednu prestavku a dam vam potom vediet co a ako. ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahojte dievčatká :-) baby prosím Vás viete mi povedať niečo viac o týchto hudobných kapelách? p. Kozák p. Opatovský RK Band - p.Kvasnica Duo Sonet Ak ste o niekom z nich už počuli dajte mi prosím info... budem rada zháňam hudbu a neviem sa rozhodnúť.... nemám žiadne referencie... a začínam byť zúfala :( Ďakujem
Odpovedať
juli ahooooooooooooooooooooj rk band poznam su SUPER odporucam x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) ostatnych nepoznam a co torticka????? ako? podarila sa? 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-)
Odpovedať
Profilova fotka
Ahoj Ery, no ďakujem za tip na tie kapely..akurát že sú dosť drahí.... :-( nič sa mi zatila nedarí zorganizovať... som z toho na prášky.... Ale tortička sa mi veruže podarila... len ma drapla brušná chrípka a ležala som doma tak som sa nemôhla ozvať... :-D :-p to boli dni...brrrr..... Ozaj Vy ste mali kde slávnosť? A kto Vám to hral?
Odpovedať
Profilova fotka
caute cice ;-) ery, davno som ta tu nevidela... tusim nas zanedbavas... :-S julianka, nezufaj, casu mas dost. Neboj, vsetko dobre dopadne ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
a ozaj, kapely nepoznam, takze ti moc nepomozem... :-S ale aspon ti poviem, komu sa uuuuuurcite vyhni - Hrabovskej kapele... svine... pokazili nam celu svadbu... ]-(
Odpovedať
Profilova fotka
NO Dani to sa Ti povie..... mňa to už riadne draplo.... všetci mi hovoria že som sa neskoro zobudila...a aj to tak vyzerá... všetko je už obsadené :o(
Odpovedať
Profilova fotka
julianka, ak ti to pomoze, poviem aj tebe, co tu stale dokola omielam... Neboj, nikdy nie je neskoro - my sme toho pravym dokazom... Brali sme sa v sialeny datum (7.7.07) a rozhodli sme sa len tri mesiace pred terminom a stihlo sa to vsetko ;-) A to sme este vsetko vybavovali odtialto z UK 8-) . A ty mas na to skoro pol roka :-N. Drzim palceky ;-)
Odpovedať
Profilova fotka
Tak to Vám teda gratulujem Dani, ved kukla som Váš albumík a mali ste aj Janka Čechovského tak to klobúk dole.... že ste ho vybavilii... mimochodom kto Vám hral? Nenašla som kontakt.... :-D Ja viem že to snád všetko dobre dopadne... Ďakujem za podporu :-)
Odpovedať
juli nam hrali MELODIK a boli super mozem odporucit ale neviem ci budu mat volne, ja som ich zajednavala rok dopredu a tusim aj viac a kolko chcu za svadbu? to som rada ze sa torticka podarila x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) x-) a skoro sa vyliec ;-) dani no nezanedbavam ale ste ma tu minule ignorovali :-p :-S ]-( :-| 8-(
Odpovedať
Profilova fotka
Ery no pýtajú si 10.000Sk + doprava :-( a čo Melodik? Koľko? :-) Ak budeš mať kontakt pošli mi do IP skúsim ... :-p Dani a nezanedbávajte Ery :-D
Odpovedať
Profilova fotka
janka cechovskeho sme povodne mali zajednaneho na fotenie na pondelok po svadbe, lebo samozrejme uz niekoho mal. Potom nam ale mesiac pred svadbou pisal, ze ten par, co sa mal brat, sa rozisiel, a kedze ho mame dohodnuteho na pondelok, pise nam. Tak sme ho hned brali. Bola som stastna ako blcha. No a hrala nam ta Hrabovska kapela, ale pokaslali vsetko, co sa dalo... Uz sa mi o tom ani hovorit nechce... ]-( . Ery, prepac.... |-| ... my sme boli take zazrane do hladania okuliarov pre ywett... :-( Uz sa to nestane. :-x
Odpovedať
ahojteeeeeeeeeeeeeeeeeee **kika, sme ta tu ignorovali???? teba??????????????????? :-. :-. :-. :-. :-. **dani, ahooooooooooj, tak daj vediet potom 8-) **julianka, ja ti veru tiez neporadim....nehovori mi nic ani jedno meno :-N
Odpovedať
ano miri veru ste :-p :-p :-p :-p juli IP ;-)
Odpovedať
kedy??? =-) =-) =-) =-) =-) ....ale to urcite nejakym nedopatrenim....tak prepaaaaaaaaaaaaaaac |-| :-(
Odpovedať
Na pridanie príspevku sa musíte prihlásiť.
Presunutím fotiek môžete zmeniť ich poradie

Nenašli ste čo ste hľadali?